LIGA MISTRZÓW - 2019/20

 

RUNDA GŁÓWNA        "FINAL EIGHT"

 

EURO CUP 2019/20

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 29.08.-1.09.2019.

 

GRUPA A: Sabac (SRB)

GRUPA B: Barcelona (ESP)

 CSM Digi Oradea - GS Apollon Smyrnis

7:6

(2:0,3:2,0:2,2:2)

  Paix D’Aix Natation - VK Banja Luka

38:2

(9:1,12:1,8:0,9:0)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - Galatasaray SK Istambuł 

13:2

(4:0,2:0,3:0,4:2)

 Enka Istambuł - CN Barcelona

9:14

(3:3,1:4,2:3,3:4)

 VK Sabac - Dynamo Moskwa

9:8

(0:3,2:1,3:2,4:2)

 Steaua Bukareszt - Sintez Kazań

9:17

(2:4,2:4,3:6,2:3)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - CSM Digi Oradea

7:6

(0:1,2:4,4:1,1:0)

 Enka Istambuł - Sintez Kazań

12:15

(2:3,2:5,3:1,5:6)

 Dynamo Moskwa - Galatasaray SK Istambuł

11:6

(1:0,4:3,3:0,3:3)

 VK Banja Luka - CN Barcelona

2:29

(1:8,0:8,1:6,0:7)

 VK Sabac - GS Apollon Smyrnis

10:9

(2:1,2:2,4:2,2:4)

 Paix D’Aix Natation - Steaua Bukareszt

8:4

(2:1,2:1,0:1,4:1)

 CSM Digi Oradea - Dynamo Moskwa

8:9

(1:2,2:2,2:4,3:1)

 Steaua Bukareszt - VK Banja Luka

31:1

(7:0,10:0,5:0,9:1)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - GS Apollon Smyrnis

11:7

(4:0,2:4,4:1,1:2)

 Sintez Kazań - CN Barcelona

9:11

(4:5,1:3,2:1,2:2)

 VK Sabac - Galatasaray SK Istambuł

14:6

(4:1,2:3,3:1,5:1)

 Paix D’Aix Natation - Enka Istambuł

11:8

(4:2,2:2,3:0,2:4)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - Dynamo Moskwa

12:10

(2:5,3:3,5:1,2:1)

 Sintez Kazań - VK Banja Luka

39:1

(6:0,10:0,11:0,12:1)

 GS Apollon Smyrnis - Galatasaray SK Istambuł

17:8

(3:1,5:1,5:3,4:3)

 Steaua Bukareszt - Enka Istambuł

12:7

(4:3,2:2,4:0,2:2)

 VK Sabac - CSM Digi Oradea

10:8

(1:2,3:3,3:1,3:2)

 Paix D’Aix Natation - CN Barcelona

11:12

(2:4,3:3,2:3,4:2)

 Dynamo Moskwa - GS Apollon Smyrnis

16:15

(2:4,5:5,5:4,4:2)

 VK Banja Luka - Enka Istambuł

2:21

(0:7,2:3,0:6,0:5)

 Galatasaray SK Istambuł - CSM Digi Oradea

5:13

(1:2,3:4,0:3,1:4)

 Paix D’Aix Natation - Sintez Kazań

10:12

(3:4,5:2,1:4,1:2)

 VK Sabac - VK Crvena Zvezda Belgrad

10:11

(4:2,2:3,2:3,2:3)

 Steaua Bukareszt - CN Barcelona

8:7

(2:2,0:1,2:3,4:2)

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

  GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

15

54-35

 1.CN Barcelona (ESP)

12

73-39

 2.VK Sabac (SRB)

12

53-42

 2.Sintez Kazań (RUS)

12

92-42

 3.Dynamo Moskwa (RUS)

9

54-40

 3.Paix D’Aix Natation (FRA)

9

78-38

 4.CSM Digi Oradea (ROU)

6

42-37

 4.Steaua Bukareszt (ROU)

9

64-40

 5.GS Apollon Smyrnis (GRE)

3

54-52

 5.Enka Istambuł (TUR)

3

57-53

 6.Galatasaray SK Istambuł (TUR)

0

27-68

 6.VK Banja Luka (BIH)

0

7-158

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały CZTERY najlepsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-15.09.2019.

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

AN Brescia (ITA), CN Terrassa (ESP), Lokomotiv Tbilisi (GEO), NC Vouliagmeni Ateny (GRE),

OSC Budapeszt (HUN), OSC Potsdam (GER), Team Strasbourg SNS (FRA), VK Jadran Split (CRO).

 

 GRUPA C: Oradea (ROU)

 

 GRUPA D: Budapeszt

 CSM Digi Oradea - AN Brescia

4:16

(1:4,0:4,3:5,0:3)

 Dynamo Moskwa - Sintez Kazań

11:14

(4:3,2:6,3:3,2:2)

 CN Barcelona - Lokomotiv Tbilisi

25:6

(7:1,5:2,7:1,6:2)

 OSC Budapeszt - OSC Potsdam

26:4

(7:0,4:2,8:0,7:2)

 AN Brescia - CN Barcelona

12:6

(3:0,4:1,2:2,3:3)

 OSC Potsdam - Dynamo Moskwa

9:17

(1:4,3:5,3:5,2:3)

 CSM Digi Oradea - Lokomotiv Tbilisi

25:6

(6:1,7:2,9:1,3:2)

 OSC Budapeszt - Sintez Kazań

14:6

(5:1,2:1,2:3,5:1)

 Lokomotiv Tbilisi - AN Brescia

1:18

(0:4,0:2,0:7,1:5)

 OSC Potsdam - Sintez Kazań

8:22

(0:8,5:4,1:6,2:4)

 CSM Digi Oradea - CN Barcelona

9:8

(1:2,3:1,1:0,4:4)

 Dynamo Moskwa - OSC Budapeszt

7:14

(2:4,2:5,1:2,2:3)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA C:

 

 GRUPA D:

 1.AN Brescia (ITA)

9

46-11

   1.OSC Budapeszt (HUN)

9

54-17

 2.CSM Digi Oradea (ROU)

6

38-30

   2.Sintez Kazań (RUS)

6

42-33

 3.CN Barcelona (ESP)

3

39-27

   3.Dynamo Moskwa (RUS)

3

35-37

 4.Lokomotiv Tbilisi (GEO)

0

13-68

 

 4.OSC Potsdam (GER)

0

21-65

 

 GRUPA E: Terrassa (ESP)

 GRUPA F: Belgrad (SRB)

 CN Terrassa - Steaua Bukareszt

12:9

(3:2,2:2,5:2,2:3)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - Paix D’Aix Natation

8:13

(3:4,1:2,1:4,3:3)

 VK Sabac - Team Strasbourg SNS

9:12

(2:2,1:2,3:7,3:1)

 NC Vouliagmeni Ateny - VK Jadran Split

9:10

(2:4,1:1,1:1,5:4)

 CN Terrassa - VK Sabac

12:5

(4:1,1:0,3:1,4:3)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - VK Jadran Split

9:14

(2:4,3:2,1:6,3:2)

 Team Strasbourg SNS - Steaua Bukareszt

9:7

(3:2,1:1,2:2,3:2)

 Paix D’Aix Natation - NC Vouliagmeni Ateny

10:13

(3:2,3:6,2:3,2:2)

 Steaua Bukareszt - VK Sabac

17:13

(5:4,5:0,4:7,3:2)

 VK Jadran Split - Paix D’Aix Natation

16:9

(4:4,4:1,5:2,3:2)

 CN Terrassa - Team Strasbourg SNS

13:6

(5:1,4:2,2:1,2:2)

 VK Crvena Zvezda Belgrad - NC Vouliagmeni Ateny

3:8

(0:1,1:1,1:2,1:4)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA E:

 GRUPA F:

 1.CN Terrassa (ESP)

9

37-20

   1.VK Jadran Split (CRO)

9

40-27

 2.Team Strasbourg SNS (FRA)

6

27-29

   2.NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

6

30-23

 3.Steaua Bukareszt (ROU)

3

33-34

 

 3.Paix D’Aix Natation (FRA)

3

32-37

 4.VK Sabac (SRB)

0

27-41

 

 4.VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

0

20-35

 

Do III Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 21.09. i 25.09.2019.

 

 I mecz

 II mecz

 mecze A: VK Jadran Split (CRO) - Team Strasbourg SNS (FRA)

13:5

(5:1,2:2,1:1,5:1)

16:7

(3:2,5:2,3:2,5:1)

 mecze B: AN Brescia (ITA) - Sintez Kazań (RUS)

13:12

(4:2,1:2,4:5,4:3)

7:10

(1:2,2:3,2:2,2:3)

 mecze C: CN Terrassa (ESP) - CSM Digi Oradea (ROU)

10:7

(2:2,1:2,2:2,5:1)

6:5

(1:0,2:2,1:3,2:0)

 mecze D: OSC Budapeszt (HUN) - NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

11:3

(4:1,3:0,0:0,4:2)

 Sędzia Radosław Koryzna.

7:6

(2:0,2:2,3:2,0:2)

 

Przegrane zespoły III Rundy Kwalifikacyjnej grać będą w 1/4 rozgrywek EURO CUP.

 

RUNDA GŁÓWNA: 8.10.2019 - 20.05.2020.

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

  CN Marseille (FRA), Zodiac CNA Barceloneta (ESP), Dinamo Tbilisi (GEO), FTC Budapeszt (HUN), HAVK Mladost Zagrzeb (CRO), Jadran Herceg Novi (MNE),

Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO), Olympiacos SF Piraeus (GRE), Pro Recco (ITA), Wasserfreunde Spandau 04 Berlin (GER), Waspo 89 Hannover (GER), VK Szolnoki Dozsa (HUN).

 

 GRUPA A

 GRUPA B

7/8.10.2019.

9.10.2019.

 7.10. VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - Olympiacos SF Piraeus

8:17

(2:5,5:4,0:4,1:4)

 FTC Budapeszt - Waspo 89 Hannover

15:12

(3:3,6:3,4:3,2:3)

 VK Szolnoki Dozsa - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

13:10

(3:3,4:3,3:2,3:2)

 OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - HAVK Mladost Zagrzeb

13:10

(3:1,3:2,4:5,3:2)

 Spandau 04 Berlin - Zodiac CNA Barceloneta

8:11

(3:2,1:4,2:2,2:3)

 CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.) - Dinamo Tbilisi

9:5

(1:1,6:2,0:1,2:1)

 Jadran Herceg Novi - Jug Osiguranje Dubrovnik

7:12

(1:1,1:3,2:3,3:5)

 CN Marseille - Pro Recco

9:13

(1:3,3:4,5:5,0:1)

18.10.2019.

19.10.2019.

 Jadran Herceg Novi - VK Szolnoki Dozsa

12:14

(3:4,4:4,1:4,4:2)

 FTC Budapeszt - CN Marseille 

13:7

(3:0,4:2,2:1,4:4)

 Jug Osiguranje Dubrovnik - Zodiac CNA Barceloneta

15:13

(2:4,3:3,6:3,4:3)

 HAVK Mladost Zagrzeb - Dinamo Tbilisi

 Sędzia Radosław Koryzna.

21:11

(8:2,3:1,6:4,4:4)

 Olympiacos SF Piraeus - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

10:8

(5:4,3:2,2:1,0:1)

 OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - Waspo 89 Hannover

19:10

(4:3,5:3,6:3,4:1)

 VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - Spandau 04 Berlin

12:12

(4:5,2:3,4:3,2:1)

 Pro Recco - CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.)

15:5

(5:1,3:1,4:3,3:0)

29.10.2019.

30.10.2019

 Jug Osiguranje Dubrovnik - Spandau 04 Berlin

12:7

(2:4,2:2,3:0,5:1)

 FTC Budapeszt - CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.)

17:11

(5:2,3:2,3:4,6:3)

 Zodiac CNA Barceloneta - VK Szolnoki Dozsa

14:10

(3:4,5:2,2:2,4:2)

 Dinamo Tbilisi - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

8:14

(3:2,1:3,0:5,4:4)

 Olympiacos SF Piraeus - Jadran Herceg Novi

9:7

(2:1,2:3,3:2,2:1)

 CN Marseille - Waspo 89 Hannover

8:7

(2:1,3:1,2:2,1:3)

 Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

16:11

(4:3,4:4,5:2,3:2)

 HAVK Mladost Zagrzeb - Pro Recco

11:11

(2:1,4:4,1:3,4:3)

8.11.2019.

9.11.2019.

 Spandau 04 Berlin - Jadran Herceg Novi

9:9

(1:0,2:5,3:2,3:2)

 Dinamo Tbilisi - FTC Budapeszt

10:15

(0:5,5:5,3:3,2:2)

 VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - Jug Osiguranje Dubrovnik

12:11

(2:4,3:2,2:3,5:2)

 Waspo 89 Hannover - Pro Recco

13:21

(3:5,4:2,1:7,5:7)

 VK Szolnoki Dozsa - Olympiacos SF Piraeus

7:8

(2:3,3:3,1:2,1:0)

 CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.) - HAVK Mladost Zagrzeb

11:14

(3:3,2:4,4:6,2:1)

 Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - Zodiac CNA Barceloneta

 Sędzia Radosław Koryzna.

12:20

(1:5,5:5,4:5,2:5)

 OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - CN Marseille

10:13

(5:4,3:4,1:2,1:3)

19.11.2019.

20.11.2019.

 Jadran Herceg Novi - Zodiac CNA Barceloneta

12:13

(4:1,1:5,4:3,3:4)

 HAVK Mladost Zagrzeb - Waspo 89 Hannover

15:13

(4:3,4:4,2:3,5:3)

 VK Szolnoki Dozsa - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

5:4

(1:0,2:1,2:1,0:2)

 CN Marseille - Dinamo Tbilisi

17:7

(5:1,5:2,3:2,4:2)

 Olympiacos SF Piraeus - Spandau 04 Berlin

13:8

(3:2,5:3,2:1,3:2)

 Pro Recco - FTC Budapeszt

Sędzia Radosław Koryzna.

13:13

(3:3,4:4,3:4,3:2)

 Jug Osiguranje Dubrovnik - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

18:10

(7:0,4:2,4:3,3:5)

 CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.) - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

10:15

(1:4,4:4,3:3,2:4)

3.12.2019.

4.12.2019.

 Jug Osiguranje Dubrovnik - VK Szolnoki Dozsa

14:11

(4:4,4:3,3:1,3:3)

 Dinamo Tbilisi - Waspo 89 Hannover

10:11

(5:4,2:2,2:3,1:2)

 Zodiac CNA Barceloneta - Olympiacos SF Piraeus

 Sędzia Radosław Koryzna.

11:11

(3:2,4:2,2:3,2:4)

 OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - Pro Recco

10:14

(2:3,3:3,3:5,2:3)

 Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - Spandau 04 Berlin

11:12

(2:6,6:1,1:2,2:3)

 FTC Budapeszt - HAVK Mladost Zagrzeb

14:5

(5:1,2:3,4:0,3:1)

 VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - Jadran Herceg Novi

6:12

(2:4,2:1,1:4,1:3)

 CN Marseille - CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.)

9:10

(3:2,3:3,1:2,2:3)

9.12. i 13.12.2019.

9.12. i 14.12.2019.

  9.12.: Olympiacos SF Piraeus - Jug Osiguranje Dubrovnik

6:5

(2:0,1:2,2:2,1:1)

  9.12.: Waspo 89 Hannover - CN Terrassa (zw.m.C III R.K.)

8:9

(3:1,1:3,3:2,1:3)

  9.12.: Jadran Herceg Novi - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

12:9

(3:0,3:3,3:3,3:3)

  9.12.: HAVK Mladost Zagrzeb - CN Marseille

12:11

(4:0,3:5,3:1,2:5)

 13.12.: g.19.00: Spandau 04 Berlin - VK Szolnoki Dozsa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  9.12.: Pro Recco - Dinamo Tbilisi

24:9

(8:0,5:3,4:4,7:2)

 13.12.: g.19.00: VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - Zodiac CNA Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 14.12.: g.20.30: OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - FTC Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 5.02.2020.

4.02.2020.

 g.19.00: VK Szolnoki Dozsa - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: Dinamo Tbilisi - Pro Recco  
 g.19.15: Zodiac CNA Barceloneta - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.) - Waspo 89 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - Jadran Herceg Novi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: CN Marseille - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: Jug Osiguranje Dubrovnik - Olympiacos SF Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC Budapeszt - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

22.02.2020.

21.02.2020.

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Waspo 89 Hannover - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: VK Szolnoki Dozsa - Jug Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: HAVK Mladost Zagrzeb - FTC Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Jadran Herceg Novi - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: Pro Recco - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Olympiacos SF Piraeus - Zodiac CNA Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: CN Terrassa (zw.meczy C III R. K.) - CN Marseille

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4.03.2020.

3.03.2020.

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - Olympiacos SF Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: Dinamo Tbilisi - CN Marseille

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Zodiac CNA Barceloneta - Jadran Herceg Novi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Waspo 89 Hannover - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - Jug Osiguranje Dubrovnik 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - VK Szolnoki Dozsa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC Budapeszt - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

11.04.2020.

10.04.2020.

 Jadran Herceg Novi - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco - Waspo 89 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Osiguranje Dubrovnik - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 HAVK Mladost Zagrzeb - CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos SF Piraeus - VK Szolnoki Dozsa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marseille - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac CNA Barceloneta - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC Budapeszt - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

22.04.2020.

21.04.2020.

 Spandau 04 Berlin - Jug Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 89 Hannover - CN Marseille

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Herceg Novi - Olympiacos SF Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.) - Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Szolnoki Dozsa - Zodiac CNA Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.) - FTC Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

9.05.2020.

8.05.2020.

 Spandau 04 Berlin - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 89 Hannover - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Szolnoki Dozsa - Jadran Herceg Novi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.) - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac CNA Barceloneta - Jug Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marseille - FTC Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - Olympiacos SF Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

20.05.2020.

19.05.2020.

 Zodiac CNA Barceloneta - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 89 Hannover - FTC Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Sintez Kazań (zw.meczy B III R.K.) - VK Szolnoki Dozsa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi - CN Terrassa (zw.meczy C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos SF Piraeus - VK Jadran Split (zw.meczy A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 HAVK Mladost Zagrzeb - OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Osiguranje Dubrovnik - Jadran Herceg Novi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco - CN Marseille

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY GŁÓWNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Olympiacos SF Piraeus (GRE) 19 74-54  1.Pro Recco (ITA) 17 111-70
 2.Jug Osiguranje Dubrovnik (CRO) 15 87-66  2.FTC Budapeszt (HUN) 16 87-58
 3.Zodiac CNA Barceloneta (ESP) 13 82-68  3.HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) 13 88-84
 4.VK Szolnoki Dozsa (HUN) 9 60-62  4.OSC Budapeszt (zw.meczy D III R.K.) 12 81-65
 5.Jadran Herceg Novi (MNE) 7 71-72  5.CN Terrassa (ESP) (zw.meczy C III R.K.) 9 65-83
 6.Wasserfreunde Spandau 04 Berlin (GER) 5 56-68  6.CN Marseille (FRA) 9 74-72
 7.VK Jadran Split (CRO) (zw.meczy A III R.K.) 4 53-73  7.Waspo 89 Hannover (GER) 3 74-107
 8.Sintez Kazań (RUS) (zw.meczy B III R.K.) 3 76-96  8.Dinamo Tbilisi (GEO) 0 60-111

 

Do turnieju "Final Eight" kwalifikują się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup, w tym gospodarz turnieju ????????.

 

"FINAL EIGHT":  5-7.06.2020.

 

 5.06. -  ĆWIERĆFINAŁY:

 

        ĆF I:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

        ĆF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

        ĆF III: 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

        ĆF IV: 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 6.06. - PÓŁFINAŁY

o miejsca 5-8:

 

        PF I:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

        PF II:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsca 1-4:

 

        PF III:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

        PF IV:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 7.06. - FINAŁY:

 

      o miejsce 7:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

      o miejsce 5:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

      o miejsce 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

      o miejsce 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL EIGHT":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA