PUCHAR  POLSKI  2014

17-18.10.2014 - Olsztyn

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

  GRUPA A:

GRUPA B:

 ŁSTW Łódź – UKPW Legia Warszawa  

11:5

(3:1,2:1,2:2,4:1)

 DSW Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

15:4

(4:1,4:0,3:1,4:2)

 ŁSTW Łódź – WTS Bytom

17:7

(4:1,7:2,3:3,3:1)

 DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów

10:4

(1:1,1:1,3:1,5:1)

 UKPW Legia Warszawa – WTS Bytom

8:8

(2:3,0:2,5:0,1:3)

rz.k.3:4

 Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów

13:17

(3:5,3:5,4:2,3:5)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 

 GRUPA B 

1.ŁSTW U.Ł Łódź 6 28-12    1.DSW Waterpolo Poznań 6 25-8
2.WTS Bytom 2 15-25    2.GKPW 59 Gorzów 3 21-23
3.UKPW Legia Warszawa 1 13-19    3.Arkonia Szczecin 0 17-32

 

FINAŁY:

 

  o miejsce III: WTS Bytom(2A) - GKPW 59 Gorzów(2B)

12:6

(2:0,2:1,3:2,5:3)

  o miejsce I: ŁSTW U.Ł. Łódź(1A) - DSW Waterpolo Poznań(1B)

14:2

(4:0,4:2,3:0,3:0)

 

Sędziowie: Ł.Czapliński, Ł.Król, M.Michalak, W.Włoch.

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2014:

 

 1. ŁSTW U.Ł Łódź

 2. DSW Waterpolo Poznań

 3. WTS Bytom
 4. GKPW 59 Gorzów
 5-6. Arkonia Szczecin
 5-6. UKPW Legia Warszawa

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW Gorzów

 ŁSTW U.Ł.Łódź

UKPW Legia Warszawa

 DSW Waterpolo Poznań

 WTS Bytom

 Szymański 9  Kowalewski 7  Diadura 16  Bakulo 6  Różycki 6  Radwański 8
 Sekuła 4  Walkowiak 5  Radziński 7  Oleksów Jan 2  Wielogórski 4  Andrzejewski 5
 Sypuła 2  Plust 4  Bar 5  Piecuch 2  Zawadzki

4

 Malinowski 4
 Banaszek 1  Kulis Marcin 3  Knap 4  Troczyński 2  Bocheński 2  Moś 4
 Kalinowski 1  Nowicki 3  Michalski 4  Derlatka 1  Drula 2  Paczyna 2
 Brokmaier -  Słowik 2  Bednarek 3  Iwoła -  Iwanowicz 2  Piecuch 1
 Filocha -  Kulis Michał 1  Piątek Piotr 2  Kozera -  Szymonik 2  Heil 1
 Krych -  Rękawek 1  Wulkiewicz 1  Madej -  Wróbel 2  Łukomski 1
 Matusiak -  Stonawski 1  Krawczyk -  Ślusarczyk -  Cichy 1  Roszak 1
 Neuman -  Łazarski -  Piątek Marcin -  Targowski -  Goździak 1  Broncel -
     Juruć -      Leone - bramkarz  Łuc 1  Kawka -

 Wagner - bramkarz  Szabłowski - bramkarz  Kovalevski - bramkarz  Oleksów Adam - bramkarz  Yazerski - bramkarz  

 Trener: R.Sekuła

 Trener: P.Diakonów

 Trenerzy:

 E.Kujawa i D.Otrembski

 Trener: J.Słowikowski

 Trener: J.Maciąg

 Trenerzy:

 K.Paczyna i M.Broncel

 

                                         NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA