MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-19)

18-25.09.2022, Podgorica (MNE).

TURNIEJE  ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A Hiszpania Niderlandy Malta

Czechy

(w miejsce Rosji)

 GRUPA B:  Chorwacja Włochy Gruzja Słowacja
 GRUPA C Grecja Serbia Rumunia Niemcy
 GRUPA D:   Czarnogóra Węgry Francja Turcja

  

18.09.

19.09.

20.09.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 Czechy (CZE)

0

00-00

 

 Włochy (ITA)

0

 00-00

 

 Grecja (GRE)

0

 00-00

 

 Czarnogóra (MNE)

0

 00-00

 Hiszpania (ESP)

0

00-00

 

 Chorwacja (CRO) 

0

 00-00

 

 Rumunia (ROU)

0

 00-00

 

 Francja (FRA)

0

 00-00

 Malta (MLT)

0

00-00

 

 Gruzja (GEO)

0

 00-00

 

 Niemcy (GER)

0

 00-00

 

 Turcja (TUR)

0

 00-00

 Niderlandy (NED)

0

00-00

 

 Słowacja (SVK)

0

 00-00

 

 Serbia (SRB)

0

 00-00

 

 Węgry (HUN)

0

 00-00

 

21.09.

PÓŁFINAŁY o miejsca 13-16:

 mecz nr.26: 4A – 4C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.25: 4B  4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 mecz nr.27: 2A – 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.28: 2C  3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.29: 2B – 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.30: 2D – 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

    

22.09.

                    PÓŁFINAŁY o miejsca 9-12:

 ĆF 1: przegrany meczu 27 – przegrany meczu 29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 2: przegrany meczu 28  przegrany meczu 30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY:

 ĆF 3: zwycięzca meczu 27 – 1D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 4: zwycięzca meczu 28 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 5: zwycięzca meczu 29  1C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 6: zwycięzca meczu 30 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

     

                         PÓŁFINAŁY: 23.09.

 PF 1: przegrany ĆF 3  przegrany ĆF 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 2:  przegrany ĆF 4 przegrany ĆF 6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 3: zwycięzca ĆF 3 zwycięzca CF 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 4zwycięzca ĆF 4 zwycięzca ĆF 6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

                         FINAŁY: 24.09.

 o miejsce 15przegrany meczu 25  przegrany meczu 26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 13: zwycięzca meczu 25 – zwycięzca meczu 26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 11: przegrany ĆF 1 przegrany CF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 9 zwycięzca ĆF 1 zwycięzca ĆF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

          FINAŁY: 25.09.

 o miejsce 7: przegrany PF 1 przegrany PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5: zwycięzca PF 1 – zwycięzca PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 o medal brązowy:: przegrany PF 3  przegrany PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal złoty: zwycięzca PF 3 – zwycięzca PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW (U-19):

 

 

 

 

  4.

  5.

  6.

  7.

  8.

  9.

 10.

 11.

 12.

 13.

 14.

 15.

 16.

                              

   Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik:

Najlepszy bramkarz:

"Król" strzelców:

                   

STRONA GŁÓWNA          NA GÓRĘ STRONY