MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

                                   2 11 / 12                  O.O.M.

Mistrzostwa Polski Seniorów         Mistrzostwa Polski Juniorów         M.M.Młodzików         Puchar Polski 2012

 

RUNDA ELIMINACYJNA

(Gospodarz spotkań wymieniony jest na pierwszym miejscu).

 

 

I mecz II mecz Sędziowie:

 KSZO Ostrowiec - UKPW Warszawa

5:14

6:13

 M.Michalak

 WTS MOSM Bytom - UKPW 44 Warszawa

10:6 5:9   K.Garbolewski i Ł.Król

 WTS MOSM Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

13:5 10:1   K.Garbolewski i Ł.Król
 Arkonia Szczecin - ŁSTW Łódź

 21:2

15:4  Ł.Król i R.Sekuła
 KSZO Ostrowiec - Pałac Warszawa

 4:9

3:8   K.Garbolewski
 Pałac Warszawa - UKPW Warszawa

 8:10

 9:5

  R.Liszewski, Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 GKPW Gorzów - Marlin Gryfino 25:0  25:1   Ł.Czapliński i B.Gierałtowski
 GKPW Gorzów - ŁSTW Łódź 22:1 19:2 K.Adamski i W.Włoch
 Marlin Gryfino - GKPW Gorzów 3:26 6:31 R.Sekuła i P.Szymański
 UKPW Warszawa - Pałac Warszawa 9:10 6:3   R.Liszewski, Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom 7:27 5:21 R.Liszewski i A.Oleksów
 Pałac Warszawa - UKS MOSM Bytom 10:11 5:6 K.Adamski i W.Włoch
 Marlin Gryfino - Arkonia Szczecin 0:10(vo) 0:10(vo) ---------------------------------------
 Gorzów: ŁSTW Łódź - GKPW Gorzów 3:9 1:18 S.Żabski
 Pałac Warszawa - KSZO Ostrowiec 16:10 25:9 Ł.Banaszewski i B.Sypioła
 UKPW Warszawa - KSZO Ostrowiec 25:9 19:4 Ł.Banaszewski i B.Sypioła
 UKPW Warszawa - UKS MOSM Bytom 7:9 9:6(dogr) M,Broncel i ŁSerewiś oraz K.Garbolewski i Ł.Król
 UKS MOSM Bytom - KSZO Ostrowiec 5:9 12:3 K.Garbolewski i ŁSerewiś
 GKPW Gorzów - Arkonia Szczecin 10:15 10:11 B.Gierałtowski
 Marlin Gryfino - ŁSTW Łódź 6:24 13:15 B.Gierałtowski
 Szczecin: ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin 13:26 9:25 K.Adamski i W.Włoch
 Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów 6:8 10:8 K.Adamski i W.Włoch
 ŁSTW Łódź - Marlin Gryfino 10:0(vo) 10:0(vo) ---------------------------------------
 Arkonia Szczecin - Marlin Gryfino 10:0(vo) 10:0(vo) ---------------------------------------

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA "ZACHÓD"        GRUPA "CENTRUM"      
 1.Arkonia Szczecin 12

22:2

169-64

 1.UKS MOSM Bytom  12 18:6 135-76
 2.GKPW 59 Gorzów 12

18:6

211-59

 2.UKPW 44 Warszawa 12 16:8 132-84
 3.ŁSTW Łódź 12

8:16

94-164

 3.Pałac Młodzieży Warszawa 12 12:12 109-96
 4.Marlin Gryfino 12

(-6):20

29-206

 4.KSZO Ostrowiec 12 2:22 74-194

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 GRUPA A - Gliwice  GRUPA B - Ostrowiec

 Arkonia Szczecin(1Z) - GKPW 59 Gorzów(2Z)

14:6

 Pałac Młodzieży Warszawa(3C) - KSZO Ostrowiec(4C)

12:3

 UKS MOSM Bytom(1C) - UKPW 44 Warszawa(2C) 

6:3

 Pałac Młodzieży Warszawa(3C) - ŁSTW Łódź(3Z)

16:6

 UKPW 44 Warszawa(2C) - Arkonia Szczecin(1Z)

11:6

 ŁSTW Łódź(3Z) - KSZO Ostrowiec(4C)

7:15

 UKS MOSM Bytom(1C) - GKPW 59 Gorzów(2Z)

20:5

 Sędziowie: D.Oleksów i P.Wojtaszek

 UKPW 44 Warszawa(2C) - GKPW 59 Gorzów(2Z)

13:4

 UKS MOSM Bytom(1C) - Arkonia Szczecin(1Z)

15:3

 Sędziowie: M.Broncel, J.Gottschalk, R.Liszewski.

 

 

 

TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA "A"  GRUPA "B"
 1.UKS MOSM Bytom

6:0

41-11

 1.Pałac Młodzieży Warszawa 4:0 28-9
 2.UKPW 44 Warszawa

4:2

27-16

 2.KSZO Ostrowiec 2:2 18-19
 3.Arkonia Szczecin

2:6

23-32

 3.ŁSTW Łódź 0:4 13-31
 4.GKPW 59 Gorzów

0:6

15-47

     

 

Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (14-15.07.2012 - Oświęcim)

awansowały zespoły Rundy Kwalifikacyjne grupy A i DWA najlepsze zespoły Rundy Kwalifikacyjnej grupy B.


Oświęcim: 14-15.07.2012

 

 Ćwierćfinał I:  Arkonia Szczecin(3R.Kw.gr.A) - KSZO Ostrowiec(2R.Kw.Gr.B)

12:9

 Ćwierćfinał II: GKPW 59 Gorzów(4R.Kw.gr.A) - Pałac Młodzieży Warszawa(1R.Kw.Gr.B)   

6:8

 o miejsce V (I-szy mecz): KSZO Ostrowiec(prz.ĆF I) - GKPW 59 Gorzów(prz.ĆF II) 7:16
 Półfinał I:  UKS MOSM Bytom(1R.Kw.gr.A) - Pałac Młodzieży Warszawa(zw.ĆF II) 12:10(rz.k)

 Półfinał II: UKPW 44 Warszawa(2R.Kw.gr.A) Arkonia Szczecin(zw.ĆF I)

16:5

 o miejsce V (II-gi mecz): KSZO Ostrowiec(prz.ĆF I) - GKPW 59 Gorzów(prz.ĆF II)

9:12

 o miejsce III: Pałac Młodzieży Warszawa(prz.PF I) - Arkonia Szczecin(prz.PF II)

14:5

 o miejsce I: UKS MOSM Bytom(zw.PF I) UKPW 44 Warszawa(zw.PF II)

6:10

Sędziowie: M.Broncel, K.Garbolewski, R.Liszewski, M.Michalak, W.Włoch.

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2011/12:

 

  1. UKPW 44 Warszawa

  2. UKS MOSM Bytom

  3. Pałac Młodzieży Warszawa

  4. Arkonia Szczecin
  5. GKPW 59 Gorzów  
  6. KSZO Ostrowiec  
  7. ŁSTW Łódź  
  8. Marlin Gryfino  

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin EL RK OOM RAZEM  KSZO Ostrowiec EL RK OOM RAZEM
 Sypuła

48

  8

12

68

 Bruszewski 23 3 7 33
 Rakoczy 22 8 4 34  Tracz 23 2 5 30
 Kozakiewicz 19 3 4 26  Kamiński 8 6 3 17
 Majerski Robert 16 2 1 19  Kozieł 8 4 3 15
 Banaszek 9 1 1 11  Orłowski 4 2 3 9
 Melnik 5 - - 5  Bernacki 7 - - 7
 Huzarski 4 - - 4  Kotas Piotr - 1 - 1
 Kalinowski 2 1 - 3  Banaś - - - -
 Tuchowski 2 - - 2  Kochański - - - -
 Wojniak 1 - - 1  Kotas Wojciech - - - -
 Czaiński - - - -  Krawczyk - - - -
 Dudzik - - - -  Lipicki - - - -
 Gackowski - - - -  Miżełowski - - - -
 Majerski Michał - - - -  Nawodziński - - - -
 Wagner - - - -  Ozga - - - -
 Zawada - - - -  Pałasz - - - -
 Kalkowski-bram 1 - - 1  Stasiak - - - -
 Zawada - bramkarz  Waza - - - -
 Trener: W.Siewruk  Wołek - bramkarz   - - 4 4
 Kosno - bramkarz 1 - - 1
   Jedlikowski - bramkarz
   Trenerzy: M.Stawecki i R.Serwin
 GKPW 59 Gorzów EL RK OOM RAZEM  UKS MOSM Bytom EL RKOOM RAZEM
 Frysztak 45 - 5 50  Andrzejewski 52 13 4 69
 Łazarski 34 1 9 44  Jamroży 18 7 4 29
 Rękawek 26 6 5 37  Radwański 18 5 2 25
 Bobowski 22 5 3 30  Moś Grzegorz 14 5 3 22
 Lasoń 16 - 6 22  Roszak 15 2 2 19
 Słowik 13 2 3 19  Wagner 2 4 - 6
 Mąkosa 16 1 - 17  Dziubanowski 1 3 - 4
 Mruk 11 - - 11  Kawka 4 - - 4
 Stonawski 7 - 3 10  Marek 4 - - 4
 Michta 6 - - 6  Synecki Miłosz 3 1 - 4
 Halla 3 - - 3  Wieschalka 2 - 2 4
 Nowakowski 3 - - 3  Paczyna 2 - - 2
 Pawłowski 2 - - 2  Cichy - 1 - 1
 Dziaduk - - - -  Moś Adrian - - - -
 Paplicki - - - -  Synecki Piotr - - - -
 Mucharski - bram 7 - - 7  Malinowski - bramkarz
 Stonawski - bramkarz  Skorus - bramkarz
 Stutko - bramkarz  Trenerzy: K.Paczyna i M.Broncel
 Trener: P.Diakonów
 Pałac Warszawa EL RK OOM RAZEM  UKPW 44 W-wa EL RKOOM RAZEM
 Jaworowski 27 2 9

38

 Piecuch 33 7 3 43
 Targowski 12 9 6

27

 Kozera 25 6 7 38
 Migdalski 20 - 6

26

 Oleksów 26 6 5 37
 Kępiński 17 1 3

21

 Ślusarczyk 10 4 5 19
 Borkowski 11 4 4

19

 Skarżyński 12 3 1 16
 Kurach 8 5 3

16

 Madej 11 1 1 13
 Bielecki 8 - -

8

 Bulski 5 - 2 7
 Burakowski 3 1 -

4

 Przybysz 5 - 1 6
 Ślizień-Kuczapski 3 - -

3

 Idzi 2 - 1 3
 Chełchowski - 2 - 2  Leśniewski 3 - - 3
 Sobczak - 2 - 2  Nowakowski - - - -
 Caban - 1 - 1  Widomski - bramkarz
 Durjasz - - 1 1

 Trenerzy: D.Oleksów, R.Oleksów

 Mroziński - 1 - 1                  i J.Słowikowski
 Głębikowski - - - -  
 Micota - - - -
 Pietrycki - - - -
 Soroka - - - -
 Leone - bramkarz     1                     1  
 Trenerzy: I.Stępiński i M.Mitura  
 

 

 

 ŁSTW Łódź EL RKOOM RAZEM   Marlin Gryfino EL RK OOM RAZEM
 Kapuścinski 30 7   37  Racinowski 10     10
 Gabryszewski 15 3   18  Dworzyński 4     4
 Mielcarek 12 -   12  Herwart 2     2
 Ryczel 7 -   7  Kamiński 2     2
 Wulkiewicz 5 2   7  Kowalski 2     2
 Gidaszewski 2 -   2  Szymczak 1     1
 Opas 1 1   2  Andrzejczyk -     -
 Klimaszyk 1 -   1  Granda -     -
 Wiktorowicz 1     1  Klepadło -     -
 Skrzypiński - -   -  Kogutowski -     -
 Gabryszewska - -   -  Świeboda -     -
 Kłąb - -   -  Zaskórski -     -
 Lasota - bramkarz 1     1  Żeglin -     -
 Ciesielski - bram.          Berk - bramkarz 2     2
 Trener: K.Garbolewski  Ekiert - bramkarz 6     6
 

 Trenerzy: E.Gierasimczyk i A.Brokmeier

                                                                           NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA