MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 2 0 / 2 1

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2021

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

GRUPA A: 21-22.11.2020, Gliwice.

Łódzko-Mazowiecko-Śląska.

 GRUPA B: 10-11.10.2020, Szczecin.

Lubusko-Łódzko-Zachodniopomorska.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Konrad Adamski, Mateusz Ciuraj i Sebastian Paczkowski.

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie: Janusz Gottschalk, Szymon Pajor i Piotr Szymański.

 ŁSTW Politechnika Łódzka - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

4:29

(1:10,1:11,1:3,1:5)

 Alfa Gorzów Wlkp. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

16:4

(4:0,6:2,4:2,2:0)

 WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

14:3

(4:2,3:1,3:0,4:0)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

3:29

(1:7,0:9,2:7,0:6)

 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

25:5

(9:0,7:1,4:1,5:3)

 GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

12:6

(3:1,2:2,2:0,5:3)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW Politechnika Łódzka

YOUTUBE

18:1

(3:0,5:0,4:1,6:0)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

6:22

(0:8,1:5,2:3,3:6)

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - ŁSTW Politechnika Łódzka

YOUTUBE

8:6

(3:2,2:0,0:3,3:1)

 Arkonia Szczecin - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

1:28

(0:6,0:6,1:10,0:6)

 WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

9:10

(2:3,2:2,4:2,1:3)

 Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

7:15

(3:5,2:4,1:2,1:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

9:0

64-18

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

9:0

56-16

 2.WTS Polonia Bytom

6:3

41-14

 2.Alfa Gorzów Wlkp.

6:3

45-25

 3.UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

3:6

16-45

 3.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

3:6

38-29

 4.ŁSTW Politechnika Łódzka

0:9

11-55

 4.Arkonia Szczecin

0:9

10-79

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

GRUPA C: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1), GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1), WTS Polonia Bytom (A2), Alfa Gorzów Wlkp. (B2).

             GRUPA D: UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3), ŁSTW Politechnika Łódzka (A4), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3), Arkonia Szczecin (B4).

 

ETAP 1: 13-14.03.2021. Warszawa (Pałac Młodzieży) - pływalnia W.U.M.

 

Delegaci KTPW: Łukasz Jarochowski i Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Mateusz Ciuraj, Janusz Gottschalk, Krzysztof Kiljan, Michał Machniewski, Aleksander Ozga, Piotr Sznajder, Wojciech Włoch, Przemysław Wojtaszek.

GRUPA C:

GRUPA D:

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Przemysław Wojtaszek.

25:7

(5:1,8:1,6:4,6:1)

ŁSTW Politechnika Łódzka (A4) - Arkonia Szczecin (B4)

 YOUTUBE

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Piotr Sznajder

7:6

(4:1,1:2,2:0,0:3)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - WTS Polonia Bytom (A2)

 YOUTUBE

Sędziowie: Aleksander Ozga i Wojciech Włoch.

14:9

(4:2,2:2,2:1,6:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch.

1:16

(0:6,1:3,0:4,0:7)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1) - WTS Polonia Bytom (A2)

YOUTUBE

Sędziowie: Piotr Sznajder i Przemysław Wojtaszek.

10:5

(4:1,0:1,2:0,4:3)

ŁSTW Politechnika Łódzka (A4) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Michał Machniewski i Przemysław Wojtaszek.

3:19

(1:6,1:6,0:3,1:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

 YOUTUBE

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch.

20:10

(6:3,6:2,4:3,4:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - Arkonia Szczecin (B4)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Janusz Gottschalk.

9:5

(1:1,1:1,5:2,2:1)

Alfa Gorzów Wlkp. (B2) - WTS Polonia Bytom (A2)

   YOUTUBE

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch.

4:11

(0:4,1:3,1:1,2:3)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3) - Arkonia Szczecin (B4)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Krzysztof Kiljan i Michał Machniewski.

24:3

(6:2,6:1,7:0,5:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1)

 YOUTUBE

Sędziowie: Piotr Sznajder i Aleksander Ozga.

 9:14

(2:4,3:3,2:4,2:3)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - ŁSTW Politechnika Łódzka (A4)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Aleksander Ozga i Przemysław Wojtaszek.

10:4

(1:1,4:1,3:1,2:1)

 

ETAP 2:

GRUPA C:

GRUPA D:

12-13.06.2021 - Gliwice.

Delegat KTPW: Krzysztof Bednarek.

Sędziowie: Mario Bernus, Łukasz Czapliński i Grzegorz Moś.

17-18.04.2021 - Szczecin.

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie: Jakub Henkiel, Szymon Pajor, Piotr Sznajder, Wojciech Włoch i Adrian Wulkiewicz.

WTS Polonia Bytom (A2) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1)

 YOUTUBE

3:8

(0:1,0:3,2:2,1:2)

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

3:16

(1:3,1:3,1:5,0:5)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1)

YOUTUBE

7:4

(1:0,2:0,2:1,2:3)

 Arkonia Szczecin (B4) - ŁSTW Politechnika Łódzka (A4)

10:21

(2:5,3:5,1:7,4:4)

WTS Polonia Bytom (A2) - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1)

 YOUTUBE

9:6

(1:3,1:0,4:1,3:2)

 ŁSTW Politechnika Łódzka (A4) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

3:20

(2:7,0:4,0:5,1:4)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

10:0

V.O.

 Arkonia Szczecin (B4) - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3)

8:11

(2:1,3:4,2:3,1:3)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

10:0

V.O.

 ŁSTW Politechnika Łódzka (A4) - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3)

8:15

(1:2,1:4,3:3,3:6)

WTS Polonia Bytom (A2) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

10:0

V.O.

 Arkonia Szczecin (B4) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

4:12

(1:4,1:1,1:2,1:5)

  

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

GRUPA C

GRUPA D

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1)

15:3

72-34

 1.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

18:0

107-17

 2.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (A1)

12:6

65-43

 2.UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3)

12:6

49-57

 3.WTS Polonia Bytom (A2)

9:9

47-42

 3.ŁSTW Politechnika Łódzka (A4)

6:12

46-80

 4.Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

-3:18

21-86

 4.Arkonia Szczecin (B4)

0:18

36-84

 

Do FINAŁU MPJM (OOM) awansują WSZYSTKIE zespoły Grupy C oraz DWA zespoły Grupy D Rundy Kwalifikacyjnej.

TURNIEJ FINAŁOWY: 25-27.06.2021 - Gliwice.

XXVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2021

  

Delegaci KTPW: Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

Sędziowie: Bartosz Kośka, Sebastian Paczkowski i Piotr Sznajder.

 

 g.17.30: UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.00: WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Alfa Gorzów Wlkp. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: WTS Polonia Bytom - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30: WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2020/21:

 

 Alfa Gorzów Wlkp. 0:0 00-00
 GKPW 59 Gorzów Wlkp. 0:0 00-00
 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki 0:0 00-00
 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 0:0 00-00
 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa 0:0 00-00
 WTS Polonia Bytom 0:0 00-00
 7.ŁSTW Politechnika Łódzka
 8.Arkonia Szczecin

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

XXVII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 2021 W SPORTACH LETNICH

PIŁKA WODNA:

 

 Lubuskie
 Łódzkie
 Mazowieckie
 Śląskie
 Zachodnio-Pomorskie

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  ŁSTW Politechnika Łódzka

R.E. R.K. OOM RAZEM

UKS Syrena

Pałac Młodzieży W-wa

R.E. R.K. OOM RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.E. R.K. OOM RAZEM

UKS Syrena

Pałac Młodzieży 2 W-wa

R.E. R.K. OOM RAZEM
 Werner Piotr 3 17   20  Grabiński Bartosz 13 16   29  Guzy Adam 9 11   20  Szadurski Maksymilian 6 7   13
 Staniecki Kacper 2 12   14  Falarz Piotr 14 13   27  Greif Kamil 4 8   12  Grabiński Kajetan 5 7   12
 Łabuc Wojciech 4 8   12  Kamiński Jędrzej 7 10   17  Zgoła Tomasz 8 4   12  Pyrek  Jan - 9   9
 Papiernik Maciej 2 3   5  Pyrek Aleksander 9 2   11  Wiatrowski Zbigniew 6 4   10  Jasek Mateusz - 7   7
 Sowiński Krzysztof - 4   4  Makowski Maksymilian 4 4   8  Dąbrowski Marcel - 6   6  Chloupek Joseph - 6   6
 Korneluk Piotr - 1   1  Kobek Alicja 4 2   6  Romaniuk Jacek 4 2   6  Stępińska Linda 1 4   5
 Tomaszewski Szymon - 1   1  Pyrek Jan 5 -   5  Klimek Jakub 3 2   5  Jaskulska Anna - 3   3
 Głowacki Tymon - -   -  Jezierska Jagna 3 1   4  Brzezina Maksymilian 3 -   3  Szapiel Maciej - 3   3
 Mijas Kacper - -   -  Jarszak Erwin - 3   3  Horyń Tomasz 2 -   2  Wojtach Tomasz 3 -   3
 Słoka Szymon - -   -  Landowski Kacper 3 -   3  Ignacy Aleksander 1 1   2  Jarszak Erwin 1 -   1
 Zieliński Filip - -   -  Bajarczuk Bartosz - 2   2  Niepsuj Paweł 1 -   1  Pytlarczyk Maksymilian - 1   1
 Paszkowski Mikołaj - bramkarz  Krawczyk Emilia 2 -   2  Szymik Jan - -   -  Kuczmarski Michał - -   -

 Trenerzy:

 Wojtach Tomasz - 2   2  Goik Mateusz - bramkarz          Puchowski Tomasz   -   -

Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI i Zbigniew WITKOWSKI.

 Wrzosek Mateusz - bramkarz - -   -  Książkiewicz Olaf - bramkarz - -   -  Grudzień Michał - bramkarz - -   -

Trenerzy:

Trenerzy:

 Zając Józef - bramkarz - 1   1
 

Ignacy STĘPIŃSKI i Marcin BAR.

Krzysztof PACZYNA i Dawid BRONCEL.

Trenerzy:

 Marcin BAR i Ignacy STĘPIŃSKI.

 

Alfa Gorzów

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM Arkonia Szczecin

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM

GKPW 59 Gorzów

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM

UKS NEPTUN U.Ł.

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM

 Błoch Jakub 21 9   30  Bierski Ernest 8 16   24  Kędzior Piotr 12 19   31  Adamczyk Kacper 7 32   39
 Różycki Jacek 8 2   10  Sawicki Bartosz - 9   9  Bańkowski Oliwer 8 10   18  Ciuła Mateusz 12 17   29
 Gabryniewski Jakub - 6   6  Gołąb Wojciech 2 3   5  Broniecki Paweł 8 10   18

 Wieczorek Michał

1 17   18
 Żabski Jan 2 3   5  Kurkiewicz Marcin - 4   4  Szczęsny Jakub 11 4   15  Jagielski Bartłomiej 2 11   13
 Kobielak Maciej 4 -   4  Nowakowska Natalia - 3   3  Zieleński Bartłomiej 6 9   15  Stachowiak Dawid 6 6   12
 Żabski Kajetan 3 1   4  Walczak Marcin - 1   1  Kuźmińczuk Dominik 7 7   14  Ciuła Szymon 2 6   8
 Kopiczko Mateusz 3 -   3  Garczyński Adam - -   -  Popadowski Igor 1 2   3  Pardej Daniel 6 -   6
 Zieliński Wiktor 3 -   3  Jarota Kacper - -   -  Wiliński Stanisław 1 1   2  Dobrosz Szymon - 5   5
 Jasiński Adam 1 -   1  Ludek Kacper - -   -  Woźny Stanisław 1 -   1  Jagielski Jakub 2 3   5
 Chrostek Bruno - -   -  Łuczak Wojciech - -   -  Żółtek Marcel 1 -   1  Janicki Miłosz - 5   5
 Pawlak Karol - -   -  Łukasik Adrian - -   -  Mądry Małgorzata - -   -  Pawlak Adrian - 2   2
 Ryglowski Maciej - -   -  Łukasik Mateusz - -   -  Załoga Rozalia

-

-   -  Stasiak Błażej - 2   2
 Małkowski Adam - bramkarz  Strączek Grzegorz - -   -  Korzeniowski Michał - bramkarz  Orzechowski Rafał - 1   1
 Wilant Wiktor - bramkarz  Sushkin Roman - -   -

Trener:

 Hinc Filip - bramkarz - -   -
 Wojciechowski Wiktor - bramkarz  Ziętara Dominik - -   -

Piotr DIAKONÓW.

 Michalski Igor - bramkarz

Trenerzy:

 Solczak Dominik - bramkarz

  

Trener:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

Trenerzy:

 Dominik SZNAJDER.

Marek GRONIEWICZ i Mariusz BUGAJSKI. 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA