MISTRZOSTWA ŚWIATA

JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-18)

2 - 10.08.2014 - Istambuł, Turcja

 

 RUNDA ELIMINACYJNA:

 GRUPA A: Kazachstan,  Hiszpania, USA, Węgry, Egipt.

 GRUPA B: Australia,

Iran, Argentyna, Czarnogóra,   Japonia.
 GRUPA C: Brazylia,   Włochy, Republika Południowej Afryki,   Turcja, Rosja.
 GRUPA D: Nowa Zelandia,   Chorwacja, Serbia, Peru,  Kanada.

  

 2.08.    3.08.    4.08.    5.08.    6.08.  
 Węgry - USA

13:8

 Japonia - Argentyna 16:8  RPA - Brazylia

4:15 

 Nowa Zelandia - Kanada

 5:7

 USA - Hiszpania

8:11

 Hiszpania - Egipt

22:6

 Australia - Iran 13:1  Kanada - Peru

18:6

 Serbia - Chorwacja

11:9

 Kazachstan - Egipt

8:7

 Argentyna - Czarnogóra

3:17

 Rosja - RPA

11:4

 Chorwacja - Nowa Zelandia

11:8

 USA - Kazachstan

18:3

 Czarnogóra - Iran

14:0

 Japonia - Iran

12:3

 Brazylia - Włochy

8:9

 USA - Egipt

12:8

 Hiszpania - Węgry

 6:6

 Australia - Japonia

7:11

 Włochy - Rosja

7:9

 Chorwacja - Peru

21:2

 Węgry - Kazachstan

24:2

 Czarnogóra - Australia

 8:4

 Brazylia - Rosja

7:12

 Chorwacja - Kanada

12:7

 Nowa Zelandia - Serbia

8:18  

 Czarnogóra - Japonia 14:10   Argentyna - Iran

10:9

 Kanada - Serbia

3:20

 Serbia - Peru

32:1

 Węgry - Egipt

21:5

 Australia - Argentyna 17:3  Włochy - RPA 17:1  Nowa Zelandia - Peru

15:6

 RPA - Turcja

6:14

 Kazachstan - Hiszpania

3:20

 Turcja - Rosja

 8:8

 Turcja - Brazylia 19:16  Turcja - Włochy

8:10

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.Węgry 10 64-21  1.Czarnogóra 12 53-17

 1.Rosja

10 40-26  1.Serbia 12 81-21
 2.Hiszpania 10 59-23  2.Japonia 9 49-32  2.Włochy 9 43-26  2.Chorwacja 9 53-28
 3.USA 6 46-35  3.Australia 6 41-23  3.Turcja 7 49-40  3.Kanada 6 35-43
 4.Kazachstan 3 16-69  4.Argentyna 3 24-59  4.Brazylia 3 46-44  4.Nowa Zelandia 3 36-42

 5.Egipt

0 26-63  5.Iran 0 13-49  5.RPA 0 15-57  5.Peru 0 15-86

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 7.08.
o miejsca 13-20:  o miejsca 1 12:

 mecz nr.41: Kazachstan(4A) - Peru(5D)

11:8

 mecz nr.45: Hiszpania(2A) - Kanada(3D)

10:6

 mecz nr.42: Argentyna(4B) - RPA(5C)

7:6

 mecz nr.46: Japonia(2B) - Turcja(3C)

14:15

 mecz nr.43: Egipt(5A) - Nowa Zelandia(4D)

13:13 i rz.k. 18:17

 mecz nr.47: USA(3A) - Chorwacja(2D)

6:8

 mecz nr.44: Iran(5B) - Brazylia(4C)

 4:12

 mecz nr.48: Australia(3B) - Włochy(2C)

3:9

 

ĆWIERĆFINAŁY: 8.08.

 mecz nr.49: Peru(prz.41) - RPA(prz.42)

7:10

 mecz nr.52: Egipt(zw.43) - Brazylia(zw.44)

11:13

 mecz nr.50: Kazachstan(zw.41) - Argentyna(zw.42)

8:7

 mecz nr.53: Kanada(prz.45) - Japonia(prz.46)

11:10

 mecz nr.51: Nowa Zelandia(prz.43) - Iran(prz.44)

9:9 i rz.k.16:17

 mecz nr.54: USA(prz.47) - Australia(prz.48)

7:8
       

 mecz nr.56: Czarnogóra(1B) - Hiszpania(zw.45)

9:9 i rz.k. 12:14

 mecz nr.58: Serbia(1D) - Włochy(zw.48)

13:3

 mecz nr.57: Rosja(1C) - Chorwacja(zw.47)

6:6 i rz.k. 12:11

 mecz nr.55: Turcja(zw.46) - Węgry(1A)

3:7

FINAŁY: 9.08.  

 PÓŁFINAŁY: 9.08.

 

 o miejsce 19: Peru(prz.49) - Nowa Zelandia(prz.51)

8:17

 mecz nr.65: Turcja(prz.55) - Chorwacja(prz.57)

8:5

 o miejsce 17: RPA(zw.49) - Iran(zw.51)

8:9

 mecz nr.66: Czarnogóra(prz.56) - Włochy(prz.58)

13:12

 o miejsce 15: Argentyna(prz.50) - Egipt(prz.52)

12:12 i rz.k.16:17

o miejsca 1-4:

 

 o miejsce 13: Kazachstan(zw.50) - Brazylia(zw.52)

7:21

 mecz nr.67: Węgry(zw.55) - Rosja(zw.57)

5:3
 o miejsce 11: Japonia(prz.53) - USA(prz.54)

8:8 i rz.k. 11:12

 mecz nr.68: Hiszpania(zw.56) - Serbia(zw.58)

5:5 i rz.k. 9:8

 o miejsce 9:   Kanada(zw.53) - Australia(zw.54)

6:10

 

F I N A Ł Y : 10.08.

 
 o miejsce 7: Chorwacja(prz.65) - Włochy(prz.66) 8:10
 o miejsce 5: Turcja(zw.65) - Czarnogóra(zw.66) 10:10 i rz.k. 13:14
 o medal brązowy: Rosja(prz.67) - Serbia(prz.68) 7:7 i rz.k. 11:9

 o medal złoty: Węgry(zw.67) - Hiszpania(zw.68)

5:5 i rz.k. 10:8

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW MŁODSZYCH:

 

                Węgry

        Hiszpania    Rosja

4. Serbia

5. Czarnogóra

6. Turcja

7. Włochy

8. Chorwacja

9. Australia

10. Kanada

11. USA

12. Japonia

13. Brazylia

14. Kazachstan

15. Egipt

16. Argentyna

17. Iran

 18. RPA

 19. Nowa Zelandia   20. Peru

                                                                                                                                                                                   NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA