XIV TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY JUNIORÓW MŁODSZYCH

O PUCHAR CSR "SŁOWIANKA"

Gorzów Wlkp.  27-29.04.2019

           

 ZDJĘCIA ZESPOŁÓW

 

Runda Eliminacyjna: 27-28.04.2018

Litwa - Anglia

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski (POL) i Jakub Henkiel (POL).

5:10

(2:3, 1:0, 1:4, 1:3)

POLSKA - POLSKA 2

Sędziowie: Johnny Richards (ENG) i Povilas Sriubas (LTU).

5:5

(2:1, 0:2, 2:0, 1:2)

rz.k. 6:7

Litwa - POLSKA 2

Sędziowie: Jakub Henkiel (POL) i Johnny Richards (ENG).

9:10

(1:1, 4:3, 2:3, 2:3)

Anglia - POLSKA

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski (POL) i Povilas Sriubas (LTU).

16:4

(6:1, 2:0, 4:3, 4:0)

Anglia - POLSKA 2

Sędziowie: Jakub Henkiel (POL) i Povilas Sriubas (LTU).

9:9

(2:2, 1:3, 6:1, 0:3)

rz.k. 4:3

Litwa - POLSKA

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski (POL) i Johnny Richards (ENG).

5:7

(3:1, 0:4, 1:0, 1:2)

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 1. Anglia 8:1 35-18
 2. POLSKA 2 6:3 24-23
 3. POLSKA 4:5 16-26

 4. Litwa

0:9 19-27

 

Runda Finałowa: 29.04.2018

o miejsce III: POLSKA (3) - Litwa (4)

 Sędziowie: Jakub Henkiel (POL) i Johnny Richards (ENG).

3:9

(0:4, 1:1, 1:2, 1:2)

o miejsce I: Anglia (1) - POLSKA 2 (2)

 Sędziowie: Krzysztof Garbolewski (POL) i Povilas Sriubas (LTU).

5:5

(2:2, 3:0, 0:1, 0:2)

rz.k. 7:8

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 1. POLSKA 2

 2. Anglia

 3. Litwa

 4. POLSKA

 

Najlepsi zawodnicy zespołów:

 Anglia: Charlie Brogan.

 Litwa: Karol Blaźević.
 Polska: Grzegorz Cegielski.
 Polska 2: Mateusz Wojtaszek.

 

SKŁADY NASZYCH ZESPOŁÓW I STRZELCY BRAMEK:

 

POLSKA

POL2

ENG

LTU

LTU

POLSKA 2

POL

LTU

ENG

ENG

 Dawid BEŁDZIKOWSKI - - - -  Wojciech BABULA 1 4 5 1
 Nikodem BUCZKOWSKI - - - 1  Jan BRZESKI - - 1 -
 Grzegorz CEGIELSKI 1 1 2 1  Sebastian GABRYNIEWSKI - 3 - -
 Jakub GAPSKI - - - -  Dawid GILNER - - - 1
 Mateusz JANICKI 1 - - -  Michał KITŁOWSKI 1 - - -
 Mikołaj KOT 1 - - -  Dawid ŁASZYN - - - 1
 Maksymilian KRAKOWIAK 2 2 1 -  Norbert RUDNY 2 1 2 1

 Jakub MĄDRY

- - 1 1  Miłosz STASIAK - 1 - -
 Brajan NOCHELSKI - - 2 -  Piotr TELBUCH 1 - 1 1

 Krzysztof TELBUCH

- 1 1 -  Aleksander WIELOCHA - - - -
 Jakub WIELGUS - - - -  Karol ZBRZESKI - - - -
 Bartłomiej BENDA - bramkarz + + + +  Grzegorz ZEMŁO - 1 - -
 Paweł WOTZKA - bramkarz + + + +  Tomasz WIŚNIEWSKI - bramkarz + + + +

TRENERZY: Jacek OSIŃSKI,

Aleksandar KRISTONOSIĆ i Sebastian ŻABSKI.

 Mateusz WOJTASZEK - bramkarz + + + +

TRENERZY: Jacek OSIŃSKI,

Aleksandar KRISTONOSIĆ i Sebastian ŻABSKI.

 

NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA