Ostatnia aktualizacja:

11.10.2017 12:00

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2017

  •  Seniorzy I Liga 2017
  
  Juniorzy 2017
  
•  Juniorzy Młodsi 2017

  •  MMM U-15 2017

  •  MMM U-13 2017

  •  Puchar Polski 2017

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Adresy
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  
  Euro Cup 2015/16

  •  Liga Mistrzów 2014/15
  
  Euro Cup 2014/15

  •  HISTORIA P.E.

  TURNIEJE M.NAR.

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

  •  Puchar Słowianki 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-16

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Liga Œw. FINA 2016

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

  •  M.E.Juniorów 2015-Finał

  •  M.E.Juniorów 2015-elim

  •  Uniwersjada 2015

  •  Development 2015

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

   e-mail: jan.wiederek@wp.pl, PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIA ZDJĘĆ| GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

KADRA NARODOWA JUNIORÓW 2015

 

TRENER GŁÓWNY:

mgr Krzysztof PACZYNA

 

IMIĘ I NAZWISKO ROK UR. KLUB TRENER KLUBOWY
 Patryk CEBO 1999 UKS MOSM Bytom Marek BRONCEL
 Tomasz DURJASZ 1997 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI
 Eryk DZIADUK 1998 Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Wiktor GIDASZEWSKI 1998 ŁSTW ŁódŸ Krzysztof GARBOLEWSKI
 Piotr IDZI 1997 UKPW Legia Warszawa Jakub SŁOWIKOWSKI
 Igor JAMROŻY 1999 UKS MOSM Bytom Marek BRONCEL
 Emil KALATA 1999 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI
 Szymon KAWKA 1997 UKS MOSM Bytom Krzysztof PACZYNA
 Michał MACHNIEWSKI 1998 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI
 Andrzej MACIEJEWSKI 1998 Pałac Młodzieży Warszawa Ignacy STĘPIŃSKI
 Jan MADEJEK 1999 Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Bartosz MALINOWSKI 1998 UKS MOSM Bytom Krzysztof PACZYNA
 Adrian MOŒ 1998 UKS MOSM Bytom Marek BRONCEL
 Maciej MRUK 1997 Alfa Gorzów Sebastian ŻABSKI
 Radosław PACZYNA 2000 UKS MOSM Bytom Marek BRONCEL
 Jan RADWAŃSKI 1997 UKS MOSM Bytom Krzysztof PACZYNA
 Olgierd SKRZYPIŃSKI 1999 ŁSTW ŁódŸ Krzysztof GARBOLEWSKI
 Jakub STRUZIK 1999 UKS MOSM Bytom Marek BRONCEL
 Jeremi SULIGA 2000 UKPW Legia Warszawa Piotr BIADOŃ
 Piotr SZNAJDER 1999 Neptun ŁódŸ Wiktor BERENDIUGA
 Kacper TRACZ 1997 KSZO Ostrowiec Mariusz STAWECKI
 Christoph WAGNER 1998 Arkonia Szczecin Piotr SZYMAŃSKI
 Nikodem WIETECHA 1998 AZS AWF Poznań Anna KAŁMUCZAK
 Adrian WIKTOROWICZ 1998 ŁSTW ŁódŸ Krzysztof GARBOLEWSKI
 Adrian WULKIEWICZ 1998 ŁSTW ŁódŸ Krzysztof GARBOLEWSKI

                                             STRONA GŁÓWNA