LIGA MISTRZÓW - 2016/17

 

RUNDA WSTĘPNA        "FINAL SIX"

 

EURO CUP 2016/17

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 30.09-2.10.2016

 

 GRUPA A: Oradea (ROM)

 

 GRUPA B: Budapeszt

 

 GRUPA C: Porto (POR)

 

 GRUPA D: La Valetta (MLT)

 

 VK Mornar Split - Galatasaray SK Istambuł

13:7

 OSC Budapeszt - ZP Barendrecht

20:6

 Sintez Kazań - ENKA Sport Club

14:3

 PVK Jadran Herceg Novi - Steaua Bukareszt

9:7

 CSM Digi Oradea - UZSC Utrecht (NED)

11:5

 ZP Barendrecht - Waspo Hannover

5:19

 Clube Fluvial Portugense - Sport Verona

1:28

 Arkonia Szczecin - Valetta McDonald's United

2:12

(0:0,1:5,0:2,1:5)

 UZSC Utrecht (NED) - VK Mornar Split

6:13

 OSC Budapeszt - Waspo Hannover

12:11

 Sport Verona - Sintez Kazań

10:10

 Steaua Bukareszt - Valetta McDonald's United

19:6

 CSM Digi Oradea - Galatasaray SK Istambuł

14:7

 Clube Fluvial Portugense - ENKA Sport Club

6:8

 PVK Jadran Herceg Novi - Arkonia Szczecin

23:3

(5:0,7:1,7:1,4:1)

 Galatasaray SK Istambuł - UZSC Utrecht

7:9

 ENKA Sport Club - Sport Verona

6:21

 Arkonia Szczecin - Steaua Bukareszt

3:17

(0:5,0:5,1:3,2:4)

 CSM Digi Oradea - VK Mornar Split

10:6

 Clube Fluvial Portugense - Sintez Kazań

2:20

 Valetta McDonald's United - PVK Jadran Herceg Novi

1:25

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 

 

 GRUPA B:

 

 

 GRUPA C:

 

 

 GRUPA D:

 

 

 1.CSM Digi Oradea

9

35-18

 1.OSC Budapeszt

6

32-17

 1.BPM Sport Management Verona (ITA) 7 59-17  1.PVK Jadran Herceg Novi (MNE) 9 57-11
 2.VK Mornar Split (CRO)

6

32-23

 2.Waspo 1898 Hannover (GER)

3

30-17

 2.Sintez Kazań (RUS) 7 44-15  2.Steaua Bukareszt (ROU) 6 43-18
 3.UZSC Utrecht (NED)

3

20-31

 3.ZP Barendrecht (NED)

0

11-39

 3.ENKA Sport Club (TUR) 3 17-41  3.Valetta McDonald's United 3 19-46
 4.Galatasaray SK Istambuł

0

21-36

     4.Clube Fluvial Portugense 0 9-56  4.KS Arkonia Szczecin 0 8-52

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 14-16.10.2016

 

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

AN Brescia (ITA), ASC Duisburg (GER), CN Marsylia (FRA), CN Sabadell (ESP), Crvena Zvezda Belgrad (SRB), Primorje EB Rijeka (CRO), Vouliagmeni NC (GRE), ZF Eger (HUN).

 

 GRUPA E: Eger

 

 

 GRUPA F: Brescia

 

 GRUPA G: Herceg Novi

 

 GRUPA H: Rijeka

 

 ZF Eger - CN Marsylia

18:5

 Crvena Zvezda Belgrad - OSC Budapeszt

7:8

 Vouliagmeni NC - Waspo Hannover

11:10

 Primorje EB Rijeka -  CSM Digi Oradea

9:7

 BPM Verona - VK Mornar Split

17:6

 AN Brescia - Sintez Kazań

15:11

 PVK Jadran - ASC Duisburg

12:4

 Steaua Bukareszt - CN Sabadell

10:10

 ZF Eger - BPM Verona

9:10

 OSC Budapeszt - Sintez Kazań

11:11

 Waspo Hannover - ASC Duisburg

8:5

 Primorje EB Rijeka - Steaua Bukareszt

10:9

 CN Marsylia - VK Mornar Split

13:11

 AN Brescia - Crvena Zvezda Belgrad

9:5

 PVK Jadran - Vouliagmeni NC

9:6

 CN Sabadell - CSM Digi Oradea

6:10

 BPM Verona - CN Marsylia

18:9

 Sintez Kazań - Crvena Zvezda Belgrad

11:4

 ASC Duisburg - Vouliagmeni NC

9:15

 Primorje EB Rijeka - CN Sabadell

5:12

 ZF Eger - VK Mornar Split

15:8

 AN Brescia - OSC Budapeszt

11:11

 PVK Jadran - Waspo Hannover

6:8

 Steaua Bukareszt - CSM Digi Oradea

10:12

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

  GRUPA E:

 

 

 

 GRUPA F:

 

 

 GRUPA G:

 

 

 GRUPA H:

 

 

 1.BPM Verona (ITA)

9

45-24

   1.AN Brescia (ITA)

7

35-27

   1.Waspo Hannover (GER)

6

26-22

   1.Primorje EB Rijeka (CRO)

6

24-28

 2.ZF Eger (HUN)

6

42-23

   2.OSC Budapeszt

5

30-29

   2.PVK Jadran Herceg Novi

6

27-18

   2.CSM Digi Oradea

6

29-25

 3.CN Marsylia

3

27-47

 3.Sintez Kazań (RUS)

4

33-30

 3.Vouliagmeni NC (GRE)

6

32-38

 3.CN Sabadell (ESP)

4

28-25

 4,VK Mornar Split (CRO)

0

25-45

 4.Crvena Zvezda Belgrad

0

16-28

 4.ASC Duisburg (GER)

0

18-35

 4.Steaua Bukareszt

1

29-32

 

Do III Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy .

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 26.10. i 9.11.2016.

 

 I mecz

 II mecz

 mecze A: Waspo Hannover (GER) - CSM Digi Oradea

12:7

11:11

 mecze B: AN Brescia (ITA) - PVK Jadran Herceg Novi

14:5

8:11

sędzia: R.Koryzna

 mecze C: Primorje EB Rijeka (CRO) - ZF Eger (HUN)

6:12

5:11

 mecze D: OSC Budapeszt - BPM Verona (ITA)

10:6

11:13

 

Przegrane zespoły III Rundy Kwalifikacyjnej grać będą w 1/4 rozgrywek EURO CUP.

 

RUNDA WSTĘPNA: 30.11.2016 - 26.04.2017

   

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

CN Atletic Barceloneta (ESP), Olympiacos Pireus (GRE), Olympic Nicea Natation (FRA), Pro Recco (ITA), Szolnoki VK (HUN), VK Jug Dubrovnik (CRO), VK Partizan Belgrad, Wasserfreunde Spandau 04 Berlin.

 

 GRUPA A

 

 GRUPA B

 

30.11.2016

 

30.11.2016

 

 Olympiacos Pireus - AN Brescia (ITA)

8:4

 CN Atletic Barceloneta - VK Partizan Belgrad

12:5

 OSC Budapeszt - Szolnoki VSK

8:9

 VK Jug Dubrovnik - ZF Eger (HUN)

10:6

 Olympic Nicea Natation (FRA) - Spandau 04 Berlin

6:8

 Pro Recco (ITA) - Waspo Hannover (GER)

18:8

10.12.2016

 

10.12.2016

 

 Szolnoki VSK - Olympiacos Pireus

5:5

 Waspo Hannover (GER) - CN Atletic Barceloneta

9:9

 Olympic Nicea Natation - OSC Budapeszt

7:13

 VK Partizan Belgrad - ZF Eger (HUN)

8:9

 AN Brescia (ITA) - Spandau 04 Berlin

9:6

 VK Jug Dubrovnik - Pro Recco (ITA)

8:11

20-21.12.2016

 

21.12.2016

 

 20.12.: Olympiacos Pireus - Olympic Nicea Natation (FRA)

15:2

 Waspo Hannover (GER) - VK Partizan Belgrad

12:12

 AN Brescia (ITA) - Szolnoki VSK

9:10

 CN Atletic Barceloneta - VK Jug Dubrovnik

7:7

 Spandau 04 Berlin - OSC Budapeszt

6:10

 ZF Eger (HUN) - Pro Recco (ITA)

7:11

18.01.2017

 

18.01.2017

 

 Szolnoki VSK - Olympic Nicea Natation (FRA)

17:4

 VK Partizan Belgrad -  VK Jug Dubrovnik

9:16

 OSC Budapeszt - AN Brescia (ITA)

7:7

 ZF Eger (HUN) - Waspo Hannover (GER)

10:7

 Spandau 04 Berlin - Olympiacos Pireus

6:11

 Pro Recco (ITA) - CN Atletic Barceloneta

8:6

7-8.02.2017

 

08.02.2017

 

 7.02.: Olympiacos Pireus - OSC Budapeszt

 Sędzia: Radosław Koryzna

7:4

 VK Partizan Belgrad - Pro Recco (ITA)

5:17

 Szolnoki VSK - Spandau 04 Berlin

12:7

 VK Jug Dubrovnik - Waspo Hannover (GER)

15:15

 Olympic Nicea Natation (FRA) - AN Brescia (ITA)

9:12

 CN Atletic Barceloneta - ZF Eger (HUN)

10:6

17-18.02.2017

 

18.02.2017

 

 17.02. AN Brescia (ITA) - Olympic Nicea Natation (FRA)

13:4

 ZF Eger (HUN) - CN Atletic Barceloneta

10:9

 OSC Budapeszt - Olympiacos Pireus

7:8

 Pro Recco (ITA) - VK Partizan Belgrad

12:7

 Spandau 04 Berlin - Szolnoki VSK

8:12

 Waspo Hannover (GER) - VK Jug Dubrovnik

10:17

28.02.-01.03.2017

 

01.03.2017

 

 28.02. Olympiacos Pireus - Spandau 04 Berlin

10:8

 Waspo Hannover (GER) - ZF Eger (HUN)

11:12

 AN Brescia (ITA) - OSC Budapeszt

6:6

 VK Jug Dubrovnik - VK Partizan Belgrad

21:9

 Olympic Nicea Natation (FRA) - Szolnoki VSK

5:12

 CN Atletic Barceloneta - Pro Recco (ITA)

6:11

22.03.2017

 

22.03.2017

 

 Szolnoki VSK - AN Brescia (ITA)

8:4

 VK Partizan Belgrad - Waspo Hannover (GER)

13:9

 Olympic Nicea Natation (FRA) - Olympiacos Pireus

8:12

 VK Jug Dubrovnik - CN Atletic Barceloneta

11:10

 OSC Budapeszt - Spandau 04 Berlin

5:5

 Pro Recco (ITA) - ZF Eger (HUN)

9:4

05.04.2017

 

05.04.2017

 

 Olympiacos Pireus - Szolnoki VSK

4:6

 ZF Eger (HUN) - VK Partizan Belgrad

8:4

 Spandau 04 Berlin - AN Brescia (ITA)

10:14

 CN Atletic Barceloneta - Waspo Hannover (GER)

12:10

 OSC Budapeszt - Olympic Nicea Natation (FRA)

 Sędzia: Radosław Koryzna

11:9

 Pro Recco (ITA) - VK Jug Dubrovnik

9:5

26.04.2017

 

26.04.2017

 

 Szolnoki VSK - OSC Budapeszt

10:8

 VK Partizan Belgrad - CN Atletic Barceloneta

4:8

 AN Brescia (ITA) - Olympiacos Pireus

13:10

 Waspo Hannover (GER) - Pro Recco (ITA)

7:10

 Spandau 04 Berlin - Olympic Nicea Natation (FRA)

11:6

 ZF Eger (HUN) - VK Jug Dubrovnik

6:5

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY WSTĘPNEJ:

 

Grupa A

     

Grupa B

   
 1.Szolnoki VSK (HUN) 28:1 101-62  1.Pro Recco (ITA) 30:0 116-63
 2.Olympiacos Pireus (GRE) 22:7 90-63  2.ZF Eger (HUN) 18:12 78-84
 3.AN Brescia (ITA) 17:11 91-78  3.VK Jug Dubrovnik (CRO) 17:11 115-92
 4.OSC Budapeszt 12:15 79-74  4.CN Atletic Barceloneta (ESP) 14:14 89-81
 5.Spandau 04 Berlin 7:22 75-95  5.VK Partizan Belgrad 4:25 76-124
 6.Olympic Nicea Natation (FRA) 0:30 60-124  6.Waspo Hannover (GER) 3:24 98-128

 

Do turnieju "Final Six" zakwalifikowało się PIĘĆ zespołów oraz gospodarz turnieju.

 

"FINAL SIX":  Budapeszt - 25/27.05.2017

 

 g.19.00: ĆF I:  Olympiacos Pireus  (A2) - VK Jug Dubrovnik (B3) 0:0
 g.20.30: ĆF II: ZF Eger (B2) - AN Brescia (A3) 0:0
 g.17.30: o miejsce 5: przegrany ĆF I -  przegrany .ĆF II 0:0
 g.19.00: PF I:  Pro Recco (B1) -  zwyciezca ĆF I 0:0

 g.20.30: PF II: Szolnoki VSK (A1) -  zwyciezca ĆF II

0:0
 g.15.15: o miejsce 3: przegrany PF I - przegrany PF II 0:0
 g.16.45: o miejsce 1: zwyciezca PF I - zwyciezca PF II 0:0

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL SIX":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.