Ostatnia aktualizacja:

23.05.2017 09:48

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2016
  
  Juniorzy 2016
  
•  Juniorzy Młodsi 2016

  •  MM Młodzików 2016

  •  Puchar Polski 2016

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Adresy
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  
  Euro Cup 2015/16

  •  Liga Mistrzów 2014/15
  
  Euro Cup 2014/15

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

  •  Puchar Słowianki 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-16

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Liga Œw. FINA 2016

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

  •  M.E.Juniorów 2015-Finał

  •  M.E.Juniorów 2015-elim

  •  Uniwersjada 2015

  •  Development 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

   e-mail: sznajder@nexum-windykacja.pl, PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

Turniej miedzynarodowy EU Nations i Runda Eliminacyjna Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - PATRZ WYNIKI.
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

     1. Liga Mistrzów 2016/17 - "Final Six" - PROGRAM
     2. Mistrzostwa Polski 2016/17 - Ekstraklasa - PROGRAM i WYNIKI
     3. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U-13) 2017 - FINAŁ - PROGRAM
     4. Mistrzostwa Polski 2016/17 - I Liga - PROGRAM i WYNIKI
     5. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2017 - PROGRAM i WYNIKI
     6. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2017 - PROGRAM i WYNIKI
     7. Liga Œwiatowa FINA 2017 - Turniej Międzykontynentalny - WYNIKI
     8. Euro Cup 2016/17 - zwycięstwo FTC Budapeszt
     9. Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - Turniej Finałowy - WYNIKI
    10. Turniej Międzynarodowy Juniorów Młodszych U-17 o Puchar Słowianki - WYNIKI
    11. Turniej Międzynarodowy o Puchar Prezesa PZP 2017 (Gorzów) - zwycięstwo POLSKI - WYNIKI
    12. Turniej Międzynarodowy Młodzików - Potsdam - WYNIKI
MISTRZOWIE  POLSKI 2015

 SENIORZY:

 MŁODZIEŻOWIEC:

 JUNIORZY:

WTS Polonia

Bytom

JUNIORZY MŁODSI:

 MŁODZICY:

 

 

 

 

 

WYNIKI

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW 2018

Barcelona: 14-28.07.2018

Runda Kwalifikacyjna I:

17-19.03.2017 - Praha (CZE)

  Bułgaria - Austria  7:16 (2:4,1:5,3:4,1:3)

 1. SUI 9 29-22
 2. CZE 6 28-24
 3. AUT

3

34-27

 4. BUL

0

20-38

  Czechy - Szwajcaria  7:8 (0:3,3:1,2:2,2:2)

  Szwajcaria - Bułgaria 12:7 (2:0,2:1,5:4,3:2)

  Czechy - Austria 11:10 (2:4,4:3,3:2,2:1)

  Szwajcaria - Austria  9:8 (4:2,1:2,1:2,3:2)

  Czechy - Bułgaria  10:6 (4:3,3:1,2:1,1:1)

Kwalifikacja: 2 pierwsze zespoły.

 

Runda Kwalifikacyjna II:

6-8.10.2017

   Grupa A: Portugalia (Porto):

    Litwa, Portugalia, Ukraina, Czechy (2 zespół RK I).

  

Grupa B; Polska (Gorzów):

 Białoruœ, Izrael, POLSKA, Szwajcaria (1 zespół RK I).
  

Runda Play-Off: 17.02. i 13.03.2018

z zespołami wg klasyfikacji ME 2016.

1A - Malta (15) / Turcja (16)

1B - Malta (15) / Turcja (16)

      2A - Słowacja (13) / Gruzja (14)

      2B - Słowacja (13) / Gruzja (14)

       3A - Niemcy (11) / Holandia (12)

       3B - Niemcy (11) / Holandia (12)

     4A - Francja (9) / Rumunia (10)

     4B - Francja (9) / Rumunia (10)

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

ELIMINACJE: 11-14.05.2017

WYNIKI

   Grupa A: (Austria): Czarnogóra, Turcja, Holandia, Mołdawia, Austria.

   Grupa B: (Słowenia): Niemcy, Słowacja, POLSKA, Białoruœ, Bułgaria, Słowenia.

   Grupa C: (W.Brytania): Rumunia, Ukraina, W.Brytania, Izrael, Litwa.

   Grupa D: (Gruzja): Francja, Gruzja, Szwajcaria, Czechy, Cypr.

 

KURS NA SĘDZIEGO PIŁKI WODNEJ 2017 Termin zostanie ogłoszony.

KURS INSTRUKTORÓW PIŁKI WODNEJ

(częœć specjalistyczna)

 

 ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

KURS NA SĘDZIEGO PIŁKI WODNEJ

 

  ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

 

Polski Zwišzek Pływacki dysponuje węgierskim materiałem szkoleniowym

z zakresu szkolenia najmłodszych zawodników piłki wodnej pt.:

"NAUKA GRY W PIŁKĘ WODNĽ" 

Cena (wersja polska): 80 PLN netto (CD-ROM)

                                                                             

PIŁKA WODNA W WARSZAWIE !!!

Zapraszamy dzieci i młodzież

do KLUBU PIŁKI WODNEJ  "LEGIA"

Zgłoszenia:

0-796702644

 

 Tamas KASAS - zawodnik, który zdobył wszystko !!!