MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2002/2003

 

RUNDA ZASADNICZA - eliminacje do O.O.M.

 

RUNDA

I
II
III

ARK - MKP

22:4

18:5

15:6

ARK - ŁSTW

14:2

17:7

  9:4

ARK - KSZ

20:2

18:5

17:2

ARK - UKS

26:3

 19:9 

12:6

KSZ - ŁSTW

  9:5

   5:12

5:11

KSZ - UKS

   8:10

12:10 (po dogr.) 

4:8

KSZ - MKP

 19:10

10:7 

10:7

UKS - ŁSTW

  6:11

 4:7 

6:7

UKS - MKP

7:8 (po dogr.)

9:7 (po dogr.) 

6:12

MKP - ŁSTW

         8:12

10:12

8:15

 

TABELA ROZGRYWEK PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

 

1.

Arkonia Szczecin

 24:0

 207-55

2.

ŁSTW "Uniqa" Łódź

 16:8

 105-121

3.

KSZO Ostrowiec

 10:14

   91-135

4.

UKS MOSM Bytom

   6:18

   84-133

5.

MKP „Słowianka” Gorzów

    4:20

     92-155

 

IX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY  "Pomorze - 2003"

                               Półfinały:  

                               ŁSTW "Uniqa" Łódź - KSZO Ostrowiec 7:6, 4:9 i 7:8

                               ARKONIA Szczecin - UKS MOSM Bytom 16:2 i 12:0

                               

                               Finały:

                               o medal brązowy : ŁSTW "Uniqa" Łódź  - UKS MOSM Bytom 4:1

                               o medal złoty : ARKONIA Szczecin - KSZO Ostrowiec    7:2

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

(OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)

 

                                                      1. ARKONIA Szczecin

                                                      2. KSZO Ostrowiec

                                                      3 .ŁSTW "UNIQA" Łódź

                                                      4. UKS MOSM Bytom

 

                                                      5. MKP "Słowianka" Gorzów

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Robert SEKUŁA (Arkonia)

    Najlepszy bramkarz: Michał ROZPIERSKI (ŁSTW)

 

TABELA „FAIR-PLAY” (pkt. karne):

 

 RUNDAIIIIIIFinałRAZEM

1.

ARKONIA SZCZECIN

18

14249  65

2.

KSZO Ostrowiec

30

312827

116 (1 z pr.zam.)

3.

UKS MOSM Bytom

34

37369

116 (2 z pr.zam.)

4.

ŁSTW "Uniqa" Łódź

34

373925135

 

NAJLEPSI STRZELCY ROZGRYWEK:

 

 RUNDAIIIIIIFinałRAZEM

1.

Sekuła R. (ARK)

 37

29

2318107 bramek

2.

Pisarski P. (ARK)

 18

18

17 7 60 bramek

3.

Janik Jakub (KSZ)

 13

158 9 45 bramek

4.

Goździak B. (MKP)

 13

1214 - 39 bramek

5.

Stopczyński T. (ŁSTW)

   9

11

10 8 38 bramek

 

STRZELCY BRAMEK:

    ARKONIA Szczecin:                                                           KSZO Ostrowiec:

RUNDA

I

II

III

Finał

RAZEM

Sekuła R.

37

 29

23

18

89

Pisarski P.

18

 18

17

7

53

Ulchurski M.

10

 7

4

0

21

Radzikowski J.

5

 10

2

6

17

Gierałtowski B.

5

 4

5

2

14

Samborski M.

1

 0

2

2

3

Szypłowski D.

0

1

0

0

1

Maślanka P.

0

1

0

0

1

Ulchurski P.

0

1

0

0

1

Karapuda K.

0

1

0

0

1

 

        ŁSTW "Uniqa" Łódź:

RUNDA

I

II

III

Finał

RAZEM

Wagner M.

3

 1

0

2

6

Wachnik T.

1

 0

0

0

1

Stopczyński T.

9

 11

10

8

38

Ścierwicki M.

1

 7

7

4

19

Harasimiuk M.

5

 5

6

3

19

Zatorski P.

2

 0

1

0

3

Karaczko R.

7

 10

9

5

31

Skiba A.

1

 0

0

0

1

Soból A.

1

 3

4

0

8

RUNDA

I

II

III

Finał

RAZEM

Janik Jakub

13

 15

8

9

45 

Słowikowski J.

7

 0

3

6

16 

Cichocki P.

4

 8

1

2

15 

Jędrzejewski G.

6

 2

2

3

13 

Jareński P.

3

 2

4

0

Poznański M.

4

 0

1

4

9 

Kieloch H.

1

 1

2

1

5 

Bar M.

0

3

0

0

3

Pacocha J.

0

1

-

0

1

 

 

           MKP "Słowianka" Gorzów:

RUNDA

I

II

III

RAZEM

Goździak B.

13

12

14

39

Kos P.

9

8

9

26

Kuczyński J.

3

1

4

8

Madejek P.

2

2

4

8

Borowski W.

1

3

1

5

Piosik M.

2

0

0

2

Kaliński P.

0

1

1

2

Perkowski P.

0

1

-

1

Madejek F.

0

1

0

1

 

      UKS MOSM Bytom:

RUNDA

I

II

III

Finał

RAZEM

Stefanowski Ł.

12

 7 

10

0

29 

Sidło A.

5

 7

7

2

21 

Wątroba M.

1

 7

2

1

11

Puton R.

2

 3

4

0

9

Łabuz W.

3

 5

0

0

Staniszewski M.

3

 2

2

0

7

Chudzik Ł.

-

-

1

0

1

Kalyta G.

0

1

0

0

1

                       NA GÓRĘ STRONY