PUCHAR  POLSKI  2016

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 1-2.10.2016

 

 GRUPA A: Gorzów Wlkp.

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Maciej Michalak

GRUPA B: Gliwice

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Żabski

 
 GKPW Gorzów - UKS Neptun  Łódź

10:0 vo

 WTS Polonia Bytom - AZS Uniwersytet Warszawa

25:4

(6:3,6:0,4:1,9:0)

 Legia Warszawa - UKS Neptun  Łódź

10:0 vo

w tabeli 15:5

 AZS Uniwersytet Warszawa - Uniwersytet Łódzki ŁSTW Ocmer

5:20

(0:4,2:8,1:5,2:3)

 GKPW Gorzów - Legia Warszawa

7:20

(0:7,1:2,2:5,4:6)

 WTS Polonia Bytom - Uniwersytet Łódzki ŁSTW Ocmer

12:12

(0:4,3:2,2:3,7:3)

rz.k.4:1

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.Legia Warszawa 6:0 35-12  1.WTS Polonia Bytom 5:1 37-16
 2.GKPW Gorzów 3:3 17-20  2.Uniwersytet Łódzki ŁSTW Ocmer 4:2 32-17
 3.UKS Neptun Łódź -2:6 0-20  3.AZS Uniwersytet Warszawa 0:6 9-45

 

Do turnieju finałowego awansowali zwycięzcy grup Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: 8-9.10.2016 - Lublin

Aqua Lublin, Al. Zygmuntowskie 4

 

Delegat KTPW: Radosław Koryzna.

Sędziowie: Stephen O'Brien (IRL), Ivan Raković (SRB), Łukasz Czapliński i Sebastian Żabski.

  

 Półfinał I: 

Arkonia Szczecin (Mistrz Polski 2016) - Legia Warszawa (A1)

7:4

(4:1,1:1,1:1,1:1)

 Półfinał II:

Waterpolo Poznań (Vice-Mistrz Polski 2016) - WTS Polonia Bytom (B1)

13:4

(2:2,5:1,1:1,5:0)

 o miejsce III:

Legia Warszawa (prz.PF I) - WTS Polonia Bytom (prz.PF II)

13:7

(4:2,2:2,3:0,4:3)

 o miejsce I:

Arkonia Szczecin (zw.PF I) - Waterpolo Poznań (zw.PF II)

13:3

(2:0,2:1,4:1,5:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2016:

 

 1. Arkonia Szczecin

 2. Waterpolo Poznań

 3. Legia Warszawa
 4. WTS Polonia Bytom
 5 / 8. AZS Uniwersytet Warszawa
          GKPW Gorzów
          UKS Neptun Łódź
          Uniwersytet Łódzki ŁSTW Ocmer

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 GKPW Gorzów

EL

FIN RAZEM

 Neptun Łódź

EL FIN RAZEM

 Legia Warszawa

EL FIN RAZEM

  Arkonia Szczecin

FIN RAZEM
 Kulis Michał 6   6  Karaczko 3   3  Oleksów Jan 7 1 8  Ławniczak 5 5
 Podolski 6   6  Skrzypiński 3   3  Dzyaduk 5 2 7  Łuc 3 3
 Lisek 2   2  Stopczyński 3   3  Iwoła 7 - 7  Sekuła 3 3
 Kulis Marcin 1   1  Batke 2   2  Maciejewski - 7 7  Walkowiak 3 3
 Plust 1   1  Cegielski 1   1  Sypuła 6 1 7  Łukaszewicz 2 2
 Buczkowski -   -  Kielan 1   1  Ślusarczyk 4 2 6  Szymański Piotr 2 2
 Czapczyński -   -  Knap 1   1  Kozera - 3 3  Banaszczak 1 1
 Masłowski -   -  Gabryszewski -   -  Machniewski 2 - 2  Gorczyca 1 1
 Mądry -   -  Nałęcz-Gębicki -   -  Durjasz 1 - 1  Brokmeier - -
 Rusewicz -   -  Rogala -   -  Idzi 1 - 1  Hamera - -
 Szpakowski -   -  Słonka -   -  Kalata 1 - 1  Gaczyński - -
 Zieleński -   -          Milosavljević - 1 1      
                 Rudziński 1 - 1      
 Kulis Mateusz - bramkarz  Rozpierski - bramkarz  Oleksów Adam - bramkarz  Diakonów - bramkarz
 Wojtaszek - bramkarz  Kośka - bramkarz  Piecuch - bramkarz  Maciejczyk - bramkarz

 Trener: Piotr Diakonów

 Trener: Wiktor Berendiuga

 Trenerzy: Adam Oleksów i Donat Oleksów

 Trener: Krzysztof Kupis
           

AZS UW Warszawa

EL FIN RAZEM

 ŁSTW Łódź

EL FIN RAZEM  WTS Polonia Bytom EL FIN RAZEM Waterpolo Poznań FIN RAZEM
 Nerlewski 3 3  Tomicewic 11   11  Bohen 8 7 15  Wielogórski 4 4
 Banaszewski 1 1  Dubelin 5   5  Lashch 6 3 9  Kowalewski 3 3
 Borkowski 1 1  Gostautas 4   4  Moś Grzegorz 9 - 9  Bocheński 2 2
 Brzeski 1 1  Troczyński 4   4  Struzik 3 1 4  Goździak 2 2
 Frankiewicz 1   1  Gidaszewski 3   3  Moś Adrian 3 - 3  Różycki 2 2
 Kępiński 1 1  Michalski 3   3  Paczyna Radosław 3 - 3  Szymonik 2 2
 Szymankiewicz 1 1  Piątek Piotr 2   2  Piecuch 3 - 3  Cagalinec 1 1
 Jaworowski - -  Opas -   -  Paczyna Krzysztof 2 - 2  Iwanowicz - -
 Kilian - -  Szczot -   -  Broncel Marek - - -  Kalinowski - -
 Sadowski -   -  Wulkiewicz -   -  Cebo - - -  Rękawek - -
                 Chudy - - -      
           Guzy - - -      
   Kotaś - bramkarz  Jung - bramkarz  
 Chałko - bramkarz  Szabłowski - bramkarz  Wiśniowski - bramkarz  Miałkowski - bramkarz
 Trener: Jakub Słowikowski  Trener: Edward Kujawa  Trenerzy: Krzysztof Paczyna i Marek Broncel  Trener: Jacek Maciąg

 

                                         NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA