MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH  

2 1 7 / 1 8

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2018

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:

 Lubusko-Łódzko-Mazowiecko-Zachodniopomorska.

 GRUPA B:

Lubusko-Łódzko-Œlšsko-Œwiętokrzyska.

I termin: 7-8.10.2017 - Szczecin

Sędziowie: Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

I termin: 7-8.10.2017 - Ostrowiec Œw.

 Sędziowie: Radosław Liszewski i Armen Papazjan.

UKS Neptun ŁódŸ - Alfa Gorzów

3:9

(0:3,0:1,3:1,0:4)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ

11:9

(3:3,3:1,2:5,3:0)

Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

17:3

(3:0,5:2,4:1,5:0)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

25:7

(4:0,5:2,6:1,10:4)

UKS Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

7:1

(2:0,1:0,3:1,1:0)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

21:8

(7:1,5:0,5:2,4:5)

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

23:1

(6:0,7:0,5:0,5:1)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

24:14

(8:5,9:3,1:4,6:2)

Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

5:10

(1:1,1:1,2:5,1:3)

 GKPW 59 Gorzów - ŁSTW ŁódŸ 

8:14

(2:4,4:4,2:5,0:1)

UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

20:3

(4:0,5:1,4:1,7:1)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

26:11

(12:3,6:3,5:2,3:3)

 

II termin: 3-4.03.2018 - ŁódŸ (Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Sebastian Sitek, Wojciech Włoch.

II termin: 6-7.01.2018 - Gliwice

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Wojciech Włoch.

 

UKS Neptun ŁódŸ (2) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

10:11

(2:1,1:4,4:3,3:3)

 KSZO Ostrowiec (2) - ŁSTW ŁódŸ (3)

9:8

(2:1,3:2,2:2,2:3)

Alfa Gorzów (1) - Arkonia Szczecin (4)

45:0

(14:0,9:0,10:0,12:0)

 WTS Polonia Bytom (1) - GKPW 59 Gorzów (4)

29:2

(8:1,6:0,6:1,9:0)

Arkonia Szczecin (4) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

1:16

(0:9,0:4,1:2,0:1)

 KSZO Ostrowiec (2) - GKPW 59 Gorzów (4)

26:2

(1:1,8:1,11:0,6:0)

UKS Neptun ŁódŸ (2) - Alfa Gorzów (1)

6:20

(2:6,0:4,2:5,2:5)

 WTS Polonia Bytom (1) - ŁSTW ŁódŸ (3)

14:6

(1:2,6:1,4:1,3:2)

Alfa Gorzów (1) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

11:9

(1:3,4:2,3:3,3:1)

 GKPW 59 Gorzów (4) - ŁSTW ŁódŸ (3)

9:20

(1:5,2:5,3:6,3:4)

UKS Neptun ŁódŸ (2) - Arkonia Szczecin (4)

23:4

(6:0,4:0,8:2,5:2)

 WTS Polonia Bytom (1) - KSZO Ostrowiec (2)

24:7

(3:1,8:1,9:1,4:4)

 

III termin: 14-15.04.2018 - Gorzów Wlkp. (Alfa)

Delegat KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie: Łukasz Czapliński, Jakub Henkiel, Mateusz Kulis, Maciej Mruk.

III termin: 3-4.03.2018 - ŁódŸ (ŁSTW)

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Konrad Adamski, Radosłšw Koryzna,

Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

UKS Neptun ŁódŸ (2) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

9:11

(2:2,3:5,3:2,1:2)

 ŁSTW ŁódŸ (3) - KSZO Ostrowiec (2)

13:9

(3:2,3:3,3:1,4:3)

Alfa Gorzów (1) - Arkonia Szczecin (4)

42:2

(8:0,11:1,13:1,10:0)

 GKPW Gorzów (4) - WTS Polonia Bytom (1)

3:21

(1:4,2:6,0:6,0:5)

Arkonia Szczecin (4) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

5:14

(0:6,0:2,3:5,2:1)

 GKPW Gorzów (4) - KSZO Ostrowiec (2)

10:21

(3:8,1:5,3:4,3:4)

Alfa Gorzów (1) - UKS Neptun ŁódŸ (2)

7:5

(2:2,3:2,1:0,1:1)

 ŁSTW ŁódŸ (3) - WTS Polonia Bytom (1)

4:19

(0:3,2:3,1:4,1:9)

Arkonia Szczecin (4) - UKS Neptun ŁódŸ (2)

3:28

(0:6,0:7,2:6,1:9)

 KSZO Ostrowiec (2) - WTS Polonia Bytom (1)

6:27

(1:7,1:7,1:8,3:5)

Alfa Gorzów (1) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

15:5

(4:0,4:0,1:2,6:3)

 ŁSTW ŁódŸ (3) - GKPW Gorzów (4)

18:7

(6:2,3:0,3:4,6:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 

 1.Alfa Gorzów

27:0

182-36

 1.WTS Polonia Bytom

27:0

206-54

 2.Pałac Młodzieży Warszawa

15:12

89-71

 2.KSZO Ostrowiec

15:12

124-133

 3.UKS Neptun ŁódŸ

12:15

111-69

 3.ŁSTW ŁódŸ  

12:15

100-107

 4.Arkonia Szczecin

0:27

22-228

 4.GKPW 59 Gorzów

0:27

62-198

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 19-20.05.2018:

 

GRUPA I: Ostrowiec Œw.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Wojciech Kotaœ, Sebastian Paczkowski, Wojciech Włoch.

 Alfa Gorzów (1 m Gr.A) - Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A)

17:5

(5:1,4:2,4:2,4:0)

 WTS Polonia Bytom (1 m Gr.B) - KSZO Ostrowiec (2 m Gr.B)

23:13

(6:3,5:4,5:2,7:4)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 WTS Polonia Bytom (1 m Gr.B) - Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A)

11:6

(3:1,3:2,5:1,0:2)

 1.Alfa Gorzów 9:0 57-20
 Alfa Gorzów (1 m Gr.A) - KSZO Ostrowiec (2 m Gr.B)

22:9

(6:0,4:1,6:4,6:4)

 2.WTS Polonia Bytom 6:3 40-37
 Alfa Gorzów (1 m Gr.A) - WTS Polonia Bytom (1 m Gr.B)

18:6

(6:1,5:2,4:1,3:2)

 3.Pałac Młodzieży Warszawa 3:6 26-39
 Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A) - KSZO Ostrowiec (2 m Gr.B)

15:11

(2:2,4:3,4:2,5:4)

 4.KSZO Ostrowiec

0:9 33-60

 

GRUPA II: ŁódŸ (organizatorzy: Neptun i ŁSTW)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski, Bartosz Koœka, Michał Machniewski, Armen Papazjan.

 UKS Neptun ŁódŸ (3 m Gr.A) - Arkonia Szczecin (4 m Gr.A)

29:5

(7:1,7:1,8:2,7:1)

 ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.B) -  GKPW 59 Gorzów (4 m Gr.B)

21:7

(4:1,7:0,4:3,6:3)

KOŃCOWA TABELA GRUPY:

 UKS Neptun ŁódŸ (3 m Gr.A) - GKPW 59 Gorzów (4 m Gr.B)

35:5

(9:0,9:3,11:1,6:1)

 1.UKS Neptun ŁódŸ 9:0 87-21
 ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.B) - Arkonia Szczecin (4 m Gr.A)

13:4

(2:1,3:1,6:2,2:0)

 2.ŁSTW ŁódŸ 6:3 45-34
 UKS Neptun ŁódŸ (3 m Gr.A) - ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.B)

23:11

(6:0,6:4,6:4,5:3)

 3.GKPW 59 Gorzów

3:6 29-68

 7.06. - Szczecin - sędzia: Łukasz Król.

Arkonia Szczecin (4 m Gr.A) - GKPW 59 Gorzów (4 m Gr.B)

12:17

(1:2,4:4,5:4,4:7)

 4.Arkonia Szczecin 0:9 21-59

 

Do turnieju finałowego awansujš:

 - wszystkie zespoły Grupy I Rundy Kwalifikacyjnej:

          -  dwa najlepsze zespoły Grupy II Rundy Kwalifikacyjnej:


TURNIEJ FINAŁOWY: 6-8.07.2018 - Gliwice

Organizator OOM: Œlšska Federacja Sportu, Katowice ul.Koœciuszki 191.

 

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski, Janusz Gottschalk, Krzysztof Grobelski,

                Radosław Koryzna, Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

 

6.07.
 Alfa Gorzów (1Gr.I) - UKS Neptun ŁódŸ (1Gr.II)

10:6

(3:1,3:0,2:2,2:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (3Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (2Gr.II)

8:6

(2:0,2:3,2:0,2:3)

 WTS Polonia Bytom (2Gr.I) - KSZO Ostrowiec (4Gr.I)

8:9

(2:0,0:3,2:4,4:2)

7.07.
 Alfa Gorzów (1Gr.I) - KSZO Ostrowiec (4Gr.I)

21:7

(6:0,6:2,3:3,6:2)

 WTS Polonia Bytom (2Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (2Gr.II)

10:9

(3:2,3:1,2:3,2:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (3Gr.I) - UKS Neptun ŁódŸ (1Gr.II)

5:8

(2:0,2:2,1:3,0:3)

 KSZO Ostrowiec (4Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (2Gr.II)

10:7

(1:1,4:1,2:3,3:2)

 Alfa Gorzów (1Gr.I) - Pałac Młodzieży Warszawa (3Gr.I)

20:5

(2:1,5:2,6:2,7:0)

WTS Polonia Bytom (2Gr.I) - UKS Neptun ŁódŸ (1Gr.II)

10:13

(3:3,4:3,2:5,1:2)

8.07.

 KSZO Ostrowiec (4Gr.I) - UKS Neptun ŁódŸ (1Gr.II)

10:9

(2:3,2:2,3:2,3:2)

 Alfa Gorzów (1Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (2Gr.II)

27:4

(7:1,7:1,7:1,6:1)

 WTS Polonia Bytom (2Gr.I) - Pałac Młodzieży Warszawa (3Gr.I)

9:13

(0:3,0:4,4:3,5:3)

 UKS Neptun ŁódŸ (1Gr.II) - ŁSTW ŁódŸ (2Gr.II)

9:5

(1:1,1:0,5:3,2:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa (3Gr.I) - KSZO Ostrowiec (4Gr.I)

2:7

(0:2,1:0,0:2,1:3)

 Alfa Gorzów (1Gr.I) - WTS Polonia Bytom (2Gr.I)

24:5

(8:1,7:0,4:4,5:0)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2018:

 

 1.Alfa Gorzów 15:0 102-27
 2.KSZO Ostrowiec 12:3 43-47
 3.UKS Neptun ŁódŸ 9:6 45-40
 4.Pałac Młodzieży Warszawa 6:9 33-50
 5.WTS Polonia Bytom 3:12 42-68
 6.ŁSTW ŁódŸ 0:15 31-64
 7. GKPW 59 Gorzów 3:0 17-12
 8. Arkonia Szczecin 0:3 12-17

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów EL RK OOM RAZEM

Arkonia Szczecin

EL RK OOM RAZEM

 Pałac Młodzieży W-wa

EL RK OOM RAZEM

Neptun ŁódŸ  

EL RK OOM RAZEM
 Podolski 37 13 28 78  Hoffman 3 6   9  Wójcik 21 7 9 37  Rudny 11 19 16 46
 Brończyk 49 13 15 77  Wiœniewski 5 4   9  Zbrzeski 21 4 4 29  Bartosik 15 14 12 41
 Cegielski 20 8 16 44  Blank 6 2   8  Kaczmarek 10 6 2 18  Telbuch Piotr 22 10 4 36
 Rusewicz 19 6 15 40  Borkowski Mikołaj 3 3   6  Resiak 11 2 5 18  Sztylka 15 8 5 28
 Ostrouch 13 6 9 28  Rakoczy - 3   3  Kitłowski Michał 12 1 4 17  Wójcicki Cezary 12 9 2 23
 Buczkowski 17 5 4 26  Horbaty 2 -   2  Lipiński 7 4 2 13  Telbuch Krzysztof 10 7 4 21
 Mataczyna 7 - 7 14  Banaszek 1 1   2  Lenarczyk 2 1 1 4  Wojtyniak 11 7 1 19
 Gabryniewski 7 - 6 13  Pajor - 1   1  Wyrzykowski - 1 3 4  Stachowiak 6 5 1 12
 Borek 8 1 1 10  Prabucki 1 -   1  Styslavski - - 3 3  Wójcicki Juliusz 3 6 - 9
 Gapski - 4 - 4  Warkocz 1 -   1  Zieliński  2 - - 2  Wójcicki Jakub 4 - - 4
 Mšdry 2 1 - 3  Zaczko - 1   1  Rutkowski - - - -  Kostur 1 2 - 3
 Sołtysiak 2 - 1 3  Gołšb - -   -  Œmierzycki - - - -  Gabryszewski 1 - - 1
 Bełdzikowski 1 - - 1  Łuczak - -   -  Chałko - bramkarz  Gaszewski - - - -
 Benda - bramkarz  Sosin - -   -  Nowak - bramkarz  Matuszewski - - - -
 Wiœniewski - bramkarz  Borkowski Maciej - bramkarz  Trenerzy:  Szmajda - - - -
 Wojtaszek - bramkarz  Kwasigroch - bramkarz  Ignacy Stępiński i Jakub Słowikowski.  Augustyniak - bramkarz
 Trenerzy:

 Trener: Wojciech Siewruk.

   Górniak - bramkarz
 Jacek Osiński i Sebastian Żabski.

 

   Krawczyk - bramkarz

 

 

 

 Trener: Wiktor Berendiuha.

                                             
GKPW 59 Gorzów

EL

RK

OOM

RAZEM

 

KSZO Ostrowiec

EL

RK

OOM

RAZEM

 

ŁSTW ŁódŸ 

EL

RK

OOM

RAZEM

WTS Polonia Bytom

EL

RK

OOM

RAZEM

 Zieliński 25 12   37  Krakowiak 39 9 10 59  Zemło 31 8 7 46  Bomba 73 11 12 96
 Masłowski Bartłomiej 22 10   32  Ozga 15 16 13 44  Brzeski 19 6 10 35  Babula 47 7 12 66
 Henicz 7 3   10  Sadłowski 27 - - 27  Garbolewski 9 13 6 28  Siebler 21 11 8 40
 Masłowski Michał 2 1   3  Kot 15 2 4 21  Janicki 17 6 2 25  Guzy 25 5 3 33
 Ostromęcki 2 1   3  Idzikowski 10 - 5 15  Stasiak 6 3 2 11  Gilner 17 2 2 21
 Paluch 2 1   3  Nadbrzuchowski 8 1 5 14  Zdziech 6 3 2 11  Trychta 5 - 1 6
 Zborowski 1 1   2  Nochelski 6 - - 6  Jargiełło 4 3 - 7  Kocik 3 - 2 5
 Wola 1 -   1  Staniszewski - 1 4 5  Matusiak 4 1 - 5  Szopa 4 - 1 5
 Piórkowski - -   -  Walesic 1 2 2 5  Biniaszczyk - 2 - 2  Wotzka 1 3 1 5
 Szulewa - -   -  Pietrzyk 2 1 - 3  Wójcicki 2 - - 2  Zborowski 4 - - 4
 Zabierek - -   -  Piliński 3 - - 3  Hutnik 1 - 1 2  Leœniewski 2 1 - 3
 Brandt  - bramkarz  Pałasz 2 - - 2  Konopka 1 - 1 2  Sojka 3 - - 3
 Żurawski- bramkarz  Malicki 1 - - 1  Chałaj - - - -  Cziba 1 - - 1

 Trener: Piotr Diakonów.

 Ostrowski - 1 - 1  Podsędkowski - bramkarz  Krogul - - - -

 

 Rasiński 1 - - 1  Sylwestrowicz - bramkarz  Ganiuszkin - bramkarz
 Soboń - - - -  Wiœniewski Tomasz - bramkarz  Nepsuj - bramkarz
 Kwiatkowski - bramkarz

 Trener: Edward Kujawa.

 Wiœniewski Michał - bramkarz
 Skaliński - bramkarz

 Trenerzy:

 Trenerzy:  

Krzysztof Paczyna i Marek Broncel.

   Mariusz Stawecki i Robert Serwin.  

                                                                                      NA GÓRĘ STRONY                                                      STRONA GŁÓWNA