LIGA MISTRZÓW - 2018/19

 

RUNDA WSTĘPNA        "FINAL EIGHT"

 

EURO CUP 2018/19

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13/14-16.09.2018

 

 GRUPA A: Brasov (ROU)

UWAGA: godziny meczów wg czasu w Rumunii.

 

 GRUPA B: Strasbourg (FRA)

 

 

 ENKA Sport Istambuł - Pays D'Aix Natation

5:11

(2:3,1:5,0:3,2:0)

   CN Terrassa - AZC Alphen

12:9

(3:3,3:1,1:3,5:2)

13.09.:

 BPM Sport Management Verona - WP Club Tbilisi

14:3

(3:0,3:0,3:0,5:3)

   Team Strasbourg - Valletta

16:5

(6:0,2:0,5:3,5:2)

   Corona Sportul Studentese - Dynamo Lwów

9:4

(3:1,3:2,1:1,2:0)

14.09.

 Valletta - Jadran Carine

5:25

(2:5,0:7,2:7,1:6)

   WP Club Tbilisi - Dynamo Lwów

6:10

(3:2,1:3,1:4,1:1)

   Team Strasbourg - AZC Alphen

12:6

(3:1,4:2,3:2,2:1)

   BPM Sport Management Verona - Pays D'Aix Natation

13:8

(2:0,5:1,3:4,3:3)

 

 Jadran Carine - CN Terrassa

10:8

(2:2,5:2,2:0,1:4)

14.09.

 Corona Sportul Studentese - ENKA Sport Istambuł

10:6

(1:2,3:0,4:3,2:1)

15.09.:

 AZC Alphen - Valletta

9:6

(2:1,3:2,1:1,3:2)

   BPM Sport Management Verona - Dynamo Lwów

22:8

(2:2,9:1,6:1,5:4)

   AZC Alphen - Jadran Carine

6:17

(2:3,0:4,1:6,3:4)

   ENKA Sport Istambuł - WP Club Tbilisi

10:7

(2:1,3:0,2:4,3:2)

 

 Team Strasbourg - CN Terrassa

10:8

(3:1,3:2,4:2,2:4)

   Corona Sportul Studentese - Pays D'Aix Natation

7:12

(0:2,3:6,3:1,1:3)

16.09.

 Valletta - CN Terrassa

3:19

(1:4,0:5,2:5,0:5)

   Pays D'Aix Natation - Dynamo Lwów

15:9

(2:4,4:1,3:1,6:3)

   Team Strasbourg - Jadran Carine

5:11

(2:1,0:4,2:2,1:4)

15.09.

 BPM Sport Management Verona - ENKA Sport Istambuł

12:2

(3:0,1:1,4:0,4:1)

 

   Corona Sportul Studentese - WP Club Tbilisi

12:7

(3:1,3:2,4:4,4:2)

 

 

 ENKA Sport Istambuł - Dynamo Lwów

9:8

(3:1,0:1,4:2,2:4)

 

16.09.

 Corona Sportul Studentese - BPM Sport Management Verona

7:11

(1:2,2:4,2:4,2:1)

 

   WP Club Tbilisi - Pays D'Aix Natation

4:15

(1:3,0:3,3:5,0:4)

 

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 

 

 GRUPA B:

 

 

 1.BPM Sport Management Verona (ITA) 15 72-28  1.PVK Jadran Carine (MNE)

12

63-24

 2.Pays D'Aix Natation (FRA) 12 61-38  2.Team Strasbourg (FRA)

9

43-30

 3.Corona Sportul Studentese Brasov (ROU) 9 45-40  3.CN Terrassa (ESP)

6

47-32

 4.ENKA Sport Istambuł (TUR) 6 32-48  4.AZC Alphen (HOL)

3

30-47

 5.Dynamo Lwów (UKR) 3 39-61  5.Valletta (MLT)

0

19-69

 6.WP Club Tbilisi (GEO) 0 27-61    

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały CZTERY najlepsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 28/30.09.2018

 

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy: AN Brescia (ITA), Astralpool Sabadell (ESP), CSM Digi Oradea (ROU),

Ferencvarosi TC Budapeszt, NC Vouliagmeni Ateny (GRE), OSC Potsdam (GER), Sintez Kazan (RUS), VK Jadran Split (CRO).

 

 GRUPA C: Herceg Novi (MNE)

 

 

 GRUPA D: Sabadell ESP)

 GRUPA E: Oradea (ROU)

 

 GRUPA F: Aix le Bain (FRA)

 

               
               
               
               
               
               

 

AKTUALNE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA C:

 

 

 

 GRUPA D:

 

 

 GRUPA E:

 

 

 GRUPA F:

 

 

 Corona Sportul Studentese Brasov (ROU) 0 00-00    Astralpool Sabadell (ESP) 0 00-00    AN Brescia (ITA) 0 00-00    AZC Alphen (HOL) 0 00-00
 PVK Jadran Carine (MNE) 0 00-00    BPM Sport Management Verona (ITA) 0 00-00    CSM Digi Oradea (ROU) 0 00-00    Ferencvarosi TC Budapeszt 0 00-00
 NC Vouliagmeni Ateny(GRE) 0 00-00    CN Terrassa (ESP) 0 00-00    ENKA Sport Istambuł (TUR) 0 00-00    Pays D'Aix Natation (FRA) 0 00-00
 Sintez Kazan (RUS) 0 00-00    OSC Potsdam (GER) 0 00-00    Team Strasbourg (FRA) 0 00-00    VK Jadran Split (CRO) 0 00-00

 

Do III Rundy Kwalifikacyjnej awansują DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 6.10. i 10.10.2018.

 

 I mecz

 II mecz

 mecze A:

0:0

0:0

 mecze B:

0:0

0:0

 mecze C:

0:0

0:0

 mecze D:

0:0

0:0

 

Przegrane zespoły III Rundy Kwalifikacyjnej grać będą w 1/4 rozgrywek EURO CUP.

 

RUNDA WSTĘPNA: 17.10.2018 - 15.05.2019

   

 GRUPA A

 

 GRUPA B

 

17.10.2018

 

17.10.2018

 
 CNA Barceloneta - ZF Eger 0:0  Szolnoki VSC - Zwycięzca meczy B III Rundy Kwalifikacyjnej 0:0
 Steaua Bukareszt - Zwycięzca meczy D III Rundy Kwalifikacyjnej 0:0  HAVK Mladost Zagrzeb - Waspo 89 Hannover 0:0
 Crvena Zvezda Belgrad - Pro Recco 0:0  Zwycięzca meczy C III Rundy Kwalifikacyjnej - Olympiacos  Pireus 0:0
 Zwycięzca meczy A III Rundy Kwalifikacyjnej - Dynamo Moskwa 0:0  Spandau 04 Berlin - Jug Dubrovnik 0:0

3.11.2018

 

3.11.2018

 
       
       
       
       

5.12.2018

 

5.12.2018

 
       
       
       
       

19.12.2018

 

19.12.2017

 
       
       
       
       

9.01.2019

 

9.01.2018

 
       
       
       
       

23.01.2019

 

23.01.2018

 
       
       
       
       

6.02.2019

 

6.02.2018

 
       
       
       
       

 27.02.2019

 

27.02.2018

 
       
       
       
       
16.03.2019  

16.03.2018

 
       
       
       
       

27.03.2019

 

27.03.2018

 
       
       
       
       

13.04.2019

 

13.04.2018

 
       
       
       
       

24.04.2018

 

24.04.2018

 
       
       
       
       

15.05.2019

 

15.05.2018

 
       
       
       
       

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY WSTĘPNEJ:

 

Grupa A

     

Grupa B

   
 CNA Barceloneta (ESP) 0:0 00-00  HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) 0:0 00-00
 Crvena Zvezda Belgrad 0:0 00-00  Jug Dubrovnik (CRO) 0:0 00-00
 Dynamo Moskwa (RUS) 0:0 00-00  Olympiacos  Pireus (GRE) 0:0 00-00
 Steaua Bukareszt (ROU) 0:0 00-00  Spandau 04 Berlin (GER) 0:0 00-00
 Pro Recco (ITA) 0:0 00-00  Szolnoki VSC  (HUN) 0:0 00-00
 ZF Eger (HUN) 0:0 00-00  Waspo 89 Hannover (GER) 0:0 00-00
 Zwycięzca meczy A III Rundy Kwalifikacyjnej 0:0 00-00  Zwycięzca meczy B III Rundy Kwalifikacyjnej 0:0 00-00
 Zwycięzca meczy D III Rundy Kwalifikacyjnej 0:0 00-00  Zwycięzca meczy C III Rundy Kwalifikacyjnej 0:0 00-00

 

Do turnieju "Final Eight" kwalifikują się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup, w tym gospodarz turnieju (Waspo 89 Hannover).

 

"FINAL EIGHT": Hannover (GER) - 6/8.06.2019

 

 6.06. -  ĆWIERĆFINAŁY:

 

 ĆF I: 1A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF II2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF III2B - 3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF IV1B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 7.06. - PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 

 PF I:  przegrany ĆF I -  przegrany ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF II:  przegrany ĆF II - przegrany ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 8.06. - PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4

 

 PF III: zwycięzca ĆF I - zwycięzca ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF IV:  zwycięzca ĆF II -  zwycięzca ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 8.06. - FINAŁY:

 

 o miejsce 7: przegrany PF I -  przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5:  zwycięzca PF I -  zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3:  przegrany PF III - przegrany PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1:  zwycięzca PF III -  zwycięzca PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

Delegaci LEN:

Sędziowie Neutralni:

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL EIGHT":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA