MISTRZOWIE POLSKI W PIŁCE WODNEJ

UWAGA: informacje dotyczące Mistrzów Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w brakujących latach - MILE WIDZIANE

SENIORZY

Informacje szczegółowe.

  JUNIORZY   JUNIORZY MŁODSI MŁODZICY
ROK/LATA

KLUB

  ROK/LATA KLUB   ROK/LATA KLUB ROK/LATA KLUB

1925-27

ZKS Jutrzenka Kraków

1968

GKS Arkonia Szczecin

1968

GKS Arkonia Szczecin

2005

MKP Słowianka Gorzów Wlkp.

1928-32

ZKS Makkabi Kraków

1969

KS Anilana Łódź 1969

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

2006-7

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

1933-37

EKS Katowice

1970-71

KS Polonia Bytom 1975

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

2008

WKS MOSM Bytom

1938-39

TP Giszowiec

1972

KS Anilana Łódź

1977

ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 2009

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

1946

KSZO Ostrowiec Św.

  1973-74

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.   1978

KS Stal Stocznia Szczecin 2010

UKS MOSM Bytom

1947

KS Polonia Bytom

1975-77

ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 1979

KS Polonia Bytom 2011

UKPW 44 Legia Warszawa

1948

Elektryczność Warszawa

1978-79

GKS Arkonia Szczecin 1980-84

ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 2012-14

UKS MOSM Bytom

1949/50

Ogniwo-Polonia Bytom

1980

GKS Arkonia Szczecin 1986

KS Anilana Łódź 2015

KSZO Ostrowiec Św.

1951

--------

mistrzostwa odwołano

1981-84

ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 1988-89

KS Anilana Łódź 2016

UKS Neptun Łódź

1952

OWKS Wawel Kraków

1985-86

KSZO Ostrowiec Św. 1994-96

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

2017

ŁSTW Łódź

1953-58

WKS Legia Warszawa

1987-89

KS Anilana Łódź 1997

MKP Gorzów Wlkp.

2017

U-13

KSZO Ostrowiec Św.

1959

KS Polonia Bytom

1990

KS Anilana Łódź 1998

UKS Zgierz

2018

U-13

KSZO Ostrowiec Św.

1960-63

WKS Legia Warszawa

1993-94

KSZO Ostrowiec Św. 1999

UKS MOSM Bytom 2018

KSZO Ostrowiec Św.

1964

KS Polonia Bytom

1995-96

ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 2000

MKP Gorzów Wlkp.

2019

U-13

UKS Syrena Pałac Młodzieży W-wa

1965

WKS Legia Warszawa

1997-2001

MKP Gorzów Wlkp. 2001-3

KS Arkonia Szczecin

2020

U-13

UKS Neptun Łódź

1966-71

GKS Arkonia Szczecin

2002

MKP Słowianka Gorzów Wlkp.

2004

ŁSTW Pocztowiec Uniqa Łódź

1972-73

KSZO Ostrowiec Św.

2003-5

KS Arkonia Szczecin

2005

ŁSTW Pocztowiec Łódź

1974-76

GKS Arkonia Szczecin

2006-7

ŁSTW Łódź

2006-7

KS Arkonia Szczecin

1977-78

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

2008

KS Arkonia Szczecin 2008

ŁSTW Łódź

1979

GKS Arkonia Szczecin

2009

UKPW 44 Warszawa 2009-11

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

1980-91

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

2010

GKPW 59 Gorzów Wlkp. 2012-13

UKPW 44 Legia Warszawa

1992-93

KS Anilana Łódź

2011

GKPW 59 Gorzów Wlkp. 2014-15

UKS MOSM Bytom

1994-95

KSZO Ostrowiec Św.

2012

UKS MOSM Bytom

2016

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

1996

ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

2013

KS Arkonia Szczecin 2017

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

1997-98

KSZO Ostrowiec Św.

2014

UKS MOSM Bytom

2018

KS. Alfa Gorzów Wlkp.

1999-2000

KS Anilana Łódź

2015

UKPW Legia Warszawa

2019

KSZO Ostrowiec Św.

2001

KSZO Ostrowiec Św.

2016

WTS Polonia Bytom

2020

UKS Neptun Łódź

2002-07

ŁSTW Łódź

2017

WTS Polonia Bytom

2008

KS Arkonia Szczecin

2018

WTS Polonia Bytom

2009-11 ŁSTW Łódź 2019

KS. Alfa Gorzów Wlkp.

2012 KS Arkonia Szczecin 2020

KS. Alfa Gorzów Wlkp.

2013-15 ŁSTW Uniwersytet Łódzki
2016 KS Arkonia Szczecin
2017 ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki
2018 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER
2019 ŁSTW OCMER Łódź
2020 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

                                             NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA