Ostatnia aktualizacja:

11.07.2017 12:02

 

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2016
  
  Juniorzy 2016
  
•  Juniorzy Młodsi 2016

  •  MM Młodzików 2016

  •  Puchar Polski 2016

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Adresy
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2014/15
  
  Euro Cup 2014/15

  •  Liga Mistrzów 2013/14
  
  Euro Cup 2013/14

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

  •  Puchar Słowianki 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-16

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Liga Œw. FINA 2016

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

  •  M.E.Juniorów 2015-Finał

  •  M.E.Juniorów 2015-elim

  •  Uniwersjada 2015

  •  Development 2015

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

   e-mail: jan.wiederek@wp.pl, PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

KADRA NARODOWA

JUNIORÓW MŁODSZYCH 2017

 

TRENERZY:

Krzysztof PACZYNA

Marek BRONCEL

   
 

IMIĘ I NAZWISKO

ROK.UR.

KLUB

TRENER KLUBOWY

 Sebastian BARTOSIK 2000 Neptun ŁódŸ Wiktor BERENDIUGA
 Mateusz BOMBA 2001 WTS Polonia Bytom Marek BRONCEL
 Przemysław BROŃCZYK 2000 Alfa Gorzów Jacek  OSIŃSKI
 Mateusz CEGIELSKI 2000 Neptun ŁódŸ Wiktor BERENDIUGA
 Miłosz CHUDY 2000 WTS Polonia Bytom Marek BRONCEL
 Konrad CZAPCZYŃSKI 2000 GKPW 59 Gorzów Piotr DIAKONÓW
 Dawid HAMERA 2000 Arkonia Szczecin Wojciech SIEWRUK
 Piotr KITŁOWSKI 2000 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI
 Jakub KOCHAŃSKI 2000 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Jakub KRAWCZYK 2000 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Karol NASTERSKI 2000 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI
 Kamil NAWODZIŃSKI 2000 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Aleksander OZGA 2001 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Radosław PACZYNA 2000 WTS Polonia Bytom Marek BRONCEL
 Jacek PODOLSKI 2001 GKPW 59 Gorzów Piotr DIAKONÓW
 Konrad PRAJS 2000 Arkonia Szczecin Wojciech SIEWRUK
 Alan RUSEWICZ 2001 GKPW 59 Gorzów Piotr DIAKONÓW
 Patryk SADŁOWSKI 2001 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Jakub SIEBLER 2001 WTS Polonia Bytom Marek BRONCEL
 Jakub STACHOWIAK 2001 Neptun ŁódŸ Wiktor BERENDIUGA
 Igor SZLĽSZKIEWICZ 2000 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Bartosz WIŒNIEWSKI 2001 Alfa Gorzów Jacek  OSIŃSKI
 Michał WIŒNIOWSKI 2001 WTS Polonia Bytom Marek BRONCEL
 Kamil WÓJCIK 2001 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI