Ostatnia aktualizacja:

22.01.2017 11:41

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2016
  
  Juniorzy 2016
  
•  Juniorzy Młodsi 2016

  •  MM Młodzików 2016

  •  Puchar Polski 2016

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Adresy
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  
  Euro Cup 2015/16

  •  Liga Mistrzów 2014/15
  
  Euro Cup 2014/15

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  EU Nations Malta

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

  •  Puchar Słowianki 2015

  •  Puchar Floating Arena

  •  Fjarrstad Memoriał

  •  Puchar W-wy 2014

  •  Nadzieje Olimp.Jun.

  •  Turniej Jun.Mł.Brno

  •  Turniej Jun.Mł.Tbilisi

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-16

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Liga Œw. FINA 2016

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

  •  M.E.Juniorów 2015-Finał

  •  M.E.Juniorów 2015-elim

  •  Uniwersjada 2015

  •  Development 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

   e-mail: radoslawkoryzna@gmail.com, PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

Pucharowa œroda rozgrywek europejskich 2016/17 - PATRZ WYNIKI
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

      1. Liga Mistrzów 2016/17 - 4 kolejka Rundy Wstępnej - PROGRAM i WYNIKI
      2. Euro Cup 2016/17 - Półfinały - PROGRAM i WYNIKI
      3. Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - Runda Eliminacyjna - PROGRAM i WYNIKI
      4. Liga Œwiatowa FINA 2017 - PROGRAM 4 RUNDY i WYNIKI
      5. Mistrzostwa Polski 2016/17 - I Liga - PROGRAM i WYNIKI
      6. Mistrzostwa Polski 2016/17 - Ekstraklasa - PROGRAM i WYNIKI
      7. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2017 - PROGRAM
      8. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2017 - PROGRAM
      9. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U-13) 2017 - PROGRAM
    10. LEN Super Puchar 2016 - zwycięstwo JUG Dubrownik
    11. Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Młodzików 2016 - Ostrowiec Œw. - WYNIKI
    12. XIX Turniej Międzynarodowy Młodzików o Puchar Niepodległoœci (Bytom) - WYNIKI
    13. Turniej Międzynarodowy Juniorów Młodszych "Baltic Amadeus Trophy" - Wilno - WYNIKI
    14. XXIII Turniej Międzynarodowy Juniorów Młodszych o Puchar Niepodległoœci (Gliwice) - WYNIKI
    15. Turniej Międzynarodowy Juniorów Młodszych i Młodzików o Puchar Neptuna ŁódŸ - WYNIKI
MISTRZOWIE  POLSKI 2015

 SENIORZY:

 KS Arkonia

Szczecin

 MŁODZIEŻOWIEC:

WTS Polonia

Bytom

 JUNIORZY:

WTS Polonia

Bytom

JUNIORZY MŁODSI:

UKS Pałac Młodzieży Warszawa

 MŁODZICY:

UKS Neptun

ŁódŸ

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW 2018

Barcelona: 14-28.07.2018

Runda Kwalifikacyjna I:

17-19.03.2017 - Praha (CZE)

Austria, Bułgaria, Czechy, Szwajcaria.

Kwalifikacja: 2 pierwsze zespoły.

 

Runda Kwalifikacyjna II:

6-8.10.2017

   Grupa A (Portugalia):

           Litwa, Portugalia, Ukraina, 2 zespół RK I.
  

   Grupa B (Polska - Gorzów):

           Białoruœ, Izrael, POLSKA, 1 zespół RK I.
  

Runda Play-Off: 17.02. i 13.03.2018

z zespołami wg klasyfikacji ME 2016.

1A - Malta (15) / Turcja (16)

1B - Malta (15) / Turcja (16)

      2A - Słowacja (13) / Gruzja (14)

      2B - Słowacja (13) / Gruzja (14)

       3A - Niemcy (11) / Holandia (12)

       3B - Niemcy (11) / Holandia (12)

     4A - Francja (9) / Rumunia (10)

     4B - Francja (9) / Rumunia (10)

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

ELIMINACJE: 11-14.05.2017

   Grupa A: (Austria): Czarnogóra, Turcja, Holandia, Mołdawia, Austria.

   Grupa B: (Słowenia): Niemcy, Słowacja, POLSKA, Białoruœ, Bułgaria, Słowenia.

   Grupa C: (W.Brytania): Rumunia, Ukraina, W,Brytania, Izrael, Litwa.

   Grupa D: (Gruzja): Francja, Gruzja, Szwajcaria Czechy, Cypr.

MISTRZOSTWA ŒWIATA

JUNIORÓW (U-18)

26.08. - 3.09.2016 - Podgorica, Czarnogóra

o medal bršzowy: HUN-ITA 12:9

o medal złoty: CRO-MNE 16:13

WYNIKI

ZWYCIĘSTWO POLSKI

 WYNIKI

XXXI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2016

Rio de Janeiro   5-21.08.2016

Sędzia Neutralny: Radosław Koryzna

o miejsce 7: ESP-BRA 9:8

o miejsce 5: HUN-GRE 12:10

o medal bršzowy: MNE-ITA 10:12

o medal złoty: SRB-CRO 11:7

WYNIKI

 KOBIETY:

o medal złoty: USA-ITA 12:5

o medal bršzowy: RUS-HUN 12:12 i rz.k.7:6

 

KWALIFIKACJE: 3-10.04.2016 - WYNIKI

Sędzia Neutralny: Radosław Koryzna

WYNIKI KOBIET

 

KURS NA SĘDZIEGO PIŁKI WODNEJ 2017 Termin zostanie podany wkrótce.

WYNIKI

KURS INSTRUKTORÓW PIŁKI WODNEJ

(częœć specjalistyczna)

 

 ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

KURS NA SĘDZIEGO PIŁKI WODNEJ

 

  ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

 

Polski Zwišzek Pływacki dysponuje węgierskim materiałem szkoleniowym

z zakresu szkolenia najmłodszych zawodników piłki wodnej pt.:

"NAUKA GRY W PIŁKĘ WODNĽ" 

Cena (wersja polska): 80 PLN netto (CD-ROM)

                                                                             

PIŁKA WODNA W WARSZAWIE !!!

Zapraszamy dzieci i młodzież

do KLUBU PIŁKI WODNEJ  "LEGIA"

Zgłoszenia:

0-796702644

 

 Tamas KASAS - zawodnik, który zdobył wszystko !!!