MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 2 0 / 2 1

EKSTRAKLASA

I Liga   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2021

 

RUNDA I:

 

 GRUPA A: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom(1), Box Logistics Waterpolo Poznań(4), KSZO Ostrowiec Św.(5), ŁSTW Politechnika Łódzka(8), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki(9).

 GRUPA B: ŁSTW OCMER Łódź(2), Alfa Gorzów Wlkp.(3), Arkonia Szczecin(6), AZS Uniwersytet Warszawa(7).

 

Lista zawodników wypożyczonych na sezon 2020/21.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I kolejka: 10-11.10.2020:

   

 

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW Politechnika Łódzka

19:7

(5:1,7:1,3:3,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Kośka (KSZO)

Wojciech Kotaś (PŁ)

18:9

(3:1,2:1,9:1,4:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maksymilian Krakowiak (KSZO)

Kacper Zdziech (PŁ)

Delegat KTPW: Piotr Krysztofiak.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

28:6

(7:0,9:1,5:1,7:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Kacper Ślusarczyk (WP)

Michał Rozpierski (NEP)

19:8

(4:1,6:2,3:2,6:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (WP)

Kamil Augustyniak (NEP)

Delegat KTPWŁukasz Król.

Sędziowie: Mario Bernus i Łukasz Czapliński.

Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Łódź

7:19

(2:3,3:2,0:5,2:9)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Wiśniewski (ARK)

Piotr Michalski (ŁSTW)

9:19

(2:4,2:6,3:5,2:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (ARK)

Michał Diakonów (ŁSTW)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Jakub Henkiel.

II kolejka: 24-25.10.2020:

   

 

ŁSTW Politechnika Łódzka - Box Logistics Waterpolo Poznań

g.19.00

Najlepsi zawodnicy:

g.08.30

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Łukasz Czapliński.

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

g.20.45

Najlepsi zawodnicy:

g.11.30

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Armen Papazjan, Jakub Henkel

i Radosław Koryzna.

III kolejka: 7-8.11.2020:

   

 

KSZO Ostrowiec Św. - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Piotr Krysztofiak.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Armen Papazjan.

ŁSTW Politechnika Łódzka - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Piotr Szymański.

ŁSTW OCMER Łódź - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Piotr Szymański.

14-15.11.2020:

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWŁukasz Król.

Sędziowie: Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

IV kolejka: 21-22.11.2020:

     

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Piotr Krysztofiak.

Sędziowie: Mario Bernus i Wojciech Włoch.

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWŁukasz Król.

Sędziowie: Jakub Henkiel i Radosław Koryzna.

AZS Uniwersytet Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Sitek.

ŁSTW OCMER Łódź - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:  Janusz Gottschalk i Armen Papazjan.

V kolejka: 12-13.12.2020

     
UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof Bednarek.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Jakub Henkiel.

Alfa Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY I:

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 1.Box Logistics Waterpolo Poznań 6:0 47-14  1.ŁSTW OCMER Łódź 6:0 38:16
 2.KSZO Ostrowiec Św. 6:0 37:16  2.Arkonia Szczecin 0:6 16:38
 3.ŁSTW Politechnika Łódzka 0:6 16-37  Alfa Gorzów Wlkp. 0:0 00:00
 4.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki 0:6 14-47  AZS Uniwersytet Warszawa 0:0 00:00
 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 0:0 00-00  

 

RUNDA II:

 

 GRUPA MISTRZOWSKA: 1A, 1B, 2A, 2B.

 GRUPA SPADKOWA: 3A, 3B, 4A, 4B, 5A.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I kolejka: 27-28.02.2021:

   

 

1B - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

2A - 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3B - 5A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

II kolejka: 13-14.03.2021:

   

 

2B - 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

2A - 1B,

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4B - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

5A - 3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

III kolejka: 27-28.03.2021:

     
 2A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

1B - 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4A - 3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4B - 5A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

IV kolejka: 24-25.04.2021:

     
1B - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3A - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

V kolejka: 15-16.05.2021:

     
1A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

1B - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 5A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 3A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VI kolejka: 29-30.05.2021:

     
 2B - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 1A - 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNE TABELE GRUP MISTRZOSTW POLSKI 2020/21:

 

      GRUPA MISTRZOWSKA: miejsca 1/4

GRUPA SPADKOWA: miejsca 5/9

 1A 0:0 00:00  3A 0:0 00:00
 1B 0:0 00-00  3B 0:0 00:00
 2A 0:0 00-00  4A 0:0 00:00
 2B 0:0 00-00  4B 0:0 00:00
 5A 0:0 00:00

 

Podsumowanie:

1. z Ekstraklasy spada PIĄTA drużyna z Grupy S (9 drużyna w klasyfikacji generalnej).

2. CZWARTA drużyna z Grupy S (8 drużyna w klasyfikacji generalnej) gra baraż z PIERWSZĄ drużyną 1 Ligi.

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  AZS Uniwersytet Warszawa

     Wiśniewski Jan 4    
     Radziński Paweł 3    
     Ulchurski Paweł 3    
     Bajko Aleksander 2    
     Rakoczy Michał 2    
     Banaszczak Marcin 1    
     Banaszek Jakub 1    
     Bajko Jerzy -    
     Maciejczak Kacper -    
     Pajor Szymon -    
     Sypuła Tomasz -    
     Borkowski Maciej - bramkarz -    
     Janowski Damian - bramkarz -    

 Trenerzy:

Trener:

Paweł RADZIŃSKI.

Trenerzy:

 

 

 

 

 Box Logistics Waterpolo Poznań

KSZO Ostrowiec Św.

ŁSTW OCMER Łódź

 Ślusarczyk Kacper 10  Krakowiak Maksymilian 15  Michalski Piotr 14
 Oleksów Jan 9  Kochański Jakub 6  Diakonów Michał 8
 Różycki Tomasz 7  Nadbrzuchowski Kacper 6  Błażewicz Karol 5
 Kowalewski Bartłomiej 6  Woźniak Dariusz 3  Bar Michał 4
 Bocheński Rafał 5  Idzikowski Danel 2  Czapczyński Konrad 4
 Piecuch Igor 5  Nawodziński Kamil 2  Brzeski Jan 1
 Mruk Maciej 3

 Bartosik Sebastian

1  Knap Grzegorz 1
 Machniewski Michał 1  Nochelski Brajan 1  Sielski Dominik 1
 Naumowicz Eryk 1  Walesic Maksymilian 1  Skrzypiński Olgierd -
 Trojanek Igor -  Szląszkiewicz Igor -  Troczyński Bartłomiej -
 Żukowski Artur -        
     Kośka Bartosz - bramkarz      
 Handze Paweł -  bramkarz    Skaliński Jan -  bramkarz    Szabłowski Jan- bramkarz  

 Trenerzy:

Jacek MACIĄG i Tomasz RÓŻYCKI.

 Trenerzy:

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

Trener:

Edward KUJAWA.

 

     

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

ŁSTW Politechnika Łódzka

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

     Garbolewski Dominik 5  Cegielski Mateusz 3
     Zdziech Kacper 4  Rudny Norbert 3
     Gabryszewski Maciej 2  Wojtyniak Filip 3
     Konopka Filip 2  Gaszewski Kacper 2
     Kotaś Wojciech

2

 Sznajder Piotr 2
     Wulkiewicz Adrian 1  Szmajda Mateusz 1
     Biniaszczyk Konrad -  Janicki Mateusz -
         Stachowiak Jakub -
           
           
           
         Augustyniak Kamil -  bramkarz  
     Sylwestrowicz Marcel -  bramkarz    Rozpierski Michał -  bramkarz  

 Trenerzy:

 Trener:

Grzegorz GRUSZECKI.

Trener:

 

 

 Viktor BERENDYUHA.

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA