ELIMINACJE DO TURNIEJU FINAŁOWEGO            TABELA            TURNIEJ KOBIET

 

Sędzia Neutralny: Radosław Koryzna

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Niemcy   Gruzja   Włochy   Węgry
 GRUPA B Czarnogóra   Malta   Francja   Hiszpania
 GRUPA C: Chorwacja   Turcja   Holandia   Grecja
 GRUPA D: Rosja   Serbia   Słowacja   Rumunia

 

16.07.

18.07.

20.07.

 Czarnogóra - Francja

8:6

(3:1,1:1,2:2,2:2)

 Chorwacja - Turcja

23:2

(4:0,7:1,6:1,6:0)

 Serbia - Słowacja

13:5

(5:1,3:3,2:1,3:0)

 Rosja - Słowacja

12:6

(3:1,2:1,5:1,2:3)

 Niemcy - Gruzja

10:9

(1:3,3:2,3:2,3:2)

 Niemcy - Węgry

4:4

(1:0,0:1,2:2,1:1)

 Turcja - Grecja

1:27

(1:5,0:7,0:6,0:9)

 Rumunia - Słowacja

9:5

(4:1,2:0,2:1,1:3)

 Turcja - Holandia

5:22

(1:6,1:5,1:7,2:4)

 Gruzja - Węgry

5:12

(1:3,2:2,2:3,0:4)

 Grecja - Holandia 

12:7

(6:3,3:2,2:2,1:0)

 Gruzja - Włochy

3:14

(0:3,1:3,1:5,1:3)

 Chorwacja - Holandia

Sędzia: Radosław Koryzna

15:8

(4:2,3:1,4:1,4:4)

 Czarnogóra - Malta

17:5

(4:1,7:0,4:2,2:2)

 Rosja - Rumunia

Sędzia: Radosław Koryzna

12:7

(1:3,4:2,3:1,4:1)

 Niemcy - Włochy

1:14

(0:2,0:4,0:2,1:6)

 Rosja - Serbia

 Sędzia: Radosław Koryzna

9:11

(2:3,3:3,1:3,3:2)

 Malta - Francja

6:12

(0:3,1:2,3:3,2:4)

 Serbia - Rumunia

11:5

(3:1,3:1,3:2,2:1)

 Węgry - Włochy

5:12

(0:5,4:2,0:2,1:3)

 Chorwacja - Grecja

11:7

(2:0,5:4,3:1,1:2)

 Malta - Hiszpania

4:21

(1:4,0:5,2:8,1:4)

 Hiszpania - Francja

7:4

(1:0,4:1,2:2,0:1)

 Czarnogóra - Hiszpania

7:7

(3:2,2:1,0:3,2:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Włochy 9 40-9  1.Hiszpania 7  35-15  1.Chorwacja

9

 49-17

 1.Serbia 9  35-19
 2.Węgry 4 21-21  2.Czarnogóra 7  32-18  2.Grecja

6

 46-19

 2.Rosja 6  33-24
 3.Niemcy  4 15-27  3.Francja 3  22-21  3.Holandia

3

 37-32

 3.Rumunia 3  21-28
 4.Gruzja 0 17-36  4.Malta 0  15-50  4.Turcja

0

 8-72

 4.Słowacja 0  16-34

 

22.07.

PÓŁFINAŁY:

 mecz nr.25: Gruzja (4A) - Turcja (4C)

15:10

(6:3,1:1,3:3,5:3)

 mecz nr.26: Malta (4B) - Słowacja (4D)

6:11

(2:3,1:4,2:2,0:2)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 mecz nr.27: Węgry (2A) - Holandia (3C)

Sędzia: Radosław Koryzna

12:9

(5:4,4:2,2:1,1:2)

 mecz nr.28: Niemcy (3A) - Grecja (2C)

5:13

(3:5,0:3,1:2,1:3)

 mecz nr.29: Czarnogóra (2B) - Rumunia (3D)

15:5

(3:1,3:1,4:2,5:1)

 mecz nr.30: Francja (3B) - Rosja (2D)

9:12

(1:4,1:4,4:2,3:2)

  

24.07.

26.07.

FINAŁY:

PÓŁFINAŁY:

 o miejsce 15Turcja (prz.m.25) - Malta (prz.m.26)

7:7

(3:1,2:1,0:2,2:3)

rz.k. 6:5

 PF3: Węgry (prz.ĆF 1) - Czarnogóra (prz.ĆF 3)

6:7

(1:2,1:2,2:2,2:1)

 o miejsce 13Gruzja (zw.m.25) - Słowacja (zw.m.26)

8:6

(1:1,3:3,3:2,1:0)

 PF4: Grecja (prz.ĆF 2) - Rosja (prz.ĆF 4)

12:11

(5:1,4:4,2:4,1:2)

PÓŁFINAŁY:

 PF1: Serbia (zw.ĆF 1) - Chorwacja (zw.ĆF 3)

Sędzia: Radosław Koryzna

9:7

(5:3,1:1,1:1,2:2)

 ĆF 6: Holandia (prz.m.27) - Rumunia (prz.m.29)

12:7

(2:2,4:1,3:3,3:1)

 PF2: Hiszpania (zw.ĆF 2) - Włochy (zw.ĆF 4)

8:7

(1:1,3:2,1:3,3:1)

 ĆF 7: Niemcy (prz.m.28) - Francja (prz.m.30)

 Sędzia: Radosław Koryzna

12:5

(4:2,3:1,1:1,4:1)

 ĆWIERĆFINAŁY:

 ĆF 1: Serbia (1D) - Węgry (zw.m.27)

8:5

(4:0,1:1,2:2,1:2)

 ĆF 3: Chorwacja (1C) - Czarnogóra (zw.m.29)

9:7

(1:2,1:2,4:2,3:1)

 ĆF 4: Włochy (1A) - Rosja (zw.m.30)

11:1

(2:0,4:0,1:1,4:0)

 ĆF 2: Hiszpania (1B) - Grecja (zw.m.28)

10:6

(2:1,2:2,4:0,2:3)

 

FINAŁY:

26.07.

 o miejsce 11Rumunia (prz.ĆF 6) - Francja (prz.ĆF 7)

10:6

(2:1,3:3,4:1,1:1)

 o miejsce 9Holandia (zw.ĆF 6) - Niemcy (zw.ĆF 7)

11:12

(1:5,4:4,4:3,2:0)

28.07.

 o miejsce 7Węgry (prz.PF 3) - Rosja (prz.PF 4)

8:9

(1:2,2:3,1:3,4:1)

 o miejsce 5: Czarnogóra (zw.PF 3) - Grecja (zw.PF 4)

Sędzia: Radosław Koryzna

6:8

(1:2,3:3,1:1,1:2)

 o medal brązowy: Chorwacja (prz.PF 1) - Włochy (prz.PF 2)

10:8

(4:0,3:5,2:1,1:2)

 o medal złoty: Serbia (zw.PF 1) - Hiszpania (zw.PF 2)

7:7

 (0:1,3:3,3:2,1:1) 

rz.k.5:3

 

 KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY 2018:

 

 1.  Serbia

 2. Hiszpania
 3. Chorwacja
 4. Włochy
 5. Grecja
 6. Czarnogóra
 7. Rosja
 8. Węgry
 9.  Niemcy
10.  Holandia
11.  Rumunia
12.  Francja
13.  Gruzja
14.  Słowacja
15.  Turcja

16.  Malta

Najlepszy zawodnik ME: Filip Filipovic (SRB).

Najlepszy bramkarz ME: Dani Lopez (ESP).

Najlepsi strzelcy ME: Aleksandar Ivovic (MNE) i Ioannis Fountloulis (GRE) - po 17zdobytych bramek.


T U R N I E J  K O B I E T

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

14.07.

 

15.07.

 

17.07.

 

19.07.

21.07.

 Holandia - Chorwacja

21:1

(6:0,5:0,3:1,7:0)

 Turcja - Węgry

5:32

(1:8,1:5,1:9,2:10)

 Rosja - Niemcy

27:5

(5:2,7:1,7:1,8:1)

 Izrael - Grecja

2:16

(0:4,1:4,0:4,1:4)

 Serbia - Turcja

9:6

(3:0,1:0,2:3,3:3)

 Izrael - Włochy

Sędzia: Radosław Koryzna

2:21

(0:3,0:6,1:5,1:7)

 Serbia - Rosja

2:27

(1:6,0:8,1:3,0:10)

 Węgry - Serbia

23:6

(9:1,5:1,5:3,4:1)

 Niemcy - Turcja 

12:9

(1:1,6:5,2:2,3:1)

 Węgry - Niemcy

26:1

(8:0,7:1,4:0,7:0)

 Rosja - Turcja

35:4

(9:1,10:2,10:0,6:1)

 Izrael - Holandia

2:20

(0:8,0:7,0:3,2:2)

 Grecja - Chorwacja

21:2

(5:1,5:1,5:0,6:0)

 Włochy - Chorwacja

24:3

(7:2,6:0,5:0,6:1)

 Izrael - Chorwacja

7:7

(1:0,0:1,2:2,4:4)

 Serbia - Niemcy

8:9

(3:1,2:2,2:4,1:2)

 Chorwacja - Francja

6:17

(1:4,2:2,1:6,2:5)

 Francja - Izrael 

9:5

(3:1,2:3,3:0,1:1)

 Holandia - Francja

20:4

(6:0,6:2,3:1,5:1)

 Francja - Włochy

3:11

(1:3,1:2,0:2,1:4)

 Francja - Grecja

5:12

(1:2,2:4,1:3,1:3)

 Włochy - Grecja

6:7

(2:3,2:2,2:1,0:1)

 Holandia - Włochy

6:6

(1:2,1:2,2:0,2:2)

 Rosja - Węgry

7:8

(2:4,2:2,1:0,2:2)

 Grecja - Holandia

7:8

(1:1,1:1,3:2,2:4)

 Węgry - Hiszpania

9:13

(2:3,2:2,1:3,4:5)

 Niemcy - Hiszpania

2:27

(2:7,0:7,0:7,0:6)

 Hiszpania - Turcja

32:2

(5:0,9:0,9:1,9:1)

 Serbia - Hiszpania

2:26

(1:7,0:5,1:5,0:9)

 Hiszpania - Rosja

12:11

(2:2,4:3,2:3,4:3)

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Holandia 13

 75-20

 1.Hiszpania 15

110-26

 2.Grecja 12

 63-23

 2.Węgry 12

98-32

 3.Włochy 10

 68-21

 3.Rosja 9

107-31

 4.Francja 6

 38-54

 4.Niemcy 6

29-97

 5.Izrael 1

 18-73

 5.Serbia 3

27-91

 6.Chorwacja 1

 19-90

 6.Turcja 0

26-120

23.07.

25.07.

ĆWIERĆFINAŁY:

PÓŁFINAŁY:

 ĆF 2: Grecja (2A) - Rosja (3B)

Sędzia: Radosław Koryzna

6:6

(0:1,2:0,2:2,2:3)

rz.k. 5:4

 o miejsca 5/8: PF 3: Niemcy (prz.ĆF 1) - Włochy (prz.ĆF 3)

2:17

(0:4,0:6,0:4,2:3)

 ĆF 3: Włochy (3A) - Węgry (2B)

9:10

(3:1,1:4,4:1,1:4)

 o miejsca 5/8: PF 4: Rosja (prz.ĆF 2) - Francja (prz.ĆF 4)

13:10

(4:1,3:1,4:5,2:3)

 ĆF 1: Holandia (1A) - Niemcy (4B)

22:2

(6:0,8:0,3:1,5:1)

 PF 1: Holandia (zw.ĆF 1) - Węgry (zw.ĆF 3)

8:7

(2:1,3:3,2:1,1:2)

 ĆF 4: Francja (4A) - Hiszpania (1B)

5:14

(2:2,0:5,2:3,1:4)

 PF 2: Grecja (zw.ĆF 2) - Hiszpania (zw.ĆF 4)

11:9

(1:1,4:1,4:4,2:3)

  

FINAŁY:

23.07.

 o miejsce 11Chorwacja (6A) - Turcja (6B)

11:6

(2:0,2:1,3:1,4:4)

o miejsce 9Izrael (5A) - Serbia (5B)

4:4)

(3:1,0:2,1:0,0:1)

rz.k. 1:2

27.07.

 o miejsce 7Niemcy (prz.PF 3) - Francja (prz.PF 4)

5:13

(1:3,1:1,2:4,1:5)

 o miejsce 5:  Włochy (zw.PF 3) - Rosja (zw.PF 4)

8:14

(3:3,3:5,1:5,1:1)

 o medal brązowy: Węgry (prz.PF 1) - Hiszpania (prz.PF 2)

6:12

(1:5,2:1,0:4,3:2)

 o medal złoty: Holandia (zw.PF 1) - Grecja (zw.PF 2)

6:4

(2:1,2:2,1:0,1:1)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2018

 

  1. Holandia

  2. Grecja

  3. Hiszpania

  4. Węgry

  5. Rosja

  6. Włochy

  7. Francja

  8. Niemcy

  9. Serbia

 10. Izrael

 11. Chorwacja

 12. Turcja

                                                                      

  NA GÓRĘ STRONY                                           STRONA GŁÓWNA