Ostatnia aktualizacja:

26.03.2021 16:01

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2019
 

  •  Puchar Polski 2019

  •  Seniorzy I Liga 2019

  •  Młodzieżowiec 2019

    Juniorzy 2019
  
  Juniorzy Młodsi 2019

  •  MMM U-13 2019

  •  MMM U-15 2018

  •  MMM U-13 2018

  •  Puchar Polski 2018

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  REGULAMIN ZAWODÓW

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2020/2021

  •  Udział 2019/2020

  •  Udział 2018/2019

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  FINA WP RULES 2019-21

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2019/20

  •  Euro Cup 2019/20

  •  Liga Mistrzów 2018/19
  •  Euro Cup 2018/19

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

TURNIEJE M.NAR.

  •  Puchar Ostrowca U15 2019

  •  Baltic Trophy Jun. 2019

  •  Jun.U-17 Becej 2019

  •  Jun.Ostrowiec 2018

  •  Baltic Trophy Jun. 2018

  •  Puchar Słowianki 2018

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2016-19

  •  Uniwersjada 2019

  •  Liga Œw. FINA 2019

  •  M.Œ.Juniorów Mł. 2018

  •  M.Œ.Juniorek Mł. 2018

  •  Mistrzostwa Europy 2018

  •  M.E.Juniorów 2018-Finał

  •  M.E.Juniorów 2018-elim

  •  Liga Œw. FINA 2018

  •  M.E.Juniorek 2018-Finał

  •  Mistrzostwa Œwiata 2017

  •  M.Œ.Juniorów 2017

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2016

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: polswim@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

SĘDZIOWIE PIŁKI WODNEJ

UWAGA: szczegółowe dane kontaktowe znajdujš się w posiadaniu P.Z.Pływackiego.

 

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

ADAMSKI Konrad

2.

ANDRZEJEWSKI Robert

3.

BANASZEWSKI Łukasz

4.

BAR Marcin

5.

BERNUS Mario

6.

BIRECKI Mateusz

7.

BRONCEL Marek

8.

BRONCEL Dawid

9.

BDZIUŁA Marcin

10.

CIURAJ Mateusz

11.

CZAPCZYŃSKI Konrad

12.

CZAPLA Marcin

13.

CZAPLIŃSKI Łukasz

14.

DIAKONÓW Michał

15.

GAŁEK Robert

16.

GARBOLEWSKI Krzysztof

17.

GIERAŁTOWSKI Bartłomiej

18.

GOTTSCHALK Janusz

19.

GROBELSKI Krzysztof

20.

HEIL Czesław

21.

HENKIEL Jakub

22.

IWOŁA Maciej

23.

KILJAN Krzysztof

24.

KORYZNA Radosław

25. KOŒKA Bartosz

26.

KRAKOWIAK Maksymilian

27.

KRÓL Łukasz

28.

LESZEK Wojciech

29.

LISZEWSKI Radosław

30.

ŁOTOCKI Grzegorz

31.

ŁUKASZEWICZ Krystian

32.

MACHNIEWSKI Michał

33.

MICHALAK Maciej

34.

MISZON Mateusz

35.

MOΠGrzegorz

36.

NYLEC Przemysław

37.

OLEKSÓW Adam

38. OZGA Aleksader
39. PACZKOWSKI Sebastian
40. PAJOR Szymon
41. PAPAZJAN Armen
42. RESIAK Piotr

43.

SEKUŁA Robert

44.

SEREWIŒ Łukasz

45.

SITEK Sebastian

46.

SYPIOŁA Bartosz

47.

SUDCZAK Ryszard

48. SZNAJDER Piotr
49.

SZYMAŃSKI Piotr

50.

ULCHURSKI Paweł

51.

WŁOCH Wojciech

52.

WOJTASZEK Przemysław

53.

ŻABSKI Sebastian