PUCHAR  POLSKI  2018

21-22.04.2018 - Gliwice

Mistrzostwa Polski Seniorów     I Liga    Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    M.M.Młodzików U-13

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 21-22.04.2018

Delegat KTPW: Krzysztof Garbolewski.

Sędziowie: Janusz Gottschalk, Radosław Koryzna, Armen Papazjan, Wojciech Włoch.
 

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 
  ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER - Alfa Gorzów Wlkp.

20:8

(4:1,4:1,8:3,4:3)

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - KS Waterpolo Poznań

13:12

(6:4,2:1,4:4,1:3)

 AZS Uniwersytet Warszawa - KS Waterpolo Poznań

8:19

(1:3,2:4,3:8,2:4)

                                               

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - AZS Uniwersytet Warszawa

10:4

(1:1,2:0,4:1,3:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

GRUPA A:

GRUPA B:

 1.ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER 3:0 20-8  1.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 6:0 23-16
 2.Alfa Gorzów Wlkp. 0:3 8-20  2.KS Waterpolo Poznań 3:3 31-21

 3.AZS Uniwersytet Warszawa

0:6 12-29

 

FINAŁY: 22.04.2018

 

 o miejsce III:

Alfa Gorzów Wlkp. (2A) - KS Waterpolo Poznań (2B)

8:16

(1:5,2:3,1:5,4:3)

 o miejsce I:

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER (1A) - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1B)

12:11

(3:2,5:2,2:3,2:4)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2018:

 

 1. ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

 2.  ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 3. KS Waterpolo Poznań
 4. Alfa Gorzów Wlkp.
 5. AZS Uniwersytet Warszawa

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Alfa Gorzów

RAZEM

ŁSTW Łódź

RAZEM
 Podolski 7  Tomicević 11
 Czapla 4  Sielski 7
 Brończyk 3  Bar 6
 Mruk 1  Dubelir 4
 Słomowski 1  Troczyński 3
 Borek -  Opas 1
 Ostrouch -  Brzeski -
 Rusewicz -  Gidaszewski -
 Sołtysiak -  Stasiak -
 Benda - bramkarz  Malinowski - bramkarz
 Wiśniewski - bramkarz  Szabłowski - bramkarz

 Trener: Bartosz Naudzius

 Trener: Edward Kujawa

       

AZS UW Warszawa

RAZEM

 WTS Polonia Bytom

RAZEM  KS Waterpolo Poznań RAZEM
 Rudziński 3  Lasch 6  Różycki 11
 Banaszewski 2  Moś Grzegorz 6  Goździak 10
 Bednarek 2  Bomba 5  Szymonik 10
 Wójcik 2  Cebo 5  Kulis Michał 8
 Borkowski 1  Behen 3  Rękawek 4
 Cameron 1  Babula 2  Kulis Marcin 2
 Kitłowski 1  Moś Adrian 2  Kowalewski 1
 Frankiewicz -  Struzik 2  Miałkowski 1
 Jaworowski -  Paczyna Radosław 1    
 Kiljan -  Roszak 1    
     Broncel -    
     Chudy -    
   Jung - bramkarz  
 Borecki- bramkarz  Wiśniowski - bramkarz  Handze Paweł - bramkarz
 Trener: Jakub Bednarek  Trener: Krzysztof Paczyna  Trener: Jacek Maciąg

 

                                         NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA