CHALLENGER CUP - 2022/23  

LIGA MISTRZÓW 2022/23       EURO CUP 2022/23

 

I RUNDA WSTĘPNA: 11-13.11.2022.

Zespoły z I Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów oraz zespoły z I Rundy Kwalifikacyjnej Euro Cup.

 

                                                                       Grupa A: CN Echyade (ESP), Galatasaray Istanbul (TUR), KVP Nováky (SVK), Ydraikos NC (GRE).

                                                                       Grupa B: ASA Tel-Aviv (ISR), CN Terrassa (ESP), ZPC Het Ravijn (NED).

                                                                       Grupa C: Enka Istanbul (TUR), SKP Kosice (SVK), VK Invictum Sarajevo (BIH), VK Banja Luka (BIH).

                                                                       Grupa D: Apollon Smyrnis (GRE), AVK Triglav Kranj (SLO), KVIK Kastrup (DEN), SV Ludwigsburg 08 (GER).

 

GRUPA A: Novaky (SVK)

Sędzia Neutralny: Łukasz Król.

GRUPA B: Terrassa (ESP)

GRUPA C: Sarajevo (BIH)

GRUPA D: Kranj (SLO)

Ydraikos NC - CN Echyade

10:13

(3:4,3:4,2:3,2:2)

CN Terrassa - ASA Tel-Aviv

12:4

(2:0,4:1,4:2,2:1)

VK Invictum Sarajevo - VK Banja Luka

17:12

(7:5,3:2,4:3,3:2)

Apollon Smyrnis - SV Ludwigsburg

11:10

(5:2,2:2,2:5,2:1)

KVP Nováky - Galatasaray Istanbul

 Sędziowie: Łukasz Król i Blaz Radonjić (SLO)

6:13

(0:1,1:3,2:4,3:5)

CN Terrassa - ZPC Het Ravijn

16:13

(6:3,3:3,4:3,3:4)

Enka Istanbul - SKP Kosice

22:10

(6:2,6:5,6:2,4:1)

AVK Triglav Kranj - KVIK Kastrup

13:9

(3:1,3:4,3:3,4:1)

Ydraikos NC - Galatasaray Istanbul

Sędziowie: Łukasz Król i Ralf Mueller (GER)

15:18

(4:4,3:3,3:8,5:3)

ASA Tel-Aviv - ZPC Het Ravijn

4:14

(1:6,1:4,1:2,1:2)

VK Invictum Sarajevo - Enka Istanbul

6:19

(1:7,0:3,2:5,3:4)

Apollon Smyrnis - KVIK Kastrup

37:4

(8:1,11:1,9:2,9:0)

KVP Nováky - CN Echyade

9:12

(3:3,2:1,3:5,1:3)

SKP Kosice -  VK Banja Luka

28:8

(7:1,3:3,7:4,10:0)

AVK Triglav Kranj - SV Ludwigsburg

11:13

(3:2,0:5,4:1,4:5)

CN Echyade - Galatasaray Istanbul

15:11

(2:3,5:3,6:3,2:2)

Enka Istanbul - VK Banja Luka

33:6

(9:1,4:1,11:2,9:2)

KVIK Kastrup - SV Ludwigsburg

6:18

(1:5,2:2,1:4,2:7)

KVP Nováky - Ydraikos NC

Sędziowie: Łukasz Król i Ghislain Dehon (FRA)

18:19

(4:5,3:5,1:5,4:4)

VK Invictum Sarajevo - SKP Kosice

6:20

(4:5,2:7,0:5,0:3)

AVK Triglav Kranj - Apollon Smyrnis

6:20

(5:4,1:5,0:5,0:6)

KOŃCOWE TABELE I RUNDY WSTĘPNEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.CN Echyade (ESP)

9

40-30

 1.CN Terrassa (ESP)

6

28-17

 1.Enka Istanbul (TUR)

9

74-22

 1.Apollon Smyrnis (GRE)

9

68-20

 2.Galatasaray Istanbul (TUR)

6

42-36

 2.ZPC Het Ravijn (NED)

3

27-20

 2.SKP Kosice (SVK)

6

60-31

 2.SV Ludwigsburg 08 (GER)

6

41-28

 3.Ydraikos NC (GRE)

3

44-49

 3.ASA Tel-Aviv (ISR)

0

8-26

 3.VK Invictum Sarajevo (BIH)

3

29-51

 3.AVK Triglav Kranj (SLO)

3

30-42

 4.KVP Nováky (SVK)

0

43-44

       4.VK Banja Luka (BIH)

0

24-83

 4.KVIK Kastrup (DEN) 

0

19-68

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA najlepsze zespoły poszczególnych grup Rundy Wstępnej.

 

ĆWIERĆFINAŁY: 25.01. i 8.02.2023.

 

 I mecz

 II mecz

 ĆF 1: Apollon Smyrnis (GRE) - Galatasaray Istanbul (TUR)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 2: Enka Istanbul (TUR) - ZPC Het Ravijn (NED)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 3: SV Ludwigsburg 08 (GER) - CN Terrassa (ESP)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 4: CN Echyade (ESP) - SKP Kosice (SVK)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

PÓŁFINAŁY: 1 i 22.03.2023.

I mecz

II mecz

 PF 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 2:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

MECZE FINAŁOWE: 15 i 29.04.2023.

 

I mecz

II mecz

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA