HISTORIA PUCHARÓW EUROPY

ROK 2003   ROK 2004   ROK 2005   ROK 2006   ROK 2007   ROK 2008   ROK 2009   ROK 2010   ROK 2011   ROK 2012   ROK 2013   ROK 2014   ROK 2015   ROK 2016   ROK 2017            STATYSTYKI

 ZWYCIĘZCY PUCHARÓW EUROPY

Rok

Puchar Mistrzów Krajowych

Puchar Zdobywców Pucharów

L.E.N. Trophy

63/64

Partizan Belgrad, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Boris Cukvas, Felipe Tedeschi, Djordje Perisic, Ozren Bonacic, Mirko Sandic, Zoran Jankovic, Zoran Zivkovic, Malisa Manic, Dragoslav Siljak, Glitic,Milan Muskatirovic, Dusan Colovic.

64/65

Pro-Recco Genua, ITA

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Mario Cevasco, Giraldi, Antonio Guidotti, Franco Lavoratori, Maraschi, Enrico Marchisio, Eugenio Merello, Mittini, Eraldo Pizzo, Giancarlo Guerrini, Tomasso Pizzorno.

65/66

Partizan Belgrad, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Boris Cukuas, Glitic, Zoran Jankovic, Malisa Manic, Milos Markovic, Milan Muskatirovic, Djordje Perisic, Mirko Sandic, Zoran Zivkovic

66/67

Partizan Belgrad, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Boris Cukuas, Felipe Tedeschi, Zoran Jankovic, Malisa Manic, Milos Markovic, Milan Muskatirovic, Djordje Perisic, Mirko Sandic, Zoran Zivkovic

67/68

Mladost Zagrzeb, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Ozren Bonacic, Dusan Colovic, Zdravko Hebel, Hvuda, Milan Jeger, Mladen Jonke, Miroslav Poljak, Mladen Pozojevic, Vinko Racic, Zlatko Simenc, Karlo Stipanic,

Ivo Trumbic, Marjan Zuzej

68/69

Mladost Zagrzeb, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Ozren Bonacic, Zdravko Hebel, Hvuda, Milan Jeger, Mladen Jonke, Miroslav Poljak, Mladen Pozojevic, Vinko Racic, Zlatko Simenc, Karlo Stipanic, Vaso Suotic,

Ivo Trumbic, Marjan Zuzej

69/70

Mladost Zagrzeb, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Ozren Bonacic, Zdravko Hebel, Hvuda, Milan Jeger, Miroslav Poljak, Mladen Pozojevic, Vinko Racic, Zlatko Simenc, Karlo Stipanic, Ivo Trumbic, Marjan Zuzej, Ciubric, Ronald Lopatni, Ante Matosic, Aleksandar Mikac

70/71

Partizan Belgrad, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Mirko Sandic, Dusan Antunovic, Sinisa Belamaric, Glitic, Zoran Jankovic, Milos Markovic, Uros Marovic, Novakovic, S.Sofijanic

71/72

Mladost Zagrzeb, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Ozren Bonacic, Milan Jeger, Miroslav Poljak, Zlatko Simenc, Karlo Stipanic, Marjan Zuzej, Ciubric, Aleksandar Mikac, Ronald Lopatni, Ante Matosic,

Aleksandar Dijakovic

72/73

OSC Budapeszt, HUN

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Andras Bodnar, Miklos Hamori, Killer, Sandor Konrad I, Ferenc Konrad III, Kovacs, Zsolt Nemeth, Attila Sudar, Istvan Szivos Jr, Ferenc Vindisch

73/74

MGU Moskwa, URS

* * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * *

Alexander Drewal, Alexander Kabanow, Kowel, Melinkow, Juri Mitianin, Nugzar Msweniradse, Poskarew, Witalij Romantschiuk, Tischtschenko

74/75

Partizan Belgrad, JUG

Ferencvaros Budapeszt

* * * * * * * * * * * * * * *

Milos Markovic, Djordje Pericisc, Mirko Sandic, Dusan Antunovic, Sinisa Belamaric, Uros Marovic, Sofijanic, Pedrag Manojlovic, Ratko Rudic, Nikola Stamenic,

Pedrag Vranjes

75/76

Partizan Belgrad, JUG

Mladost Zagrzeb, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

Djordje Perisic, Dusan Antunovic, Sinisa Belamaric, Uros Marovic, Sofijanic, Pedrag Manojlovic, Ratko Rudic, Nikola Stamenic, Pedrag Vranjes

76/77

CSK Moskwa, URS

MGU Moskwa, URS

* * * * * * * * * * * * * * *

Anatoli Akimow, Alexander Dolgusin, Alexander Kabanow, Witali Romantschiuk, Vladimir Jelisejew, Andriej Frolow, Garganoc, Anatolij Klebanov, Vadim Zmudski

77/78

Canottieri Neapol, ITA

Ferencvaros Budapeszt

* * * * * * * * * * * * * * *

Mario De Crescenzo, Paolo De Crescenzo, Guido Criscuolo, Vicenzo D’Angelo, Formoso, Migliaccio, Renato Notarangelo, P.Pirone, S.Pirone, Mario Scotti Galletta, Sienta

78/79

OSC Budapeszt, HUN

KPK Korcula, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

Silvester Fekete, Andras Bodnar, Miklos Hamori, Ferenc Konrad III, Attila Sudar, Istvan Szivos Jr, Kalman Vindisch, Pal Pasztrai, Tamas Farago, Gyula Gal,

Laszlo Kuncz,

79/80

Vasas Budapeszt, HUN

Ferencvaros Budapeszt

* * * * * * * * * * * * * * *

Horvath, Miklos Banyai, Tamas Krieger, Imre Budavari, Tamas Farago, Gabor Csapo, György Kenez, David, Laszlo Foldi, Zoltan Gajdossy, Gyorgi Darida, Kijad, Tory. Olveczki,

80/81

Jug Dubrovnik, JUG

CSK Moskwa, URS

* * * * * * * * * * * * * * *

Zoran Tomic, Maro Savinovic, Bojan Stanic, Bozo Vuletic, Veselin Djuho, Bozko Lozica, Matosic, Bozo Vuletic, Goran Sukno, Marko Dabrovic, Goiko Vukasinovic.

81/82

Club Natación Barcelona, ESP

POSK Split, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

Adena, Antoni Aguilar, Alex Barcello, Jose Carmona, Miquel Chillida, Manuel Estiarte, Salvador Franch, Juan Jané, Ignacio Lobera, Juan Marimo, Landro Ribera

82/83

Spandau Berlín, FRG

CSK Moskwa, URS

* * * * * * * * * * * * * * *

Peter Röhle, Thomas Loebb, Frank Otto, Kude, Armando Fernandez, Loeck, Frank Kison, Hagen Stamm, Roland Freund, Biegel, Schutzel.

83/84

Stefanel Recco Genua, ITA

POSK Split, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

Alberto Alberani, Marco D’Altrui, Marco Galli, Peri, Tixi, Marco Baldineti, Lagostena, Tronchini, Luigi Castagnola, Paulo Ragosa, Dario Bertazzoli, Capurro, Bozzo

84/85

Vasas Budapeszt, HUN

Dynamo Moskwa, URS

* * * * * * * * * * * * * * *

Nemes, Laszlo Foldi, Tamas Krieger, Csaba Meszaros, Imre Budavari, Laszlo Kuncz, Agardi, György Kenez, Lengyel, Matusek, Mehes, Gabor Csapo, Liebmann

85/86

Spandau Berlín, FRG

Vasas Budapeszt, HUN

* * * * * * * * * * * * * * *

Peter Röhle, Thomas Loebb, Piotr Bukowski, Dirk Hohenstein, Armando Fernandez, Andreas Ehrl, Frank Kison, Hagen Stamm, Roland Freund, Grundt,

Frank Schneider.

86/87

Spandau Berlín, FRG

Monar Split, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

Peter Röhle, Thomas Loebb, Piotr Bukowski, Ulrich Schneider, Armando Fernandez, Andreas Ehrl, Frank Kison, René Reimann, Hagen Stamm, Roland Freund, Stefan Pollmann, Carsten Kusch, Carsten Priefer

87/88

Sisley Pescara, ITA

CN Posillipo Neapol, ITA

* * * * * * * * * * * * * * *

Piero Ballerini, Marco D’Altrui, Papa, Rapini, Manuel Estiarte, Pomilio, Battinelli , Solonia, Montanaro, Malara, Bertazzoli, Di Fulvio, Mundula

88/89

Spandau Berlín, FRG

Arenzano, ITA

* * * * * * * * * * * * * * *

Peter Röhle, Oskar De La Pena, Piotr Bukowski, Ulrich Schneider, Armando Fernandez, Andreas Ehrl, Frank Kison, Will, René Reimann, Hagen Stamm,

Dirk Theismann, Carsten Kusch, Carsten Priefer

89/90

Mladost Zagrzeb, JUG

Sisley Pescara, ITA

* * * * * * * * * * * * * * *

Popovic, Miskulin, Dubravko Simenc, Igor Milanovic, Zelijko Vincek, Davor Erjavec, Milorad Damjanic, Perica Bukic, Ladislav Vidumansky, Josip Vezjak, Tomaz Lasic, Valentin Rukavina, Ratko Stritof, Vjekoslav Kobescak.

90/91

Mladost Zagrzeb, JUG

Partizan Belgrad, JUG

* * * * * * * * * * * * * * *

Popovic, Dubravko Simenc, Igor Milanovic, Davor Erjavec, Milorad Damjanic, Perica Bukic, Ladislav Vidumansky, Josip Vezjak, Tomaz Lasic, Ratko Stritof,

Vjekoslav Kobescak, Zelijko Vincek, Valentin Rukavina.

91/92

Jadran Koteks Split, CRO

C.N. Catalunya Barcelona, ESP

* * * * * * * * * * * * * * *

Renco Posinkovic, Renato Vrbicic, Josko Krekovic, Mislav Bezmalinovic, Jugoslav Vasovic, Sinisa Duhovic, Dejan Savicevic, Ognjen Krzic, Ion Mocan, Perica Bukic,

Dubravko Simenc, Ante Bratic.

92/93

Jadran Koteks Split, CRO

Oro d´Abruzzo Pescara, ITA

Ujpest Budapeszt, HUN

Renco Posinkovic, Renato Vrbicic, Josko Krekovic, Mislav Bezmalinovic, Jugoslav Vasovic, Sinisa Duhovic, Dejan Savicevic, Ognjen Krzic, Pavlovic, Istvan Doczi, Ante Nardelli, Adrian Jezina.

93/94

Ujpest Budapest, HUN

Miglioli Pescara, ITA

Roma Racing, ITA

Matefalvyi, Zantleitner, O. Szabo, Razga, Gyula Gal, Tamas Fazekas, Dla, Tibor Benedek, Vogel, Balacs Vincze, Nitsovits, Bene, Z. Kovacs

94/95

C.N. Catalunya Barcelona, ESP

Vasas Budapeszt, HUN

Club Natación Barcelona

Jesus Rollan, Humberto Navarro, Sergi Pedrerol, Jorge Neira, Igor Milanovic, Igor Gocanin, Jorge Paya, Jordi Garcia, Josep Abarca, Oscar Arevallo, Jordi Olle,

Joaquin Serracanta, Pedro Garcia.

95/96

Dukat Mladost Zagrzeb, CRO

INA Assitalia Roma, ITA

Cus d´Annunzio Pescara

Siniša Skolnekovic, Zdeslav Vrdoljak, Dario Kobescak, Frano Vican, Igor Bosnic, Ratko Stritof, Ante Jerkovic, Milorad Damjanic, Tino Vegar, Perica Bukic,

Tomislav Rogin, Mile Ivanic, Vjekoslav Kobescak, Żeljko Huljev.

96/97

Themis Posillipo Neapol, ITA

Vouliagmeni Ateny, GRE

Ujpest Budapeszt, HUN

Bruno Antonino, Fabio Bencivenga, Piero Fiorentino, Fabio Galasso, Ferdinando Gandolfi, Dusan Popovic, Franco Porzio, Giuseppe Porzio, Francesco Postiglione, Gianfranco Salvati, Carlo Silipo, Milan Tadic, Paolo Zizza. (Trener: Paolo De Crescenzo)

97/98

Themis Posillipo Neapol, ITA

Ferencvaros Budapeszt

Partizan Bambi Belgrad

Fabio Bencivenga, Marcello De Georgio, Fulvio Di Martire, Fabio Galasso, Luca Giustolisi, Tamas Kasas, Gergely Kiss, Antracite Lignano, Franco Porzio,

Giuseppe Porzio, Francesco Postiglione, Carlo Silipo, Milan Tadic. (Trener: Paolo De Crescenzo)

98/99

Splitska Banka Split, CRO

Mladost Zagreb, CRO

UTE Budapest, HUN

Barac, Miho Boskovic, Srdjan Bradaric, David Burburan, Gogas, Niksa Jaic, Kutura, Aljosa Kunac, Mocan, Mario Oreb, Dragan Rebic, Viseslav Saric, Trumbic, Nagy, Roman Polacik.

99/00

VK Becej NIS Naftagas, YUG

Dynamo Moscow, RUS

Jug Dubrovnik, CRO

Aleksandar Ciric, Goran Krstonosic, Istvan Mesaro, Nebojsa Milic, Branko Pekovic, Nedeljko Rodic, Aleksandar Sapic, Slobodan Soro, Aleksandar Sostar,

Laszlo Toth, Veljko Uskokovic, Jugoslav Vasovic, Balazs Vince, Nenad Vukanic, Predrag Zimonjic. (Trener: Zoltán Kásás)

00/01

VK Jug Dubrovnic, CRO

RN Florentia, ITA

Mladost Zagreb, CRO

Maro Balic, Andrej Belofastov, Alen Boskovic, Elvis Fatovic, Ivo Ivanis, Frano Karac, Ognjen Krzic, Dragan Medan, Dani Pecotic, Jovica Pero, Igor Racunica,

Mile Smodlaka, Goran Volarevic, Tihomil Vranjes. (Trener: Veselin Duho)

01/02

Olympiakos Pireus, GRE

Vásas Plaket Budapest, HUN

Systema Leonesa Brescia

Nicolaos Deligiannis, John Evangelos, Themis Hatzis, Theodoros Hatzitheodorou, Theodoros Kalakonas, Dim Kravaritis, Lappas, Arsenis Maroulis, Athanasios Platanitis, Giorgos Psihos, Ioannis Thomakos, Petar Trbojevic, Antonis Vlontakis, Gerasimos "Makis" Voltirakis. (Trener: Zoltán Kásás)


Liga Mistrzów:  "Costa Crociere Final Four"  Genua, Włochy 16/17.V.03. 1.300 widzów.
Półfinał 1: Pro Recco Genua ITA  5-4  Mladost Zagrzeb CRO (0-0, 1-0, 2-3, 2-1);
Półfinał 2: Honvéd Domino Budapeszt HUN 11-6 Spandau 04 GER (1-2, 3-2, 4-1, 3-1)
Finał: Pro Recco Genua ITA  9-4  Honvéd Domino Budapeszt HUN (2-3, 2-1, 3-0, 2-0)
Puchar Zdobywców Pucharów
Mecz 1: (15.III.03) Vásas Plaket Budapeszt HUN 10-10 CN "Carpisa" Posillipo Neapol ITA (1-2, 7-2, 1-3, 1-3)
Mecz 2: (29.III.03) Posillipo Neapol ITA  4-3  Vasas Budapeszt HUN (3-1, 1-1, 0-1, 0-0)
LEN Trophy
Mecz 1: (15.III.03) RN Florentia ITA  3-4  Systema Leonessa Brescia ITA (2-0, 1-3, 0-1, 0-0)
Mecz 2: (29.III.03) Systema Leonessa Brescia ITA  5-4  RN Florentia ITA (1-1, 1-1, 0-0, 3-2)

Pro Recco Genua - LM

CN Posillipo Neapol - PZP

Systema Leonessa Brescia - LT

Trener: Marco "Gu" Baldineti

Alberto Angelini, Tibor Benedek, Daniele Bettini, Alessandro Calcaterra, Alessandro Caliogna, Massimiliano Ferretti, Alberto Ghibellini,

Luca Giustolisi, Danilo Ikodinović, Simone Mina,

Paolo Petronelli, Jesús Rollán, Vladimir Vujasinović.

Trener: Piero Fiorentino

Bruno Antonino, Fabio Bencivenga, Arnaldo Deserti, Alexandre Erychov, Maurizio Felugo, Galasso,

 Scotti Galeta, Tamás Kásás, Nando Lignano, Carlo Silipo,

Francesco Postiglione, Bogdan Rath, Barnabas Steinmetz.

Trener: Zoran Mustur

Samir Barac, Roberto Calcaterra, Daniel Castellani, Alexsandar Cirić, Goran Fiorentini, Giovanni Foresti, Marco Gerini, Igor Hinic, Andrea Mangiante, Federico Piccardo, Nicola Ribić, Mirko Vicević.


Puchary 2004

Liga Mistrzów:  " Final Four"  Budapeszt, 28-29.05.2004
Półfinał 1: Honvéd Domino Budapeszt - Primorje Rijeka 7:6 (2:1)(2:1)(2:2)(1:2)
Półfinał 2: Jadran Herceg-Novi (JUG) - Sturm 2002 Czechow (RUS) 5:3 (0:2)(3:0)(2:1)(0:0)
Finały:

o III miejsce: Primorje Rijeka - Sturm 2002 Czechow  9:7 (2:2)(0:2)(2:1)(2:1) + (2:1)(1:0)

o I miejsce:   Honvéd Domino Budapeszt - Jadran Herceg-Novi 7:6 (1:1)(1:1)(3:2)(2:2)

 

LEN Trophy:

Mecz 1: (14.IV.04) VOULIAGMENI N.C. Bitros (GRE) - C.N. BARCELONA Nofer (ESP) 11:11
Mecz 2: (28.IV.04) C.N. BARCELONA Nofer (ESP) - VOULIAGMENI N.C. Bitros (GRE)  11:5 (4:1, 5:1, 2:0, 0:2)

 

 Honved-Domino Budapeszt

 C.N. BARCELONA "Nofer"

 Trener: Istvan Kovacs

 Istvan Gergely, Otto Frikk, Oliver Kovacs, Attila Vari,

 Miklos Bereczky, Rajmund Fodor, Attila Barany,

 Gergely Kiss, Marton Szivos, Tamas Molnar, Peter Biros,

 Viktor Pajan, Sandor Sugar, Zoltan Kovacs.

 Trener: Antonio Esteller

 Inaki Aguilar, Peter Nizny, Nathan Thomas, Ricardo

 Perrone,  Guillermo Molina, Pietro Figlioli, Blei Mallarach,

 Luis Cruz, Ivan Perez, Felipe Perrone, Ferron Pascual,

 Xavi Garcia,Dani Garcia, Alejandro Herrera, Jordi Ribas.

 

 

 

 

 


Puchary 2005

Liga Mistrzów:  " Final Four"  Neapol, 20-21.05.2005
Półfinał 1: Honvéd Domino Budapeszt - Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK  10:9 (2:1, 2:1, 1:1, 2:4, 1:0, 1:3)
Półfinał 2: Lottomatica Posillipo NEAPOL - Pro Recco (ITA)  7:6 (3:2, 2:2, 1:2, 1:0)
Finały:

o III miejsce: Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK (CRO) - Pro Recco  7:11 (2:3, 1:4, 1:2, 3:2)

o I miejsce:   Lottomatica Posillipo NEAPOL - Domino BHSE BUDAPESZT 9:8 (3:3, 0:1, 0:1, 4:2, 1:1, 1:0)

 

LEN Trophy:

Mecz 1 (30.04.05): Partizan Raiffeisen BELGRAD - R.N. La Filanda Carisa SAVONA     7:6

Mecz 2 (20.04.05.): R.N. La Filanda Carisa SAVONA - Partizan Raiffeisen BELGRAD    7:4

 

 Lottomatica Posillipo NEAPOL

 R.N. La Filanda Carisa SAVONA

 Trener: Pino Porzio

 Fabio Violetti, Francesco Postiglione, Giancarlo Agrillo,

 Fabrizio Buonocore, Christos Afroudakis, Maurizio Felugo,

 Andrea Scotti Galletta, Valentino Gallo, Boris Zlokovic,

 Ratko Stritof, Luigi Di Costanzo, Carlo Silipo,

 Fabio Bencivenga, Cesare Russo.

 Trener: Claudio Mistrangelo

 Francesco Ferrari, Raffaelle Onofrietti, Alessandro Bovo,

 Harry Van Der Meer, Angello Temellini, Valerio Rizzo,

 Victor Jelenic, Simone Antona, Paolo Petronelli,

 Tamas Marcz, Bogdan Rath, Aleksandar Sapić,

 Tamas Kasas.

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2006

Liga Mistrzów:  " Final Four"  Dubrownik, 19-20.05.2006
Półfinał 1: Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK - RN "La Filanda Carisa" Savona 9:8
Półfinał 2: Lottomatica Posillipo NEAPOL - Pro RECCO (ITA) 8:9 (po dogrywce)
Finały:

o III miejsce: RN "La Filanda Carisa" Savona - Lottomatica Posillipo NEAPOL 8:11

o I miejsce:   Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK - PRO RECCO 9:7 (3:2, 2:2, 2:2, 2:1)

 

LEN Trophy:

Mecz 1: (22.III.06) Systema Pompea BRESCIA (ITA) - Sintez KAZAN (RUS) 11:8

Mecz 2: (19.IV.06) Sintez KAZAN – Systema Pompea BRESCIA  7:6 (0:1, 0:1, 4:2, 3:0) i (0:2, 0:0)

 

 Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK

 Systema Pompea BRESCIA

 Trener: Emil Nikolić

 Goran Volarević, Andrija Komadina, Miho Bošković,

 Igor Računica, Ognen Kržić, Mile Smodlaka, Davor Car.

 Pavo Marković, Andro Bušlje, Frano Karač, Nikśa Dobud,

 Nikśa Drobac, Elvis Fatović.

 Trener: Riccardo Tempestini

 Marco Gerini, Mirko Vicevic, Alexander Ciric,

 Antonio Vittorioso, Massimo Castellani, Roberto Calcaterra,

 Samir Barac, Igor Hinić, Giovanni Foresti, Goran Fiorentini,

 Deni Fiorentini, Harry Van Der Meer, Nikola Ribić,

 Leonardo Binchi, Davide Miotto, Roberto Mattini,

 Andrea Betturini, Andrea Sellini, Fabio Pederzoli,

 Gabriele Tortelli, Simone Rota, Daniele, Nicola Duina,Turati.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2007

Liga Mistrzów:  " Final Four"  Mediolan, 22-23.06.2007
Półfinał 1: Partizan Raiffeisen Belgrade- Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK  17:18 (2:3, 4:2, 2:3 3:3, 1:10, 1:1 i 4:5 karne)
Półfinał 2: Olympiakos Pireus - Pro Recco (ITA)  9:10 (1:2, 1:3, 3:2, 4:3)
Finały:

o III miejsce: Olympiakos Pireus - Partizan Raiffeisen Belgrad 13:15 (1:2, 3:4, 2:3, 4:2 i 2:2, 1:3)

o I miejsce:   Croatia Osiguranje Jug Dubrovnik - Pro Recco  8:9 (3:4, 3:2, 1:2, 1:1)

 

LEN Trophy:

Mecz 1 (15.05.07): V.K. Sibenik - Sintez Kazań     10:12

Mecz 2 (23.05.07.): Sintez Kazań - V.K. Sibenik      9:10

 

 Foto di squadra della Pro Recco Pro Recco

  Sintez KAZAŃ

 Trener: Giuseppe Porzio

 Alessandro Calcaterra, Daniele Bettini, Alberto Angelini,

 Pietro Figlioli, Maurizio Felugo, Arnaldo Deserti, Norbert Madaras,

 Massimo Giacoppo, Dario Gennaro, Goran Fiorentini,

 Tamas Kasas, Andrea Mangiante, Stefano Tempesti,

 Leonardo Sottani, Oleyxandr Sadovyj, Vladimir Vujasinović.

 Trener: Vladimir Zakharov

 Irek Zinnurov, Tomas Shertwitis, Dejan Savić, Dmitry Elizarov,

 Dmitry Dudkine, Marat Zakirov, Vladimir Basik,

 Artur Fatakhutdinov, Nicolaj Maksimov, Andrej Belofastov,

 Denis Zhivchikov, Pavel Katkov, Konstantin Stepanyuk,

 Danilo Ikodinović, Vladimir Gojković.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2008

Euroliga: "Final Four"  Barcelona, 9-10.05.2008
Półfinał 1: Teva Vasas Budapeszt- Jug Croatia Osiguranje DUBROVNIK  6:11 (0:2, 2:3, 2:3 2:3)
Półfinał 2: HAVK Mladost Zagrzeb - Pro RECCO (ITA)  6:9 (1:2, 2:4, 0:3, 3:0)
Finały:

o III miejsce: Teva Vasas Budapeszt - HAVK Mladost Zagrzeb 8:6 (2:2, 1:1, 2:2, 3:1)

o I miejsce:   Pro Recco - Croatia Osiguranje Jug Dubrovnik 13-12 (3-3/1-0/4-3/3-5/0-1/2-0)

 

LEN Trophy:

Mecz 1 (26.03.08): Brendon Eger - Szturm Czechov   8:8

Mecz 2 (9.04.08.): Szturm Czechov - Brendon Eger    12:7

 

Foto di squadra della Pro Recco

 

Pro Recco

 

Szturm  CZECHOV

 Trener: Giuseppe Porzio

 Stefano Tempesti, Massimo Giacoppo, Norbert Madaras,

 Andrea Mangiante, Tamas Kasas, Vladimir Vujasinović,

 Maurizio Felugo, Alberto Angelini, Tibor Benedek,

 Alessandro Calcaterra, Vanja Udovicić, Arnaldo Deserti,

 Goran Fiorentini, Alex Giorgetti, William Washburn.

 Trener: Aleksander Ogorodnikov

 Ilia Smirnov, Risto Maljković, Sergiej Evstigneev,

 Goran Kristonošić, Jurij Zheltovskij, Viktor Vishnyakov,

 Revaz Chomakhidze, Dimitrij Stratan, Jewgienij Zhiliajev,

 Alexandar Šapić, Sergiej Garbuzov, Jurij Yatsev,

 Jegor Rastorguev.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2009

Euroliga:  "Final Four"  Rijeka, 22-23.05.2009
Półfinał 1: Pro Recco (ITA) - Jug Croatia Osiguranje Dubrownik  9:6 (0:2, 2:3, 2:3 2:3)
Półfinał 2: VK Primorac Kotor (MNE) - HAVK Mladost Zagrzeb -  11:9 (1:2, 2:4, 0:3, 3:0)
Finały:

o III miejsce: Jug Croatia Osiguranje Dubrownik - HAVK Mladost Zagrzeb 14:13 (5-4) (3-2) (3-4) (3-3)

o I miejsce:   VK Primorac Kotor - Pro Recco 8:7 (1-1) (2-3) (0-1) (4-2) dogr. (0-0) (0-1)

 

V.K.Primorac Kotor

 

Foto di squadra della Pro ReccoPro Recco

 Trener: Ranko Perović (ur.1968)

 Zdravko Radić, Draško Brguljan, Damir Crepulja,
 Antonio Petrović, Darko Brguljan, Juraj Zatovič, Gergely Kiss,
 Vjekoslav Pasković, Boris Pavlović, Bojan Milošević,
 Adam Steinmetz, Dragan Drašković, Nebojša Milić (Cap).

 Trener: Giuseppe Porzio (ur.1967)

 Stefano Tempesti, Nicollo Figari, Norbert Madaras,

 Andrea Mangiante, Tamas Kasas, Predrag Jokić,

 Maurizio Felugo, Alberto Angelini, Tibor Benedek,

 Alessandro Calcaterra, Vanja Udovicić, Tamas Marcz,

 Fabio Bencivenga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEN Trophy:

Mecz 1 (8.04.2009): Panonions Ateny - Szeged Beton VE  8:6 (2-1)(3-2)(1-1)(2-2)

Mecz 2 (22.04.2009.): Szeged Beton VE - Panonions Ateny 17:13 (2-3)(3-1)(4-1)(0-2)  dogr.: (0-2)(3-1) Rz.karne: (5-3)

 

Szeged Beton V.E.

Panonions Ateny

 Trener: Zoltan Kasas

 László Baksa, Vojislav Vejzagić, István Lehmann,

 Péter Varga, Zsolt Juhász, Milos Korolija, Tamás Varga,

 Péter Komlósi, Béla Török, László Veszelovszky,

 Laszlo Kuncz, Mihajlo Korolija, Zsolt Németh.

 Trener: Konstantinos Loudis

 Georgios Reppas, Andreas Miralis, Dimitrios Mazis,

 Konstantinos KokkinakisIoannis, Joanis Thomakos,

 Menelaos Tzamantakis, Vasileios Liotsakis, Marios Kapotsis,

 Panagiotis Papadogkonas, Konstantinos Mourikis,

 Ioannis Beristianos, Antonios Vlontakis, Konstantinos Flegkas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2010

Euroliga:  "Final Four"  Neapol, 14-15.05.2010
Półfinał 1: A.S.D. Pro Recco (ITA) - WPC Partizan Raiffeisen Belgrad 8:7 (dogr)
Półfinał 2: VK Primorac Kotor (MNE) - Jug Croatia Osiguranje Dubrownik  11:10
Finały:

o III miejsce: WPC Partizan Raiffeisen Belgrad - Jug Croatia Osiguranje Dubrownik 16:15 (rz.karne)

o I miejsce:   A.S.D. Pro Recco (ITA) - VK Primorac Kotor (MNE) 9:3

 

  Pro Recco

   V.K.Primorac Kotor

 Trener: Giuseppe Porzio (ur.1967)

 Stefano Tempesti, Damir Burić, Norbert Madaras,

 Andrea Mangiante, Tamas Kasas, Filip Filipović,

 Pietro Figlioli, Maurizio Felugo, Tibor Benedek (Cap),

 Alessandro Calcaterra, Vanja Udovicić, Guillermo Molina,

 Slobodan Nikić.

 Trener: Ranko Perović (ur.1968)

 Zdravko Radić, Draško Brguljan, Uroš Cucković,
 
Antonio Petrović, Darko Brguljan, Gergely Kiss,
 
Antony Azevedo, Boris Pavlović, Adam Steinmetz,

 Dragan Drašković, Anđelo Šetka, Nebojša Milić(Cap).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEN Trophy:

Mecz 1 (24.03.20109): Rari Nantes Savona (ITA) - Akademija Cattaro (MNE)  9:7 (2-0)(2-2)(1-3)(4-2)

Mecz 2 (14.04.2010.): Akademija Cattaro (MNE) - Rari Nantes Savona (ITA) 8:5 (0-1)(2-2)(2-1)(3-1)  dogr.: (1-0)(0-0)

 

   Akademija  Cattaro

   Rari Nantes Savona

 Trener: Mirko Vicevic

 Gojko Pjetlović, Matej Nastran, Željko Vukčević,
 Ivan Bjelobrković, Marko Kordić, Mile Smodlaka,
 Tamás Varga, Teo Dogaš, Sergej Lobov, Aljoša Kunac,
 Ivan Žanetić, Djordje Filipović, Saša Mišić.

 Trener: Claudio Mistrangelo

 Giacomo Pastorino, Peter Varellas, Federico Mistrangelo,

 Massimo Giacoppo, Luca Damonte, Valerio Rizzo,  Mattia Conti,

 Mlađan Janović, Alberto Angelini, Michele Lapenna,

 Deni Fiorentini Jovanović, Matteo Aicardi, Goran Fiorentini Jovanović.

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2011

Euroliga:  "Final Four"  Rzym, 3-4.06.2011
Półfinał 1: Partizan Belgrad - Mladost Zagrzeb 12-9 (2-1, 4-1, 2-3, 4-4)
Półfinał 2: Ferla Pro Recco - VK Budva M-tel 9-4 (3-1, 2-0, 1-1, 3-2)

Finały:

o III miejsce: Mladost Zagrzeb - VK Budva M-tel 14:12 (2:1) (1:4) (1:2) (4:1) i (2:1), (0:1) rz.karne 4:2

o I miejsce: Partizan Belgrad - Ferla Pro Recco 11:7 (2:1) (5:4) (2:1) (2:1)

 

Partizan Belgrad Ferla Pro Recco

 Trener: Igor Milanović

 Slobodan Soro, Theodoros Chatzitheodorou,

 Miloš Korolija, Milan Aleksić, Duško Pijetlović,

 Andrija Prlainović, Janko Radović, Dušan Mandić,

 Stefan Mitrović, Vladimir Vujasinović, Miloš Cuk,

 Stefan Zivojinović, Nikola Radjen.

Trener: Giuseppe Porzio.

Stefano Tempesti, Damir Burić, Norbert Madaras,

Perrone Rocha, Tamas Kasas, Maurizio Felugo,

Filip Filipović, Pietro Figlioli, Tibor Benedek, 

Aleksandar Ivović, Guillermo Molina, Slobodan Nikić,

Boris Zloković.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEN Trophy:

Mecz 1 (13.04.2011): Panionios GSS Ateny -  Rari Nantes Savona (ITA) 9:9 (1-3)(3-3)(1-2)(4-2)

Mecz 2 (27.04.2011): Rari Nantes Savona (ITA) - Panionios GSS Ateny 11:3 (5-2)(3-1)(1-0)(2-0)

 

 Rari Nantes Savona

   Panionios GSS Ateny

 Trener: Claudio Mistrangelo

 Matteo Aicardi, Alberto Angelini, Simone Antona,

 Matteo Astarita, Fabio Casarino, Jacopo Colombo,

 Edoardo Colombo, Flavio Duro, Deni Fiorentini,

 Goran Fiorentini, Luca Fulcheris, Massimo Giacoppo,

 Mladan Janović, Michele Lapenna, Valerio Rizzo,

 Federico Mistrangelo, Jesse Aaron Smith, Goran Volarević.

 Trener: Gerasimos Voltyrakis

 Konsantinos Galanidis, Andreas Miralis, Dimitrios Mazis,

 Konstantinos Kokkinakis, Ioannis Thomakos, Stefanos Foutris,

 Menelaos Tzamantakis, Panagiotis Papadogkonas,

 Jordan-Reese Thompson, Konstantinos Mourikis,

 Ioannis Beristianos, Paraschos Chatzigoulas, Marios Kapotsis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2012

Liga Mistrzów: "Final Four"  Oradea, 11-12.05.2012
Półfinał 1:  Ferla Pro Recco - TEVA Vasas UNIQA Budapeszt   12-5 (4-1, 2-0, 4-2, 2-2)
Półfinał 2:  HAVK Mladost Zagrzeb - Primorje EB Rijeka          6-10 (1-2, 2-2, 2-3, 1-3)

Finały:

o III miejsce: TEVA Vasas UNIQA Budapeszt - HAVK Mladost Zagrzeb 7:11 (1-1, 3-5, 1-2, 2-3)

o I miejsce: Ferla Pro Recco -  Primorje EB Rijeka 11:8 (4-1, 2-3, 3-3, 2-1)

 

 Ferla Pro Recco   Primorje EB Rijeka

 Trener: Giuseppe Porzio

 Stefano Tempesti, Damir Burić, Norbert Madaras,

 Andrija Prilainović, Felipe Perrone, Sandro Sukno,

 Tamas Kasas, Maurizio Felugo, Filip Filipovic,

 Boris Zloković, Aleksandar Ivović, Guillermo Molina,

 Dusko Pijetović.

Trener: Zoran Roje
Denes Varga, Andelo Setka, Xavi Garcia, Ivan Buljubasić,

Daniel Varga, Davor Car, Fran Paskvalin, Marko Jelaca,

Ivan Krapić, Samir Barac, Zdravko Radić, Petar Muslim, Nikola Franković.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Euro Cup (LEN Trophy):

 

Mecz 1 (18.04.2012): RN Savona (ITA) - CN Sabadell (ESP)   14-9 (3-1, 5-2, 2-1, 4-5)

Mecz 2 (03.05.2012): CN Sabadell  (ESP) - RN Savona (ITA)    8-6 (3-2, 0-0, 3-1, 2-3)

 

 Rari Nantes Savona

 Club.Natacio Sabadell

 Trener: Andrea Pisano

 Matteo Aicardi, Alberto Angelini,

 Jacopo Alesiani, Luca Damonte, Antonio Petrović,

 Lorenzo Bianco, Valerio Rizzo, Giovanni Bianco,

 Nicolo Zerilli, Goran Fiorentini, Mladan Janović,

 Valerio Rizzo, Federico MistrangeloGoran Volarević.

 Trener: Gabriel Hernandez

 Inaki Aguilar, Matej Nastran, Oscar Carrillo, Adria Carabí,

 Eric Marsal, Carlos Sanchez, Marko Cuk, Gonzalo Echenique,

 Ivan Perez, Enric Moreno, Jordi Millan, Marc Soler,

 Jose María Motos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2013

Liga Mistrzów: "Final Four"  Belgrad, 31.05.-1.06.2013
Półfinał 1:  Partizan Raiffeisen Belgrad - Jug Dubrovnik   7:8 (1-2, 1-2, 3-2, 2-2)
Półfinał 2:  Crvena Zvezda Belgrad - C.N. Atlètic-Barceloneta  9:5 (2-2, 2-0, 3-3, 2-0)

Finały:

o III miejsce: Partizan Raiffeisen Belgrad - C.N. Atlètic-Barceloneta 10:11 (2-4, 2-3, 3-2, 3-2)

o I miejsce: Jug Dubrovnik - Crvena Zvezda Belgrad 7:8 (2-2, 1-1, 3-3, 1-2)

 

 Crvena Zvezda Belgrad

  

Jug Dubrovnik

 Trener: Dejan Savić

 Denis Sefik, Mihajlo Milicević, Dusko Pijetlović,

 Boris Vapenski, Andrija Prlainović, Nenad Stojcić,

 Sava Randjelović, Nikola Radjen, Marko Avramović,

 Marko Draksimović, Strahinja Rasović,

 Petar Ivosević, Viktor Rasović.

Trener: Veselin Duho

Andro Busije, Marko Macan, Tihomil Vranjes,

Marko Bijac, Miho Bosković, Frano Karac,

Aleksandar Ivović, Pavo Marković, Boris Pavlović,

Maro Joković, Nikola Janović, Anthony Azevedo,

Niksa Dobud,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Euro Cup (LEN Trophy):

Mecz 1 (20.03.2013): RN Florentia (ITA) - VK Radnicki Kragujevac (SRB)   4:8 (3-2, 0-4, 1-1, 0-1)

Mecz 2 (06.04.2013): VK Radnicki Kragujevac (SRB) - RN Florentia (ITA)   7:6 (2-1, 2-2, 1-1, 2-2)

 

 VK Radnicki Kragujevac

 RN Florentia

 Trener: Dejan Udovicić

 Zdravko Radić, Damir Burić, Boris Popović,

 Dusan Marković, Slavko Gak, Dorde Basić,

 Aleksandar Cirić, Vojislav Cupić, Boris Zloković,

 Filip Filipović, Vanja Udovicić, Dorde Filipović,

 Andrew Stevens.

 Trener: Leonardo Sottani

 Luca Mugelli, Francesco Di Fulvio, Federico Borella,

 Federico Pagani, Guillermo Molina Rios,

 Francesco Coppoli, Albert Espanol Lifante, Luigi Gobbi,

 Claudio Brancatello, Michele Lapenna,  Giacomo Bini,

 Andrea Di Fulvio, Luca Minetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2014

Liga Mistrzów: "Final Six"  Barcelona, 29-31.05.2014
Ćwierćfinał 1: Pro Recco - Partizan Raiffeisen Belgrad 12:12 (3-2, 3-3, 5-5, 1-2) i rz.k.18:19
Ćwierćfinał 2: CN Atlčtic Barceloneta - AN Brescia 6:4 (3-1, 1-1, 1-2, 1-0)
 
o miejsce 5: Pro Recco - AN Brescia 9:10 (1-2, 1-2, 3-2, 2-2)
 
Półfinał 1:  VK Radnicki Kragujevac - Partizan Raiffeisen Belgrad   9:4 (1-2, 1-2, 3-2, 2-2)
Półfinał 2:  VK Primorje Rijeka - CN Atlčtic Barceloneta  8:10 (2-2, 2-0, 3-3, 2-0)

Finały:

o III miejsce: Partizan Raiffeisen Belgrad - VK Primorje Rijeka 6:12 (2-0, 0-3, 4-4, 0-5)

o I miejsce: VK Radnicki Kragujevac - CN Atlčtic Barceloneta 6:7 (2-1, 1-2, 1-3, 2-1)

 

 CN Atlčtic Barceloneta VK Radnicki Kragujevac

 Trener: Jesús Martín

 Nemanja Ubović, Joshua Monpeat, Rubén de Lera,

 Fran Fernández, Mario Lloret, Marko Petković,

 Marc Roca, Balazs Szirany, Alberto Munárriz,

 Albert Espańol, Dani López, Marc Minguell,

 Gonzalo Óscar Echenique i Felipe Perrone.

Trener: Dejan Udovicić

Zdravko Radić, Damir Burić, Boris Popović,

Dusan Marković, Slavko Gak, Dorde Basić,

Aleksandar Cirić, Vojislav Cupić, Igor Lazić,

Boris Zloković, Filip Filipović, Dorde Filipović,

Andrew Stevens, Vedran Ćirković, Gojko Pijetlović.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Euro Cup (LEN Trophy):

 

Mecz 1 (26.03.2014): Spartak Wołgograd - HAVK Mladost Zagrzeb 11:5 (4-1, 3-1, 1-0, 3-3)

Mecz 2 (09.04.2014): HAVK Mladost Zagrzeb - Spartak Wołgograd   9:5 (3-2, 1-1, 1-1, 4-1)

 

 Spartak Wołgograd

 HAVK Mladost Zagrzeb

 

 Trener: Sergiey Voronin

 Petr Fedotov, Nikolay Lazarev, Vitaly Yurchik,

 Yury Cheshev, Alexey Panfili, Artem Ashaev,

 Pavel Khalturin, Dmitry Stratan, Adel Latypov,

 Andrey Rekechinskiy, Sergey Lisunov,

 Stepan Andryukov, Victor Ivanov.

 Trener: Vjekoslav Kobeščak

 Josip Pavić, Ivan Milaković, Duje Živković,

 Marko Maritinić, Ivan Živković, Andro Gagulić,

 Luka Bukić, Kristijan Milaković, Marko Pavičić,

 Ante Vukičević, Lovro Miočević, Domagoj Mijatović,

 Matej Matijević, Ivan Marcelić, Ivan Pisk.

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2015

Liga Mistrzów: "Final Six"  Barcelona, 28-30.05.2015
 Ćwierćfinał 1 ZF Eger - Jug Dubrovnik

8:10 (1-2, 2-2, 2-3, 3-3)

 Ćwierćfinał 2: C.N. Atletic Barceloneta - Szolnoki VSE

6:6 rz.k..4:3

   
 o miejsce 5: ZF Eger- Szolnoki VSE 8:7 (3-1, 1-3, 3-2, 1-1)
 Półfinał 1: Jug Dubrovnik - Primorje EB Rijeka 9:10 (2-2, 3-2, 2-4, 2-2)
   

 Półfinał 2: C.N. Atletic Barceloneta- Pro Recco

 sędzia: Radosław KORYZNA

11:12 (3-2, 4-3, 3-5, 1-2)
 Finały:  
 o miejsce 3: Jug Dubrovnik - C.N. Atletic Barceloneta 12:14 (5-3, 3-5, 1-3, 3-3)
 o miejsce 1: Primorje EB Rijeka - Pro Recco 7:8 (3-1, 0-2, 2-4, 2-1)

 

 Pro Recco   Primorje EB Rijeka

 Trener: Giuseppe Porzio

 Stefano Tempesti, Maro Joković, Pietro Figlioli,

 Alex Giorgetti, Massimo Giacoppo, Niccolo Gitto,

 Matteo Aicardi, Francesco Di Fulvio, Filip Filipović,

 Giacomo Pastorino, Andrija Prilainović, 

 Aleksandar Ivović, Dusko Pijetović.

Trener: Ivan Asić

Frano Vićan, Andelo Setka, Ivan Buljubasić,

Damir Burić, Cosmin Radu, Sandro Sukno,

Ivan Krapić,  Petar Muslim, Antonio Petrović,

Duje Peroš, Marko Elez, Javier Garcia Gadea,

Dejan Lazović.

 

 

 

 

 

Euro Cup (LEN Trophy):

Mecz 1 (28.03.2015): Carpisa Acquachiara Neapol (ITA) - CN Posillipo Neapol  (ITA)  6:6 (1-0, 1-1, 1-3, 3-2)

Mecz 2 (11.04.2015): CN Posillipo Neapol  (ITA) - Carpisa Acquachiara Neapol (ITA) 11:10 (1-3, 5-3, 1-3, 3-2) - sędzia: Radosław KORYZNA


Puchary 2016

Liga Mistrzów: "Final Six"  Budapeszt, 2-4.06.2016
 Ćwierćfinał 1: ZF Eger (HUN) - VK Jug CO Dubrovnik 6:8 (2-2, 1-2. 2-1, 1-3)
 Ćwierćfinał 2: Szolnoki VSK (HUN) - CN Atletic Barceloneta 7:5 (2-1, 1-0. 3-1, 1-3)
   
 o miejsce 5: ZF Eger (HUN) - CN Atletic Barceloneta 6:10 (2-2, 2-3. 0-3, 2-2)
 Półfinał 1 Olympiacos Pireus  - Szolnoki VSK 8:7 (2-4, 1-1. 2-1, 3-1)
   

 Półfinał 2: Pro Recco  - VK Jug CO Dubrovnik

 

10:10 (1-3, 3-1. 4-2, 2-4)

rz.k. 4:5

 Finały:  
 o miejsce 3: Szolnoki VSK - Pro Recco 11:7 (3-1, 1-2. 4-2, 3-2)

 o miejsce 1: VK Jug CO Dubrovnik - Olympiacos Pireus

6:4 (1-1, 2-1. 1-1, 2-1)

 

 VK Jug CO Dubrovnik

 

Olympiacos Pireus

 Trener: Vjekoslav Kobescak 

 Marko Bijać, Marko Macan, Loren Fatović,

 Luka Loncar, Maro Joković, Josip Vrilić,

 Javier Garcia Gadea, Marko Ivanković

 Felipe Perrone Rocha, Hrvoje Benić,

 Paulo Obradović, Toni Popadić.

 Trener: Thodoris Vlachos 

 Josip Pavić, Emmanouil Mylonakis, Georgios Ntoskas,

 Evangelos Delakas, Alexandros Gounas, Blai Mallarach,

 Giannis Fountoulis, Jesse Aaron Smith, Kiriakos Pontikeas,

 Konstantinos Mourikis, Christodoulos Kolomvos,

 Angelos Vlachopoulos, Stefanos Galanopoulos.

 

 

 

 

 

Euro Cup (LEN Trophy):

Mecz 1 (16.04.2016): Sintez Kazań (RUS)  - AN Brescia  4:11  (2-2, 0-3, 1-4, 1-2)

Mecz 2 (30.04.2016): AN Brescia - Sintez Kazań (RUS)  11:10 (5-1, 1-0, 3-1, 3-4)

 

 AN Brescia

Sintez Kazań

 Trener: Allesandro Bovo

 Stefano Guerrato, Brando Dian,

 Guillermo Molina Rios, Alessandro Nora,

 Christian Napolitano, Marco Del Lungo,

 Nicholas Presciutti, Sava Randjelović,

 Nemanja Ubović, Valerio Rizzo, Zeno Bertoli,

 Christian Presciutti, Luca Damonte.

 Trener: Vladimir Fedorin

 Timur Shaikhutdinov, Nikita Yankov,

 Adel Ginjatov, Roman Shepelev, Adel Latypov,

 Srdan Antonyevich, Mikhail Ivankov,

 Alexey Ryzhov-Alenichev, Artem Odintsov,

 Igor Pliskevich, Jure Marelja, Ivan Nagaev,

 Albert Zinnatullin, Victor Ivanov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puchary 2017

Liga Mistrzów: "Final Six"  Budapeszt, 25-27.05.2017
 Ćwierćfinał 1Olympiacos Pireus - VK Jug CO Dubrovnik 8:11 (1-3, 1-4, 5-3, 1-1)
 Ćwierćfinał 2: ZF Eger (HUN) - AN Brescia 6:4 (2-2, 1-1, 1-1, 2-0)
 o miejsce 5: Olympiacos Pireus  - AN Brescia 5:8 (2-2, 0-3, 1-1, 2-2)
 Półfinał 1Pro Recco - VK Jug CO Dubrovnik 9:10 (2-4, 2-2, 4-3, 1-1)

 Półfinał 2: Szolnoki VSK - ZF Eger (HUN)

7:5 (1-2, 2-0, 2-2, 2-2)

 Finały:  
 o miejsce 3: Pro Recco - ZF Eger (HUN) 15:6 (3-1, 4-1, 3-2, 5-2)

 o miejsce 1: VK Jug CO Dubrovnik - Szolnoki VSK

5:10 (2-1, 2-5, 1-2, 0-2)

 

 Szolnoki VSK

 

VK Jug CO Dubrovnik

 Trener: Sandor Cseh

 Viktor Nagy, Zivko Gocić, Ugo Crousillat,
 Marton Vamos, David Jansik, Tamas Mezei,

 Milan Aleksić, Aaron Younger,

 Denes Varga, Gabor Kis,  Bence Fulop,

 Andrija Pralanović, Istvan Kardos.

 Trener: Vjekoslav Kobescak 

 Marko Bijać, Marko Macan, Loren Fatović,

 Luka Loncar, Maro Joković, Josip Vrilić,

 Javier Garcia Gadea, Pavo Marković, Nikola Pavlicević,

 Felipe Perrone Rocha, Hrvoje Benić,

 Paulo Obradović, Toni Popadić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Euro Cup (LEN Trophy):

Mecz 1 (22.03.2017): CSM Digi Oradea (ROU) - FTC Budapeszt  6:12  (0-3, 2-2, 2-3, 2-4)

Mecz 2 (05.04.2017): FTC Budapeszt - CSM Digi Oradea (ROU)   7:7 (3-0, 1-3, 2-2, 1-2)

 

FTC

FTC Budapeszt

ORA

CSM Digi Oradea

 Trener: Zsolt Varga

 Andras Gardonyi, Marko Avramović, Marton Toth,

 Norbert Madaras, Gergo Katonas, Balazs Nyeki,

 Balazs Sziranyi, Simon Vogel,Daniel Varga,

 Szilard Jansik, Marko Cuk, Stefan Mitrović,

 Soma Vogel.

 Trener: Kalman Kadar

 Gojko Pijetlović, Mihnea Gheorghe, Andrei Cretu,

 Tiberiu negrean, Nicolae Diaconu, Nikola Raden,

 Mihnea Choveanu, Istvan Szabo, Bogdan Remes,

 Boris Pavlović, Mateja Asanović, Ramiro Georgescu,

 Florin Cretu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zestawienia statystyczne:

PM:  Puchar Mistrzów - Euroliga

PZP: Puchar Zdobywców Pucharów

LT:   L.E.N.Trophy / Euro Cup

 

 

 ZESPÓŁ

PM

PZP

LT (EC)

RAZEM

1.

 Mladost Zagrzeb, JUG/CRO

7

2

1

10

2.

 Partizan Belgrad, JUG

7

1

1

9

3.

 Pro Recco, ITA

8

-

-

8

4.

 Canottieri/Posillipo Neapol, ITA

4

2

-

6

 

 VK Split, JUG/CRO

3

3

-

6

5.

 Jug Dubrovnik, JUG/CRO

4

-

1

5

 

 Vasas Budapeszt, HUN

2

3

-

5

 

 CN Pescara, ITA

1

3

1

5

 

 Ferencvaros Budapeszt, HUN

-

4

1

5

6.

 WF Spandau 04 Berlin, FRG

4

-

-

4

 

 CN Barcelona, ESP

2

-

2

4

 

 Leonessa Systema Brescia, ITA

-

-

4

4

7.

 Ujpest Budapeszt, HUN

1

-

2

3

 

 CSK WMF Moskwa, URS

1

2

-

3

 

 RN Savona, ITA

-

-

3

3

8.

 OSC Budapeszt, HUN

2

-

-

2

 

 MGU Moskwa, URS

1

1

-

2

 

 CN Catalunya, ESP

1

1

-

2

 

 Dynamo Moskwa, URS/RUS

-

2

-

2

9.

 Becej Naftagas, YUG

1

-

-

1

 

 Olympiakos Pireus, GRE

1

-

-

1

 

 Honved-Domino Budapeszt

1

-

-

1

 

 V.K.Primorac Kotor, MNE

1

-

-

1

   Crvena Zvezda Belgrad 1 - - 1
   Szolnoki VSK 1 - - 1

 

 KPK Korcula, JUG

-

1

-

1

 

 RN Arenzano, ITA

-

1

-

1

 

 INA Rzym, ITA

-

1

-

1

   AN Brescia, ITA - - 1 1
   VK Radnicki Kragujevac - - 1 1

 

 Akademija Cattaro (MNE)

-

-

1

1

 

 Szeged Beton VE, HUN

-

-

1

1

 

 Vouliagmeni Ateny, GRE

-

1

-

1

 

 RN Florentia, ITA

-

1

-

1

 

 Roma Racing, ITA

-

-

1

1

 

 UTE Budapeszt, HUN

-

-

1

1

 

 Sintez Kazań, RUS

-

-

1

1

 

 Szturm Czechov, RUS

-

-

1

1

 

 Spartak Wołgograd, RUS

-

-

1

1

 

 RAZEM

54

29

25

108

 

Najwięcej Pucharów zdobyły zespoły z krajów:

 

 Kraj

PM

PZP

LT

Razem

1.

 Włochy (23)

13

8

10

31

2.

 Jugosławia (5)

13

6

-

19

3.

 Węgry (8)

7

7

5

19

4.

 ZSRR (3) i Rosja (4)

2

5

4

11

5.

 Chorwacja (3)

7

1

2

10

6.

 Serbia i Czarnogóra (4)

3

-

2

5

7.

 Hiszpania (3)

3

1

2

6

8.

 Niemcy(1)

4

-

-

4

9.

 Grecja (2)

1

1

-

2

10

 Czarnogóra (2)

1

-

1

2

 

 RAZEM (41)

53

29

24

106

Free Web Counter
                                                     NA GÓRĘ STRONY                                                 STRONA GŁÓWNA