LIGA MISTRZÓW - 2020/21

 

RUNDA GŁÓWNA        "FINAL EIGHT"

 

EURO CUP 2020/21

  

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 11-14.11.2020.

 

GRUPA A1: Siracusa (ITA)

GRUPA B1: Budapeszt (HUN)

 Ortigia Siracusa (ITA) - Steaua Bukareszt (ROU)

9:3

(3:1,1:2,5:0,1:0)

 OSC Budapeszt (HUN) - EN Tourcoing (FRA)

12:9

(3:2,4:3,3:2,2:2)

 VK Jadran Split (CRO) - VK Primorac Kotor (MNE)

16:11

(3:0,4:2,6:4,3:5)

 SPD Radnicki Kragujevac (SRB) - Sintez Kazań (RUS)

16:14

(1:3,3:5,7:2,5:4)

 VK Jadran Split (CRO) - Steaua Bukareszt (ROU)

14:12

(5:5,4:3,4:3,1:3)

 CN Terrassa (ESP) - Sintez Kazań (RUS)

10:17

(1:2,3:3,3:8,3:4)

 CN Barcelona (ESP) - VK Primorac Kotor (MNE)

12:3

(3:0,3:1,3:1,3:1)

 EN Tourcoing (FRA) - SPD Radnicki Kragujevac (SRB)

7:7

(3:1,0:3,2:0,2:3)

 Ortigia Siracusa (ITA) - VK Jadran Split (CRO)

11:7

(1:2,2:0,3:1,5:3)

 SPD Radnicki Kragujevac (SRB) - CN Terrassa (ESP)

13:8

(7:3,4:1,0:2,2:2)

 CN Barcelona (ESP) - Steaua Bukareszt (ROU)

11:4

(3:2,3:1,2:0,3:1)

 Sintez Kazań (RUS) - OSC Budapeszt (HUN)

11:12

(1:2,5:5,2:2,3:3)

 Ortigia Siracusa (ITA) - CN Barcelona (ESP)

5:3

(1:1,2:1,2:0,0:1)

 EN Tourcoing (FRA) - Sintez Kazań (RUS)

9:12

(2:3,0:4,3:3,4:3)

 VK Primorac Kotor (MNE) - Steaua Bukareszt (ROU)

11:8

(3:3,2:2,1:2,5:1)

 OSC Budapeszt (HUN) - CN Terrassa (ESP)

15:16

(3:3,3:4,4:5,5:4)

 CN Barcelona (ESP) - VK Jadran Split (CRO)

8:8

(2:2,2:2,0:4,4:0)

 CN Terrassa (ESP) - EN Tourcoing (FRA)

11:11

(2:2,2:2,2:4,5:3)

 Ortigia Siracusa (ITA) - VK Primorac Kotor (MNE)

8:8

(3:2,2:2,2:1,1:2)

 SPD Radnicki Kragujevac (SRB) - OSC Budapeszt (HUN)

9:9

(1:1,2:3,4:2,2:3)

GRUPA A2: Siracusa (ITA)

GRUPA B2: Budapeszt (HUN)

 Szolnoki Dozsa (HUN) - Ydraikos NC (GRE)

10:0  vo

 Enka SC Istanbul (TUR) - NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

0:10  vo

 HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) - Pays d’Aix Natation (FRA)

16:13

(2:2,6:5,4:3,4:3)

 CSM Oradea (ROU) - AN Brescia (ITA)

1:18

(0:4,0:2,0:6,1:6)

 Szolnoki Dozsa (HUN) - Pays d’Aix Natation (FRA)

11:9

(3:2,2:2,2:3,4:2)

 AN Brescia (ITA) - Enka SC Istanbul (TUR)

10:0  vo

 HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) - Ydraikos NC (GRE)

10:0  vo

 NC Vouliagmeni Ateny (GRE) - CSM Oradea (ROU)

16:9

(4:3,4:1,5:2,3:3)

 Pays d’Aix Natation (FRA) - Ydraikos NC (GRE)

10:0  vo

 AN Brescia (ITA) - NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

10:6

(2:2,4:1,2:1,2:2)

 HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) - Szolnoki Dozsa (HUN)

18:18

(6:5,6:3,4:4,2:6)

 CSM Oradea (ROU) - Enka SC Istanbul (TUR)

10:0  vo

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

  GRUPA A1:

 GRUPA B1:

 1.Ortigia Siracusa (ITA)

10

33-21

 1.SPD Radnicki Kragujevac (SRB)

8

45-38

 2.CN Barcelona (ESP)

7

34-20

 2.OSC Budapeszt (HUN)

7

48-45

 3.VK Jadran Split (CRO)

7

45-42

 3.Sintez Kazań (RUS)

6

54-47

 4.VK Primorac Kotor (MNE)

4

33-44

 4.CN Terrassa (ESP)

4

45-56

 5.Steaua Bukareszt (ROU)

0

27-45

 5.EN Tourcoing (FRA)

2

36-42

 

  GRUPA A2:

 GRUPA B2:

 1.HAVK Mladost Zagrzeb (CRO)

7

44-31

 1.AN Brescia (ITA)

9

38-7

 2.Szolnoki Dozsa (HUN)

7

39-27

 2.NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

6

32-19

 3.Pays d’Aix Natation (FRA)

3

32-27

 3.CSM Oradea (ROU)

3

20-34

 4.Ydraikos NC (GRE)

0

0-30

 4.Enka SC Istanbul (TUR)

0

0-30

 

Zespoły Ydraikos NC (GRE) i Enka SC Istanbul (TUR) nie dojechały na mecze Rundy Kwalifikacyjnej.

 

MECZE FINAŁOWE RUNDY KWALIFIKACYJNEJ: 15.11.2020.

 

GRUPA A: Siracusa (ITA)

GRUPA B: Budapeszt (HUN)

 o miejsce 5: VK Jadran Split (CRO) (3A1) - Pays d’Aix Natation (FRA) (3A2)

11:5

(5:2,3:1,1:1,2:1)

 o miejsce 5: Sintez Kazań (RUS) (3B1) - CSM Oradea (ROU) (3B2)

13:8

(4:3,2:0,1:1,6:4)

 o miejsce 3: CN Barcelona (ESP) (2A1) - Szolnoki Dozsa (HUN) (2A2)

6:14

(1:4,1:4,1:1,3:5)

 o miejsce 3: OSC Budapeszt (HUN) (2B1 - NC Vouliagmeni Ateny (GRE) (2B2)

11:7

(3:2,3:0,2:3,3:2)

 o miejsce 1: Ortigia Siracusa (ITA) (1A1) - HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) (1A2)

9:8

(3:2,2:3,0:1,4:2)

 o miejsce 1: SPD Radnicki Kragujevac (SRB) (1B1) - AN Brescia (ITA) (1B2)

9:13

(2:5,1:3,3:1,3:4)

 

KOŃCOWE KLASYFIKACJE POSZCZEGÓLNYCH GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

GRUPY A

 

GRUPY B

 1.Ortigia Siracusa (ITA)    1.AN Brescia (ITA)
 2.HAVK Mladost Zagrzeb (CRO)    2.SPD Radnicki Kragujevac (SRB)
 3.Szolnoki Dozsa (HUN)    3.OSC Budapeszt (HUN)
 4.CN Barcelona (ESP)    4.NC Vouliagmeni Ateny (GRE)
 5.VK Jadran Split (CRO)    5.Sintez Kazań (RUS)
 6.Pays d’Aix Natation (FRA)    6.CSM Oradea (ROU)

 

Do Rundy Głównej awansowali ZWYCIĘZCY Grup A i B. 

 

RUNDA GŁÓWNA: 14.12.2020 - 23.04.2021.

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

  CN Marsylia (FRA)Dinamo Tbilisi (GEO), FTC-Telecom Budapeszt (HUN), Jadran Herceg Novi (MNE), Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO),

Olympiacos SF Piraeus (GRE), Pro Recco (ITA), Waspo 98 Hannover (GER), Wasserfreunde Spandau 04 Berlin (GER),  Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP).

 

 GRUPA A - Ostia (ITA)

 GRUPA B - Budapeszt (HUN)

14/16.12.2020.

15/17.12.2020.

 g.15.15: Olympiacos SF Piraeus (GRE) - Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.00: Dinamo Tbilisi (GEO) - AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45:Spandau 04 Berlin (GER) - Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: Jadran Herceg Novi (MNE) - FTC-Telecom Budapeszt (HUN) 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.15: Pro Recco (ITA) - CN Marsylia (FRA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Waspo 98 Hannover (GER) - Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.15: Jug Osiguranje Dubrovnik - CN Marsylia (FRA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.00: Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP) - Dinamo Tbilisi (GEO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45: Spandau 04 Berlin (GER - Olympiacos SF Piraeus (GRE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: FTC-Telecom Budapeszt (HUN) - AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.15: Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A) - Pro Recco (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Jadran Herceg Novi (MNE) - Waspo 98 Hannover (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.15: CN Marsylia (FRA) - Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.00: Dinamo Tbilisi (GEO) Jadran Herceg Novi (MNE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45: Olympiacos SF Piraeus (GRE) - Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: Waspo 98 Hannover (GER) - FTC-Telecom Budapeszt (HUN)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.15: Pro Recco (ITA) - Spandau 04 Berlin (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B) - Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1/5.03.2021.

1/5.03.2021.

 Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telecom Budapeszt (HUN) - Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin (GER) - CN Marsylia (FRA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Herceg Novi (MNE) - AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos SF Piraeus (GRE) - Pro Recco (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover (GER) - Dinamo Tbilisi (GEO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco (ITA) - Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi (GEO) - FTC-Telecom Budapeszt (HUN)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia (FRA) - Olympiacos SF Piraeus (GRE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B) - Waspo 98 Hannover (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin (GER) - Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Herceg Novi (MNE) - Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Pro Recco (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telecom Budapeszt (HUN) - Dinamo Tbilisi (GEO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos SF Piraeus (GRE) - CN Marsylia (FRA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover (GER) - AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A) - Spandau 04 Berlin (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP) - Jadran Herceg Novi (MNE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A) - Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP) - FTC-Telecom Budapeszt (HUN)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia (FRA) - Spandau 04 Berlin (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B) - Jadran Herceg Novi (MNE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco (ITA) - Olympiacos SF Piraeus (GRE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi (GEO) - Waspo 98 Hannover (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

19/22.04.2021.

 

20/23.04.2021.

 
 Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A) - CN Marsylia (FRA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP) - AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Olympiacos SF Piraeus (GRE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telecom Budapeszt (HUN) - Waspo 98 Hannover (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin (GER) - Pro Recco (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Herceg Novi (MNE) - Dinamo Tbilisi (GEO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia (FRA) - Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B) - FTC-Telecom Budapeszt (HUN)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco (ITA) -  Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi (GEO) - Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos SF Piraeus (GRE) - Spandau 04 Berlin (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover (GER) - Jadran Herceg Novi (MNE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Spandau 04 Berlin (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telecom Budapeszt (HUN) - Jadran Herceg Novi (MNE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia (FRA) - Pro Recco (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B) - Dinamo Tbilisi (GEO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A) - Olympiacos SF Piraeus (GRE)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP) - Waspo 98 Hannover (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE RUNDY GŁÓWNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 CN Marsylia (FRA) 0 00-00  Dinamo Tbilisi (GEO) 0 00-00
 Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) 0 00-00  FTC-Telecom Budapeszt (HUN) 0 00-00
 Olympiacos SF Piraeus (GRE) 0 00-00  Jadran Herceg Novi (MNE) 0 00-00
 Pro Recco (ITA) 0 00-00  Waspo 98 Hannover (GER) 0 00-00
 Wasserfreunde Spandau 04 Berlin (GER) 0 00-00  Zodiac-Atletic Barceloneta (ESP) 0 00-00
 Ortigia Siracusa (ITA) (zw.Gr.A) 0 00-00  AN Brescia (ITA) (zw.Gr.B) 0 00-00

 

Do turnieju "Final Eight" kwalifikują się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup, w tym gospodarz turnieju.

 

"FINAL EIGHT": 3-5.06.2021 - Hannover (GER)

 

 ĆWIERĆFINAŁY:

        ĆF I:

        ĆF II

        ĆF III: 

        ĆF IV: 

PÓŁFINAŁY

o miejsca 5-8:

        PF I:

        PF II:

o miejsca 1-4:

        PF III:

        PF IV:

 FINAŁY:

      o miejsce 7:

      o miejsce 5:

      o miejsce 3

      o miejsce 1:

  

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL EIGHT":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA