Ostatnia aktualizacja:

08.06.2017 12:30

 

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2016
  
  Juniorzy 2016

  •  Młodzieżowiec 2016
  
•  Juniorzy Młodsi 2016

  •  MM Młodzików 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Adresy
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2013/14
  
  Euro Cup 2013/14

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

  •  Puchar Słowianki 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-16

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Liga Œw. FINA 2016

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

  •  M.E.Juniorów 2015-Finał

  •  M.E.Juniorów 2015-elim

  •  Uniwersjada 2015

  •  Development 2015

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

   e-mail: sznajder@nexum-windykacja.pl, PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

SĘDZIOWIE PIŁKI WODNEJ

 

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

ADRES KORESPONDENCYJNY

TEL. KOM.

1.

ADAMSKI Konrad

55-095 MIRKÓW  ul.Wiejska 15

konrad_adamski@onet.pl  

691245595

2.

ANDRZEJEWSKI Robert

 

 

3.

BANASZEWSKI Łukasz

00-712 WARSZAWA   ul.Melomanów 6/41  

liu1@wp.pl

609354583

4.

BAR Marcin

27-400 OSTROWIEC ŒW

 .               h2opolobar@wp.pl

668405310

5.

BIRECKI Mateusz

66-400 GORZÓW WLKP.   ul.Żerańska 8/5  

birecki@o2.pl

792930716

6.

BRONCEL Marek

42-622 NOWE CHECHŁO   ul. Ligęzy 8/3

mbronek11@op.pl

696472677

7.

BRONCEL Dawid

42-622 NOWE CHECHŁO   ul.Jaœminowa 17

 dawidbroncel@gmail.com

533487926

8.

BDZIUŁA Marcin

41-907 BYTOM   ul.Pomorska 4/23

mbzdziula@gmail.pl

889316761

9.

CIURAJ Mateusz

41-907 BYTOM   ul.Wyzwolenia 32/3

mateusz.ciuraj@gmail.com

 

10.

CZAPCZYŃSKI Konrad

66-400 GORZÓW WLKP.  ul.Kobylogórska 106/4

                                                       buenos234@o2.pl 

784502985

11.

CZAPLA Marcin

66-400 GORZÓW WLKP.  ul. Reja 7/20

                                              marcinczapla@onet.eu

600321727

12.

CZAPLIŃSKI Łukasz

czapson@o2.pl

13.

GARBOLEWSKI

Krzysztof

kgski@op.pl

14.

GIERAŁTOWSKI Bartłomiej

gieral@o2.pl

 

15.

GOTTSCHALK Janusz

41-922 RADZIONKÓW   ul.Kruczkowskiego 4

j.gottschalk@wp.pl

604601460

16.

HEIL Czesław

41-902 BYTOM   ul.Marii Konopnickiej 10/3

czeslaw.heil@gmail.com

17.

HENKIEL Jakub

66-400 GORZÓW WLKP.  pl.Jana Pawła II 22/9

                                                     jakub.henkiel@wp.pl

609604321

18.

IWOŁA Maciej

27-400 OSTROWIEC ŒW.  ul.Polna 7B/22

maciekiwola@gmail.com

509438837

19.

KORYZNA Radosław

95-200 PABIANICE

ul.Rydzyny 106/9           radoslawkoryzna@gmail.com

888722840

20.

KRÓL Łukasz

71-202 SZCZECIN   ul.Reduty Ordona 33

                                             krol.lukasz@hotmail.com

668664418

21.

LESZEK Wojciech

70-323 SZCZECIN   ul.Sikorskiego 7/17

12siwy@wp.pl

501428696

22.

LISZEWSKI Radosław

01-461 WARSZAWA   ul.Bogatyńska 10A/24

radekliszewski@wp.pl

796702644

23.

ŁOTOCKI Grzegorz

41-902 BYTOM   ul.Batorego 11/4

snajper04@wp.pl

 

24.

MICHALAK Maciej

michalakm1@gazeta.pl

602104041

25.

MISZON Mateusz

66-400 GORZÓW WLKP ul.Wyszyńskiego 154c/3

matim102@o2.pl

609878146

26.

MOΠGrzegorz

grzegorzmos@interia.pl

27.

NYLEC Przemysław

41-907 BYTOM   ul.Wyzwolenia 117/19

payne000@poczta.onet.pl

605443133

28.

OLEKSÓW Adam

01-650 WARSZAWA   ul.Mickiewicza 65 m 46

adam.oleksow@wp.pl

886135709

29.

PAPAZJAN Armen

apapazjan363@gmail.com

30.

SEKUŁA Robert

71-072 SZCZECIN   ul.Sikorskiego 19/5

sekula10@wp.pl

517269669

31.

SEREWIŒ Łukasz

41-940 PIEKARY ŒLĽSKIE   ul.Ziętka 66/3/12

lserewis@wp.pl

 

32.

SITEK Sebastian

41-908 BYTOM   ul.Nickla 89/3

 ssitek@mdlz.com

693890425

33.

SYPIOŁA Bartosz

61-251 POZNAŃ,  os. Orła Białego 62/20
                                                           
bsypiola@vp.pl

609577111

34.

SUDCZAK Ryszard

richard-0550@o2.pl

35.

SZYMAŃSKI Piotr

71-665 SZCZECIN   ul.Księżnej Zofii 3

pioszyman@wp.pl

607482434

36.

ULCHURSKI Paweł

72-006 MIERZYN  ul. Wykopaliskowa 24
                                                   ulchur6@gmail.com

48/506216358 49/1758067379

37.

WŁOCH Wojciech

wojciechwloch@icloud.com

38.

WOJTASZEK

Przemysław

04-348 WARSZAWA   ul.Garwolińska 7/32

przemeo111@gmail.com

504690967

39.

ŻABSKI Sebastian

66-400 GORZÓW WLKP.   ul.Sikorskiego 106/5c

ZABSKI.SEBASTIAN@wp.pl

506841932