MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 5                       

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    Puchar Polski 2014

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 27-29.03.2015

                                                                                      

 GRUPA A: Szczecin (org.Arkonia Szczecin)

 Sędziowie: R.Andrzejewski, Ł.Król, G.Moœ, P.Szymański.

GRUPA B: Warszawa (org.Legia Warszawa)

 Sędziowie:

M.Iwoła, R.Liszewski, M.Michalak, A.Oleksów.

 ŁSTW ŁódŸ - CKS Orka Szczecin

13:5

(4:2,2:2,4:1,3:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

26:8

(5:3,5:2,9:1,7:2)

 Arkonia Szczecin - UKS MOSM Bytom

3:32

(0:4,0:7,1:11,2:10)  

 UKPW Legia Warszawa - GKPW 59 Gorzów

15:5

(5:2,3:0,2:2,5:1)

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ

16:10

(6:2,2:1,4:3,4:4)

 Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

11:9

(3:5,0:1,5:0,3:3)

 Arkonia Szczecin - Neptun ŁódŸ

7:6

(2:0,1:3,2:1,2:2)

 UKPW Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec

21:8

(6:1,6:2,4:3,5:2)

 UKS MOSM Bytom - CKS Orka Szczecin

10:5

(3:1,3:0,2:1,2:3)

 GKPW 59 Gorzów - KSZO Ostrowiec

13:12

(6:3,3:6,4:0,0:3)

 ŁSTW ŁódŸ - Neptun ŁódŸ

17:5

(5:2,1:2,4:0,7:1)

 UKPW Legia Warszawa - Alfa Gorzów

25:3

(12:0,2:1,4:2,7:0)

 Arkonia Szczecin - CKS Orka Szczecin

9:13

(2:1,2:2,3:4,2:6)

 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

14:8

(2:3,3:1,5:1,4:3)

 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ

19:3

(7:1,4:0,3:2,5:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

14:13

(5:2,3:3,2:5,4:3)

 Neptun ŁódŸ - CKS Orka Szczecin

7:9

(0:4,2:2,2:0,3:3)

 Alfa Gorzów - KSZO Ostrowiec

8:11

(3:5,1:2,3:1,1:3)

 Arkonia Szczecin - ŁSTW ŁódŸ

6:17

(2:7,3:3,0:3,1:4)

 UKPW Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

27:14

(6:2,8:4,8:3,5:5)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1.UKS MOSM Bytom 12:0 77-21  1.UKPW Legia Warszawa 12:0 88-30
 2.ŁSTW  ŁódŸ 9:3 57-32  2.Pałac Młodzieży Warszawa 9:3 65-57
 3.CKS ORKA Szczecin 6:6 32-39  3.GKPW 59 Gorzów 6:6 41-46
 4.Arkonia Szczecin 3:9 25-68  4.KSZO Ostrowiec 3:9 44-56
 5.Neptun ŁódŸ 0:12 21-52  5.Alfa Gorzów 0:12 27-76

TURNIEJE FINAŁOWE: 5-7.06.2015

 

o miejsca 1-4: Warszawa (org.UKPW Legia Warszawa i Pałac Młodzieży Warszawa).

 Sędziowie: Ł.Czapliński, M.Iwoła, R.Koryzna, Ł.Król.

 

 UKPW Legia Warszawa(1B) - Pałac Młodzieży Warszawa(2B)

28:5

(6:0,4:1,8:2,10:2)

 UKS MOSM Bytom(1A) - ŁSTW  ŁódŸ(2A)

21:8

(7:1,5:3,3:1,6:3)

 UKS MOSM Bytom(1A) - Pałac Młodzieży Warszawa(2B)

10:4

(1:1,2:1,3:0,4:2)

 UKPW Legia Warszawa(1B) - ŁSTW  ŁódŸ(2A)

34:6

(7:2,14:1,4:1,9:2)

 ŁSTW  ŁódŸ(2A) - Pałac Młodzieży Warszawa(2B)

13:14

(7:1,2:4,3:3,1:6)

 UKS MOSM Bytom(1A) - UKPW Legia Warszawa(1B)

7:12

(2:4,1:3,3:2,1:3)

o miejsca 5-10: Szczecin - org.Arkonia Szczecin.

 Sędziowie: K.Adamski, B.Gierałtowski, P.Szymański, W.Włoch.

RUNDA ELIMINACYJNA TURNIEJU:

 

GRUPA I: 

 CKS ORKA Szczecin (3 zespół Gr.A R.Kwalifikacyjnej)
 

 Neptun ŁódŸ (5 zespół Gr.A R.Kwalifikacyjnej)

 

GRUPA II:

 GKPW 59 Gorzów (3 zespół Gr.B R.Kwalifikacyjnej)
 

 Arkonia Szczecin (4 zespół gr.A R.Kwalifikacyjnej)

 Alfa Gorzów (5 zespół Gr.B R.Kwalifikacyjnej)

   GRUPA II:
 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

8:16

(1:4,3:4,3:4,1:4

 GRUPA I:      Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

11:10

(2:3,2:0,3:5,4:2)

 CKS ORKA Szczecin - Neptun ŁódŸ

6:6 i rz.k. 3:4

(1:2,2:0,1:3,2:1)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

15:9

(3:1,2:3,6:1,4:4

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA I      GRUPA II    
 1.Neptun ŁódŸ 2:1 6-6  1.Alfa Gorzów 3:3 26-19
 2.CKS ORKA Szczecin 1:2 6-6  2.GKPW 59 Gorzów 3:3 23-25
 3.Arkonia Szczecin 3:3 20-25

 

RUNDA FINAŁOWA TURNIEJU: 7.06.

 

 o miejsce 5 MPJ: Neptun ŁódŸ - Alfa Gorzów

7:8

(1:0,3:2,2:3,1:3)

 o miejsce 7 MPJ: CKS ORKA Szczecin - GKPW 59 Gorzów

10:0 vo

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2015

 

 1. UKPW Legia Warszawa 9:0 74-18
 2. UKS MOSM Bytom 6:3 38-24
 3. Pałac Młodzieży Warszawa 3:6 23-51  
 4. ŁSTW  ŁódŸ 0:9 27-69  
         
 5.   Alfa Gorzów      
 6. Neptun ŁódŸ      
 7. CKS ORKA Szczecin      
 8. GKPW 59 Gorzów      
 9. Arkonia Szczecin      
 10.  KSZO Ostrowiec      

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin KW FIN RAZEM  GKPW 59 Gorzów KW FIN RAZEM  ŁSTW  ŁódŸ KW FIN RAZEM KSZO Ostrowiec KW FIN RAZEM
 Kalinowski 9 8 17  Rękawek 5 9 14  Gidaszewski 13 7 20  Tracz 18   18
 Rakoczy 3 5 8  Łazarski 12 - 12  Gabryszewski 11 4 15

 Kamiński

11   11
 Hamera 5 - 5  Juruć 6 5 11  Wulkiewicz 7 6 13  Kotaœ Piotr 5   5
 Kozakiewicz 4 - 4  Stonawski 8 1 9  Mielcarek 11 1 12  Ozga 3   3
 Malisz 1 2 3  Bobowski 3 4 7  Opas 4 5 9  Pałasz 2   2
 Banaszek 1 1 2  Dereżynski 3 3 6  Skrzypiński 5 1 6  Bruszewski 1   1
 Sawicki - 2 2  Lasoń 4 1 5  Makrocki 1 3 4  Kochański 1   1
 Daszkiewicz - 1 1  Gaczyński - - -  Kapuœciński 3 - 3  Krycia 1   1
 Dziarmaga 1 - 1  Podolski - - -  Cichoń 1 - 1  Miżełowski 1   1
 Melnik 1 - 1  Szamotulski - - -  Kielan 1 - 1  Wołek 1   1
 Wagner - 1 1  Karsz - bramkarz  Simiński - - -  Kozieł -   -
 Podkówka - - -  Trener: P.Diakonów  Wiktorowicz - bramkarz  Kotaœ Wojciech - bramkarz
 Prabucki - - -  Trener: P.Antoniak    Krawczyk - bramkarz
 Nazarow - bramkarz      Trener: R.Serwin
 Preis - bramkarz        
 Trenerzy: K.Łukaszewicz i R.Sekuła        
           
 CKS ORKA Szczecin

KW

FIN RAZEM    Pałac Warszawa KW FIN RAZEM    Legia Warszawa KW FIN RAZEM
 Neumann 13 1 14  Maciejewski 29 6 35  Piecuch 20 15 35
 Filocha 8 1 9  Machniewski 11 2 13  Kozera 15 16 31
 Bajko Aleksander 5 - 5  Kalata 7 2 9  Oleksów 14 11 25
 Matusiak 3 - 3  Rudziński - 7 7  Œlusarczyk 16 4 20
 Gadomski 1 1 2  Brzeski 6 - 6  Durjasz 3 12 15
 Krych 1 1 2  Burski 2 2 4  Madej 7 5 12
 Nadolski 1 2 3  Nerlewski 3 1 4  Przybysz 4 4 8
 Bajko Jerzy - - -  Slizień-Kuczapski 3 1 4  Nasterski 3 2 5
 Michalski - - -  Borkowski 1 2 3  Idzi 2 2 4
 Sobczak - - -  Sadowski 1 - 1  Paczkowski 1 3 4
 Maciejczyk - bramkarz  Szymankiewicz 1 - 1  Chełchowski 2 - 2
 Trener: K.Zaworski  Œwistak 1 - 1  Pękul - bramkarz 1 - 1
 Mroziński - bramkarz  Widomski - bramkarz
   Suliga - bramkarz  Trener: J.Słowikowski
   Trener: I.Stępiński  
                             
 Alfa Gorzów KW FIN RAZEM  UKS MOSM Bytom KW FIN RAZEM  Neptun ŁódŸ KW FIN RAZEM
 Dziaduk 12 14 26  Paczyna 15 6 21  Sznajder 7 4 11
 Mruk 8 4 12  Radwański 15 5 20  Batke 3 3 6
 Słomowski 4 5 9  Sielski 13 7 20  Lewiński 4 1 5
 Baranowski 2 3 5  Cebo 11 8 19  Rogala 3 1 4
 Brończyk - 3 3  Moœ 8 7 15  Bartosik 3 - 3
 Madejek - 2 2  Kawka 5 1 6  Polkowski - 4 4
 Radzimski - 2 2  Struzik 4 1 5  Wójcicki Cezary 1 - 1
 Czułada - 1 1  Wagner 4 - 4  Cegielski - - -
 Paplicki 1 - 1  Warczak - 2 2  Stachowiak - - -
 Kojro - - -  Cichy 1 - 1  Szczot - - -
 Skwarek - - -  Jamroży 1 - 1  Wójcicki Juliusz - - -
 Fil - bramkarz  Szołtysik - 1 1  Kępka - bramkarz
 Trener: J.Osiński  Malinowski - bramkarz  Koœka - bramkarz
   Mroczek - bramkarz  Trener: W.Berendiuga
 

 Trenerzy:

 K.Paczyna, M.Broncel, J.Liniewiecki

 
                                                                                                                                                                                                                                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA