Ostatnia aktualizacja:

30.09.2018 18:03

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2018

  •  Seniorzy I Liga 2018
  
  Juniorzy 2018
  
  Juniorzy Młodsi 2018

  •  MMM U-15 2018

  •  MMM U-13 2018

  •  Puchar Polski 2018

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2018/2019

  •  Udział 2017/2018

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

  TURNIEJE M.NAR.

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-17

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: a.nowacka@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIA ZDJĘĆ| GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

KADRA NARODOWA JUNIORÓW 2018

 

 

TRENERZY:

Aleksandar KRSTONOSIĆ

Jacek OSIŃSKI

Sebastian ŻABSKI

 

IMIĘ I NAZWISKO

ROK.UR.

KLUB

TRENER KLUBOWY

 Wojciech BABULA 2002 WTS Polonia Bytom Krzysztof PACZYNA
 Bartosz BENDA 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Dawid BEŁDZIKOWSKI 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Tomasz BRZESKI 2002 ŁSTW ŁódŸ Edward KUJAWA
 Nikodem BUCZKOWSKI 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Grzegorz CEGIELSKI 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Sebastian GABRYNIEWSKI 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Jakub GAPSKI 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Dawid GILNER 2002 WTS Polonia Bytom Krzysztof PACZYNA
 Mateusz JANICKI 2002 ŁSTW ŁódŸ Edward KUJAWA
 Michał KITŁOWSKI 2002 UKS Pałac Młodzieży Warszawa Jakub SŁOWIKOWSKI
 Mikołaj KOT 2002 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Maksymilian KRAKOWIAK 2002 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Dawid ŁASZYN 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Jakub MĽDRY 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Brajan NOCHELSKI 2003 KSZO Ostrowiec Robert SERWIN
 Norbert RUDNY 2002 UKS Neptun ŁódŸ Viktor BERENDYUHA
 Miłosz STASIAK 2002 ŁSTW ŁódŸ Edward KUJAWA
 Krzysztof TELBUCH 2002 UKS Neptun ŁódŸ Viktor BERENDYUHA
 Piotr TELBUCH 2002 UKS Neptun ŁódŸ Viktor BERENDYUHA
 Jakub WIELGUS 2002 AZS AWF Poznań Anna KAŁMUCZAK
 Aleksander WIELOCH 2002 AZS AWF Poznań Anna KAŁMUCZAK
 Tomasz WIŒNIEWSKI 2002 ŁSTW ŁódŸ Edward KUJAWA
 Mateusz WOJTASZEK 2002 KS Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Paweł WOTZKA 2002 WTS Polonia Bytom Krzysztof PACZYNA
 Karol ZBRZESKI 2002 UKS Pałac Młodzieży Warszawa Jakub SŁOWIKOWSKI
 Grzegorz ZEMŁO 2002 ŁSTW ŁódŸ Edward KUJAWA