MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 1 / 12

Mistrzostwa Polski Juniorów     Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych     M.M.Młodzików     Puchar Polski 2011

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz II mecz Sędziowie
ŁSTW Uniwersytet Łódzki – UKPW 44 Warszawa 14:7

18:9

J.Gottschalk i R.Koryzna

GKPW 59 Gorzów – WTS Bytom

7:8

3:6

K.Garbolewski i Ł.Król

GKPW 59 Gorzów – ALSTAL Waterpolo Poznań

5:11

6:13

K.Garbolewski i Ł.Król
ALSTAL Waterpolo Poznań – UKPW 44 Warszawa 10:7

19:12

M.Michalak i S.Żabski
ALSTAL Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin 7:17

5:15

M.Michalak i S.Żabski
WTS Bytom – Arkonia Szczecin 4:7

7:11(dogr)

K.Garbolewski i R.Liszewski
UKPW 44 Warszawa – GKPW 59 Gorzów 8:10

10:16

J.Gottschalk i M.Michalak
Arkonia Szczecin – ALSTAL Waterpolo Poznań 14:9 14:5

M.Michalak i S.Żabski

ALSTAL Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów 19:18(rz.k.) 10:8 R.Koryzna
Arkonia Szczecin – UKPW 44 Warszawa 15:6 21:6 K.Garbolewski

GKPW 59 Gorzów – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

3:16 5:4 J.Gottschalk i Ł.Król

UKPW 44 Warszawa – ALSTAL Waterpolo Poznań

9:16 20:12 J.Gottschalk i M.Michalak

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – WTS Bytom

20:8 13:9 R.Koryzna i R.Liszewski

GKPW 59 Gorzów – Arkonia Szczecin

7:8 11:7 K.Garbolewski i M.Michalak

WTS Bytom – UKPW 44 Warszawa

9:5 8:5 K.Garbolewski i Ł.Król

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – Arkonia Szczecin

8:11 12:11 J.Gottschalk i R.Koryzna

WTS Bytom – GKPW 59 Gorzów

6:7 8:6(dogr.) K.Garbolewski i Ł.Król

UKPW 44 Warszawa – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

14:15 8:22 J.Gottschalk i R.Koryzna
ALSTAL Waterpolo Poznań – ŁSTW Uniwersytet Łódzki 9:21 9:20 Ł.Król

GKPW 59 Gorzów – UKPW 44 Warszawa

19:5 11:7(dogr) K.Garbolewski i Ł.Król

Arkonia Szczecin – WTS Bytom

13:8 23:8 R.Koryzna

ALSTAL Waterpolo Poznań – WTS Bytom

10:7 8:7 R.Koryzna i Ł.Król

UKPW 44 Warszawa – Arkonia Szczecin

11:26 9:27 J.Gottschalk i R.Liszewski

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – GKPW 59 Gorzów

20:13 22:8 R.Koryzna i Ł.Król
WTS Bytom – ALSTAL Waterpolo Poznań 4:5 9:6 M.Michalak i R.Sudczak

Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów

19:2 15:4 J.Gottschalk i Ł.Król

WTS Bytom – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

6:9 6:14 Ł.Król i R.Sudczak

WTS Bytom UKPW 44 Warszawa

10:0(vo) 10:0(vo)

-----------------------------------------

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – ALSTAL Waterpolo Poznań

33:11 34:10 R.Koryzna

Arkonia Szczecin – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

8:4 10:11

R.Koryzna

 

 KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2011/12:

(autor zdjęć: Ryszard Pakieser)

 1.Arkonia Szczecin

20

34:6

292-144

4:4 40-35
 2.ŁSTW Uniwersytet Łódzki   20

34:6

330-175

4:4 35-40
 3.ALSTAL Waterpolo Poznań 20

20:20

198-275

 4.WTS Bytom 20

16:24

148-173

 5.GKPW 59 Gorzów 20

14:26

164-216

 6.UKPW 44 Warszawa

20

2:38

158-308

  

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW 59 Gorzów

 ŁSTW U.Ł. Łódź

 Sekuła 84  Goździak 31  Bar Michał 91
 Ławniczak  46  Kowalewski 26  Michalski 46
 Szymański Piotr 41  Czapla 24  Kułakov 43
 Drula 30  Walkowiak 24  Piątek Piotr 37
 Ulchurski 27  Roszak 16  Krawczyk 31
 Bereda 11  Łuc 12  Perka 20
 Radziński 10  Plust 10  Ścierwicki 18
 Turowski 9  Szymonik 8  Otrembski 14
 Łukaszewicz 8  Kulis Marcin 4  Mielcarek 13
 Pepliński 7  Nowicki 4  Piotrusiak 8
 Szymański Bartosz 6  Frysztak 3  Piątek Marcin 6
 Leszek Wojciech 4  Gorczyca 3  Łuczak 2
 Szypłowski 4  Bocheński 1  Kisiel 1
 Kołodziejski 3  Kulis Michał 1  Ciesielski -
 Rojek 1  Rybarczyk 1  Opasiński -
 Poterek -  Krawczyk -  Rogaczewski -
 Diakonów-bramkarz 1  Szabłowski-bramkarz  Kavalewski-bramkarz
 Kalkowski-bramkarz  Wencel-bramkarz  Trenerzy:  
 Leszek Wald.-bramkarz  Trener: P.Diakonów  E.Kujawa i P.Antoniak

 Trener: R.Sekuła

 

 

 UKPW 44 W-wa

 ALSTAL Waterpolo Poznań

 WTS Bytom

 Troczyński 31

 Różycki

54

 Andrzejewski

32

 Derlatka 26  Wielogórski

33

 Piecuch 20
 Oleksów Jan 26  Sompolski

29

 Knap 13
 Bar Marcin 25  Zawadzki

27

 Makles 12
 Zajączkowski 22  Cichy Piotr

20

 Paczyna 12
 Kozera 10  Mazurek Marek

20

 Broncel 11
 Biadoń 6  Wróbel

10

 Górski 6
 Ślusarczyk 5  Czapliński

3

 Moś 5
 Berendiuga 2  Czyżewski

3

 Ciuraj 4
 Bojewski 1  Iwanowicz

1

 Danisz 4
 Nierzwicki 1  Mazurek Krzysztof

1

 Serewiś 3
 Oleksów Donat 1  Cichy Tomasz

1

 Łotocki 2
 Piecuch 1  Maciąg

1

 Dylla Damian 1
 Skarżyński 1  Lange

-

 Dylla Łukasz 1
 Banaszewski -  Domagała-bramkarz

1

 Malinowski -
 Demianiuk -  Trener: T.Różycki    Roszak -
 Madej -  Lis-bramkarz 2
 Nowakowski -      Kałuża-bramkarz  
 Wiktorowicz -

 Trenerzy:

 Wojtaszek -      K.Paczyna i J.Liniewiecki
 Marcińczyk-bramkarz          
 Oleksów Adam-bramkarz      

 Trenerzy:

 D.Oleksów i R.Oleksów

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                  NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA