MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 3 / 14

EKSTRAKLASA

I Liga Seniorów

 

Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych     Maciej Maciej Młodzików     Puchar Polski 2014

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

Arkonia Szczecin – UKPW Legia Warszawa

10:4

(2:1, 1:1, 3:1, 4:1)

19:14

(6:6, 2:3, 5:3, 6:2)

Łukasz Czapliński - Sebastian Żabski

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – GKPW 59 Gorzów

15:9

(2:1, 6:3, 5:3, 2:2)

17:12

(6:3, 4:3, 5:2, 2:4)

Radosław Koryzna - Przemysław Wojtaszek

DSW Waterpolo Poznań – WTS Bytom

16:5

(1:2, 5:0, 5:1, 5:2)

17:6

(4:2, 5:2, 5:2, 3:0)

Krzysztof Garbolewski - Łukasz Król

GKPW 59 Gorzów – Arkonia Szczecin

7:14

(1:3, 4:4, 1:3, 1:4)

7:17

(1:3, 3:7, 2:4, 1:3)

Maciej Michalak - Wojciech Włoch

UKPW Legia Warszawa – DSW Waterpolo Poznań

10:14

(3:4, 0:2, 1:5, 6:3)

11:9

(3:1, 3:1, 1:3, 4:4)

Janusz Gottschalk - Radosław Koryzna

WTS Bytom – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

10:18

(2:4, 3:5, 3:3, 2:6)

7:17

(3:3, 1:6, 0:3, 3:5)

Łukasz Czapliński - Sebastian Żabski

WTS Bytom – GKPW 59 Gorzów

11:2

(5:1, 1:1, 1:0, 4:0)

7:6

(2:1, 1:1, 2:2, 2:2)

Maciej Michalak

DSW Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

10:10

(3:2, 1:2, 4:2, 2:4)

rz.karne: 5:4

10:10

(2:1, 2:1, 1:4, 5:4)

rz.karne: 4:3

Krzysztof Garbolewski - Janusz Gottschalk

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – UKPW Legia Warszawa

15:13

(5:6, 4:3, 3:3, 3:1)

13:9

(3:3, 5:1, 2:4, 3:1)

Łukasz Czapliński - Sebastian Żabski

Arkonia Szczecin – WTS Bytom

14:7

(3:2, 2:1, 6:3, 3:1

11:10

(2:3, 4:2, 2:3, 3:1

Łukasz Czapliński - Wojciech Włoch

UKPW Legia Warszawa – GKPW 59 Gorzów

16:11

(5:1, 2:0, 4:6, 5:4)

20:12

(4:2, 3:4, 5:2, 8:4)

Krzysztof Garbolewski - Maciej Michalak

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – DSW Waterpolo Poznań

14:13

(3:4, 3:1, 3:3, 5:5)

14:14

(4:2, 5:3, 3:2, 2:7)

rz.karne: 5:4

Janusz Gottschalk - Łukasz Król

GKPW 59 Gorzów – DSW Waterpolo Poznań

5:13

(2:3, 1:5, 2:3, 0:2)

8:13

(0:4, 4:4, 2:2, 2:3)

Maciej Michalak - Przemysław Wojtaszek

Arkonia Szczecin – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

4:13

(2:4, 0:2, 1:4, 1:3)

10:14

(1:4, 4:3, 2:5, 3:2)

Janusz Gottschalk - Radosław Koryzna

UKPW Legia Warszawa – WTS Bytom

20:12

(2:1, 6:4, 5:4, 7:3)

11:14

(3:4, 1:3, 3:3, 4:4)

Łukasz Czapliński - Sebastian Żabski

GKPW 59 Gorzów – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

9:14

(1:5, 1:3, 4:2, 3:4)

9:18

(2:4, 3:5, 2:3, 2:6)

 Łukasz Czapliński - Wojciech Włoch

UKPW Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

11:15

(2:4, 4:3, 1:3, 4:5)

11:15

(1:2, 2:2, 3:6, 5:5)

Janusz Gottschalk - Maciej Michalak

WTS Bytom – DSW Waterpolo Poznań

6:16

(3:3, 1:3, 0:2, 2:8)

5:11

(1:3, 2:1, 1:3, 1:4)

Krzysztof Garbolewski - Radosław Koryzna

DSW Waterpolo Poznań – UKPW Legia Warszawa

13:10

(4:2, 2:4, 3:3, 4:1)

12:10

(3:1, 4:1, 3:3, 2:5)

Krzysztof Garbolewski - Maciej Michalak

Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów

16:9

(3:1, 5:3, 5:4, 3:1)

11:5

(1:0, 1:3, 5:1, 4:1)

Janusz Gottschalk - Wojciech Włoch

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – WTS Bytom

20:13

(2:3, 5:2, 8:5, 5:3)

17:9

(4:4, 8:2, 0:2, 5:1)

Radosław Koryzna - Łukasz Król

Arkonia Szczecin – DSW Waterpolo Poznań

4:9

(1:3, 0:3, 1:2, 2:1)

9:9

(1:3, 2:1, 3:4, 3:1)

rz.karne: 4:3

Krzysztof Garbolewski - Maciej Michalak

GKPW 59 Gorzów – WTS Bytom

7:16

(1:2, 3:5, 1:4, 2:5)

6:8

(2:0, 2:2, 0:3, 2:3)

Łukasz Król - Wojciech Włoch

UKPW Legia Warszawa – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

11:19

(3:5, 3:5, 2:5, 3:4)

10:15

(2:4, 2:5, 2:5, 4:1)

Janusz Gottschalk - Radosław Koryzna

GKPW 59 Gorzów – UKPW Legia Warszawa

8:15

(3:5, 2:0, 1:4, 2:6)

7:7

(1:4, 3:0, 1:1, 2:2)

rz.karne: 0:3

Krzysztof Garbolewski - Maciej Michalak

DSW Waterpolo Poznań – ŁSTW Uniwersytet Łódzki

10:7

(3:3, 1:1, 4:1, 2:2)

6:14

(1:3, 1:3, 1:5, 3:3)

Radosław Koryzna - Łukasz Król

WTS Bytom – Arkonia Szczecin

14:8

(4:2, 3:2, 4:3, 3:1)

11:18

(4:3, 2:5, 1:6, 4:4)

Łukasz Czapliński - Wojciech Włoch

WTS Bytom – UKPW Legia Warszawa

7:9

(2:4, 2:1, 1:1, 2:3)

6:11

(2:1, 2:5, 1:2, 1:3)

Maciej Michalak - Wojciech Włoch

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów

12:11

(3:2, 4:3, 4:3, 1:3)

14:9

(2:3, 3:1, 5:2, 4:3)

Łukasz Król - Przemysław Wojtaszek

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – Arkonia Szczecin

10:13

(2:1, 1:5, 3:1, 4:6)

20:13

(5:5, 5:5, 4:1, 6:2)

Janusz Gottschalk - Radosław Koryzna

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2013/14:

 1.ŁSTW Uniwersytet Łódzki 

20

53:7

304-204

 2.DSW Waterpolo Poznań

20

45:15

241-178

 3.Arkonia Szczecin 20

40:20

241-205

 4.UKPW Legia Warszawa 20

23:37

233-246

 5.WTS Bytom 20

18:42

184-255

 6.GKPW 59 Gorzów 20

1:59

159-274

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW 59 Gorzów

 ŁSTW U.Łukasz  Łódź

 Ławniczak 66  Kowalewski 42  Kułakow 58
 Szymański Bartosz 48  Walkowiak 20  Bar 50
 Szymański Piotr 33  Stonawski 16  Knap 50
 Sekuła 32  Kulis Michał 15  Michalski 48
 Łukaszewicz 19  Kulis Marcin 14  Piątek Piotr 35
 Radziński 11  Nowicki 14  Bednarek 30
 Turowski 11  Bobowski 12  Piątek Marcin 10
 Sypuła 10  Łazarski 9  Gidaszewski 8
 Drula 7  Gorczyca 5  Wulkiewicz 6
 Kalinowski 2  Rękawek 4  Szeleś 5
 Szypłowski 2  Pic 2  Ścierwicki 2
 Banaszek -  Frysztak 2  Kapuściński 1
 Brokmeier -  Lasoń 1  Opas 1
 Filocha -  Juruć -  Mielcarek -
 Kozakiewicz -      Zieliński -
 Krych -        
 Radzikowski -        
 Rakoczy -        
 Kalkowski - bramkarz      Wiosna - bramkarz
 Maciejczyk - bramkarz    Kawalewski - bramkarz
 Pepliński - bramkarz  Mucharski - bramkarz  Zinkiewicz - bramkarz
 Wagner - bramkarz  Szabłowski - bramkarz  Wiktorowicz - bramkarz
 Trener: Robert Sekuła.  Trener: Piotr Diakonów.

 Trenerzy:

 Edward Kujawa i Daniel Otrembski.

 

 UKPW Legia Warszawa

 DSW Waterpolo Poznań

 WTS Bytom

 Piecuch 41  Wielogórski 71  Moś Grzegorz 29
 Kozera 32  Różycki 62  Andrzejewski 25
 Troczyński 32  Szymonik 33  Broncel 25
 Bar 30  Łuc

18

 Malinowski 15
 Oleksów Jan 30  Czapla 15  Łukomski 13
 Derlatka 28  Zawadzki 9  Radwański 13
 Biadoń 12  Cichy 8  Heil 12
 Madej 6  Goździak 8  Ciuraj 10
 Rakonjac 6  Bocheński 7  Lis 10
 Zajączkowski 4  Mazurek Marek 5  Paczyna 9
 Bakulo 3  Mazurek Krzysztof 3  Danisz 5
 Ślusarczyk 3  Iwanowicz 2  Łotocki 5
 Iwoła 2      Makles 5
 Dubas 1      Serewiś  4
 Jaworowski 1      Piecuch 3
 Jungowski 1      Roszak 1
 Romanyets -      Moś Adrian -
 Targowski -      Sielski -
 Oleksów Adam - bramkarz      Skowronek -
 Suliga - bramkarz    
 Widomski - bramkarz  Yazerski - bramkarz  Jung - bramkarz

 Trenerzy:

 Donat Oleksów i J.Słowikowski.

 Trener: Jacek Maciąg.

 Trenerzy:

 Krzysztof Paczyna i Marek Broncel.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA