MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH  

2 1 4 / 15

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2014

 

RUNDA ELIMINACYJNA - po 4 MECZE "KAŻDY Z KAŻDYM":

 

 GRUPA I

 

 GRUPA II

 GRUPA III

6-7.12.2014 - Sędziowie: Ł.Król i P.Wojtaszek

 8.03.2015 - Sędziowie: K.Garbolewski - P.Wojtaszek

 13.12.2014 - Sędzia: Ł.Czapliński

Neptun Łódź – ŁSTW Łódź

Neptun Łódź – ŁSTW Łódź

 

2:18

(0:4,2:4,0:4,0:6)

7:11

(1:3,2:5,2:1,2:2)

 UKS MOSM Bytom - Pałac Młodzieży W-wa

 

 UKS MOSM Bytom - Pałac Młodzieży W-wa

 

20:8

(5:1,2:2,5:3,8:2)

11:5

(1:1,4:1,4:1,2:2)

 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

 

 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

1:22

(0:4,0:6,0:7,1:5)

2:37

(0:6,1:10, 0:9,1:12)

21.12.2014 - Sędziowie: K.Garbolewski i M.Michalak

 21-22.03.2015 - Ostrowiec Św. - Sędziowie: D.Broncel i S.Sitek

 13.12.2014 - Sędzia: R.Sekuła

 

AZS AWF Poznań – Neptun Łódź

AZS AWF Poznań – Neptun Łódź

 

5:8

(0:3,2:0,2:3,1:2)

3:14

(0:2,1:4,1:4,1:4)

 KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży W-wa

 

 KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży W-wa

 

 Pałac Młodzieży W-wa - KSZO Ostrowiec

 

 Pałac Młodzieży W-wa - KSZO Ostrowiec

 

5:24

(0:6,4:4,0:8,1:6)

6:22

(0:6,4:4,1:4,1:8)

24:12

(6:2,4:2,8:3,6:5)

27:8

(7:2,7:0,6:2,7:4)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

 

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

11:15

(4:5,2:2,3:4,2:4)

0:15

(0:7,0:3,0:4,0:1)

17-18.01.2015

Sędziowie: Ł.Czapliński i S.Żabski

ŁSTW Łódź – AZS AWF Poznań

ŁSTW Łódź – AZS AWF Poznań

 

 

 

23:5

(7:0,3:2,8:2,5:1)

18:9

(4:1,3:4,7:1,4:3)

   7.04.2015 - Sędzia: R.Sekuła

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

 

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

5:2

(1:0,1:1,0:1,3:0)

17:4

(3:1,5:2,5:1,4:0)

 12.04.2015 - Sędzia: R.Sekuła

01.02.2015 - Sędziowie: J.Gottschalk i W.Włoch

 18-19.04.2015 - Ostrowiec Św. - Sędziowie: D.Broncel i P.Nylec

AZS AWF Poznań – ŁSTW Łódź

 

AZS AWF Poznań – ŁSTW Łódź

 

4:20

(1:4,2:6,1:5,0:5)

 

6:21

(1:3,1:6,2:8,2:4)

 KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom

 

 KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom

 

 UKS MOSM Bytom - KSZO Ostrowiec

 

 UKS MOSM Bytom - KSZO Ostrowiec

 

2:15

(1:4,1:2,0:6,0:3)

2:18

(1:7,1:4,0:2,0:5)

17:1

(4:1,3:0,7:0,3:0)

21:2

(6:0,4:2,6:0,5:0)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

 

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

 

20:3

(5:0,3:2,6:0,6:1)

11:7

(2:2,3:0,3:4,3:1)

22.03.2015 (Poznań)

Sędziowie; R.Koryzna i M.Michalak

 16.04.2015 - Sędzia: P.Szymański

 9.05.2015 -

 Sędziowie: R.Liszewski, P.Wojtaszek, S.Sitek

 

 Arkonia Szczecin - Aquarius Orka SMS Szczecin

7:9

(1:3,0:3,2:1,4:2)

Neptun Łódź – AZS AWF Poznań

 

Neptun Łódź – AZS AWF Poznań

 

16:9

(4:3,2:0,7:3,3:3)

18:5

(6:0,5:3,2:2,5:0)

 Pałac Młodzieży W-wa - UKS MOSM Bytom

 

 Pałac Młodzieży W-wa - UKS MOSM Bytom

12:17

(2:4,4:4,2:3,4:6)

15:19

(4:4,4:5,4:5,3:5)

 18.04.2015 (Szczecin) - Sędzia: R.Sekuła

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

 

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

 

2:13

(0:4,0:2,1:4,1:3)

8:14

(1:2,1:2,2:5,4:5)

18-19.04.2015 - Sędzia: R.Koryzna

  20.04.2015 i 28.04.2015 - Sędzia: S.Żabski

 

ŁSTW Łódź – Neptun Łódź

 

ŁSTW Łódź – Neptun Łódź

 

8:6

(1:2,3:1,2:2,2:1)

10:9

(1:3,5:2,2:0,2:4)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

 

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

28:3

(5:0,9:1,9:0,5:2)

25:3

(6:0,7:0,7:0,5:3)

 UWAGA: pozostałe mecze zespołu Aquarius Orka SMS Szczecin

 zweryfikowane zostały jako walkowery.

 KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA I

 GRUPA II

 

 GRUPA III

 

 

 1.ŁSTW Łódź

24:0

129-48

 1.UKS MOSM Bytom

24:0

138-47

 1.Alfa Gorzów

36:0 213-30
 2.Neptun Łódź

12:12

80-69

 2.Pałac Młodzieży Warszawa

12:12

137-98

 2.Arkonia Szczecin

21:15 107-86
 3.AZS AWF Poznań

0:24

46-138

 3.KSZO Ostrowiec

0:24

38-168

 3.GKPW 59 Gorzów

12:24 65-161

 4.Aquarius Orka SMS Szczecin

-8:33 9-117

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA I:  9-10.05.2015 - Szczecin (org. Aquarius Orka SMS Szczecin)

 

Zespoły z miejsc 3 i 4 poszczególnych grup Rundy Eliminacyjnej:

 

Sędziowie: Ł.Król, P.Szymański i S.Żabski

Zespół Aquarius Orka SMS Szczecin został wykluczony z dalszych rozgrywek uchwałą Zarządu P.Z.P. z dnia 13.05.15.

 

 KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:
 KSZO Ostrowiec (3 Gr.II) - GKPW 59 Gorzów (3 Gr.III)

13:4

(1:2,4:0,3:1,5:1)

 1.KSZO Ostrowiec

6:0

25-10

 AZS AWF Poznań (3 Gr.I) - KSZO Ostrowiec (3 Gr.II)

6:12

(2:2,1:3,2:3,1:4)

 2.AZS AWF Poznań

3:3

14-18

 AZS AWF Poznań (3 Gr.I) - GKPW 59 Gorzów (3 Gr.III)

8:6

(3:1,2:1,0:2,3:2)

 3.GKPW 59 Gorzów

0:6

10-21

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA II:

 

GRUPA A: 23-24.05.2015 - Gorzów (org. Alfa Gorzów)

ZWYCIĘZCY grup Rundy Eliminacyjnej:

Sędziowie: R.Sekuła i W.Włoch

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:
 Alfa Gorzów - ŁSTW Łódź

14:21

(2:8,4:6,2:6,6:1)

 1.ŁSTW Łódź

6:0 35-24
 ŁSTW Łódź - UKS MOSM Bytom 

14:10

(7:4,2:2,3:3,2:1)

 2.UKS MOSM Bytom

3:3 26-22
 Alfa Gorzów - UKS MOSM Bytom

8:16

(2:5,2:4,2:5,2:2)

 3.Alfa Gorzów

0:6 22-37

          

GRUPA B: 22-24.05.2015 - Ostrowiec Św.

 Sędziowie: D.Broncel i G.Moś.

 

 Neptun Łódź (2 z Grupy I Rundy Eliminacyjnej) - AZS AWF Poznań (2 z Rundy Kwalifikacyjnej I)

14:3

(2:2,3:1,5:0,4:0)

 KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 Pałac Młodzieży W-wa (2 z Grupy II Rundy Eliminacyjnej) - KSZO Ostrowiec (zwycięzca Rundy Kwalifikacyjnej I)

14:6

(3:1,4:0,1:4,6:1)

 1.Neptun Łódź

12:0

43-17

 Pałac Młodzieży W-wa (2 z Grupy II Rundy Eliminacyjnej) - AZS AWF Poznań (2 z Rundy Kwalifikacyjnej I)

17:5

(3:1,5:2,4:2,5:0)

 2.Pałac Młodzieży Warszawa

9:3

58-28

 Arkonia Szczecin (2 z Grupy III Rundy Eliminacyjnej) - KSZO Ostrowiec (zwycięzca Rundy Kwalifikacyjnej I)

0:10 vo

 3.KSZO Ostrowiec

6:6

31-29

 Neptun Łódź (2 z Grupy I Rundy Eliminacyjnej) - Pałac Młodzieży W-wa (2 z Grupy II Rundy Eliminacyjnej)

8:6

(2:1,2:1,2:0,2:4)

 4.AZS AWF Poznań

3:9

22-39

 Arkonia Szczecin (2 z Grupy III Rundy Eliminacyjnej) - AZS AWF Poznań (2 z Rundy Kwalifikacyjnej I)

0:10 vo

 5.Arkonia Szczecin

-4:12

4-51

 Neptun Łódź (2 z Grupy I Rundy Eliminacyjnej) - Arkonia Szczecin (2 z Grupy III Rundy Eliminacyjnej)

10:0 vo

 KSZO Ostrowiec (zwycięzca Rundy Kwalifikacyjnej I) - AZS AWF Poznań (2 z Rundy Kwalifikacyjnej I)

8:4

(1:0,2:2,1:1,4:1)

 Pałac Młodzieży W-wa (2 z Grupy II Rundy Eliminacyjnej) - Arkonia Szczecin (2 z Grupy III Rundy Eliminacyjnej)

20:9

(6:1,3:3,5:2,6:3)

 Neptun Łódź (2 z Grupy I Rundy Eliminacyjnej) - KSZO Ostrowiec (zwycięzca Rundy Kwalifikacyjnej I)

11:7

(0:1,3:0,4:1,4:5)

 

Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży awansowały:

 - wszystkie zespoły Grupy A Rundy Kwalifikacyjnej II;

          -  najlepsze trzy zespoły Grupy B Rundy Kwalifikacyjnej II.


TURNIEJ FINAŁOWY – O.O.M. - Gliwice: 11-12.07.2015

Sędziowie: K.Adamski, R.Andrzejewski, D.Broncel, J.Gottschalk, W.Włoch.

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 ĆF I: KSZO Ostrowiec - Neptun Łódź

3:11

(1:4,0:3,2:2,0:2)

 CF II: Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

17:9

(3:2,4:0,5:4,5:3)

 

PÓŁFINAŁY:

 o miejsce 5 (pierwszy mecz): KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

10:16

(4:3,0:5,3:5,3:3)

 PF I:  ŁSTW Łódź (zw.Gr.A Rundy Kwalifikacyjnej II) - Neptun Łódź (zwycięzca CF I)

6:7

(2:3,1:1,1:1,2:2)

 PF II: UKS MOSM Bytom (2 zespół Gr.A Rundy Kwalifikacyjnej II) - Pałac Młodzieży Warszawa (zwycięzca CF II)

18:14

(4:5,4:3,7:2,3:4)

 

FINAŁY:

 o miejsce 5 (drugi mecz): KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

12:10

(3:3,4:2,4:3,1:2)

 o miejsce 3: ŁSTW Łódź - Pałac Młodzieży Warszawa

9:14

(4:4,1:2,2:2,2:6)

 o miejsce 1: Neptun Łódź - UKS MOSM Bytom

2:16

(0:4,0:3,1:4,1:5)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2014/15

 

 1. UKS MOSM Bytom
 2. Neptun Łódź
 3. Pałac Młodzieży Warszawa
 4. ŁSTW Łódź  
 5. Alfa Gorzów  
 6. KSZO Ostrowiec  
 7. AZS AWF Poznań  
 8. Arkonia Szczecin  
 9. GKPW 59 Gorzów  
10. Aquarius Orka SMS Szczecin  

 


SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 AZS AWF Poznań EL RK I RK II OOM RAZEM  

ŁSTW Łódź

EL RK I RK II OOM RAZEM  

Neptun Łódź

EL RK I RK II OOM RAZEM
 Grajzer 20 8 5   33  Gidaszewski 28   15 5 48  Batke 19   3 5 27
 Banachowicz 12 3 2   17  Wulkiewicz Adrian 26   9 4 39  Sznajder 11   9 7 27
 Kucharski  7 1 1   9

 Opas

19   3 1 23  Lewiński 11   7 4 20
 Piasecka 3 - 2   5  Gabryszewski 10   2 4 16  Rogala 13   4 - 17
 Ney 3 - -   3  Skrzypiński 13   1 1 15  Cegielski 7   4 1 12
 Skowronek 1 1 -   2

 Kielan

13   1 - 14  Polkowski 5   1 1 7
 Babiaczyk - - -   -  Simiński 6   - - 6  Stachowiak 2   3 1 6
 Jankiewicz - - -   -  Wulkiewicz Wojciech 5   1 - 6  Bartosik 3   1 1 4
 Katolik - - -   -  Makrocki 3   1 1 5  Wójcicki Cezary 4   - - 4
 Kurant - - -   -  Wojtyniak 3   - - 3  Wójcicki Jakub 2   1 - 4
 Matecki - - -   -  Andrzejewski 2   1 - 3  Szczot 2   - - 2
 Ruszała - - -   -  Kucharski 1   1 - 1  Wójcicki Juliusz 1   - - 1
 Wielgus Jakub - - -   -  Biernacki -   -   -  Rudny -   - - -
 Wielgus Kacper - - -   -  Wośko -   -   -            
 Zwalińska - - -   -                        

 Dembski - bramkarz

1 2   3  

9.     

 Jankowiak - bramkarz

   Augustyniak - bramkarz 

 Migryt - bramkarz

 Wiktorowicz - bramkarz

 Kępka - bramkarz

 Wietecha - bramkarz

 Żak - bramkarz

 Krysztofiak - bramkarz
 Trenerzy: A.Kałmuczak i M.Migryt

 Trener: P.Antoniak

 Trener: W.Berendiuga

     

 

 Alfa Gorzów

EL RK I RK II OOM RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL RK I RK II OOM RAZEM

ORKA Szczecin

EL RK I RK II OOM RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL RK I RK II OOM RAZEM
 Dziaduk 54   17 17 88  Hamera 34   -   34  Filocha 4       4  Gaczyński 8 3     11
 Baranowski 28   - 9 37  Daszkiewicz 14   -   14  Gadomski Dawid 2       2  Masłowski 6 4     10
 Madejek 24   1 2 27  Wiese 10   -   10  Krych 2       2  Podolski 5 2     7
 Kojro 17   2 - 19  Malisz 8   -   8  Nadolski 1       1  Rusewicz 3 -     3
 Radzimski 8   2 1 11  Prabucki Piotr 8   -   8  Majewski -       -  Czapczyński 2 1     3
 Skwarek 10   - 1 11  Dziarmaga 3   -   3  Gadomski Andrzej -       -  Czapnik 1 -     1
 Brończyk 7   - 3 10  Dworak -   -   -  Michalski -       -  Henicz - -     -
 Czułada 8   - 2 10  Januszewski -   -   -  Marmajewski -       -  Lipnicki - -     -
 Teresiński 7   - - 7  Lamorski -   -   -              Łuczyński - -     -
 Budnik 6   - - 6  Leśniewski -   -   -              Ostromęcki - -     -
 Pawlak 2   - - 2  Marczak -   -   -              Piórkowski Albert - -     -
 Rzemieniecka 2   - - 2  Podkówka -   -   -              Piórkowski Oskar - -     -
 Sołtysiak -   - - -  Prabucki Marcin -   -   -              Szpakowski - -     -
             Sawicki -   -   -              Zieleński - -     -
 Fil - bramkarz  Prajs - bramkarz              Morysiok - bramkarz
 Laufer - bramkarz  Wagner - bramkarz  Maciejczyk - bramkarz  Buczkowski - bramkarz
 Wiśniewski - bramkarz  Wojciechowski - bramkarz  Trener: R.Sekuła  Trener: P.Diakonów
 Trenerzy: J.Osiński i B.Naudzius

 Trenerzy: W.Siewruk i K.Łukaszewicz

 KSZO Ostrowiec

EL

RK I

RK II

OOM

RAZEM

 

Pałac Warszawa

EL

RK I

RK II

OOM

RAZEM

 

UKS MOSM Bytom

EL

RK I

RK II

OOM

RAZEM

 Ozga

8

9

11

8

36

 Maciejewski

58

 

29

21

108

 Cebo

35

 

12

8

55

 Sadłowski

11

3

2

2

18

 Machniewski

17

 

6

4

27

 Sielski

37

 

-

8

45

 Kochański

6

3

-

5

14

 Kalata

20

 

-

4 24

 Paczyna 18   8 8 34
 Nawodziński 4 5 1 2 12  Paczkowski 9   9 3 21  Struzik 12   2 3 17
 Szląszkiewicz 3 1 3 3 10  Nerlewski 11   6 2 19  Moś 6   4 5 15
 Lipicki 3 1 3 1 8  Rudziński 8   - 8 16  Ślusarek 7   - - 7
 Waza 2 2 - 1 5  Szymankiewicz 4   3 1 8  Jamroży 6   - 1 7
 Pałasz - - - 3 3  Nasterski 4   - - 4  Szołtysik 5   - 1 6
 Krakowiak 1 - 1 - 2  Kacprzak 1   2 - 3  Chudy 4   - - 4
 Grys - 1 - - 1  Motyczyński 1   2 - 3  Mroczek 4   - 1 5
 Wiecheć - - - - -  Wojciechowski 3   - - 3  Kawka 3   - - 3
 Żak - - - - -  Jaworowski 1   - 1 2  Guzy 1   - - 1
             Sadowski -   - 1 1  Bomba -   - - -
 Borecki - bramkarz  Resiak -   - - -  Malinowski - bramkarz
 Krawczyk - bramkarz  Lipczyński - bramkarz  Wiśniowski - bramkarz

 Trener: R.Serwin i M.Stawecki

 Trenerzy: I.Stępiński i J.Czekalska

 Trenerzy: K.Paczyna, M.Broncel, J.Liniewiecki

                                                                                                                           NA GÓRĘ STRONY                                                                                            STRONA GŁÓWNA