MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 4 / 15

EKSTRAKLASA

I Liga    Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych     M.M.Młodzików     Puchar Polski 2014

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

12:9

(3:2, 5:2, 1:4, 3:1)

7:8

(1:1, 1:2, 2:2, 3:3)

Ł.Czapliński - S.Żabski

DSW Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom

13:9

(4:1, 2:1, 4:3, 3:4)

Najlepsi zawodnicy:

O.Szymonik (DSW) J.Radwański (WTS)

13:6

(4:1, 1:3, 4:1, 4:1)

Najlepsi zawodnicy:

D.Łuc (DSW)

G.Moś (WTS)

R.Koryzna - Ł.Król

Arkonia Szczecin – DSW Waterpolo Poznań

6:9

(0:1, 1:3, 4:1, 1:4)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Ark) B.Kowalewski (DSW)

10:6

(0:1, 4:3, 2:0, 4:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Ark) P.Wielogórski (DSW)

Ł.Czapliński - J.Gottschalk

Legia Warszawa – GKPW 59 Gorzów

23:2

(8:0, 5:0, 4:1, 6:1)

Najlepsi zawodnicy:

A.Oleksów (Legia)

J.Szabłowski (GKPW)

28:6

(6:2, 3:2, 11:2, 8:0)

Najlepsi zawodnicy:

B.Troczyński (Legia)

K.Łazarski (GKPW)

K.Garbolewski - M.Michalak

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – WTS Polonia Bytom

16:9

(3:1, 2:3, 4:3, 7:2)

Najlepsi zawodnicy:

Michał Bar (ŁSTW)

D.Jung (WTS)

16:11

(2:4, 5:2, 2:4, 7:1)

Najlepsi zawodnicy:

Michał Bar (ŁSTW)

R.Andrzejewski (WTS)

Ł.Król - P.Wojtaszek

WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

 

10:14

(3:3, 2:4, 2:3, 3:4)

Najlepsi zawodnicy:

K.Paczyna (WTS)

T.Sypuła (Ark)

9:11

(3:3, 1:3, 2:2, 3:3)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

B.Szymański (Ark)

R.Koryzna - P.Wojtaszek

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów

15:5

(2:1, 4:2, 4:0, 5:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Goździak (DSW)

J.Szabłowski (GKPW)

24:4

(5:2, 7:0, 7:0, 5:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Drula (DSW)

F.Stonawski (GKPW)

 K.Garbolewski - M.Michalak

UKPW Legia Warszawa – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

16:17

(2:5, 5:3, 4:5, 5:4)

Najlepsi zawodnicy:

A.Oleksów (Legia)

O.Dyadyura (ŁSTW)

10:13

(4:2, 4:4, 1:2, 1:5)

Najlepsi zawodnicy:

A.Madej (Legia)

P.Michalski (ŁSTW)

J.Gottschalk - W.Włoch

Legia Warszawa – DSW Waterpolo Poznań

16:12

(2:2, 2:3, 7:3, 5:4)

Najlepsi zawodnicy:

J.Bakulo (Legia)

M.Yazerski (DSW)

8:11

(0:5, 3:3, 1:3, 4:0)

Najlepsi zawodnicy:

 R.Piecuch (Legia)

M.Drula (DSW)

K.Garbolewski - M.Michalak

GKPW 59 Gorzów – WTS Polonia Bytom

5:18

(2:6, 1:6, 2:3, 0:3)

Najlepsi zawodnicy:

 F.Stonawski (GKPW)

R.Piecuch (WTS)

9:14

(1:5, 1:2, 3:3, 2:4)

Najlepsi zawodnicy:

 K.Walkowiak (GKPW)

D.Jung (WTS)

P.Szymański - W.Włoch

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – Arkonia Szczecin

12:8

(5:2, 1:2, 3:1, 3:3)

Najlepsi zawodnicy:

 Michał Bar (ŁSTW)

J.Mametyev (Ark)

15:8

(1:2, 5:3, 5:2, 4:1)

Najlepsi zawodnicy:

A.Dyadyura (ŁSTW)

O.Ravryk (Ark)

Ł.Czapliński - S.Żabski

WTS Polonia Bytom – Legia Warszawa

13:13

(4:3, 4:2, 3:5, 2:3)

rz.karne 5:6

6:13

(0:2, 1:4, 1:2, 4:5)

Ł.Czapliński - S.Żabski

DSW Waterpolo Poznań – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

8:7

(3:1, 0:0, 3:2, 2:4)

Najlepsi zawodnicy:

M.Yazerski (DSW)

P.Michalski (ŁSTW)

6:11

(2:2, 1:3, 2:3, 1:3)

Najlepsi zawodnicy:

T.Różycki (DSW)

P.Piątek (ŁSTW)

J.Gottschalk - R.Koryzna

GKPW 59 Gorzów – Arkonia Szczecin

9:16

(2:6, 2:2, 3:5, 2:3)

Najlepsi zawodnicy:

 J.Szabłowski (GKPW)

 B.Szymański (Ark)

10:15

(2:6, 1:2, 2:4, 5:3)

Najlepsi zawodnicy:

K.Walkowiak (GKPW)

B.Szymański (Ark)

R.Koryzna - M.Michalak

GKPW 59 Gorzów – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

6:21

(1:6, 1:2, 3:5, 1:8)

8:30

(0:7, 3:9, 2:8, 3:6)

Ł.Czapliński - S.Żabski

Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

16:9

(3:0, 5:2, 4:4, 4:3)

Najlepsi zawodnicy:

 J.Bakulo (Legia)

 A.Mucharski (Ark)

11:10

(1:2, 3:1, 5:1, 2:6)

Najlepsi zawodnicy:

 .K.Ślusarczyk (Legia)

 P.Gorczyca (Ark)

R.Koryzna - M.Michalak

GKPW 59 Gorzów – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

9:19

(4:5, 1:7, 3:3, 1:4)

6:25

(1:4, 0:7, 1:9, 4:5)

Ł.Czapliński - S.Żabski

WTS Polonia Bytom – DSW Waterpolo Poznań

1:18

(0:3, 0:5, 0:6, 1:4)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

T.Różycki (DSW)

6:18

(0:4, 1:2, 1:6, 4:6)

Najlepsi zawodnicy:

J.Radwański (WTS)

J.Goździak (DSW)

K.Garbolewski - P.Wojtaszek

GKPW 59 Gorzów – Legia Warszawa

5:16

(1:6, 1:4, 0:3, 3:3)

Najlepsi zawodnicy:

B.Juruć (GKPW)

A.Madej (Leg)

4:21

(0:7, 2:6, 1:3, 1:5)

Najlepsi zawodnicy:

Michał Kulis (GKPW)

J.Oleksów (Leg)

K.Garbolewski - S.Żabski

WTS Polonia Bytom – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

 

7:17

(4:1, 1:5, 0:5, 2:6)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

P.Michalski (ŁSTW)

 

6:24

(2:6, 2:6, 1:7, 1:5)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

A.Dyadyura (ŁSTW)

 

Ł.Czapliński - P.Wojtaszek

DSW Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

18:7

(3:0, 4:2, 5:1, 6:4)

Najlepsi zawodnicy:

 T.Różycki (DSW)

T.Sypuła (Ark)

8:9

(3:2, 0:1, 2:2, 3:4)

Najlepsi zawodnicy:

 B.Kowalewski (DSW)

O.Ravryk (Ark)

R.Koryzna - M.Michalak

Arkonia Szczecin – WTS Polonia Bytom

17:10

(5:3, 5:1, 2:4, 5:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Mametyev (Ark)

G.Moś (WTS)

15:8

(4:1, 2:0, 4:2, 5:5)

Najlepsi zawodnicy:

J.Mametyev (Ark)

G.Moś (WTS)

K.Garbolewski - W.Włoch

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – Legia Warszawa

20:15

(7:1, 4:4, 4:3, 5:7)

Najlepsi zawodnicy:

 Michał Bar (ŁSTW)

J.Bakulo (Leg)

14:8

(2:1, 5:3, 4:2, 3:2)

Najlepsi zawodnicy:

 P.Michalski (ŁSTW)

J.Bakulo (Leg)

R.Koryzna

GKPW 59 Gorzów – DSW Waterpolo Poznań

4:25

(0:4, 2:6, 1:8, 1:7)

Najlepsi zawodnicy:

J.Słowik (GKPW) B.Kowalewski (DSW)

7:25

(2:5, 2:6, 1:6, 2:8)

Najlepsi zawodnicy:

A.Karsz (GKPW) M.Zawadzki (DSW)

Ł.Król - P.Szymański

Arkonia Szczecin – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

7:9

(1:1, 1:1, 3:3, 2:4)

Najlepsi zawodnicy:

  J.Mametyev (Ark)

 P.Piatek (ŁSTW)

8:18

(2:3, 2:5, 3:5, 1:5)

Najlepsi zawodnicy:

 R.Sekuła (Ark)

Michal Bar (ŁSTW)

J.Gottschalk - S.Żabski

DSW Waterpolo Poznań – Legia Warszawa

 

4:3

(0:1, 1:0, 1:1, 2:1)

Najlepsi zawodnicy:

  M.Yazerski (DSW)

 A.Oleksów (Leg)

 

11:8

(3:2, 2:1, 5:3, 1:2)

Najlepsi zawodnicy:

  B.Kowalewski (DSW)

 B.Derlatka (Leg)

R.Koryzna - M.Michalak

WTS Polonia Bytom – GKPW 59 Gorzów

18:6

(3:2, 8:1, 5:2, 2:1)

Najlepsi zawodnicy:

 R.Andrzejewski (WTS)

 M.Kulis (GKPW)

15:5

(5:1, 2:2, 4:1, 4:1)

Najlepsi zawodnicy:

 R.Piecuch (WTS)

 K.Walkowiak (GKPW)

K.Garbolewski - W.Włoch

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – DSW Waterpolo Poznań

20:14

(4:3, 2:2, 7:6, 7:3)

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

T.Różycki (DSW)

12:14

(2:4, 2:5, 4:3, 4:2)

Najlepsi zawodnicy:

A.Dyadyura (ŁSTW)

B.Kowalewski (DSW)

Ł.Czapliński - J.Gottschalk

Legia Warszawa – WTS Polonia Bytom

 

21:8

(4:3, 7:1, 3:2, 7:2)

Najlepsi zawodnicy:

B.Derlatka (Leg)

P.Cebo (WTS)

 

18:10

(8:2, 4:3, 4:2, 2:3)

Najlepsi zawodnicy:

J.Bakulo (Leg)

G.Moś (WTS)

M.Michalak - W.Włoch

Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów

16:2

(5:2, 2:0, 2:0, 7:0)

Najlepsi zawodnicy:

E.Filocha (Ark)

Michał Kulis (GKPW)

16:3

(0:1, 6:0, 5:0, 5:2)

Najlepsi zawodnicy:

T.Sypuła (Ark)

Michał Kulis (GKPW)

P.Szymański - S.Żabski

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2014/15:

 1.Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW 20

54:6

336-184

 2.DSW Waterpolo Poznań

20

45:15

275-159

 3.Legia Warszawa 20

35:25

281-194

 4.Arkonia Szczecin

20

33:27

221-200

 5.WTS Polonia Bytom 20

13:47

194-282

 6.GKPW 59 Gorzów 20

0:60

115-400

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW 59 Gorzów

 Ocmer U.Ł. ŁSTW

 Szymański Bartosz

59

 Walkowiak

23

 Bar Michał

80

 Mametyev 34  Kulis Michał 19  Michalski 78
 Sekuła 33  Łazarski 12  Dyadyura 43
 Sypuła 27  Stonawski 12  Knap 28
 Brokmaier 11  Rękawek 11  Piątek Piotr 28
 Filocha 9  Słowik 11  Radziński 27
 Krych 8  Bobowski 10  Bednarek 23
 Gorczyca 7  Lasoń 8  Krawczyk 11
 Kalinowski 6  Kulis Marcin 4  Bar Marcin 10
 Łukaszewicz 6  Juruć 3  Piątek Marcin 3
 Ławniczak 5  Dereżynski 1  Opas 2
 Banaszek 4  Michta 1  Zieliński 1
 Neuman 4  Szamotulski -  Gidaszewski -
 Radzikowski 3  Szabłowski - bramkarz  Kavalewski - bramkarz
 Zikmund 2  Trener: P.Diakonów  Wiktorowicz - bramkarz
 Malisz 1  Zieliński - bramkarz
 Nadolski 1  Zinkievicz - bramkarz
 Sawicki 1

 Trenerzy:

 Matusiak -  E.Kujawa i D.Otrembski
 Diakonów - bramkarz    
 Mucharski - bramkarz  
 Maciejczyk - bramkarz  
 Ravryk - bramkarz  
 Wagner - bramkarz    

 Trenerzy:

 P.Bukowski i R.Sekuła

 

 

 Legia Warszawa

 DSW Waterpolo Poznań

 WTS Polonia Bytom

 Bakulo

82

 Różycki

74

 Andrzejewski 52
 Kozera 41  Kowalewski 45  Moś Grzegorz 34
 Oleksów Jan 31  Goździak 38

 Malinowski Maciej

19

 Troczyński 31  Szymonik 28  Radwański 17
 Klajić 17  Nowicki

14

 Piecuch 16
 Piecuch 15  Bocheński

12

 Paczyna 12
 Ślusarczyk 15  Wielogórski 11  Roszak 12
 Kostić 12  Drula 10  Broncel 10
 Iwoła 11  Łuc 10  Cebo 10
 Madej 8  Zawadzki 9  Sielski 5

 Derlatka

4

 Cichy 6  Kawka 3

 Jungowski

3

 Iwanowicz 6  Ciuraj 2
 Cedić 2  Wróbel 6  Łukomski 1

 Durjasz

2

 Krawczyk

2

 Warczak 1
 Targowski 2

 Domagała - bramkarz

1

 Moś Adrian -
 Idzi 1  Yazerski - bramkarz  Struzik -

 Przybysz

-

 Trenerzy:  Wagner -

 Kotaś - bramkarz

 J.Maciąg i T.Różycki

 Jung - bramkarz

 Leone - bramkarz

 Malinowski Bartosz - bramkarz

 Oleksów Adam - bramkarz

 

 Trenerzy:

 Trener: J.Słowikowski

 

 K.Paczyna i M.Broncel