LIGA MISTRZÓW - 2021/22

EURO CUP 2021/22

  

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 22-26.09.2021.

 

                 Grupa A – Savona (ITA): RN Savona (ITA), CN Terrassa (ESP), Montpellier Water Polo (FRA), Primorac Kotor (MNE), AZS UW Warszawa, Vitoria Guimaraes (POR).

                 Grupa B – Podgorica (MNE): OSC Budapeszt (HUN), Jadran Split (CRO), GS Apollon Smyrnis (GRE), Jadran Herceg Novi (MNE), Sintez Kazan (RUS), EVK Zaibas (LTU), Enka Istanbuł (TUR).

 

GRUPA A: Savona (ITA)

23-26.09.2021.

GRUPA B: Podgorica (MNE)

22-26.09.2021.

Primorac Kotor (MNE) - AZS UW Warszawa

22:4

(3:0,6:2,8:1,5:1)

GS Apollon Smyrnis (GRE) - Sintez Kazan (RUS)

18:15

(3:7,5:2,4:2,6:4)

CN Terrassa (ESP) - Montpellier Water Polo (FRA)

12:12

(0:1,4:4,4:2,4:5)

Jadran Herceg Novi (MNE) - Jadran Split (CRO)

10:15

(3:4,4:4,2:4,1:3)

RN Savona (ITA) - Vitoria Guimaraes (POR)

26:6

(9:0,7:3,7:2,3:1)

EVK Zaibas (LTU) - Enka Istanbuł (TUR)

9:18

(0:3,3:6,2:5,4:4)

Montpellier Water Polo (FRA) - Vitoria Guimaraes (POR)

17:9

(5:2,5:1,5:2,2:4)

OSC Budapeszt (HUN) - GS Apollon Smyrnis (GRE)

15:8

(4:2,4:3,4:1,3:2)

CN Terrassa (ESP) - Primorac Kotor (MNE)

11:8

(2:3,4:2,4:1,1:2)

Jadran Herceg Novi (MNE) - EVK Zaibas (LTU)

25:9

(8:1,7:3,4:3,6:2)

RN Savona (ITA) - AZS UW Warszawa

29:4

(7:0,10:1,8:3,4:0)

Sintez Kazan (RUS) - Enka Istanbuł (TUR)

12:6

(3:1,4:1,3:1,2:3)

Primorac Kotor (MNE) - Vitoria Guimaraes (POR)

18:6

(3:2,5:1,6:2,4:1)

GS Apollon Smyrnis (GRE) - Jadran Split (CRO)

11:19

(3:4,3:4,3:6,2:5)

AZS UW Warszawa - CN Terrassa (ESP)

5:26

(1:8,2:5,2:8,0:5)

Jadran Herceg Novi (MNE) - Enka Istanbuł (TUR)

15:5

(2:2,4:0,5:2,4:1)

RN Savona (ITA) - Montpellier Water Polo (FRA)

9:10

(2:3,2:1,4:2,1:4)

OSC Budapeszt (HUN) - Sintez Kazan (RUS)

15:12

(5:4,4:3,3:2,3:3)

Vitoria Guimaraes (POR) - AZS UW Warszawa

17:13

(6:3,2:1,4:3,5:6)

GS Apollon Smyrnis (GRE) - EVK Zaibas (LTU)

21:6

(7:1,6:1,4:2,4:2)

Montpellier Water Polo (FRA) - Primorac Kotor (MNE)

11:11

(1:4,6:0,3:2,1:5)

Jadran Herceg Novi (MNE) - Sintez Kazan (RUS)

12:6

(3:1,3:4,3:1,3:0)

RN Savona (ITA) - CN Terrassa (ESP)

13:12

(2:1,3:6,6:4,2:1)

OSC Budapeszt (HUN) - Jadran Split (CRO)

14:9

(3:3,6:3,5:1,0:2)

  AZS UW Warszawa - Montpellier Water Polo (FRA)

v.o. 0:10

EVK Zaibas (LTU) - OSC Budapeszt (HUN)

6:21

(6:5,0:6,0:5,0:5)

Vitoria Guimaraes (POR) - CN Terrassa (ESP) 

v.o. 0:10

Jadran Split (CRO) - Sintez Kazan (RUS)

14:11

(6:3,3:3,2:2,3:3)

RN Savona (ITA) - Primorac Kotor (MNE)

11:9

(4:2,2:2,2:3,3:2)

Enka Istanbuł (TUR) - GS Apollon Smyrnis (GRE)

9:12

(3:2,3:3,0:4,3:3)

Jadran Split (CRO) (CRO) (CRO) - EVK Zaibas (LTU)

18:6

(2:1,5:2,5:1,6:2)

 Jadran Herceg Novi (MNE) - Apollon Smyrnis (GRE)

14:8

(3:2,4:3,4:2,3:1)

OSC Budapeszt (HUN) - Enka Istanbuł (TUR)

17:11

(4:4,5:4,3:0,5:3)

EVK Zaibas (LTU) - Sintez Kazan (RUS)

7:19

(1:7,1:4,2:4,3:4)

Jadran Herceg Novi (MNE) - OSC Budapeszt (HUN)

9:12

(3:2,3:4,2:3,1:3)

Enka Istanbuł (TUR) - Jadran Split (CRO)

11:22

(5:6,2:6,1:6,3:4)

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

  GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.RN Savona (ITA)

12

88-41

 1.OSC Budapeszt (HUN)

18

116-66

 2.Montpellier Water Polo (FRA) 

11

60-41

 2.Jadran Split (CRO)

15

75-52

 3.CN Terrassa (ESP)

10

1-38

 3.Jadran Herceg Novi (MNE)

12

86-55

 4.Primorac Kotor (MNE)

7

68-43

 4.GS Apollon Smyrnis (GRE)

9

78-78

 5.Vitoria Guimaraes (POR)

3

38-84

 5.Sintez Kazań (RUS)

6

75-72

 6.AZS UW Warszawa

0

26-104

 6.Enka Istambuł (TUR)

3

60-87

 7.EVK Zaibas (LTU)

0

43-122

 

Do następnej rundy awansowały CZTERY pierwsze zespoły każdej Grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 8-10.10.2021.

Zespoły zakwalifikowane bezpośrednio do II Rundy Kwalifkacyjnej:

HAVK Mladost Zagrzeb (CRO), CN Barcelona (ESP), CN Noisy Le Sec (FRA), Vouliagmeni NC (GRE), Szolnoki VSC (HUN), AN Brescia (ITA), CSM Oradea (ROU), VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB).

 

                                                                       Grupa C: Szolnoki VSC (HUN), Vouliagmeni NC (GRE), RN Savona (ITA), Jadran Herceg Novi (MNE).

                                                                       Grupa D: HAVK Mladost Zagrzeb (CRO), VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB), Montpellier Water Polo (FRA), GS Apollon Smyrnis (GRE).

                                                                       Grupa E: AN Brescia (ITA), CN Noisy Le Sec (FRA), OSC Budapeszt (HUN), CN Terrassa (ESP).

                                                                       Grupa F: CN Barcelona (ESP), CSM Oradea (ROU), Jadran Split (CRO), Primorac Kotor (MNE).

 GRUPA C: Szolnok (HUN)

GRUPA D: Zagrzeb (CRO)

GRUPA E: Paryż (FRA)

Sędzia Neutralny: Radosław Koryzna.

 GRUPA F: Split (CRO)

Vouliagmeni NC - RN Savona

10:10

(3:3,3:3,3:3,1:1)

HAVK Mladost Zagrzeb - GS Apollon Smyrnis

9:10

(1:2,4:3,3:1,1:4)

AN Brescia (ITA) - OSC Budapeszt

 Sędziowie:

Nenad Peris (CRO) i Radosław Koryzna.

10:10

(3:3,2:4,2:2,3:1)

Jadran Split (CRO) - Primorac Kotor

16:7

(4:2,3:1,6:2,3:2)

Szolnoki VSC - Jadran Herceg Novi

11:9

(2:3,4:1,1:2,4:3)

VK Crvena Zvezda Belgrad - Montpellier Water Polo

11:7

(2:1,3:2,3:1,3:3)

CN Noisy Le Sec - CN Terrassa

13:6

(4:1,5:1,2:2,2:2)

CN Barcelona - CSM Oradea

15:6

(4:1,4:2,3:2,4:1)

Jadran Herceg Novi - Vouliagmeni NC

11:11

(2:5,2:1,4:3,3:2)

VK Crvena Zvezda Belgrad - GS Apollon Smyrnis

14:8

(5:1,2:4,5:2,2:1)

OSC Budapeszt - CN Terrassa

 Sędziowie:

Radosław Koryzna i Stanko Ivanovski (MNE).

8:7

(4:2,1:2,2:1,1:2)

Jadran Split (CRO) - CN Barcelona

8:4

(1:0,1:1,4:3,2:0)

Szolnoki VSC - RN Savona

13:13

(4:2,3:4,4:4,2:3)

 HAVK Mladost Zagrzeb - Montpellier Water Polo

10:7

(3:3,2:1,5:2,0:1)

CN Noisy Le Sec - AN Brescia (ITA)

11:16

(3:4,3:5,1:2,4:5)

Primorac Kotor - CSM Oradea

8:6

(3:1,2:1,0:2,3:2)

 RN Savona - Jadran Herceg Novi

11:11

(1:2,3:3,4:4,3:2)

 Montpellier Water Polo - GS Apollon Smyrnis

14:15

(3:4,2:4,5:5,4:2)

CN Terrassa - AN Brescia (ITA)

 Sędziowie:

Radosław Koryzna i Nikolas Boudramis (GRE).

7:9

(4:2,1:3,1:3,1:1)

CN Barcelona - Primorac Kotor

14:10

(3:1,3:2,5:3,2:4)

Szolnoki VSC - Vouliagmeni NC

13:12

(6:4,2:2,3:3,2:3)

 HAVK Mladost Zagrzeb - VK Crvena Zvezda Belgrad

9:8

(1:1,3:3,3:3,2:1)

 CN Noisy Le Sec - OSC Budapeszt

7:10

(1:1,0:1,2:3,4:5)

CSM Oradea - Jadran Split (CRO)

8:18

(1:4,2:4,3:5,25)

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 

GRUPA E:

 GRUPA F:

 1.Szolnoki VSC

7

37-34

 1.VK Crvena Zvezda Belgrad

6

33-24

3:3

22-17

 1.AN Brescia (ITA)

7

35-28

 1.Jadran Split

9

42-19

 2.RN Savona

3

34-34

 2.HAVK Mladost Zagrzeb

6

28-25

3:3

18-18

 2.OSC Budapeszt

7

28-24

 2.CN Barcelona

6

33-24

 3.Vouliagmeni NC

2

33-34

 3.GS Apollon Smyrnis

6

33-37

3:3

18-23

 3.CN Noisy Le Sec

3

31-32

 3.Primorac Kotor

3

25-36

 4.Jadran Herceg Novi

2

31-33

 4.Montpellier Water Polo

0

28-36

     4.CN Terrassa

0

20-30

 4.CSM Oradea

0

20-41

Do III Rundy Kwalifkacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły poszczególnych grup II Rundy Kwalifikacyjnej.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 16 i 20.10.2021.

 

 I mecz

 II mecz

 Jadran Split (CRO) - HAVK Mladost Zagrzeb

14:7

(1:3,6:2,3:1,4:1)

7:3

(2:1,2:0,3:0,0:2)

 Szolnoki VSC - OSC Budapeszt

6:15

(1:4,1:4,3:5,1:2)

12:10

(1:2,1:2,5:3,5:3)

 RN Savona - VK Crvena Zvezda Belgrad

8:9

(1:1,2:3,2:1,3:4)

Sędziowie: Radosław Koryzna i Michiel Zwart (NED).

11:11

(2:4,3:2,3:1,3:4)

 CN Barcelona - AN Brescia (ITA)

13:17

(4:5,3:3,3:3,3:6)

13:16

(1:2,5:4,3:5,4:5)

 

Do RUNDY GŁÓWNEJ awansują zwycięzcy III Rundy Kwalifkacyjnej, a przegrani kwalifikują się do ćwierćfinałów Euro Cup.

 

RUNDA GŁÓWNA: 26.10.2021 - 15.06.2022.

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

Grupa A:

FTC Telekom Budapeszt (HUN), Zodiac Atletic Barceloneta (ESP), Olympiacos Pireus (GRE), Dinamo Tbilisi (GEO), Novi Belgrad (SRB), Radnicki Kragujevac (SRB),

AN Brescia (ITA), Jadran Split (CRO).

Grupa B:
Pro Recco (ITA), Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO), Waspo 98 Hannover (GER), CN Marsylia (FRA), Spandau 04 Berlin (GER), Steaua Bukareszt (ROU),

OSC Budapeszt (HUN), VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB).

 

GRUPA A

GRUPA B

26.10.2021.

27.10.2021.

Olympiacos Pireus (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO)

20:9

(5:2,4:2,4:5,7:2)

OSC Budapeszt (HUN) - Steaua Bukareszt (ROU)

14:8

(4:2,3:2,4:2,3:2)

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - Jadran Split (CRO)

11:6

(3:2,4:0,2:3,2:1)

CN Marsylia (FRA) - Pro Recco (ITA)

7:13

(1:1,2:2,1:6,3:4)

VK Novi Belgrad (SRB) - Radnicki Kragujevac (SRB)

16:10

(3:3,6:4,3:0,4:3)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Waspo 98 Hannover (GER)

13:7

(5:0,2:2,5:1,1:4)

AN Brescia (ITA) - FTC Telekom Budapeszt (HUN)

8:8

(1:2,2:2,3:3,2:1)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - Spandau 04 Berlin (GER)

12:9

(1:2,4:3,4:0,3:4)

9.11.2021.

10.11.2021.

Jadran Split (CRO) - Dinamo Tbilisi (GEO)

15:13

(3:2,7:3,4:2,1:6)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - CN Marsylia (FRA)

9:14

(0:3,4:3,4:5,1:3)

VK Novi Belgrad (SRB) - Olympiacos Pireus (GRE)

9:12

(2:4,3:2,0:4,4:2)

Spandau 04 Berlin (GER) - Waspo 98 Hannover (GER)

11:11

(3:2,1:2,4:1,3:6)

AN Brescia (ITA) - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

14:12

(4:3,3:3,4:2,3:4)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - OSC Budapeszt (HUN)

8:11

(0:2,3:3,1:3,4:3)

Radnicki Kragujevac (SRB) - FTC Telekom Budapeszt (HUN)

11:11

(2:2,4:4,1:2,4:3)

Pro Recco (ITA) - Steaua Bukareszt (ROU)

23:5

(4:1,5:2,7:2,7:0)

19.11.2021.

20.11.2021.

Dinamo Tbilisi (GEO) - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

7:20

(2:7,2:4,2:3,1:6)

Waspo 98 Hannover (GER) -  OSC Budapeszt (HUN)

12:12

(4:2,2:6,1:1,5:3)

FTC Telekom Budapeszt (HUN) - Olympiacos Pireus (GRE)

9:9

(3:1,0:3,1:2,5:3)

Spandau 04 Berlin (GER) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

8:16

(3:4,1:5,2:3,2:4)

Jadran Split (CRO) - VK Novi Belgrad (SRB)

12:17

(4:5,2:4,3:3,3:5)

Steaua Bukareszt (ROU) - CN Marsylia (FRA)

6:14

(2:2,3:4,1:5,0:3)

Radnicki Kragujevac (SRB) - AN Brescia (ITA)

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Arkady Voevodin (RUS).

8:14

(3:4,1:5,1:2,3:3)

Pro Recco (ITA) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

13:7

(4:3,5:2,2:1,2:1)

30.11.2021.

1.12.2021.

Dinamo Tbilisi (GEO) - AN Brescia (ITA)

11:19

(2:5,2:4,3:5,4:5)

OSC Budapeszt (HUN) - CN Marsylia (FRA)

9:14

(2:3,2:4,2:4,3:3)

Olympiacos Pireus (GRE) - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

8:4

(1:0,2:1,3:2,2:1)

Steaua Bukareszt (ROU) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

 Sędziowie Radosław Koryzna i Spyridon Achladiotis (GRE).

8:10

(2:5,3:1,1:1,2:3)

Jadran Split (CRO) - Radnicki Kragujevac (SRB)

9:8

(2:1,2:2,0:1,5:4)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - Waspo 98 Hannover (GER)

12:15

(3:6,4:4,3:2,2:3)

FTC Telekom Budapeszt - VK Novi Belgrad (SRB) 

11:10

(3:3,4:3,4:3,0:1)

Pro Recco (ITA) - Spandau 04 Berlin (GER)

14:9

(5:3,5:3,1:0,3:3)

14.12.2021.

15.12.2021.

Olympiacos Pireus (GRE) - Jadran Split (CRO)

12:10

(4:1,4:3,4:3,0:3)

Spandau 04 Berlin (GER) - Steaua Bukareszt (ROU)

 Sędziowie Radosław Koryzna i Pascal Bouchez (FRA).

10:8

(3:0,3:2,2:4,2:2)

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - FTC Telekom Budapeszt

12:12

(3:4,3:1,3:3,3:4)

OSC Budapeszt (HUN) - Pro Recco (ITA)

8:14

(2:5,1:1,3:4,2:4)

VK Novi Belgrad (SRB) - AN Brescia (ITA)

11:11

(3:2,0:2,4:3,4:4)

CN Marsylia (FRA) - Waspo 98 Hannover (GER)

13:10

(4:2,4:4,2:0,3:4)

Radnicki Kragujevac (SRB) - Dinamo Tbilisi (GEO) 

14:7

(4:2,3:1,2:1,5:3)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) 

13:19

(4:4,2:7,4:4,3:4)

21.12.2021.

22.12.2021.

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - Radnicki Kragujevac (SRB)

13:7

(4:2,5:1,2:3,2:1)

Waspo 98 Hannover (GER) - Pro Recco (ITA)

7:20

(1:5,4:4,1:6,1:5)

FTC Telekom Budapeszt (HUN) - Jadran Split (CRO)

14:8

(4:1,5:2,4:3,1:2)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - OSC Budapeszt (HUN)

11:12

(3:3,2:2,2:4,4:3)

AN Brescia - Olympiacos Pireus (GRE)

8:7

(2:2,3:0,2:4,1:1)

Steaua Bukareszt (ROU) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

11:8

(3:0,1:3,4:2,3:3)

 22.12. Dinamo Tbilisi (GEO) - VK Novi Belgrad (SRB)

8:17

(2:5,2:3,2:5,2:4)

CN Marsylia (FRA) - Spandau 04 Berlin (GER)

12:7

(2:1,4:3,3:1,3:2)

11.01.2022.

12.01.2022.

Dinamo Tbilisi (GEO) - FTC Telekom Budapeszt (HUN)

7:14

(0:3,1:2,3:4,3:5)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Pro Recco (ITA)

11:8

(2:3,4:2,4:1,1:2)

Olympiacos Pireus (GRE) - Radnicki Kragujevac (SRB)

11:7

(4:3,2:1,1:1,4:2)

Steaua Bukareszt (ROU) - Waspo 98 Hannover (GER)

9:10

(1:3,2:2,3:3,3:2)

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - VK Novi Belgrad (SRB) 

12:12

(0:1,5:4,3:2,4:5)

OSC Budapeszt (HUN) - Spandau 04 Berlin (GER)

0:10 VO

(COVID-19)

AN Brescia (ITA) - Jadran Split (CRO)

6:5

(2:1,0:1,1:1,3:2)

CN Marsylia (FRA) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 

10:0 VO

(COVID-19)

26.01.2022.

25.01.2022.

 FTC Telekom Budapeszt (HUN) - Dinamo Tbilisi (GEO)

16:10

(1:2,7:4,5:4,3:0)

Waspo 98 Hannover (GER) - Steaua Bukareszt (ROU)

13:12

(5:2,2:2,3:5,3:3)

Jadran Split (CRO) - AN Brescia (ITA)

14:15

(4:2,5:5,1:6,4:2)

Spandau 04 Berlin (GER) - OSC Budapeszt (HUN)

11:12

(4:3,1:2,3:2,3:5)

VK Novi Belgrad (SRB) - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Filippo Gomez (ITA).

11:9

(4:0,2:2,4:5,1:2)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - CN Marsylia (FRA)

8:11

(3:1,4:3,0:4,1:3)

Radnicki Kragujevac (SRB) - Olympiacos Pireus (GRE)

10:8

(5:3,2:2,1:2,2:1)

Pro Recco (ITA) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

10:0 VO

(COVID-19)

9.02.2022.

8.02.2022.

 8.02. Olympiacos Pireus (GRE) - AN Brescia (ITA)

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Jaume Teixido (ESP).

5:8

(0:2,0:1,3:3,2:2)

OSC Budapeszt (HUN) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

10:15

(2:3,3:4,1:4,4:4)

Radnicki Kragujevac (SRB) - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

3:9

(0:7,0:1,2:1,1:0)

Spandau 04 Berlin (GER) - CN Marsylia (FRA) 

7:13

(1:5,4:1,0:5,2:2)

Jadran Split (CRO) - FTC Telekom Budapeszt (HUN)

9:7

(2:0,3:3,3:2,1:2)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - Steaua Bukareszt (ROU)

10:10

(3:3,3:2,3:2,1:3)

VK Novi Belgrad (SRB) - Dinamo Tbilisi  (GEO)

19:7

(5:1,2:2,6:2,6:2)

Pro Recco (ITA) - Waspo 98 Hannover (GER)

18:3

(5:0,5:1,3:1,5:1)

23.02.2022.

22.02.2022.

Dinamo Tbilisi (GEO) - Radnicki Kragujevac (SRB)

13:17

(3:6,5:5,2:4,3:2)

Waspo 98 Hannover (GER) - CN Marsylia (FRA)

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Giorgos Stavridis (GRE).

7:14

(2:2,0:3,4:6,1:3)

FTC Telekom Budapeszt (HUN) - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

7:17

(3:7,2:5,1:3,1:2)

 Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

17:11

(2:4,6:2,5:2,4:3)

Jadran Split (CRO) - Olympiacos Pireus (GRE)

12:16

(2:4,3:3,3:5,4:4)

Steaua Bukareszt (ROU) - Spandau 04 Berlin (GER)

5:16

(1:3,1:3,2:6,1:4)

AN Brescia (ITA) - VK Novi Belgrad (SRB)

13:16

(4:3,4:4,3:4,2:5)

Pro Recco (ITA) - OSC Budapeszt (HUN)

17:14

(5:4,4:2,3:4,5:4)

30.03.2022.

29.03.2022.

VK Novi Belgrad (SRB) - FTC Telekom Budapeszt (HUN)

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Alessandro Severo (ITA).

11:14

(3:6,0:1,4:2,4:5)

Spandau 04 Berlin (GER) - Pro Recco (ITA)

6:11

(1:4,1:2,2:4,2:1)

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - Olympiacos Pireus (GRE)

9:5

(2:1,3:2,2:0,2:2)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Steaua Bukareszt (ROU)

14:7

(4:2,3:0,4:2,3:3)

AN Brescia (ITA) - Dinamo Tbilisi (GEO)

16:8

(4:2,3:3,6:1,3:2)

Waspo 98 Hannover (GER) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

14:11

(2:3,5:2,3:3,4:3)

Radnicki Kragujevac (SRB) - Jadran Split (CRO)

13:10

(2:4,5:4,4:1,2:1)

CN Marsylia (FRA) - OSC Budapeszt (HUN)

13:9

(3:1,3:2,3:3,4:3)

9.04.2022.

8.04.2022.

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - Dinamo Tbilisi (GEO)

18:4

(3:2,7:2,5:0,3:0)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) - Spandau 04 Berlin (GER)

12:9

(3:2,4:3,2:3,3:1)

 8.04.:VK Novi Belgrad (SRB) - Jadran Split (CRO)

14:7

(3:2,2:4,5:1,4:0)

CN Marsylia (FRA) - Steaua Bukareszt (ROU)

15:10

(4:2,4:2,2:4,5:2)

AN Brescia (ITA) - Radnicki Kragujevac (SRB)

12:8

(4:2,2:0,3:2,3:4)

OSC Budapeszt (HUN) - Waspo 98 Hannover (GER)

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Nikolas Boudramis (GRE).

12:17

(1:4,5:5,4:4,2:4)

Olympiacos Pireus (GRE) - FTC Telekom Budapeszt (HUN)

8:10

(1:1,3:3,2:5,2:1)

VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - Pro Recco (ITA)

12:14

(3:6,3:1,4:3,2:4)

20.04.2022.

19.04.2022.

 

Olympiacos Pireus (GRE) - VK Novi Belgrad (SRB)

  Sędziowie: Radosław Koryzna i Andrej Franulovic (CRO).

12:12

(2:3,2:3,5:3,3:3)

OSC Budapeszt (HUN) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

13:9

(2:1,3:3,4:2,4:3)

Dinamo Tbilisi (GEO) - Jadran Split (CRO)

12:11

(2:2,3:2,3:4,4:3)

Steaua Bukareszt (ROU) - Pro Recco (ITA)

3:14

(0:5,2:3,0:2,1:4)

FTC Telekom Budapeszt (HUN) - Radnicki Kragujevac (SRB)

13:12

(4:4,3:4,2:2,4:2)

CN Marsylia (FRA) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

12:13

(2:3,0:2,3:3,7:5)

Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - AN Brescia (ITA)

12:12

(3:4,3:3,2:3,4:2)

Waspo 98 Hannover (GER) - Spandau 04 Berlin (GER)

10:9

(2:4,4:2,2:0,2:3)

11.05.2022.

10.05.2022.

Dinamo Tbilisi (GEO) - Olympiacos Pireus (GRE)

14:13

(4:3,5:3,2:3,3:4)

Waspo 98 Hannover (GER) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

14:14

(4:5,6:3,3:2,1:4)

FTC Telekom Budapeszt (HUN) - AN Brescia (ITA)

8:6

(1:2,1:1,1:1,5:2)

Spandau 04 Berlin (GER) - VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

11:12

(2:3,3:3,4:3,2:3)

Jadran Split (CRO)  - Zodiac Atletic Barceloneta (ESP)

13:15

(3:5,2:3,4:4,4:3)

Steaua Bukareszt (ROU) - OSC Budapeszt (HUN)

9:15

(2:3,1:3,4:5,2:4)

Radnicki Kragujevac (SRB) - VK Novi Belgrad (SRB)

11:13

(4:3,2:3,3:4,2:3)

Pro Recco (ITA) - CN Marsylia (FRA) 

11:8

(3:3,5:0,1:4,2:1)

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY GŁÓWNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.AN Brescia (ITA) 30 162-133  1.Pro Recco (ITA) 39 200-103
 2.FTC Telekom Budapeszt (HUN) 28 154-138  2.CN Marsylia (FRA) 33 170-119
 3.VK Novi Belgrad (SRB) 27 188-149  3.Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) 31 174-143
 4.Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) 27 173-121  4.Waspo 98 Hannover (GER) 21 150-170
 5.Olympiacos Pireus (GRE) 20 145-130  5.OSC Budapeszt (HUN) 19 151-168
 6.Radnicki Kragujevac (SRB) 13 139-159  6.Spandau 04 Berlin (GER) 10 133-148
 7.Jadran Split (CRO) 9 141-173  7.VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 7 133-178
 8.Dinamo Tbilisi (GEO) 6 130-228  8.Steaua Bukareszt (ROU) 4 111-186

 

Do turnieju "Final Eight" kwalifikują się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup w tym VK Novi Belgrad (SRB) organizator turnieju finałowego.

 

"FINAL EIGHT": 2-4.06.2022 - Belgrad (SRB).

 ĆWIERĆFINAŁY: 2.06.2022.

 

 ĆF I:  AN Brescia (ITA) - Waspo 98 Hannover (GER)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF IIFTC Telekom Budapeszt (HUN) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF III: Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) - Pro Recco (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF IV: VK Novi Belgrad (SRB) - CN Marsylia (FRA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: 3.06.2022.

o miejsca 5-8:

 

 PF I:  przegrany ĆF I - przegrany ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF II: przegrany ĆF II-  przegrany ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsca 1-4:

 

 PF III:  zwycięzca ĆF I -  zwycięzca ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF IV:  zwycięzca ĆF II  zwycięzca ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FINAŁY: 4.06.2022.

 

 o miejsce 7:  przegrany PF I - przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5:  zwycięzca PF I - zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3 przegrany PF III - przegrany PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1:  zwycięzca PF III  zwycięzca PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA