Ostatnia aktualizacja:

12.12.2019 10:28

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2019
 

  •  Puchar Polski 2019

  •  Seniorzy I Liga 2019

  •  Młodzieżowiec 2019

    Juniorzy 2019
  
  Juniorzy Młodsi 2019

  •  MMM U-13 2019

  •  MMM U-15 2018

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2019/2020

  •  Udział 2018/2019

  •  Udział 2017/2018

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy gry 2019-21

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2018/19
  •  Euro Cup 2018/19

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  Jun.Ostrowiec 2018

  •  Baltic Trophy Jun. 2018

  •  Puchar Słowianki 2018

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

 

IMPREZY GŁÓWNE

 2016-19

  •  Liga Œw. FINA 2019

  •  M.Œ.Juniorów Mł. 2018

  •  M.Œ.Juniorek Mł. 2018

  •  M.E.Juniorów 2018-Finał

  •  M.E.Juniorów 2018-elim

  •  Liga Œw. FINA 2018

  •  M.E.Juniorek 2018-Finał

  •  Mistrzostwa Œwiata 2017

  •  M.Œ.Juniorów 2017

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: a.nowacka@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

Mistrzostwa Œwiata Juniorów 2019 - PATRZ BIEŻĽCE WYNIKI
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

      1. Liga Mistrzów 2019/20 - Runda Główna: PROGRAM i BIEŻĽCE WYNIKI 7 KOLEJKI
      2. Mistrzostwa Polski Ekstraklasa 2019/20: PROGRAM i WYNIKI
      3. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2019/20 - PROGRAM i WYNIKI
      4. Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23 2019/20 - PROGRAM

      5. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U-13) 2019/20: PROGRAM i WYNIKI

      6. Liga Œwiatowa FINA 2020 - PROGRAM i WYNIKI

      7. Mistrzostwa Polski Juniorów 2019/20 - PROGRAM i WYNIKI

      8. Mistrzostwa Polski I Liga 2019/20:  PROGRAM i BIEŻĽCE WYNIKI

      9. Euro Cup 2019/20 - Ćwierćfinały: WYNIKI II RUNDY

     10. Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy (U-15) - Ostrowiec Œw. - zwycięstwo Słowacji.
     11. LEN Super Puchar 2019 - zwycięstwo FTC Telekom Budapeszt
     12. XXII Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Niepodległoœci - Bytom: WYNIKI
     13. Turniej Międzynarodowy Juniorów "Baltic Amadeus Trophy" - Wilno: ZWYCIĘSTWO POLSKI !!!
     14. Puchar Polski 2020: PROGRAM
     15. XXVI Międzynarodowy Klubowy Turniej Juniorów o Puchar Niepodległoœci - Gliwice: WYNIKI
     16. Akademickie Mistrzostwa Europy 2019 - Koper (SLO): zwycięstwo AZS Politechniki Łódzkiej - WYNIKI
     17. XXX Uniwersjada - Neapol: zwycięscy: Włochy (M) i Węgry (K) - WYNIKI
     18. Eliminacje do Ekstraklasy 2019/20 - WYNIKI
     19 Turniej klubowy: "Interliga Karpat - OCMER Cup" - ŁódŸ  - WYNIKI
     20. Turniej Międzynarodowy Juniorów U-17 - Becej (SRB) - WYNIKI
     21. Mistrzostwa Europy Mastersów 2018 - Kranj (Słowenia) - WYNIKI

               MISTRZOWIE  POLSKI 2015

SENIORZY:

ŁSTW OCMER

ŁódŸ

MŁODZIEŻOWIEC U-23:

WTS "Polonia"

Bytom

 JUNIORZY:

KS "Alfa"

Gorzów Wlkp.

JUNIORZY MŁODSI:

KSZO

Ostrowiec Œw.

 MŁODZICY U-13:

Pałac Młodzieży

Warszawa

 

XX MISTRZOSTWA ŒWIATA JUNIORÓW (U-20)

12-20.12.2019 - Kuweit

PROGRAM i BIEŻĽCE WYNIKI

o medal bršzowy:

o medal złoty:

 

XXXIV MISTRZOSTWA EUROPY

Budapeszt: 12-26.01.2020.

PROGRAM PO LOSOWANIU GRUP

 

Sędzia Neutralny: Radosław KORYZNA.

Turnieje eliminacyjne: 11-13.10.2019.

WYNIKI

 

V MISTRZOSTWA ŒWIATA JUNIOREK (U-20)

9-15.09.2019 - Funchal (Portugalia)

WYNIKI

o medal bršzowy: Włochy - Grecja 9:8 (4:1,2:2,2:3,1:2)

o medal złoty: Holandia - Rosja 5:11 (3:5,0:2,2:2,0:2)

 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOREK (U-17)

1-8.09.2019, Volos (Grecja)

WYNIKI

o medal bršzowy: Holandia - Włochy 6:9 (2:2,2:3,2:2,0:2)

o medal złoty: Hiszpania - Rosja  12:11 (4:3,4:1,2:3,2:4)

 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

TURNIEJ FINAŁOWY: Tbilisi (GEO) - 11/18.08.2019

WYNIKI

o medal bršzowy: Węgry - Grecja 10:4 (3:1,3:1,3:1,1:1)

o medal złoty: Hiszpania - Włochy 6:10 (1:2,2:1,0:3,3:4)

 

TURNIEJE ELIMINACYJNE: 30.04.-5.05.2019.

W Y N I K I

 

XVIII MISTRZOSTWA ŒWIATA

14-27.07.2019 - Gwangju (Korea Płd.)

KOBIETY - WYNIKI:

o medal bršzowy:

Australia - Węgry 10:9 (3:3,4:3,1:1,2:2)  

o medal złoty:

USA - Hiszpania 11:6 (3:1,2:2,4:0,2:3)

MĘŻCZYNI - WYNIKI

o medal bršzowy: Chorwacja - Węgry

10:7 (2:1,2:2,2:2,4:2)

o medal złoty: Hiszpania - Włochy

5:10 (2:2,1:3,1:3,1:2)

 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-15)

TURNIEJ FINAŁOWY: Burgas (BUL) - 21/28.07.2019

WYNIKI

o medal bršzowy: Włochy - Grecja 9:8 (1:2,3:1,2:3,3:2)

o medal złoty: Węgry - Czarnogóra 15:9 (5:0,4:2,2:4,4:3)

TURNIEJE ELIMINACYJNE: 28-31.03.2019 - WYNIKI

 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOREK (U-15)

7-14.07.2019, Kirishi (RUS)

WYNIKI

o medal bršzowy: Grecja - Holandia 12:7 (1:2,4:1,3:2,4:2)

o medal złoty: Rosja - Hiszpania 10:10 (3:2,2:3,3:3,2:2) rz.k.3:4

 

33 MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW 2018

Barcelona: 14-28.07.2018

 

WYNIKI

o medal bršzowy: Chorwacja - Włochy 10:8 (4:0,3:5,2:1,1:2)

o medal złoty: Serbia - Hiszpania 7:7 (0:1,3:3,3:2,1:1) rz.k.5:3

Sędzia Neutralny: Radosław Koryzna

Rundy Kwalifikacyjne: WYNIKI

KURS INSTRUKTORÓW PIŁKI WODNEJ

(częœć specjalistyczna)

 

 ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

KURS NA SĘDZIEGO PIŁKI WODNEJ

 

  ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

 

Polski Zwišzek Pływacki dysponuje węgierskim materiałem szkoleniowym

z zakresu szkolenia najmłodszych zawodników piłki wodnej pt.:

"NAUKA GRY W PIŁKĘ WODNĽ" 

Cena (wersja polska): 80 PLN netto (CD-ROM)

                                                                             

PIŁKA WODNA W WARSZAWIE !!!

Zapraszamy dzieci i młodzież

do KLUBU PIŁKI WODNEJ  "LEGIA"

Zgłoszenia:

0-796702644

 

 Tamas KASAS - zawodnik, który zdobył wszystko !!!