Ostatnia aktualizacja:

23.05.2017 13:00

 

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2016
  
  Juniorzy 2016
  
•  Juniorzy Młodsi 2016

  •  MM Młodzików 2016

  •  Puchar Polski 2016

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Adresy
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2014/15
  
  Euro Cup 2014/15

  •  Liga Mistrzów 2013/14
  
  Euro Cup 2013/14

  •  HISTORIA P.E.

  TURNIEJE M.NAR.

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

  •  Puchar Słowianki 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-16

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Liga Œw. FINA 2016

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

  •  M.E.Juniorów 2015-Finał

  •  M.E.Juniorów 2015-elim

  •  Uniwersjada 2015

  •  Development 2015

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

   e-mail: sznajder@nexum-windykacja.pl, PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

 KADRA NARODOWA SENIORÓW 2017

 

TRENERZY KADRY NARODOWEJ SENIORÓW:

Robert SERWIN

Tomasz  RÓŻYCKI

Robert SEKUŁA

 

ZAWODNIK

KLUB

TRENER KLUBOWY

PIERWSZY KLUB

I TRENER

OSIĽGNIĘCIA

Martin

ANDRUSZKIEWICZ

ur.1995

Napastnik

SG Neukolln

Berlin

Carsten  RICHTER

SG Neukolln

Berlin

VIII m.

Mistrzostwa Niemiec

2014 i 2015

Marcin

BAR

ur.1991

Napastnik

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

KSZO Ostrowiec

Mariusz STAWECKI

Mistrz Polski

Michał

BAR

ur.1989

Œr.napastnik

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

KSZO Ostrowiec

Mariusz STAWECKI

Mistrz Polski

V-ce Mistrz Polski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

Aleksy

BROKMEIER

ur.1994

Napastnik

Arkonia

Szczecin

Krzysztof KUPIS

Arkonia Szczecin

Wojciech SIEWRUK

Mistrz Polski

Vice-Mistrz Polski Juniorów 2011

Michał

DIAKONÓW

ur.1983

Bramkarz

Arkonia

Szczecin

Krzysztof KUPIS

Stilon Gorzów

Ryszard ŁUCZAK

Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów

Piotr

GORCZYCA

ur.1994

Obrońca

Arkonia

Szczecin

Krzysztof KUPIS

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

Mistrz Polski

Jakub

GODZIAK

ur.1993

Napastnik

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów 2011

Dawid

JUNG

ur.1993

Bramkarz

WTS Polonia Bytom

Krzysztof PACZYNA

WTS Bytom

Marek BRONCEL

Mistrz Polski Juniorów 2012

Emil

KALATA

ur.1999

Napastnik

Legia

Warszawa

Donat

OLEKSÓW

Pałac Młodzieży

Warszawa

Ignacy Stępinski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

V-ce Mistrz Polski OOM

Bartłomiej

KOWALEWSKI

ur.1994

Obrońca

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów

Dawid

ŁUC

ur.1993

Napastnik

Arkonia

Szczecin

Krzysztof KUPIS

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

Mistrz Polski Juniorów 2011

Andrzej

MACIEJEWSKI

ur.1998

Napastnik

Legia

Warszawa

Donat

OLEKSÓW

Pałac Młodzieży

Warszawa

Ignacy Stępinski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

V-ce Mistrz Polski OOM

Maciej

MRUK

ur.1997

Napastnik

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Jan

OLEKSÓW

ur.1996

Napastnik

Legia

Warszawa

Donat

OLEKSÓW

Legia Warszawa

Donat Oleksów

Mistrz Polski Juniorów

Dominik

SIELSKI

ur.1998

Napastnik

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

WTS Bytom

Marek BRONCEL

Mistrz Polski U-21

V-ce Mistrz Polski Juniorów

Mistrz Polski Juniorów Młodszych

Tomasz

SYPUŁA

ur.1995

Napastnik

Legia

Warszawa

Donat

OLEKSÓW

Arkonia Szczecin

Krzysztof BIEGAŁA

V-ce Mistrz Polski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

Jan

SZABŁOWSKI

ur.1991

Bramkarz

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

Vice-Mistrz Polski Juniorów

Bartosz

SZYMAŃSKI

ur.1994

Napastnik

 

Duisburger SV 98

 

Marek

DĘBSKI

Arkonia Szczecin

Krzysztof BIEGAŁA

Mistrz Polski

Oskar

SZYMONIK

ur.1994

Pomocnik

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Mistrz OOM

Bartosz

TROCZYŃSKI

ur.1992

Napastnik

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

Legia Warszawa

Donat Oleksów

Bršzowy medal

Mistrzostw Polski

Mistrz Polski Juniorów