MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 2                       

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    Puchar Polski 2011

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 21-22.04.2012

                                                                                      

 GRUPA A: Gorzów Wlkp.  GRUPA B: Szczecin
 GKPW 59 Gorzów – ŁSTW  Łódź

10:0(vo)

 UKS MOSM Bytom – GKPW 59 II Gorzów

7:18

 UKPW 44 Warszawa – AZS AWF Poznań

15:4

 Arkonia Szczecin – Pałac Warszawa

15:6

 UKPW 44 Warszawa – ŁSTW Łódź

 17:8

 Pałac Warszawa – GKPW 59 II Gorzów

4:24

 GKPW 59 Gorzów – AZS AWF Poznań  

 20:1

 Arkonia Szczecin – UKS MOSM Bytom

5:8

 ŁSTW  Łódź – AZS AWF Poznań

 12:9

 UKS MOSM Bytom – Pałac Warszawa

10:5

 UKPW 44 Warszawa – GKPW 59 Gorzów 

 7:11

 Arkonia Szczecin – GKPW 59 II Gorzów

6:11

 Sędziowie: B.Gierałtowski, R.Sekuła, P.Szymański.  Sędziowie: K.Adamski, J.Gottschalk.  

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

  

 1.GKPW 59 Gorzów 6:0 41-8  1.GKPW 59 II Gorzów 6:0 53-17
 2.UKPW 44 Warszawa 4:2 39-23  2.UKS MOSM Bytom 4:2 25-28
 3.ŁSTW  Łódź 1:4 20-36  3.Arkonia Szczecin 2:4 26-25
 4.AZS AWF Poznań 0:6 14-47  4.Pałac Warszawa 0:6 15-49

TURNIEJ FINAŁOWY: 30.06.-1.07.2012 (Gorzów)

 Ćwierćfinał I: UKPW 44 Warszawa(2A) - Arkonia Szczecin(3B)

12:11(dogr)

 Ćwierćfinał II: UKS MOSM Bytom(2B) - ŁSTW  Łódź(3A)

22:0

 o miejsce V (pierwszy mecz): Arkonia Szczecin(prz.ĆF I) - ŁSTW  Łódź(prz.ĆF II)

18:7

 Półfinał I UKPW 44 Warszawa(zw.ĆF I) - GKPW 59 Gorzów(1A)

8:6

 Półfinał II: UKS MOSM Bytom(zw.ĆF II) - GKPW 59 II Gorzów(1B)

10:9

 o miejsce V (drugi mecz): Arkonia Szczecin(prz.ĆF I) - ŁSTW  Łódź(prz.ĆF II) 13:4

 o miejsce III: GKPW 59 Gorzów(prz.PF I) - GKPW 59 II Gorzów(prz.PF II)

15:16(rz.k.)

 o miejsce I: UKPW 44 Warszawazw.PF I) - UKS MOSM Bytom(zw.PF II)

8:12

 Sędziowie: R.Koryzna, Ł.Król, R.Liszewski, M.Michalak.  

o miejsca VII/VIII (dwa mecze): 30.05.2012 - Poznąń

 AZS AWF Poznań(4A) - Pałac Warszawa(4B) 10:28 13:20 Sędzia: K.Adamski

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2012

 

 1.

 UKS MOSM Bytom

 2.

 UKPW 44 Warszawa

 3.  GKPW 59 II Gorzów  
 4.  GKPW 59 Gorzów  
 5.  Arkonia Szczecin  
 6.  ŁSTW  Łódź  
 7.  Pałac Młodzieży Warszawa  
 8.  AZS AWF Poznań

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin EL FIN RAZEM  GKPW 59 I Gorzów EL FIN RAZEM  ŁSTW  Łódź EL FIN RAZEM
 Łukaszewicz 7 11 18  Szymonik 6 5 11  Kapuściński 6 3 9
 Szymański 8 8 16  Frysztak 5 3 8  Rogaczewski 2 7 9
 Rojek 4 7 11  Kowalewski 6 2 8  Gabryszewski 3 1 4
 Sypuła 2 6 8    Plust 5 3 8    Gidaszewski 4 - 4
 Kozakiewicz 1 5 6  Kulis Marcin 4 3 7  Wiktorowicz 2 - 2
 Banaszak 1 2 3    Maksimowicz 2 2 4    Ryczel 1 - 1
 Rakoczy 2 1 3    Kulis Michał 1 2 3    Wulkiewicz 1 - 1
 Kalinowski 1 1 2    Bobowski 2 - 2    Ciesielski - - -
 Melnik - 1 1    Rękawek - 1 1    Lasota - - -
 Byczyński -   -  Gorczyca - - -  Mielcarek - - -
 Huzarski -   -  Mucharski - - -  Opas - - -
 Majerski -   -  Olszewski - - -     Sękowski - - -
 Matkowski -   -  Słowik - - -  Kłąb - bramkarz
 Tuchowski -   -  Kulis Mateusz - bramkarz  Trener: K.Garbolewski
 Zawada - - -  Trener: B.Naudzius        
 Kalkowski - bramkarz  
 Trenerzy: W.Siewruk i J.Kodłubaj  
           
 AZS AWF Poznań

EL

FIN RAZEM    Pałac Warszawa EL FIN RAZEM    UKPW 44 Warszawa EL FIN RAZEM
 Dolata 8 9 17  Kępiński - 14 14  Wojtaszek 18 2 20
 Włoch 3 5 8  Kiljan 3 8 11  Banaszewski 10 3 13
 Goździk 1 4 5  Borkowski - 11 11  Wadas 6 3 9
 Klimaszyk 1 2 3  Kurach 1 6 7  Oleksów - 6 6
 Kucharski - 2 2  Lenard - 6 6  Kozera - 4 4
 Bator - 1 1  Jaworowski 5 - 5  Piecuch -

4

4
 Bartczak 1 - 1  Caban 1 1 2  Jejno 2 1 3
 Babiaczyk - - -  Migdalski 1 1 2  Skarżyński - 3 3
 Dekier Marcin - - -  Grekowicz - 1 1  Nierzwicki 1 1 2
 Dekier Piotr - - -  Krzysztowski 1 - 1  Przybysz 2

-

2
 Herkowiak - - -  Makaruk - 1 1  Bulski - - -
 Jakubiak - - -    Soroka 1 - 1    Madej - - -
 Szyszka - - -  Targowski 1 - 1  Ślusarczyk - - -
 Tondel - - -    Pietrzycki - - -    Demianiuk - bramkarz - 1 1
 Wrzesiak  - - -  Sander - -

-

 Widomski - bramkarz
 Wietecha - bramkarz    Leone - bramkarz  

 Trenerzy: D.Oleksów  i J.Słowikowski

 Trener: A.Kałmuczak    Lis - bramkarz  
     Trener: I.Stępiński    
                   
 GKPW 59 II Gorzów EL FIN RAZEM  UKS MOSM Bytom EL FIN RAZEM
 Goździak 15 8 23  Andrzejewski 11 11 22
 Łuc 8 4 12  Ciuraj 4 8 12
 Roszak 6 4 10  Dylla Łukasz 6 4 10
 Nowicki 4 5 9  Malinowski Maciej 2 6 8
 Czapla 7 - 7  Moś 1 3 4
 Piec 2 3 5  Dylla Damian 1 2 3
 Birecki 4 - 4  Jamroży - 3 3
 Kowalczyk 3 - 3  Radwański - 3 3
 Adamski 2 - 2  Roszak - 3 3
 Miałkowski 2 - 2  Wieschalka - 1 1
 Jacewicz -   -  Dziubanowski - - -
 Wencel - bramkarz - 1 1  Synecki - - -
 Trener: P.Diakonów  Jung - bramkarz
   Malinowski Bartosz - bramkarz
 

 Trenerzy:

 J.Liniewiecki, M.Broncel i K.Paczyna

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                            NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA