MISTRZOSTWA POLSKI

JUNIORÓW 2002/2003

 

RUNDA ZASADNICZA

 

RUNDA

I
II
III

ARK - MKP

14:7

15:2

6:5

ARK - ŁSTW

  8:1

 7:5

9:3

ARK - UKS

  8:4

10:1

19:3

ARK - KSZO

19:5

24:4

5:0

MKP - ŁSTW

17:5

 8:3

9:5

MKP - KSZO

21:7

12:1

5:0

MKP - UKS

  9:6

 7:8

15:1

UKS - ŁSTW

  6:7

 9:8

3:9

UKS - KSZO

12:6

20:3

5:0

ŁSTW - KSZO

12:3

11:2

5:0

 

TABELA ROZGRYWEK PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

 

1.

ARKONIA SZCZECIN

24:0

144-40

 

2.

MKP „Słowianka” Gorzów

16:8

117-71

 

3.

ŁSTW Łódź

10:14

74-81

4:2

4.

UKS MOSM Bytom

10:14

78-101

2:4

5.

KSZO Ostrowiec

0:24

31-151

 

 

RUNDA PLAY-OFF:

PÓŁFINAŁY:

MKP „Słowianka” Gorzów - ŁSTW „Uniqa” Łódź  3:5, 9:5 i 3:5

Arkonia Szczecin - UKS MOSM Bytom   8:3 i 11:4

 

FINAŁY:

o medal brązowy: MKP „Słowianka” Gorzów - UKS MOSM Bytom  7:5

     o medal złoty: Arkonia Szczecin - ŁSTW „Uniqa” Łódź  7:4

                           KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2002/2003:
                                               1. ARKONIA SZCZECIN
                                               2. ŁSTW „Uniqa” Łódź
                                               3. MKP „Słowianka” Gorzów
                                               4. UKS MOSM Bytom
                                               5. KSZO Ostrowiec

 

TABELA „FAIR-PLAY”:

1.

ARKONIA SZCZECIN

-   62 punkty karne

2 z pr. zamiany

2.

MKP „Słowianka” Gorzów

-   90 punkty karne

3 z pr. zamiany

3.

ŁSTW Łódź

- 100 punktów karnych

1 z pr. zamiany i 1 bez zam.

4.

UKS MOSM Bytom

- 105 punktów karnych

2 z pr. zamiany i 1 bez zam.

 

NAJLEPSI STRZELCY ROZGRYWEK:

 

1.

Sekuła R. (ARK)

- 58 bramek

2.

Wielogórski P. (MKP)

- 50 bramek

3.

Otrembski D. (ŁSTW)

- 44 bramek

4.

Wróbel A. (ARK)

- 31 bramek

5.

Ciszewski D. (UKS)

- 28 bramki

 

STRZELCY BRAMEK:

  ŁSTW "Uniqa" Łódź:                                                  UKS MOSM Bytom:

RUNDA

I

II

III

P-off

RAZEM

Otrembski D.

11

18

11

 4

44

Plech S.

4

1

3

 3

11

Karaczko R.

1

3

1

 3

8

Ścierwicki M.

0

1

0

 5

6

Książczyk P.

3

0

0

 1

4

Słonka D.

2

0

1

 0

3

Karpiak R.

2

0

0

 0

2

Jędrych M.

2

0

0

 --

2

Stopczyński T.

0

0

1

 1

2

Wagner M.

0

1

0

 1

2

Siemiński T.

0

1

0

 -

1

Stankowski T.

0

0

0

 1

1

   

  MKP „Słowianka” Gorzów: 

RUNDA

I

II

III

P-off

RAZEM

Wielogórski P.

20

14

7

 9

50

Pawlak G.

5

4

4

 5

18

Goździak B.

4

3

6

17

Mazurek M.

8

-

5

 -

13

Sompolski D.

5

-

4

 4

13

Iwanowicz R.

5

1

2

 0

8

Kos P.

3

2

0

 0

5

Madejek P.

2

-

1

 -

3

Kuczyński J.

1

1

0

 -

2

Tomaszewski T.

0

2

0

 0

2

Żabski K.

1

1

0

 0

2

Adamski K.

0

1

0

 0

1

RUNDA

I

II

III

P-off

RAZEM

Ciszewski D.

10

13

0

 5

28

Rzeszotarski K.

6

8

5

 1

20

Łotocki G.

3

4

0

 3 

10

Dąbrowski R.

1

3

0

 1

5

Popławski B.

2

2

0

 0

4

Sidło A.

2

1

0

 1

4

Rzeszotarski G.

1

2

0

 1

4

Stefanowski Ł.

3

1

0

 0

4

Staniszewski M.

0

1

1

 0

2

Brudek A.

0

1

0

 0

1

Łabuz W,

0

1

0

 0

1

Puton R.

0

0

1

 0

1

 

 Arkonia Szczecin:

RUNDA

I

II

III

P-off

RAZEM

Sekuła R.

21

17

13

 7

58

Wróbel A.

9

12

4

 6 

31

Pisarski P.

4

2

5

5

16

Antroszenko M.

5

5

1

  1 

12

Lencewicz P.

4

4

2

 2

12

Radzikowski J.

5

1

2

 3

11

Bugajski M.

0

5

2

 0

7

Pietrzak M.

0

4

2

 0

6

Kaczmarczyk J.

0

2

1

 2

5

Gierałtowski B.

0

2

1

 0

3

Leszek W.

0

1

1

 0

2

Dybikowski T.

1

0

0

 0

1

Ulchurski M.

0

1

0

 0

1

   KSZO Ostrowiec:

RUNDA

I

II

RAZEM

Janik Jakub

10

3

13

Polit P.

2

3

5

Słowikowski J.

4

0

4

Kieloch H.

1

1

2

Kołbuc T.

2

0

2

Bar M.

1

0

1

Brodawka M.

0

1

1

Jareński P.

1

0

1

                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                      STRONA GŁÓWNA