LIGA ŚWIATOWA FINA

FINAŁ                                                              HISTORIA

LIGA 2002  LIGA 2003  LIGA 2004  LIGA 2005  LIGA 2006  LIGA 2007  LIGA 2008  LIGA 2009  LIGA 2011  LIGA 2012  LIGA 2013  LIGA 2014  LIGA 2015  LIGA 2016  LIGA 2017

 

RUNDA WSTĘPNA

 

  EUROPA
   I - 17.11. II - 8.12. III - 26.01.  IV - 23.02.  V - 16.03. VI KOŃCOWE TABELE GRUP:
GRUPA A

ITA-GER

8:5

FRA-MNE

8:12

FRA-ITA

7:11

GER-MNE

7:16

ITA-MNE

8:7

GER-FRA

7:6

MNE-FRA

11:3

GER-ITA

4:11

MNE-GER

7:5

ITA-FRA

11:5

MNE-ITA

6:5

FRA-GER

9:8

 1. Flag of Montenegro Czarnogóra

 2. Flag of Italy Włochy

 3. Flag of Germany Niemcy

 4. Francja

15

15

3

3

59-36

54-34

36-57

38-60

GRUPA B

RUS-GRE

9:6

MAC-CRO

7:9

CRO-RUS

12:7

GRE-MAC

8:6

MAC-RUS

3:4

GRE-CRO

17:16(rz.k.)

GRE-RUS

10:9

CRO-MAC

12:9

RUS-CRO

7:12

MAC-GRE

7:6

RUS-MAC

16:8

CRO-GRE

10:6

 1. Flag of Croatia Chorwacja

 2. Flag of Russia Rosja

 3. Flag of Greece Grecja

 4. Macedonia

16

9

8

3

71-53

52-51

53-57

40-55

GRUPA C  

ROU-ESP

9:7

SRB-TUR

19:5

TUR-ESP

4:9

ROU-SRB

5:7

SRB-ESP

7:6

TUR-ROU

8:16

ESP-ROU

9:7

TUR-SRB

3:16

ESP-TUR

14:6

SRB-ROU

18:5

ROU-TUR

13:10

ESP-SRB

9:12

 1. Flag of Serbia Serbia

 2. Flag of Spain Hiszpania

 3. Flag of Romania Rumunia

 4. Turcja 

18

9

9

0

81-33

54-45

50-43

41-105

 

AFRYKA

17-20.06. (Tunis)

                                  AZJA & OCEANIA

  

  19-23.05. - Osaka                                    26-30.05. - Tianjin (CHN)

 Tunezja - Maroko

 R.P.A. - Algeria

 R.P.A. - Maroko

 Tunezja - Algeria

 R.P.A. - Tunezja

 Maroko - Algeria

 Tunezja - Maroko

 R.P.A. - Algeria

 R.P.A. - Maroko

 Tunezja - Algeria

 Algeria - Maroko

 R.P.A. - Tunezja

 

18:3

19:3

21:1

25:4

11:8

14:15

16:4

17:5

19:3

15:7

14:7

10:4

 Chiny - Kazachstan

 Iran - Nowa Zelandia

 Japonia - Australia

 Chiny - Iran

 Australia - Kazachstan

 Japonia - Nowa Zelandia

 Chiny - Nowa Zelandia

 Australia - Iran

 Japonia - Kazachstan

 Kazachstan - Nowa Zelandia   

 Australia - Chiny

 Japonia - Iran

 Australia - Nowa Zelandia

 Kazachstan - Iran

 Japonia - Chiny

13:9

12:15

11:16

18:8

10:5

16:4

17:6

23:1

7:6

21:6

15:4

15:6

17:3

23:8

5:9

 Kazachstan - Nowa Zelandia

 Australia - Japonia

 Chiny - Iran

 Kazachstan - Iran

 Australia - Nowa Zelandia

 Chiny - Japonia

 Australia - Kazachstan

 Japonia - Iran

 Chiny - Nowa Zelandia

 Australia - Iran

 Japonia - Nowa Zelandia

 Chiny - Kazachstan

 Nowa Zelandia - Iran

 Japonia - Kazachstan

 Australia - Chiny 647

20:5

  9:8

10:5

21:4

14:4

 12:11

11:7

24:2

14:8

23:3

19:7

12:9

11:10

  8:11

10:6

 1.

  R.P.A.

18

97-24

 2.

  Tunezja

12

86-39

 3.

  Algeria

6

48-97

 4.

  Maroko

0

32-103

AMERYKI

5-9.05. - Los Alamitos

  USA - Wenezuela        24:0 i 21:0

  USA - Brazylia             12:8 i 12:4

  Brazylia - Wenezuela  21:2 i 19:6

 

 1. USA

12

69-12

 2. Brazylia

6

52-32

 3. Wenezuela

0

8-85

 

 1.

 Flag of Australia Australia

30 148-52
 2.   Chiny 24 115-86
 3.

  Kazachstan

15 132-84
 4.  Flag of Japan Japonia 15 124-82
 5.   Nowa Zelandia 6 69-160
 6.   Iran 0 59-183

  

      

 

 

 

 

FINAŁ: 13-18.07. - Niś(SRB)

 Grupa A: USA, Czarnogóra, Chiny, Hiszpania

 Grupa B: Chorwacja, Australia, Serbia, R.P.A.

                                                                                  

RUNDA ELIMINACYJNA

 Czarnogóra - Chiny

16:4  

 USA - Chiny

11:5  

 Chiny - Hiszpania

  5:11

 Chorwacja - Australia  

  7:10    

 Australia - R.P.A.

19:4

 Chorwacja - R.P.A.  

22:1

 Hiszpania - USA

  3:7

 Czarnogóra - Hiszpania  

11:7

 USA - Czarnogóra  

  9:11(rz.k.)  

 Serbia - R.P.A.  

22:0

 Chorwacja - Serbia   

  8:9

 Serbia - Australia  

  8:6

 

TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 GRUPA A          GRUPA B    
 1.Czarnogóra   8  38-20    1.Serbia 9 39-14
 2.USA    7  27-17    2.Australia 6 35-19
 3.Hiszpania   3  21-23    3.Chorwacja 3 37-19
 4.Chiny     14-38    4.R.P.A. 0   5-63

 

PÓŁFINAŁY

 PF I: USA(A2) - Chorwacja(B3)    11:13    USA(prz.PF I) - Chiny(prz.PF IV)  13:6
 PF II: Hiszpania(A3) - Australia(B2)     5:6  Hiszpania(prz.PF II) - R.P.A.(prz.PF III)    12:1
 PF III: Czarnogóra(A1) - R.P.A.(B4)  21:2  Australia(zw.PF II) - Czarnogóra(zw.PF III)    6:8
 PF IV: Serbia(B1) - Chiny(A4)  17:4  Chorwacja(zw.PF I) - Serbia(zw.PF IV)   11:14  

                          

                                RUNDA FINAŁOWA                                 

 o VII miejsce: Chiny - R.P.A. 11:5  
 o V miejsce: Hiszpania - USA 6:7  
 o III miejsce: Australia - Chorwacja    7:9  
 o I miejsce: Czarnogóra - Serbia   10:10 i 12:14 (rz.k.)  

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA LIGI ŚWIATOWEJ FINA 2010:

Image:Med 1.png

Serbia

Image:Med 2.png

Czarnogóra 

Image:Med 3.png

Chorwacja

4.

Australia

5.

USA

6.

Hiszpania  

7.

Chiny

8.

R.P.A.

   
Free Web Counter

                                                                           NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA