PUCHAR  POLSKI  2012

17-18.11.2012 - Szczecin

 

  ĆF I  WTS Bytom(4) - GKPW 59 Gorzów(5)

10:6

  ĆF II:  Alstal Waterpolo Poznań(3) - UKPW Legia Warszawa(6)

12:13

  o miejsce V (I mecz): GKPW 59 Gorzów(prz.ĆF I) - Alstal Waterpolo Poznań(prz.ĆF II) 7:11
  PF II: ŁSTW Uniwersytet Łódzki(2) - UKPW Legia Warszawa(zw.ĆF II) 22:8
  PF I:  Arkonia Szczecin - WTS Bytom(zw.ĆF I)

15:3

  o miejsce V (II mecz): GKPW 59 Gorzów(prz.ĆF I) - Alstal Waterpolo Poznań(prz.ĆF II) 9:13
  o miejsce III: UKPW Legia Warszaw(prz.PF I) - WTS Bytom(prz.PF II) 11:8
  o miejsce I:  ŁSTW Uniwersytet Łódzki(zw.PF I) - Arkonia Szczecin(zw.PF II)

7:12

Sędziowie: J.Gottschalk, K.Garbolewski, Ł.Król, R.Liszewski, M.Michalak.

 

KOŃCOWA TABELA PUCHARU POLSKI 2012:

 

 1. Arkonia Szczecin

 2. ŁSTW Uniwersytet Łódzki
 3. UKPW Legia Warszawa
 4. WTS Bytom
 5. Alstal Waterpolo Poznań
 6. GKPW 59 Gorzów

                                                                           

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW Gorzów

 ŁSTW U.Ł.Łódź

UKPW Legia Warszawa

 Waterpolo Poznań

 WTS Bytom

 Szymański Bartosz 8  Kowalewski 7  Kułakov 11  Bar 8  Wielogórski 11  Piecuch 5
 Szymański Piotr 5  Gorczyca 4  Bar 6  Derlatka 7  Stachowiak 6  Andrzejewski 4
 Ławniczak 5  Walkowiak 4  Ścierwicki 5  Zajączkowski 6  Różycki 5  Iwoła 4
 Radziński 2  Łazarski 3  Piątek Marcin 4  Piecuch 4  Sompolski 4  Serewiś 3
 Turowski 2  Nowicki 2  Mielcarek 2  Oleksów Jan 3  Łuc

3

 Makles 2
 Ulchurski 2  Pic 1  Michalski 1  Troczyński 2  Mazurek Marek 3  Moś 2
 Pepliński 2  Szymonik 1  Kapuściński -  Bojewski 1  Cichy

2

 Ciuraj 1

 Drula 1  Bocheński -  Kisiel -  Kozera 1  Czapliński

1

 Broncel -
 Bereda    Jacewicz -  Piątek Piotr -  Ślusarczyk -  Mazurek Krzysztof

1

 Dylla -
 Kołodziejski -  Kulis Marcin -          Iwanowicz

-

 Malinowski -
 Łukaszewicz -  Kulis Michał -          Zawadzki

-

 Paczyna -

 Rojek -  Słowik -          Wróbel

-

   

 Sypuła

-

         Marcińczyk - bramkarz        

 Leszek - bramkarz  Szabłowski - bramkarz  Kovalevski - bramkarz  Oleksów Adam. - bramkarz  Domagała - bramkarz  Jung - bramkarz

 Trener:

 M,Drula

 Trener:

 P.Diakonów

 Trenerzy:

 E.Kujawa i P.Antoniak

 Trener:

 R.Oleksów

 Trener:

 J.Maciąg

 Trener:

 K.Paczyna

                                

                                         NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA