MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW 2018

ELIMINACJE

 

33 MISTRZOSTWA EUROPY BARCELONA 2018 - PROGRAM

 

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 17-19.03.2017 - Praga

 Bułgaria - Austria 

7:16

 (2:4,1:5,3:4,1:3)

 Czechy - Szwajcaria 

7:8

(0:3,3:1,2:2,2:2)

 Szwajcaria - Bułgaria

12:7

(2:0,2:1,5:4,3:2)

 Czechy - Austria

11:10

(2:4,4:3,3:2,2:1)

 Szwajcaria - Austria 

9:8

(4:2,1:2,1:2,3:2)

 Czechy - Bułgaria 

10:6

 (4:3,3:1,2:1,1:1)

KOŃCOWA TABELA I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1. Szwajcaria 9 29-22
 2. Czechy 6 28-24
 3. Austria

3

34-27

 4. Bułgaria

0

20-38

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały 2 pierwsze zespoły.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA  (6-8.10.2017):

  

 GRUPA A: Rio Maior (Portugalia)

 Sędzia neutralny: Krzysztof Garbolewski

 GRUPA B:  Gorzów

 Delegat LEN: Gianni Lonzi (ITA)

 Sędziowie neutralni:

 Luis Alves (POR), Viacheslav Belevtsov (UKR), Gernot Hantschel (GER), Ivo Mares (CZE).

 Ukraina - Litwa

 Sędzia: Krzysztof Garbolewski

18:7

(3:1,5:1,4:3,6:2)

 Białoruœ - Szwajcaria

 Sędziowie: Viacheslav Belevtsov (UKR) i Gernot Hantschel (GER)

14:5

(4:3,5:0,4:2,1:0)

 Portugalia - Czechy

17:9

(4:4,4:2,6:1,3:2)

 POLSKA - Izrael

 Sędziowie: Luis Alves (POR) i Ivo Mares (CZE)

7:8

(2:2,4:1,0:4,1:1)

 Litwa - Czechy

 Sędzia: Krzysztof Garbolewski

13:8

(4:0,4:2,2:2,3:4)

 Białoruœ - Izrael

 Sędziowie: Viacheslav Belevtsov (UKR) i Ivo Mares (CZE)

9:4

(2:1,1:2,3:0,3:1)

 Portugalia - Ukraina

10:11

(4:3,1:1,3:5,2:2)

 POLSKA - Szwajcaria

Sędziowie: Luis Alves (POR) i Gernot Hantschel (GER)

7:7

(1:2,3:0,2:1,1:4)

 Czechy - Ukraina

 Sędzia: Krzysztof Garbolewski

5:10

(1:2,1:3,0:2,3:3)

 POLSKA - Białoruœ

 Sędziowie: Gernot Hantschel (GER) i Ivo Mares (CZE)

5:9

(0:2,2:0,2:5,1:2)

 Portugalia - Litwa

16:7

(4:2,3:1,4:2,5:2)

 Szwajcaria - Izrael

 Sędziowie: Luis Alves (POR) i Viacheslav Belevtsov (UKR)

3:10

(1:4,0:2,1:3,1:1)

 

                                                                                                                 KOŃCOWE TABELE GRUP II RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA A:

 

 

 GRUPA B:

 

 

 1.Ukraina

9

39-22

 1.Białoruœ

9

32-14

 2.Portugalia

6

43-27

 2.Izrael

6

22-19

 3.Litwa

3

27-42

 3.POLSKA

1

19-24

 4.Czechy

0

22-40

 4.Szwajcaria

1

15-31

 

RUNDA "PLAY-OFF":

z zespołami wg klasyfikacji Mistrzostw Europy 2016.

 

I mecz: 24.02.2018

II mecz: 3.03.2018

Gruzja (14) - Izrael (2B)

12:1

(5:0,2:0,2:0,3:1)

Izrael (2B) - Gruzja (14)

10:11

(4:5,2:4,3:2,1:0)

Holandia (12) - Litwa (3A)

28:7

(4:1,6:2,11:1,7:3)

Litwa (3A) - Holandia (12)

6:14

(1:4,0:5,2:3,3:2)

Białoruœ (1B) - Malta (15)

Sędziowie: Matan Schwartz (ISR) i Radosław Koryzna (POL)

8:7

(0:2,4:2,2:1,2:2)

Malta (15) - Białoruœ (1B)

16:9

(5:2,3:3,5:2,3:2)

Ukraina (1A) - Turcja (16)

8:8

(0:3,3:2,2:1,3:2)

Turcja (16) - Ukraina (1A)

10:7

(3:1,0:2,2:0,5:4)

Francja (9) - Szwajcaria (4B)

18:1

(4:0,3:1,4:0,7:0)

Szwajcaria (4B) - Francja (9)

5:12

(2:3,1:3,3:3,0:3)

Poznań: POLSKA (3B) - Niemcy (11)

Sędziowie: Benjamin Mercier (FRA) i Massimo Castrilli (SUI)

2:21

(0:5,0:5,1:5,1:6)

Düsseldorf: Niemcy (11) - POLSKA (3B)

Sędziowie: Haldun Toygarli (TUR) i Ivo Mares (CZE)

23:6

(6:1,6:0,7:1,4:4)

Rumunia (10) - Czechy (4A)

20:5

(5:1,5:2,6:2,4:0)

Czechy (4A) - Rumunia (10)

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Peter Balzan (MLT)

7:16

(1:5,1:4,1:3,3:5)

Portugalia (2A)- Słowacja (13)

4:16

(2:3,0:3,1:8,1:2)

Słowacja (13) - Portugalia (2A)

9:2

(1:0,4:0,3:1,1:1)

    

Awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Europy Barcelona 2018 uzyskali zwycięzcy Rundy Play-Off.

 

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU

I STRZELCY BRAMEK

ISR SUI BLR GER GER
 Martin ANDRUSZKIEWICZ 4 2 2 1 1
 Marcin BAR - - - - -
 Emil KALATA - - - - -
 Bartłomiej KOWALEWSKI 2 2 - - -
 Andrzej MACIEJEWSKI - - - 1 -
 Piotr MICHALSKI - - 1 - 1
 Jan OLEKSÓW - - - - 1
 Aleksander OZGA - - - - 1
 Tomasz SYPUŁA - - - - -
 Bartosz SZYMAŃSKI 1 2 2 - 2
 Oskar SZYMONIK - - - - -
 Paweł WIELOGÓRSKI - 1 - - -

 BRAMKARZE:

 Michał DIAKONÓW

 Jan SZABŁOWSKI

 

+

-

 

+

-

 

+

-

 

+

-

 

+

-

 TRENERZY:

 Robert SERWIN, Robert SEKUŁA i Tomasz RÓŻYCKI.

 

STRONA GŁÓWNA