MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW  

2 1 4 / 15

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  Puchar Polski 2014

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Mazowiecko-Świętokrzysko Wielkopolska

 GRUPA B: Łódzko-Śląska

 GRUPA C: Lubusko-Wielkopolsko-Zachodniopomorska:

I termin: 14-15.03.2015 - Ostrowiec; Sędziowie: M.Iwoła, P.Wojtaszek

 I termin: 30.12.2014 - Sędzia: M.Michalak

 I termin: 8.11.2014 - Sędzia: Ł.Czapliński
DSW Waterpolo Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

2:29

(1:8,0:7,1:8,0:6)

 Neptun Łódź - ŁSTW Łódź

8:4

(2:1,3:1,3:2,0:0)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

12:5

(3:1,2:2,3:1,4:1)

KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

25:2

(6:0,6:1,6:0,7:1)

 Neptun Łódź - ŁSTW Łódź

8:2

(1:0,3:0,1:0,3:2)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

11:4

(1:1,3:0,5:0,2:3)

DSW Waterpolo Poznań - Legia Warszawa

6:25

(3:7,1:3,2:5,0:10)

 II termin: 11-12.04.2015

 Sędziowie: R.Andrzejewski, G.Moś, S.Sitek.

 II termin: 2.05.2015  
KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

11:6

(2:0,5:2,1:3,3:1)

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW Łódź

18:6

(3:1,5:1,7:1,3:3)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: B.Gierałtowski

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: P.Szymański

6:3

(0:1,1:1,0:0,5:1)

10:4

(2:1,2:0,3:1,3:2)

Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

13:1

(4:0,1:0,3:0,5:1)

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW Łódź

9:7

(0:2,5:1,3:2,1:2)

 III termin: 9.05.2015 - Sędzia: Ł.Król  
DSW Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec

2:25

(0:4,1:7,0:7,1:7)

 UKS MOSM Bytom - Neptun Łódź

9:5

(2:2,3:0,1:2,3:1)

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

 

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

14:2

(1:0,4:0,4:0,5:2)

15:3

(5:0,4:0,1:2,5:1)

II termin: 11-12.04.2015 - Warszawa

Sędziowie: Ł.Banaszewski, M.Iwoła, A.Oleksów

 

 UKS MOSM Bytom - Neptun Łódź

7:5

(4:2,1:1,0:1,2:1)

 IV termin: 10.05.2015 (Szczecin)

 Sędzia: Ł.Król

 

KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

25:9

(5:2,9:1,5:1,6:5)

 

 

 III termin: 1.05.2015 - Sędzia: M.Michalak

 AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin

 

 AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin

3:13

(0:3,1:4,0:4,2:2)

5:21

(1:5,2:5,0:6,2:5)

 Pałac Młodzieży Warszawa - DSW Waterpolo Poznań

23:5

(4:2,9:0,5:2,5:1)

 ŁSTW Łódź - Neptun Łódź

4:10

(1:2,1:1,0:2,2:5)

 V termin: 14.05.2015 - Sędzia: R.Sekuła  
 KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

7:6

(0:3,2:1,3:0,2:2)

 ŁSTW Łódź - Neptun Łódź

5:12

(1:5,1:4,3:2,0:1)

  Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

2:4

(1:0,0:2,1:0,0:2)

Legia Warszawa - DSW Waterpolo Poznań

13:3

(4:1,4:0,1:0,4:2)

 IV termin: 10.05.2015. (Gliwice)

 Sędziowie: G.Moś, S.Sitek, W.Włoch

 

 Neptun Łódź - UKS MOSM Bytom

 

 

4:8

(2:3,0:3,1:0,1:2)

  Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

8:2

(0:1,3:0,3:1,2:0)

 KSZO Ostrowiec - DSW Waterpolo Poznań

14:3

(5:0,1:0,2:2,6:1)

 Neptun Łódź - UKS MOSM Bytom

4:11

(1:2,1:3,0:5,1:1)

 VI termin: 16.05.2015 - Sędzia: S.Żabski  
 Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

11:5

(2:1,4:1,3:2,2:1)

 V termin: 30-31.05.2015

 Sędziowie: Ł.Czapliński, J.Gottschalk.

 ŁSTW Łódź - UKS MOSM Bytom

 

 ŁSTW Łódź - UKS MOSM Bytom

 

 

4:13

(0:2,1:3,0:3,3:5)

2:15

(0:5,1:3,1:3,0:4)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

 

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

2:3

(0:1,1:1,1:1,0:0)

1:3

(0:0,1:0,0:1,0:2)

 VII termin: 17.05.2015 - Sędzia: M.Kulis

 
III termin: 16-17.05.2015 - Poznań - Sędzia: W.Włoch    GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

4:7

(0:3,1:1,3:1,0:2)

DSW Waterpolo Poznań - Legia Warszawa

4:29

(1:6,1:6,1:9,1:8)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

2:5

(0:0,1:2,1:1,0:2)

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

5:6

(1:3,1:0,2:1,1:1)

 VIII termin: 19/21.05.2015
KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

18:8

(3:3,6:3,3:1,6:1)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

Sędzia: Ł.Czapliński

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

Sędzia: S.Żabski

2:4

(0:1,2:2,0:0,0:1)

2:1

(0:1,1:1,1:1,0:0)

DSW Waterpolo Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

0:18

(0:4,0:6,0:4,0:4)

 IX termin: 26/28.05.2015
Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

8:7

(2:1,2:3,3:0,1:3)

 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia; M.Kulis

 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia: Ł.Czapliński

4:4

(2:0,1:1,0:1,1:2)

2:2

(1:1,1:0,0:1,0:0)

rz.karne: 1:2

DSW Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec

10:19

(1:8,5:4,2:4,2:3)

 IX termin: 30/31.05.2015  

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów -

Sędzia: W.Włoch

8:14

(1:3,3:4,3:3,1:4)

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

Sędzia: W.Włoch

4:13

(2:2,1:5,0:3,1:3)

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

Sędzia; K.Walkowiak

7:13

(1:2,2:5,3:4,1:2)

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

Sędzia; K.Walkowiak

6:12

(1:3,2:3,0:3,1:3)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

8:3

 (2:1,3:1,2:3,1:3)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

10:4

 (2:2,1:2,4:0,3:0)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

   

 GRUPA A  GRUPA B  

 GRUPA C

   
 1.KSZO Ostrowiec

24:3

149-52

 1.UKS MOSM Bytom

24:0

90-37

 1.Arkonia Szczecin

33:3 107-35
 2.Pałac Młodzieży Warszawa

21:6

120-43

 2.Neptun Łódź

12:12

56-50

 2.Alfa Gorzów

21:15 60-43
 3.Legia Warszawa

9:18

99-113

 3.ŁSTW Łódź

0:24

34-93

 3.GKPW 59 Gorzów

18:18 76-63
 4.DSW Waterpolo Poznań

0:27

35-195

 4.AZS AWF Poznań

0:36 54-156

 

Do turnieju finałowego awansują po DWA najlepsze zespoły każdej z grup Rundy Kwalifikacyjnej.

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - 26-28.06.2015  - Gliwice

Sędziowie: K.Adamski, R.Andrzejewski, J.Gottschalk, G.Moś, W.Włoch.

 KSZO Ostrowiec (1A) – Pałac Młodzieży Warszawa (2A)

11:4

(3:0,2:1,4:0,2:3

 Arkonia Szczecin (1C) – Alfa Gorzów (2C)

9:5

(0:0,3:2,3:2,3:1)

 UKS MOSM Bytom (1B) Pałac Młodzieży Warszawa (2A)

7:4

(3:2,0:0,1:0,3:2)

 KSZO Ostrowiec (1A) Alfa Gorzów (2C)

14:3

(2:0,5:0,5:0,2:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (2A) Alfa Gorzów (2C)

8:3

(2:0,2:0,2:1,2:2)

 UKS MOSM Bytom (1B) – Arkonia Szczecin (1C)

6:8

(3:1,3:3,0:3,0:1)

 UKS MOSM Bytom (1B) Alfa Gorzów (2C)

11:2

(3:0,1:1,5:0,2:1)

 KSZO Ostrowiec (1A) – Arkonia Szczecin (1C)

18:4

(4:1,2:0,5:2,7:1)

 Arkonia Szczecin (1C) Pałac Młodzieży Warszawa (2A)

4:2

(1:2,0:0,3:2,0:0)

 KSZO Ostrowiec (1A) UKS MOSM Bytom (1B)

5:4

(2:0,1:2,2:2,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 2015:

 

 1. KSZO Ostrowiec 12:0 48-15
 2. Arkonia Szczecin 9:3 25-31
 3. UKS MOSM Bytom 6:6 28-19
 4. Pałac Młodzieży Warszawa 3:9 18-25  
 5. Alfa Gorzów 0:12 13-42  
 6. Neptun Łódź      

 7-11. AZS AWF Poznań

         DSW Waterpolo Poznań

         GKPW 59 Gorzów

     

         Legia Warszawa

         ŁSTW Łódź      

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 DSW Waterpolo Poznań

EL FIN RAZEM

 KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

Pałac Młodzieży Warszawa

EL FIN RAZEM

Legia Warszawa

EL FIN RAZEM
 Januszewski Mikołaj 11   11  Ozga 40 18 58  Sadowski 18 6 24  Wójcik 35   35
 Januszewski Adam 7   7  Szląszkiewicz 19 8 27  Nasterski 13 5 18  Bartczak 11   11
 Bronowski 4   4  Sadłowski 15 9 24  Jaworowski 13 3 16  Kitłowski Piotr 11   11
 Fabiś Grzegorz 3   3  Nawodziński 20 2 22  Suliga 14 - 14  Kitłowski Michał 8   8
 Pacanowski 3   3  Kochański 14 7 21  Kaczmarek 12 - 12  Piecuch 8   8
 Trojanek 2   2  Żak 10 4 14  Dębowski  11 - 11  Wyględowski 6   6
 Buńkiewicz 1   1  Wiecheć 9 - 9  Motyczyński 9 2 11  Bątkiewicz 5   5
 Fabiś Witold 1   1  Grys 6 - 6  Burski 6 - 6  Rutkowski 5   5
 Garczarek 1   1    Krakowiak 5 - 5  Wojciechowski  4 2 6  Gruchała 4   4
 Koszla 1   1  Kot 5 - 5  Lipiński 4 - 4  Walkiewicz 2   2
 Słoński 1   1  Pałasz 3 - 3  Resiak 4 - 4  Śmierzycki 1   1
 Framski -   -  Nadbrzuchowski 2 - 2  Styslawski 4 - 4  Maciejewski -   -
 Kuehn -   -    Kryszczyński - - -  Lenarczyk 2 - 2        
                 Michalak 2 - 2        
           Krawczyk - bramkarz 1 - 1  Chałko - bramkarz      Bączkowski - bramkarz 2   2
 Gabryelewicz - bramkarz        Żbikowski - bramkarz           2 - 2

 Nowak - bramkarz       

 Trenerzy: M.Yazerski i R.Bocheński  Trener: R.Serwin    Trener: I.Stępiński  Trenerzy: P.Biadoń i K.Bartczak

 

 ŁSTW Łódź 

EL FIN RAZEM

Neptun Łódź 

EL FIN RAZEM

UKS MOSM Bytom 

EL FIN RAZEM
 Andrzejewski 12   12  Cegielski 15   15  Paczyna 45 16 61
 Wojtyniak 9   9  Stachowiak 15   15  Chudy 14 2 16
 Wulkiewicz 6   6  Wójcicki Cezary 7   7  Guzy 10 3 13
 Wośko 2   2  Bartosik 6   6  Bomba 8 5 13
 Chmiel 1   1  Wójcicki Juliusz 5   5  Walke 5 1 6
 Janicki 1   1  Wójcicki Jakub 4   4  Krawczyński 2 1 3
 Mielcarek 1   1  Rudny 4   4  Broncel 2 - 2
 Zjawiony 1   1  Szczawiński -   -  Rożniewski 2 - 2
 Biernacki -   -  Sztylka -   -  Gilner 1 - 1
 Gabryszewski -   -  Telbuch Krzysztof -   -  Siebler 1 - 1
 Rozwens -   -  Telbuch Piotr -   -  Pawełczyk - - -
 Ziemło -   -  Zawrzykraj -   -  Siemieniec - - -
                       
 Brzeski - bramkarz    Wiśniowski - bramkarz
 Żak - bramkarz  Augustyniak - bramkarz  Wotzka - bramkarz

 Trener: K.Garbolewski

 Trener: W.Berendiuga  Trenerzy: M.Broncel i K.Paczyna

 

  Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM

AZS AWF Poznań

EL FIN RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM
 Brończyk 5 4 9  Hamera 42 9 51  Banachowicz 26   26  Masłowski 25   25
 Ostrouch 7 2 9  Prabucki Piotr 10 5 15  Dembski 11   11  Czapczyński 11   11
 Gapski 6 4 10  Wojciechowski 13 1 14  Piasecka 7   7  Podolski 10   10
 Pawlak 6 1 7  Dziarmaga 8 3 11  Jankiewicz 1   1  Szpakowski 6   6
 Sołtysiak 2 1 3  Dworak 4 4 8  Wielgus Jakub 1   1  Rusewicz 3   3
 Borek 2 - 2  Marczak 3 2 5  Wielgus Kacper 1   1  Łuczyński 2   2
 Mataczyna 1 1 2  Prabucki Marcin 5 - 5  Grajzer  -   -  Zieleński 2   2
 Gabryniewski - - -  Leśniewski 4 1 5  Kurant -   -  Buczkowski -   -
 Gryczko Jan - - -  Michalski  - - -  Matecki              
 Kasperaszek - - -  Pękalski - - -  Migryt -   -        
 Konieczny - - -  Wancerz - - -  Ruszała -   -        
                 Zwalińska -   -        
 Łakomiec - bramkarz      
 Wisniewski - bramkarz  Prajs - bramkarz  Jankowiak - bramkarz  Morysiok - bramkarz

 Trenerzy: J.Osiński i B.Naudzius

 Trener: W.Siewruk i R.Sekuła

 Trenerzy: A.Kałmuczak i J.Klimaszyk:

 Trener: P.Diakonów

 

                                                                                                                                                       NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA