MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH  

2 1 3 / 14

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2013

 

RUNDA ELIMINACYJNA - po 3 TURNIEJE W GRUPACH:

 

 GRUPA I

 

 GRUPA II

 GRUPA III

I termin: 5.04. Sędzia: R.Sekuła

 I termin: 5-6.04. - Ostrowiec Św., Sędziowie: R.Andrzejewski, G.Moś.

 I termin - sędziowie: B.Gierałtowski, W.Włoch.

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

2:9

(0:2,0:3,1:0,1:4)

 ŁSTW Łódź - Neptun Łódź

11:4

(4:1,2:0,4:2,1:1)

 AZS AWF Poznań - Alfa II Gorzów

0:15

(0:4,0:2,0:3,0:6)

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

3:10

(0:2,1:4,1:3,1:1)

 KSZO Ostrowiec - CKS ORKA Szczecin

6:13

(1:5,2:2,2:3,1:3)

 UKPW Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

4:16

(0:4,0:5,2:3,2:4)

II termin

 ŁSTW Łódź - CKS ORKA Szczecin

7:6

(2:1,2:2,2:0,1:3)

 UKPW Legia Warszawa - AZS AWF Poznań

6:7

(1:3,1:1,1:2,3:1)

UKS MOSM Bytom - Arkonia Szczecin

10:0

v.o.

 KSZO Ostrowiec - Neptun Łódź

8:5

(1:0,2:1,3:1,2:3)

 Alfa II Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

9:10

(3:1,2:6,2:2,2:1)

UKS MOSM Bytom - Arkonia Szczecin

10:0

v.o.

 Neptun Łódź - CKS ORKA Szczecin

2:18

(0:6,0:4,1:3,1:5)

 UKPW Legia Warszawa - Alfa II Gorzów

2:15

(0:2,1:5,1:4,0:4)

 III termin: 17.05.

 Sędziowie: Ł.Król i W.Włoch.

 

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Łódź 

1:14

(0:1,0:3,0:6,1:4)

 AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

7:25

(4:6,2:9,1:8,0:2)

Alfa Gorzów - UKS MOSM Bytom

0:38

(0:9,0:10,0:10,0:9)

0:32

(0:11,0:7,0:6,0:8)

 II termin: 12-13.04. - Szczecin

 Sędziowie: Ł.Czapliński, W.Włoch.

 II termin: 5-6.04.

 Sędziowie: Ł.Banaszewski, M.Iwoła, M.Michalak, A.Oleksów.

 ŁSTW Łódź - Neptun Łódź

17:0

(5:0,2:0,5:0,5:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

10:0 vo

 CKS ORKA Szczecin - KSZO Ostrowiec

8:9

(1:2,3:1,2:3,2:3)

 UKPW Legia Warszawa - Alfa II Gorzów

3:18

(0:2,1:5,1:4,0:4)

 KSZO Ostrowiec - Neptun Łódź

12:4

(2:2,2:0,4:1,4:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa II Gorzów

15:9

(4:3,2:2,5:1,4:3)

 CKS ORKA Szczecin - ŁSTW Łódź

7:7

(1:1,1:2,1:2,4:2)

 i 3:2 rz.karne

 UKPW Legia Warszawa - AZS AWF Poznań

10:5

(4:0,3:2,1:1,2:2)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Łódź 

4:10

(0:5,1:1,0:3,3:1)

 AZS AWF Poznań - Alfa II Gorzów

8:17

(3:2,2:7,2:6,1:2)

 CKS ORKA Szczecin - Neptun Łódź

13:8

(1:0,5:2,3:2,4:4)

 UKPW Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

10:18

(2:4,3:5,1:6,4:3)

 III termin: 2-3.05. - Łódź

 Sędziowie: M.Iwoła, P.Wojtaszek.

 III termin: 25.05. - Poznań

 Sędziowie: A.Oleksów, B.Sypioła

 

 KSZO Ostrowiec - CKS ORKA Szczecin

13:8

(3:0,1:3,6:1,3:4)

 AZS AWF Poznań - Alfa II Gorzów

10:0

v.o.

 ŁSTW Łódź - Neptun Łódź

22:5

(5:1,6:1,6:2,5:1)

 UKPW Legia Warszawa - Alfa II Gorzów

10:0

v.o.

 KSZO Ostrowiec - Neptun Łódź

12:10

(3:2,5:2,3:3,1:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa II Gorzów

10:0

v.o.

 ŁSTW Łódź - CKS ORKA Szczecin

28:10

(4:2,12:2,6:2,6:4)

 AZS AWF Poznań - UKPW Legia Warszawa

3:17

(1:1,0:10,1:5,1:1)

 Neptun Łódź - CKS ORKA Szczecin

15:7

(1:1,5:4,3:1,6:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa - UKPW Legia Warszawa

17:5

(6:2,5:2,5:1,4:3)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Łódź 

11:13

(3:2,4:3,2:6,2:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

14:5

(3:0,3:2,3:0,3:1)

                      

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

   

 GRUPA I  GRUPA II  

 GRUPA III

   
 1.UKS MOSM Bytom

12:0

90-0

 1.ŁSTW Łódź

25:2

129-48

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

27:0 135-49
 2.Alfa Gorzów

6:6

19-75

 2.KSZO Ostrowiec

15:12

76-85

 2.Alfa II Gorzów

9:15 83-68
 3.Arkonia Szczecin 

(-2):12

5-19

 3.CKS ORKA Szczecin

11:16

90-95

 3.UKPW Legia Warszawa

9:18 67-89
 4.Neptun Łódź

3:24

53-120

 4.AZS AWF Poznań

5:21 45-114

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA

 

GRUPA A - Bytom (31.05.-1.06.2014) zwycięzcy grup Rundy Eliminacyjnej:

 

 UKS MOSM Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

28:9

(7:4,7:2,11:1,3:2)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:
 ŁSTW Łódź - Pałac Młodzieży Warszawa

12:15

(2:4,4:4,4:2,2:5)

 1.UKS MOSM Bytom

6:0

50:17

 UKS MOSM Bytom - ŁSTW Łódź

22:8

(5:3,6:1,5:3,6:1)

 2.Pałac Młodzieży Warszawa 3:3 24:40

 Sędziowie: Ł.Król i P.Szymański.

 

 3.ŁSTW Łódź

0:6 20:37

 

GRUPA B - Szczecin (30.05.-1.06.2014) zespoły z miejsc 2 i 3 grup Rundy Eliminacyjnej:

 

 Alfa II Gorzów (2 gr.III) – UKPW Legia Warszawa (3 gr.III)

11:1

(4:1,2:0,2:0,3:0)

 KSZO Ostrowiec (2 gr.II) – CKS ORKA Szczecin (3 gr.II)

8:7

(2:3,2:1,2:2,2:1)

 Alfa Gorzów (2 gr.I) Arkonia Szczecin (3 gr.I)

5:8

(2:0,0:2,3:3,0:3)

 KSZO Ostrowiec (2 gr.II) UKPW Legia Warszawa (3 gr.III)

10:8

(2:2,2:3,4:0,2:3)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:
 Alfa Gorzów (2 gr.I) CKS ORKA Szczecin (3 gr.II)

1:19

(0:9,1:2,0:5,0:3)

 1.KSZO Ostrowiec 15:0 57-32
 Alfa II Gorzów (2 gr.III) Arkonia Szczecin (3 gr.I)

26:1

(6:0,7:0,8:0,5:1)

 2.CKS ORKA Szczecin 12:3 66-25
 CKS ORKA Szczecin (3 gr.II) UKPW Legia Warszawa (3 gr.III)

7:6

(3:1,1:1,2:1,1:3)

 3.Alfa II Gorzów 9:6 70-20
 Alfa Gorzów (2 gr.I) Alfa II Gorzów (2 gr.III)

2:21

(1:5,0:5,1:5,0:6)

 4.UKPW Legia Warszawa 6:9 42-33
 KSZO Ostrowiec (2 gr.II) Arkonia Szczecin (3 gr.I)

13:5

(4:1,3:2,3:2,3:0)

 5.Arkonia Szczecin

3:12 22-78
 Alfa II Gorzów (2 gr.III) CKS ORKA Szczecin (3 gr.II)

6:8

(1:2,1:1,0:3,4:2)

 6.Alfa Gorzów

0:15 15-84
 Alfa Gorzów (2 gr.I) KSZO Ostrowiec (2 gr.II)

6:18

(2:3,0:3,1:7,3:5)

 
 Arkonia Szczecin (3 gr.I) UKPW Legia Warszawa (3 gr.III)

4:9

(1:2,1:4,3:1,0:2)

 KSZO Ostrowiec (2 gr.II) Alfa II Gorzów (2 gr.III)

8:6

(1:1,2:2,3:1,2:2)

 Alfa Gorzów (2 gr.I) UKPW Legia Warszawa (3 gr.III)

1:18

(0:3,0:3,0:3,1:9)

 Arkonia Szczecin (3 gr.I) CKS ORKA Szczecin (3 gr.II)

4:25

(0:9,1:7,3:4,0:5)

                                                                                                                                       Sędziowie: Ł.Czapliński, B.Gierałtowski, J.Gottschalk, R.Sekuła, W.Włoch.

 

Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

awansowały wszystkie zespoły Grupy A i najlepsze trzy zespoły Grupy B.

 


 

TURNIEJ FINAŁOWY – O.O.M. - 12-13.07.2014

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 ĆF I:  ŁSTW Łódź - CKS ORKA Szczecin

12:6

(3:0,3:1,5:2,1:3)

 ĆF II: KSZO Ostrowiec - Alfa II Gorzów

9:8

(3:0,0:3,3:3,3:2)

 

PÓŁFINAŁY:

 o miejsce 5 (pierwszy mecz): CKS ORKA Szczecin (prz.CF I) - Alfa II Gorzów (prz.CF II)

6:11

(2:3,1:1,1:5,2:2)

 PF I:  UKS MOSM Bytom (zw.Grupy A Rundy Kwalifikacyjnej) - ŁSTW Łódź (zw.CF I)

14:5

(5:0,3:1,3:1,3:3)

 PF II: Pałac Młodzieży Warszawa (drugi zespół Grupy A Rundy Kwalifikacyjnej) - KSZO Ostrowiec (zw.CF II)

19:6

(6:2,4:1,4:3,5:0)

 

FINAŁY:

 o miejsce 5 (drugi mecz): CKS ORKA Szczecin (prz.CF I) - Alfa II Gorzów (prz.CF II)

5:12

(0:5,3:0,1:3,1:4)

 o miejsce 3: ŁSTW Łódź - KSZO Ostrowiec

6:6

(2:3,2:1,2:2,1:1)

rz.k.2:4

 o miejsce 1: UKS MOSM Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

17:11

(4:4,4:1,4:2,5:4)

 

Sędziowie: K.Adamski, M.Ciuraj, Ł.Czapliński, Ł.Serewiś, W.Włoch.

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2013/14

 

 1. UKS MOSM Bytom

 2. Pałac Młodzieży Warszawa

 3. KSZO Ostrowiec  
 4. ŁSTW Łódź  
 5. Alfa II Gorzów  
 6. CKS ORKA Szczecin  
 7. UKPW Legia Warszawa  
 8. Arkonia Szczecin  
 9. Alfa Gorzów  

 10-11. AZS AWF Poznań

            Neptun Łódź

 

 


SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów EL RK OOM RAZEM  

Arkonia Szczecin

EL RK OOM RAZEM  

 UKS MOSM Bytom

EL RK OOM RAZEM
 Kojro 5 6   11  Hamera - 7   7  Radwański 9 12 9 30
 Helak 3 3   6  Malisz - 4   4  Sielski 19 8 3 30
 Czułada 2 2   4

 Majerski

2 1   3  Wagner 12 8 6 26
 Rzemieniecka 3 -   3

 Wiese

- 4   4  Cebo - 8 2 10
 Rybiałek 2 -   2  Rakowski 2 -   2  Kawka 6 3 1 10
 Brończyk 2 -   2

 Gackowski

- 2   2  Paczyna - 3 7 10
 Gudel 1 1   2  Daszkiewicz - 2   2  Cichy 7 2 - 9
 Załoga 1 2   3  Podkówka 1 -   1  Moś 5 1 2 8
 Budnik - 1   1  Sawicki - 1   1  Warczak 6 - - 6
 Laufer - -   -

 Wagner

- 1   1  Marek 2 2 1 5
 Pawlak - -   -  Prabucki - -   -  Ptak 4 1 - 5
         

 Wancerz

- -   -  Struzik - 1 - 1
 Wiśniewski - bramkarz             Malinowski - bramkarz - 1 - 1

 Zoch - bramkarz

 Prajs - bramkarz

 Jamroży - bramkarz
 Trenerzy: J.Osiński i S.Żabski

 Trener: W.Siewruk

 Trenerzy: K.Paczyna i M.Broncel

 

 ORKA Szczecin

EL RK OOM RAZEM  

KSZO Ostrowiec

EL RK OOM RAZEM  

ŁSTW Łódź 

EL RK OOM RAZEM  

 Neptun Łódź 

EL RK OOM RAZEM
 Neumann 22 19 5 43  Tracz 35 26 11 72  Kapuściński 34 7 8 49  Sznajder 20     20
 Bajko Aleksander 17 16 4 39  Wołek 8 6 2 16  Gidaszewski 27 6 3 36  Polkowski 14     14
 Matusiak 17 4 3 22  Pałasz 1 7 5 13  Wulkiewicz 24 3 2 29  Lewiński 12     12
 Bajko Jerzy 11 10 - 21  Sadłowski 7 3 2 12  Gabryszewski 10 1 6 17  Szczot 4     4
 Krych 7 9 3 19  Lipicki 6 4 - 10  Kielan 14 1 1 16  Bartosik 2     2
 Filocha 9 6 2 16  Ozga 2 5 1 8  Opas 10 1 4 15  Dziadczyk 1     1
 Żurek 6 - - 6  Kucharski 5 2 - 7  Skrzypiński 8 1 - 9  Adamiak -     -
 Gadomski 1 1 - 2  Kochański 3 2 1 6  Cichoń 1 - - 1  Batke -     -
 Nadolski - 1 - 1  Waza 2 1 - 3  Kowalczyk 1 - - 1  Cegielski -     -
 Keczmer - - - -  Krawczyk 1 - - 1  Andrzejewski - - - -  Rogala -     -
 Michalski - - - -  Nawodziński 1 - - 1  Makrocki - - - -  Stachowiak -     -
           Krakowiak - - - -  Simiński  - - - -  Wójcicki -     -
                     Wojtyniak - - - -          
 Mysiorski - bramkarz  Kotas - bramkarz            Krysztofiak - bramkarz
 Maciejczyk - bramkarz  Grys - bramkarz  Wiktorowicz - bramkarz  Kępka - bramkarz
 Trener: K.Zaworski  Trener: R.Serwin  Trenerzy: P.Antoniak i E.Kujawa  Trener: W.Berendiuga

     

Alfa II Gorzów  

EL RK OOM RAZEM

AZS AWF Poznań

EL RK OOM RAZEM

Pałac Mł. Warszawa

EL RK OOM RAZEM

Legia Warszawa

EL RK OOM RAZEM
 Mruk 24 12 14 50  Grajzer 17     17  Maciejewski 20 10 9 39    Idzi 24 21   45
 Dziaduk 6 24 - 30  Kucharski 8     8  Rudziński 9 5 8 22  Przybysz 17 13   30
 Pakulski 15 7 3 25  Banachowicz 4     4  Kalata 18 2 1 21  Paczkowski 10 5   15
 Radzimski 11 5 3 19  Gajos 1     1  Nasterski 13 3 4 20  Kacprzak 2 2   4
 Halla 9 4 3 16  Herkowiak 1     1  Chełchowski 17 - - 17  Wójcik 2 1   3
 Madejek 2 4 4 10  Lisiak 1     1  Brzeski 7 3 5 15  Bartczak 1 -   1
 Skwarek  3 6 1 10  Piasecka 1     1  Machniewski 13 1 1 15  Kitłowski Piotr 1 -   1
 Paplicki 5 3 1 9  Piątkowski 1     1  Durjasz 11 - 1 12  Burski - -   -
 Baranowski 3 3 2 8  Skowronek -     -  Szymankiewicz 3 - - 3  Chodak - -   -
 Malinowski 4 2 - 6  Wielgus  -     -  Chylaszek 2 - - 2  Kitłowski Michał - -   -
 Teresiński 1 - - 1  Babiaczyk -     -  Nerlewski 1 - 1 2  Śmierzycki - -   -
                     Świstak 1 - - 1          
           Wietecha - bram.

1

   

1

 Święciak - - - -  Zera - -   -
                     Lipczyński - bramkarz  Nowak - bramkarz
 Słomowski - bramkarz    Stutko - bramkarz  Suliga - bramkarz
 Trenerzy: J.Osiński i S.Żabski  Trenerzy: J.Klimaszyk i A.Kałmuczak  Trener: I.Stępiński i J.Czekalska  Trener: R.Liszewski i P.Biadoń

 

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA