RUNDA ZASADNICZA

RUNDA

 

I

II

III

IV

ŁSTW Uniqa ŁódŸ - MKP "Słowianka" Gorzów

 

11:6

-

-

16:9

ŁSTW Uniqa ŁódŸ - Arkonia Szczecin  Szczecin

13:7

 14:9

-

-

ŁSTW Uniqa ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

 

-

14:12

-

14:8

KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

-

13:9

9:8

 -

MKP "Słowianka" Gorzów - Arkonia Szczecin

11:10

-

8:9 (d)

 -

MKP "Słowianka" Gorzów - KSZO Ostrowiec

 

-

-

9:6

8:10

 

TABELA ROZGRYWEK PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

1. ŁSTW Uniqa ŁódŸ

 6

 12:0

 82-51

2. KSZO Ostrowiec

 6

   6:6

 58:62

3. MKP "Słowianka" Gorzów

 6

   4:8

 51-62

4. Arkonia Szczecin

 6

 2:10

 52-68

 

RUNDA "PLAY-OFF":

                                PÓŁFINAŁY:

                                KSZO Ostrowiec - MKP "Słowianka" Gorzów 4:15 i 5:6

                  ŁSTW Uniqa ŁódŸ - Arkonia Szczecin 13:6 i 10:6

 

                                FINAŁY:

                   o bršz: KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin 6:5

                  o złoto: ŁSTW Uniqa ŁódŸ - MKP "Słowianka" Gorzów  13:8

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2002/3

1. ŁSTW Uniqa ŁódŸ

2. MKP "Słowianka" Gorzów

3. KSZO Ostrowiec

4. Arkonia Szczecin

 

TABELA "FAIR PLAY":

1. MKP "Słowianka" Gorzów

- 46 pkt. karne

2. ŁSTW Uniqa ŁódŸ

- 54 pkt. karne

3. Arkonia Szczecin 

- 55 pkt. karne

4. KSZO Ostrowiec

- 75 pkt. karnych

 

NAJLEPSI STRZELCY ROZGRYWEK:

1. Wójcik P. (KSZO)

- 33 bramek

2. Skuratow V. (ŁSTW)

- 30 bramek

3. Drzewiński M. (ŁSTW)

- 22 bramek

4. Sekuła R. (Arkonia)

- 19 bramek

 

STRZELCY BRAMEK:

ŁSTW Uniqa ŁódŸ:                                         MKP Gorzów:

 RUNDA

I

II

IV

Pl-off

RAZEM

 RUNDA

I

III

IV

Pl-off

RAZEM

 Skuratow V.

5

9

8

8

30

 Wielogórski P.

3

2

5

4

14

 Drzewiński M.

3

6

6

7

22

 Żabski S.

4

4

4

2

14

 Knap G.

7

4

2

5

18

 Cichy P.

1

4

3

4

12

 Perka A.

0

4

7

7

18

 Iwanowicz R.

2

2

1

2

7

 Plech S.

1

1

4

2

8

 

 Sompolski D.

1

2

4

0

7

 Otrembski D.

0

3

1

2

6

 

 Stachowiak M.

-

-

-

7

7

 Terała J.

-

-

0

3

3

 

 Pawlak G.

0

2

-

4

6

 Dębski M.

-

-

-

2

2

 

 GoŸdziak B.

-

-

-

5

5

 Knol M.

-

-

1

0

1

 

 Mazurek M.

3

-

-

-

3

 Œcierwicki M.

-

1

-

-

1

 

 Czapliński Ł.

2

-

-

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 Kos P.

-

-

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 Mazurek K.

1

0

-

-

1

 

Arkonia Szczecin:                                                    KSZO Ostrowiec

 RUNDA

I

II

III

Pl-off

RAZEM

 

 RUNDA

II 

III

IV

Pl-off

RAZEM 

 Sekuła R.

4

5

4

6

19

 

 Wójcik P.

10

6 9

33 

 Wróbel A.

5

4

5

1

15

 

 Wócik R.

2

4 2

12

 Biegała F.

-

-

4

4

8

 

 Twardowski M.

2

3 1

11 

 Drula M.

4

4

-

-

8

 

 Parcheta Ł.

0

1 1

6

 Lencewicz P.

1

2

2

1

6

 

 Polit P.

0

2 1

6

 Biegała W.

2

-

2

2

4

 

 Janik J. 0 0 2 2 4

 Pisarski P.

0

1

0

1

2

 

 Kołbuc T.

0

0 0

 Radzikowski J. - 0 0 2 2              
 Bugajski M. - 0 0 1 1

 

           
 Czaiński M. - - - 1 1

 

 

 

 

   

 

 Pietrzak M.

0

1

-

0

1

 

 

 

 

   

 

 Stachewicz S.

1

-

-

-

1

             

 Ulchurski M.

0

1

0

-

1

 

 

 

 

   

 

        

                           NAGRODY INDYWIDUALNE:

   Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski: Vadim SKURATOW (ŁSTW)

Najlepszy bramkarz Mistrzostw Polski: Michał DIAKONÓW (MKP)

 

                                             NA GÓRĘ STRONY