MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW  

2 1 3 / 14

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  Puchar Polski 2013

RUNDA ELIMINACYJNA:  

 GRUPA A: Mazowiecko-Œwiętokrzyska

 GRUPA B: Łódzko-Œlšska

 GRUPA C: Lubusko-Zachodniopomorska:

7.12.Sędziowie: Ł.Banaszewski i P.Wojtaszek

Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

15:2

(3:1,5:1,3:0,4:0)

 I termin: Turniej Kwalifikacyjny: 15-16.02.2014 - Bytom

 Sędziowie: R.Andrzejewski, D.Broncel, M.Ciuraj, J.Gottschalk,

                    Ł.Serewiœ, S.Sitek 

I termin: 18-19.01.2014

Sędziowie: P.Szymański, P.Ulchurski

Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

9:5

(0:0,1:1,1:2,7:2)

 Neptun ŁódŸ - Neptun II ŁódŸ

25:6

(7:0,7:1,5:1,6:4)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

13:2

(4:0,3:0,1:2,5:0)

14:4

(1:1,7:0,1:3,5:0)

08.02.: Sędziowie: Ł.Banaszewski i M.Iwoła

Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

14:6

(4:0,3:1,2:2,5:3)

 UKS MOSM Bytom - UKS MOSM II Bytom

31:2

(9:0,7:0,7:0,8:2)

 II termin: 22-23.02.2014

 GKPW 59 Gorzów - Alfa II Gorzów

15:4

(4:0,3:1,5:1,3:2)

14:4

(4:0,3:1,4:0,3:3)

Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

16:7

(2:2,6:1,3:1,5:3)

 Neptun II ŁódŸ- ŁSTW ŁódŸ

0:35

(0:13,0:3,0:13,0:6)

III termin: 8-9.03.2014

 

Sędziowie: J.Gottschalk i M.Michalak

Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec

9:21

(1:8,3:1,2:6,3:6)

 Neptun ŁódŸ - UKS MOSM II Bytom

20:2

(5:0,6:0,5:1,4:1)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

15:11

(2:5,5:2,3:3,5:1)

15:11

(4:1,2:2,3:3,6:5)

Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec

4:20

(0:5,2:7,1:4,1:4)

 UKS MOSM II Bytom - ŁSTW ŁódŸ

5:21

(0:8,2:5,1:3,2:5)

 Arkonia Szczecin - Alfa II Gorzów

21:0

(6:0,3:0,4:0,8:0)

19:0

(7:0,5:0,5:0,2:0)

30.03.: Sędziowie: J.Gottschalk i M.Michalak

Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

4:22

(0:4,1:8,1:5,2:5)

 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ

18:5

(5:3,3:1,7:0,3:1)

 IV termin: 15.03.2014

 AZS AWF Poznań - Alfa Gorzów

2:26

(1:6,0:6,1:7,0:7)

2:19

(1:4,1:5,0:7,0:3)

Sędzia: A.Oleksów

Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

1:11

(0:5,0:2,1:1,0:3)

 UKS MOSM Bytom - Neptun II ŁódŸ

25:1

(10:0,5:0,7:0,3:3)

  V termin: 17-18.03.2014

 Alfa Gorzów - Alfa II Gorzów

 Sędzia: S.Żabski

24:2

(7:0,6:2,6:0,5:0)

19:0

(5:0,5:2,6:0,5:0)

17.05.: Sędziowie: Ł.Banaszewski i M.Iwoła

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

 

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

 

9:12

(2:1,1:4,2:2,4:5)

9:10

(1:1,2:3,3:3,3:3)

 Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

3:9

(0:3,0:3,2:3,1:0)

 VI termin: 26-27.03.2014

 GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia: S.Żabski

2:19

(1:3,0:6,0:4,1:6

1:24

(0:7,0:7,1:5,0:5

 07.06.: Sędzia: M.Iwoła 

 KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

 KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

19:7

(2:1,6:0,6:2,5:4)

19:9

(3:2,4:0,6:3,6:4)

 UKS MOSM II Bytom - Neptun II ŁódŸ

16:3

(4:1,4:0,6:0,2:2)

 Alfa II Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia: S.Żabski

3:36

(0:10,1:9,0:10,2:7)

2:26

(0:8,1:6,0:6,1:6)

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ

14:8

(4:0,5:1,4:3,1:4)

VII termin: 17-18.04.2014

Sędzia: S.Żabski

  II termin:

 15-16.03.2014 Bytom - mecze w grupach po Turn.Kw.

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

 

12:4

(7:0,3:0,1:0,2:3)

13:0

(2:0,4:0,6:0,1:0)

 

 UKS MOSM II Bytom - Neptun II ŁódŸ

12:4

(6:2,2:0,4:1,0:1)

 Alfa II Gorzów - Arkonia Szczecin

0:20

(0:6,0:7,0:4,0:3)

1:25

(0:6,0:6,1:5,0:8)

 

 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ

15:2

(0:1,5:0,4:1,6:0)

 Alfa II Gorzów - AZS AWF Poznań

1:10

(1:3,0:1,0:2,0:4)

0:13

(0:3,0:4,0:4,0:2)

 

 UKS MOSM II Bytom - Neptun II ŁódŸ

17:8

(4:3,7:2,4:2,2:1)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

9:3

(4:1,0:1,3:1,2:0)

7:5

(4:1,0:2,1:2,2:0)

 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ

13:3

(6:1,3:1,3:0,1:1)

VIII termin: 26-27.04.2014 

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

 Sędzia: R.Sekuła

9:4

(2:2,2:0,4:0,1:2)

16:0

(3:0,6:0,3:0,4:0)

6:2

(1:0,2:1,1:1,2:0)

13:1

(4:0,5:0,2:1,2:0)

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ

19:5

(5:0,5:1,5:2,4:2)

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ

22:8

(5:0,9:2,7:3,1:3)

 IX termin: 24-25.05.2014

 
 ŁódŸ - 26-27.04.2014.  Sędziowie: R.Koryzna i Ł.Król

 AZS AWF Poznań - Alfa II Gorzów

 Sędzia: B.Sypioła

11:3

(3:1,2:2,3:0,3:0)

11:2

(2:1,3:0,4:1,2:0)

 ŁSTW ŁódŸ - Neptun ŁódŸ

15:4

(3:1,4:1,3:0,5:2)

 ŁSTW ŁódŸ - Neptun ŁódŸ

4:8

(2:2,0:3,1:2,1:1)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

 Sędziowie: K.Garbolewski i M.Michalak

3:14

(1:1,0:5,1:5,1:3)

4:8

(2:1,2:3,0:3,0:1)

 III termin:

 17-18.05.2014 Bytom - mecze w grupach po Turn.Kw.

 Sędziowie: D.Broncel i S.Sitek

25.05. Gorzów: Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

 Sędzia: Ł.Czapliński

3:5

(0:1,0:0,0:2,3:2)

5:5

(2:2,1:0,0:2,2:1)

rz.k.1:3

 UKS MOSM II Bytom - Neptun II ŁódŸ

8:4

(1:2,1:0,4:0,2:2)

 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ

12:2

(2:1,1:0,5:0,4:1)

X termin: 8/9.06.2014

 
 UKS MOSM II Bytom - Neptun II ŁódŸ

11:4

(1:1,1:0,6:1,3:2)

 Alfa II Gorzów - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: Ł.Czapliński

7:18

(0:4,3:4,3:5,1:5)

1:23

(1:4,0:8,0:4,0:7)

 UKS MOSM Bytom - Neptun ŁódŸ

17:4

(6:1,5:0,2:0,4:3)

XI termin: 15.06.2014

 
 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ

22:3

(5:2,6:0,6:0,5:1)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: Ł.Czapliński

13:8

(5:3,1:3,4:1,3:1)

8:4

(4:0,4:0,2:0,0:2)

 

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW ŁódŸ

23:5

(6:1,6:1,6:2,5:1)

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: P.Wojtaszek

3:9

4:9

 14-15.06.2014   ŁódŸ

 Sędziowie: J.Gottschalk i R.Koryzna

 
 Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

7:7

(1:1,3:1,2:2,1:3)

i rz.karne 15:14

 
 Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

6:11

(1:2,3:3,0:2,2:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

   

 GRUPA A  GRUPA B  

 GRUPA C

   
 1.Pałac Młodzieży Warszawa

24:0

109-43

 1.UKS MOSM Bytom

36:0

231-48

 1.Alfa Gorzów

47:1 265-46
 2.KSZO Ostrowiec

12:12

110-81

 2.ŁSTW ŁódŸ

16:20

131-143

 2.Arkonia Szczecin

37:11 194-47
 3.UKPW Legia Warszawa

0:24

41-136

 3.Neptun ŁódŸ

11:25

89-129

 3.GKPW 59 Gorzów

24:24 146-158
 4.UKS MOSM II Bytom

15:9

73-95

 4.AZS AWF Poznań

12:36 89-168
 5.Neptun II ŁódŸ

0:24

30-149

 5.Alfa II Gorzów

0:48 30-305

 

Do turnieju finałowego awansowały po DWA najlepsze zespoły każdej z grup Rundy Kwalifikacyjnej

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - 20-22.06.2014 - Ostrowiec Œw.

 

 Alfa Gorzów(1C) – Arkonia Szczecin(2C)

8:6

(3:2,1:2,1:1,3:1)

 UKS MOSM Bytom(1B) – ŁSTW ŁódŸ(2B)

17:9

(5:4,3:3,4:2,5:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa(1A) – KSZO Ostrowiec(2A)

14:9

(5:1,0:4,3:1,6:3)

 Alfa Gorzów(1C) – ŁSTW ŁódŸ(2B)

4:10

(0:1,1:3,0:2,3:4)

 Pałac Młodzieży Warszawa(1A) – Arkonia Szczecin(2C)

17:8

(5:1,4:2,4:1,4:4)

 UKS MOSM Bytom(1B) – KSZO Ostrowiec(2A)

12:3

(3:0,4:1,2:1,3:1)

 UKS MOSM Bytom(1B) – Alfa Gorzów(1C)

15:2

(4:0,5:1,2:0,4:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa(1A) – ŁSTW ŁódŸ(2B)

15:7

(3:4,2:2,5:0,5:1)

 KSZO Ostrowiec(2A) – Arkonia Szczecin(2C)

10:3

(2:1,2:1,3:1,3:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa(1A) – Alfa Gorzów(1C)

10:7

(4:2,1:0,4:4,1:1)

 UKS MOSM Bytom(1B) – Arkonia Szczecin(2C)

21:2

(6:0,7:0,5:2,3:0)

 KSZO Ostrowiec(2A) – ŁSTW ŁódŸ(2B)

9:10

(3:1,2:4,3:2,1:3)

 ŁSTW ŁódŸ(2B) – Arkonia Szczecin(2C)

12:7

(2:0,5:2,3:1,2:4)

 Alfa Gorzów(1C) – KSZO Ostrowiec(2A)

8:10

(3:5,0:1,3:2,2:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa(1A) – UKS MOSM Bytom(1B)

6:9

(2:1,2:3,1:2,1:3)

Sędziowie: M.Iwoła, S.Sitek, W.Włoch, P.Wojtaszek.

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 2014:

 

 1. UKS MOSM Bytom 15:0 74-22
 2. Pałac Młodzieży Warszawa 12:3 62-40
 3. ŁSTW ŁódŸ 9:6 48-52
 4. KSZO Ostrowiec 6:9 41-47
 5. Alfa Gorzów 3:12 29-51  
 6. Arkonia Szczecin 0:15 26-68  
 7-13. Alfa II Gorzów      
         AZS AWF Poznań      

         GKPW 59 Gorzów

         Neptun ŁódŸ

         Neptun II ŁódŸ

     

         UKPW Legia Warszawa

     
         UKS MOSM II Bytom      

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

Pałac Młodzieży Warszawa

EL FIN RAZEM

UKPW Legia Warszawa

EL FIN RAZEM
 Pałasz 35 9 44  Kalata 37 18 55  Wójcik 25   25
 Ozga 17 11 28  Rudziński 21 25 46  Kitłowski Piotr 5   5
 Kochański 17 4 21  Szymankiewicz 12 4 16  Burski 2   2
 Lipicki 15 3 18  Dębowski 11 3 14  Zera 2   2
 Sadłowski 7 9 16  Nerlewski 4 7 11  Bartczak 1   1
 Waza  7 3 10  Œwięciak 6 - 6  Chodak 1   1
 Nawodziński  6 1 7  Motyczyński 4 1 5  Olejnik 1   1
 Szlšszkiewicz 2 - 2  Wojciechowski 5 - 5  Figielski -   -
 Grys 1 - 1  Jaworowski 3 - 3  Kalinowski -   -
 Wiecheć 1 - 1  Sadowski 2 1 3  Kitłowski Michał -   -
 Krakowiak - - -  Nasterski 1 1 2  Nowak -   -
 Żak - - -  Resiak 1 1 2  Piecuch -   -
         Wyrobek 1 - 1  Sawicki -   -
         Żbikowski - bramkarz 1 1 2  Œmierzycki -   -
                 Lipiński -   -
                 Suliga - bramkarz 4   4
 Krawczyk - bram. 1   1  Chałko - bramkarz                 Nowak - bramkarz      
 Trener: R.Serwin    Trener: I.Stępiński  Trenerzy: R.Liszewski i P.Biadoń

 

 ŁSTW ŁódŸ 

EL FIN RAZEM

Neptun ŁódŸ 

EL FIN RAZEM

UKS MOSM Bytom 

EL FIN RAZEM
 Skrzypiński 46 20 66  Sznajder 32   32    Paczyna 77 21 98
 Kielan 42 18 60  Batke 21   21    Cebo 59 27 86
 Kowalczyk 11 1 12  Stachowiak 9   9  Struzik 26 6 32
 Makrocki 8 3 12  Kępka 7   7  Kawka 22 1 23
 Wojtyniak 10 - 10  Bartosik 5   5  Jamroży 8 10 18
 Kucharski - 5 5  Wójcicki Julek 4   4  Mroczek 11 1 12
 Woœko 5 - 5  Cegielski 3   3  Szołtysik 11 1 12
 Wulkiewicz 4 1 5  Krysztofiak 3   3  Œlusarek 4 5 9
 Janicki 3 - 3  Sztylka 2   2  Gnutek 4 2 6
 Gabryszewski 1 - 1  Górniak 1   1  Broncel 5 - 5
 Rapacki - - -  Zawrzykaj 1   1  Chudy 4 - 4
 Rozwens - - -  Tomaszewski -   -  Kobyłecki - - -
 Andrzejewski - br. 1 - 1          Wiœniowski - bramkarz
   Pacanowski - bramkarz  Pilarski - bramkarz

 Trenerzy: K.Garbolewski i P.Antoniak

 Trener: W.Berendyuha  Trenerzy: M.Broncel i K.Paczyna 
       
       

Neptun II ŁódŸ 

EL FIN RAZEM

UKS MOSM II Bytom 

EL FIN RAZEM
         Wójcicki Jakub 16   16    Pietryga 38   38
         Wójcicki Cezary 4   4  Walke 7   7
         Szymański 3   3  Rożniewski 6   6
 Rudny 2   2  Guzy 5   5
         Augustyniak 1   1  Bielat 4   4
         Skrzyński 1   1  Ragus 4   4
         Telbuch Krzysztof 1   1  Kuzia 3   3
 Łukomski -   -  Nowak 3   3
         Szczawiński -   -  Krawczyński 2   2
         Telbuch Piotr -   -  Krawczyk 1   1
         Gaszewski -   -  Bomba -   -
         Wiœniewski -   -  Krybus -   -
                 Siemieniec -   -
                 Sobel -   -
           Siebler - bramkarz
         Rdzanek - bramkarz  Wotzka - bramkarz
         Trener: W.Berendyuha  Trener: A.Jabłoński

 

  Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM  

 Alfa II Gorzów

EL FIN RAZEM  

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM  

AZS AWF Poznań

EL FIN RAZEM  

GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM
 Baranowski 35 13 48    Ostrouch 7   7    Malisz 45 1 46    Banachowicz 65   65    Gaczyński 52   52
 Madejek 42 6 48    Gapski 6   6    Hamera 45 - 45    Wielgus Jakub 8   8    Masłowski 25   25
 Kojro 47 - 47    Mataczyna 5   5    Daszkiewicz 18 11 29    Piasecka 5   5    Podolski 20   20
 Brończyk 34 3 37    Sołtysiak 3   3    Wiese 17 7 24    Kurant 2   2    Michałowski 10   10
 Budnik 32 2 34    Klepacz 2   2    Majerski 23 - 23    Wielgus Kacper 2   2    Piórkowski Oskar 8   8
 Czułada 29 3 32    Lebiedż 2   2    Rakowski 15 - 15    Jankiewicz -   -    Piórkowski Albert 2   2
 Rzemieniecka 13 - 13    Pietrzak 2   2    Podkówka 11 3 14    Matecki -   -    Buczkowski 1   1
 Pawlak 9 2 11    Borek 1   1    Sawicki 12 1 13    Szczepaniak -   -    Dojlitko 1   1
 Kłos 6 - 6    Ostrowski 1   1    Prabucki 3 3 6    Wituła -   -    Rusewicz 1   1
 Borowiak 4 - 4    Gabryniewski 1   1    Wojciechowski 2 - 2    Wojtkowiak -   -    Czapczyński -   -
           Gryczko Jakub -   -    Januszewski 1 - 1    Zwalińska -   -    Czapnik -   -
           Gryczko Jan -   -    Proloncki 1 - 1              Łuczyński -   -
           Konieczny -   -    Wancerz 1 - 1    Skowronek - bramkarz    Zieleński -   -
           Żebrowski -   -    Lamorski -   -    Musiałowski - bramkarz    Lipnicki - bramkarz
           Benda - bramkarz              Ruszała - bramkarz    Marysiok - bramkarz
 Wiœniewski - bramkarz    Cedro - bramkarz    Prajs - bramkarz    Szczepaniak - bramkarz    Mšdry - bramkarz

 Trenerzy:

 J.Osiński i B.Naudzius

 

 Trenerzy:

 J.Osiński i R.Bocheński

 

 Trenerzy:

 W.Siewruk i D.Pepliński

 

 Trenerzy:

 A.Kałmuczak i J.Klimaszyk

 

 Trenerzy:

 P.Diakonów i K.Walkowiak

                                                                                            NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA