MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW  

2 11 / 12

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  Puchar Polski 2010

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

(Gospodarz spotkań wymieniony jest na pierwszym miejscu).

 

 I mecz    II mecz   Sędziowie:
 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ 6:18 5:21 J.Gottschalk i R.Liszewski
 KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom 4:22 2:27 R.Liszewski
 GKPW Gorzów - Marlin Gryfino 7:3 12:6 Ł.Czapliński
 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań 12:12 i 15:16(rz.k.) 7:11 B.Gierałtowski i W.Włoch
 GKPW Gorzów - AZS AWF Poznań 17:3 18:3

 Ł.Czapliński i P.Szymański

 MAZOWSZE - Runda Eliminacyjna

 

 MKS Piaseczno - Lipnowskie Diabły 14:0   R.Liszewski i P.Wojtaszek
 UKPW Warszawa - Pałac Młodzieży 0:15   Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 MKS Piaseczno - Pałac Młodzieży II 12:3   Ł.Banaszewski i R.Liszewski
 Lipnowskie Diabły - UKPW 44 Warszawa 4:4   R.Liszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży - Pałac Młodzieży II 12:1   Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 MKS Piaseczno - UKPW 44 Warszawa 12:1   Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży - Lipnowskie Diabły 8:1   Ł.Banaszewski i R.Liszewski
 Pałac Młodzieży II - UKPW 44 Warszawa 4:6   R.Liszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży - MKS Piaseczno 5:3   Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży II - Lipnowskie Diabły 3:6   Ł.Banaszewski i R.Liszewski
 Arkonia Szczecin - Marlin Gryfino 9:25 6:10 R.Sekuła i P.Szymański
 Neptun ŁódŸ - KSZO Ostrowiec 0:10 (vo) 0:10 (vo) -----------------------------------------
 Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ 0:10 (vo) 0:10 (vo) -----------------------------------------
 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ 9:5 7:3 P.Nylec i W.Włoch

 MAZOWSZE - Runda Kwalifikacyjna

 Grupa B:
 Pałac Młodzieży II - Lipnowskie Diabły 10:6 -------- Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży II - UKPW 44 Warszawa 12:8 -------- Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 UKPW 44 Warszawa - Lipnowskie Diabły 16:9 -------- Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Grupa A:
 Pałac Młodzieży I - MKS Piaseczno 18:10 -------- Ł.Banaszewski

 MAZOWSZE - Runda Finałowa

 Pałac Młodzieży II Warszawa(4) - Lipnowskie Diabły Lipno(5) - I mecz 13:10 Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży I Warszawa(1) - UKPW 44 Warszawa(3) 18:5 Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży II Warszawa(4) - Lipnowskie Diabły Lipno(5) - II mecz 11:11 Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 MKS Piaseczno(2) - UKPW 44 Warszawa(3) 18:5 Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Pałac Młodzieży I Warszawa(1) - MKS Piaseczno(2) 13:4 Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek
 Szczecin: AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin 4:8 4:10 B.Gierałtowski i W.Włoch
 UKS MOSM Bytom - KSZO Ostrowiec 19:4 19:3 K.Garbolewski i R.Andrzejewski, S.Sitek
 AZS AWF Poznań - GKPW Gorzów 6:12 4:11 W.Włoch
 Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów 3:23 4:13 B.Gierałtowski
 KSZO Ostrowiec - Neptun ŁódŸ 23:10 33:8

M.Iwoła i B.Sypioła

 ŁSTW ŁódŸ - UKS MOSM Bytom 3:14 5:8 R.Liszewski
 GKPW Gorzów - Arkonia Szczecin 10:0 (vo) 10:0 (vo) -----------------------------------------
 Marlin Gryfino - Arkonia Szczecin 10:0 (vo) 10:0 (vo)

-----------------------------------------

 Neptun ŁódŸ - UKS MOSM Bytom 0:23 3:19 Ł.Serewiœ
 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ 22:0 11:1 D.Broncel i G.Moœ
 Ostrowiec: ŁSTW ŁódŸ - KSZO Ostrowiec 26:9 23:14 M.Iwoła i B.Sypioła
 Marlin Gryfino - GKPW Gorzów 0:10 (vo) 0:10 (vo) -----------------------------------------
 Marlin Gryfino - AZS AWF Poznań 0:10 (vo) 0:10 (vo) -----------------------------------------
 AZS AWF Poznań - Marlin Gryfino 10:0 (vo) 10:0 (vo) -----------------------------------------
 ŁSTW ŁódŸ - Neptun ŁódŸ 17:2 25:1 K.Garbolewski

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA "ZACHÓD"  GRUPA "CENTRUM"  

 GRUPA "MAZOWSZE" - po Rundzie Kwalifikacyjnej

 1.GKPW 59 Gorzów

24:0

153-30

 1.UKS MOSM Bytom

24:0

200-33

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

10:0 58-15
 2.AZS AWF Poznań

12:12

87-95

 2.ŁSTW ŁódŸ

16:8

156-75

 2.MKS Piaseczno

6:4 51-27
 3.Marlin Gryfino

2:16

64-94

 3.KSZO Ostrowiec

8:16

123-193

 3.UKPW 44 Warszawa

5:7 35-56
 4.Arkonia Szczecin

0:20

59-142

 4.Neptun ŁódŸ (-4):20

25-214

 4.Pałac Młodzieży II Warszawa

4:8 33-50

 5.Lipnowskie Diabły Lipno

3:9 26-55
     
TABELA PO RUNDZIE FINAŁOWEJ

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

4:0 31-9

 2.MKS Piaseczno

2:2 22-18

 3.UKPW 44 Warszawa

0:4 10-36

 4.Pałac Młodzieży II Warszawa

3:1 24-21

 5.Lipnowskie Diabły Lipno

1:3 21-24

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-5) - Poznań

(Mecze w grupach zostajš zaliczone do klasyfikacji finałowej: łšczny zwycięzca otrzymuje 2 pkt.)

(Każdy z zespołów grupy Centrum i Zachód otrzymał 2 pkt za mecze z MKS Piaseczno).

 

 Pałac Młodzieży Warszawa(1M) - ŁSTW ŁódŸ(2C)

7:6

 UKS MOSM Bytom(1C) - AZS AWF Poznań(2Z)

19:1

 GKPW 59 Gorzów(1Z) - ŁSTW ŁódŸ(2C)

3:9

 UKS MOSM Bytom(1C) - Pałac Młodzieży Warszawa(1M)

13:4

 Pałac Młodzieży Warszawa(1M) - AZS AWF Poznań(2Z)

16:2

 UKS MOSM Bytom(1C) - GKPW 59 Gorzów(1Z)

10:1

 ŁSTW ŁódŸ(2C) - AZS AWF Poznań(2Z)

28:3

 Pałac Młodzieży Warszawa(1M) - GKPW 59 Gorzów(1Z)

4:6

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 

 1.UKS MOSM Bytom

10:0

43-6

   
 2.ŁSTW ŁódŸ

6:4

43-13

2:2 15-10
 3.Pałac Młodzieży Warszawa

6:4

31-27

2;2 11-12
 4.GKPW 59 Gorzów

6:4

10-23

2:2 9-13
 5.AZS AWF Poznań

2:8

3-35

   

 

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK:

 1. UKS MOSM Bytom

 2. ŁSTW ŁódŸ

 3. Pałac Młodzieży Warszawa

 4. GKPW 59 Gorzów

 5. AZS AWF Poznań

 6. MKS Piaseczno

 

 7. KSZO Ostrowiec

 

     Marlin Gryfino

     UKPW 44 Warszawa
10. Arkonia Szczecin
     Lipnowskie Diabły Lipno
     Neptun ŁódŸ
     Pałac Młodzieży II Warszawa

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 UKS MOSM Bytom

 GKPW 59 Gorzów

 UKPW 44 Warszawa

 RUNDA

EL

FIN

RAZEM

 RUNDA

EL

FIN

RAZEM

 RUNDA

 EL

RAZEM

 Radwański 47 7 54  Mruk 25 5 30  Idzi 15 15
 Marek 30 6 36  Halla 19 - 19  Przybysz 13 13
 Wagner 23 11 34  Pakulski 13 1 14  Kabziński 11 11
 Paczyna 28 1 29  Pawłowski 12 1 13  Bogusz 3 3
 Moœ 18 2 20  Paplicki 9 - 9  Bartczak 2 2
 Kawka Szymon 12 7 19  Rybiałek 9 - 9  Suliga 1 1
 Ptak 18 - 18  Dziaduk 6 - 6  Figielski - -
 Sielski 11 4 15

 Radziński 5 1 6

 Gregoła - -
 Cichy 3 3 6  Helak 4 - 4  Kacprzak - -
 Cebo 4 1 5  Malinowski 4 - 4  Kravanja - -
 Kawka Jakub 3 - 3  Skwarek 3 - 3  Krzyżanowski - -
 Mroczek 1 - 1  Baranowski 1 - 1  Narajczyk - -
 Ragus 1 - 1  Gudel 1 - 1  Paczkowski - -
 StruŸik 1 - 1  Teresiński - - -  Piecuch - -
 Broncel - - -  Stutko - bramkarz  Zera - -
 Malinowski-bramkarz  Słomowski - br. 2     2         4  Gwardys - bramkarz

 Trenerzy:

 M.Broncel i J.Liniewiecki

 Trenerzy: S.Żabski i B.Naudzius

 Trenerzy:

 R.Oleksów, K.Bartczak i A.Kordiak

 Arkonia Szczecin

 Pałac Warszawa

 ŁSTW ŁódŸ

 Neptun ŁódŸ

 RUNDA

EL

RAZEM

 RUNDA

 EL

 FIN

RAZEM

 RUNDA

EL

 FIN RAZEM

 RUNDA

EL RAZEM
 Huzarski 36 36  Nasterski 12 7 19  Kapuœciński 49 13 62  Sznajder 10 10
 Wojniak 9 9  Maciejewski 16 2 18  Gabryszewski 37 3 40  Rogala Jakub 8 8
 Czaiński 5 5  Brzeski 13 4 17  Wulkiewicz 20 14 34  Polkowski 3 3
 Majerski 3 3  Chełchowski 11 4 15  Ryczel 10 4 14  Adamiak 2 2
 Dudzik 2 2  Machniewski  8 2 12  Skrzypiński 9 2 11  Dziadczyk 1 1
 Gackowski 2 2  Pietrzycki 8 3 11  Opas 6 1 7  Rogala Bartłomiej 1 1
 Hamera 2 2  Duriasz 8 4 10  Wiktorowicz 6 1 7  Batke - -
 Rakowski - -  Œwistak 6 3 9  Gidaszewski 5 1 6  Górczyńska - -
 Stachurski - -  Golembiowski 3 - 3  Sękowski 1 2 3  Jurrisek - -
 Wagner - -  Krzysztowski 3 - 3  Strzelecki 1 2 3  Krzysztofiak - -
 Nazarow - bramkarz  Nerć - 2 2  Derczyński 1 - 1  Szuberska - -
 Trener: W.Siewruk  Kuzak 1 - 1  Simiński - - -  Dobosz - bramkarz
 Bihun - - -  Pietrzak - bram.        1      1  Łechtański - bramkarz
 Chylaszek - - -  Kłšb - bramkarz  Trener: W.Berendiuga
   Lipczyński-bramkarz  Trenerzy:

 E.Kujawa, K.Garbolewski,

 P.Antoniak

 Trenerzy:

 I.Stępiński i J.Czekalska

 

 AZS AWF Poznań

 Lipnowskie Diabły

 Pałac II Warszawa

 RUNDA

EL

FIN

RAZEM

 RUNDA

EL

RAZEM

 RUNDA

EL

RAZEM

 Kucharski 12 - 12  Bartczak 25 25  Kalata 24 24
 Szyszka 9 - 9  Grębicki 9 9  Rudziński 10 10
 Wrzesiak 9 - 9  Grubecki 5 5  Œwięciak 6 6
 Jakubiak 7 - 7  Jaworski 3 3  Zbikowski 5 5
 Bator 2 - 2  Gęsicki 2 2  Dębowski 4 4
 Tabot 2 - 2  Delega 1 1  Aslanian 1 1
 Herkowiak - 1 1  Jantchev 1 1  Sadowski 1 1
 Babiaczyk - - -  Kaliszewski 1 1  Jaworowski - -
 Banachowicz - - -  Gajewski - -  Kijek - -
 Bernard - - -  Szczególski - -  Rębkowski - -
 Gajos - - -  Urbański - -  Toczewski - -
 Janik - - -  Chojnowski-bramkarz - -  Topolski - -
 Kiersztan - - -  Nawrot-bramkarz - -  Wiesiak -  
 Lisiak - - -  Trener: D.Gyrgenov  Wojciechowski -  
 Sosnowski - - -  Wójcik - -
 Dekier - bram.   6 5 11  Chałko-bramkarz - -
 Wietecha - bram.    Nerlewski - bramkarz 6 6

 Trenerzy:

 A.Kałmuczak i K.Adamski

   Sodomirski - bramkarz

 

 Trenerzy:

 J.Czekalska i I.Stępiński

 Marlin Gryfino

 KSZO Ostrowiec

 MKS Piaseczno

 RUNDA

EL

RAZEM

 RUNDA

 EL

RAZEM

 RUNDA

EL

 RAZEM

 Racinowski 22 22  Tracz 44 44

 Brzeziński

22

22

 Dworzyński 12 12  Wołek 21 21  Alchimowicz 20

20

 Zaskórski 8 8  Kucharski 10 10  Kuzebski 20

20

 Œwieboda 2 2  Pałasz 9 9  Kruszyna 5

5

 Granda - -

 Miżełowski

5 5  Rybińska  4

4

 Jabłoński - -  Ozga 5 5  Anysz 1

1

 Kogutowski - -  Lipicki 3 3  Pierœciński 1

1

 Kowalski - -  Kochański 2 2  Tunicki-Jenda -

-

 Zdero - -  Nawodziński 2 2  Olaszewski-bramkarz
 Berk - bramkarz  Grys - -  Trener: G.Turczyński
 Trener: E.Gerasimczyk  Kotaœ - -
   Sadłowski - -
   Waza - -
 Wiecheć - bram    2               2

 

 Krawczyk - bram. 1               1  

 

 Trener: R.Serwin

 

 

          

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA         

heć - bram    2               2

   Krawczyk - bram. 1               1  

 

 Trener: R.Serwin

 

 

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA