MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW (1983)
9 - 17.08.2003, Neapol - Włochy

RUNDA ELIMINACYJNA:

GRUPA A: GRUPA B: GRUPA C: GRUPA D:
CRO - GBR 14:1 HUN - GRE 11:7 JPN - BRA   8:6 RUS - EGY 19:4
MEX - BEL   8:9 NZL - GER   3:7 ITA - USA 13:9 AUS - JUG   2:6
BEL - CRO   5:13 ARG - NZL   6:8 TUR - JPN 10:7 JUG - RUS   9:8
ESP - MEX 17:1 GER - HUN   4:12 BRA - ITA   0:11 CAN - AUS   2:7
GBR - BEL   8:8 HUN - ARG 18:1 USA - BRA   9:5 EGY - JUG   1:15
CRO - ESP   6:5 GRE - GER   7:1 ITA - TUR 12:4 RUS - CAN 28:4
ESP - GBR 12:2 NZL - HUN   3:19 TUR - USA   7:7 AUS - RUS   4:6
MEX - CRO   0:15 ARG - GRE   2:14 JPN - ITA   4:18 CAN - EGY   9:8
ESP - BEL 13:1 GRE - NZL   8:3 TUR - BRA   3:2 CAN - JUG   4:24
GBR - MEX 10:4 ARG - GER   2:10 USA - JPN 10:5 EGY - AUS   4:7

TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH;

GRUPA A: GRUPA B: GRUPA C: GRUPA D:
1. CRO 8:0   48:11 1. HUN 8:0   60:15 1. ITA 8:0   54:17 1. JUG 8:0   55:15
2. ESP 6:2   47:10 2. GRE 6:2   36:17 2. USA 5:3    35:30 2. RUS 6:2   61:21
3. BEL 3:5   

23:42

3. GER 4:4   22:24 3. TUR 5:3   24:28 3. AUS 4:4   20:18
4. GBR 3:5    21:38 4. NZL 2:6   17:40 4. JPN 2:6   24:44 4. CAN 2:6   19:67
5. MEX 0:8   13:51 5. ARG 0:8   11:50 5. BRA 0:8   13:31 5. EGY 0:8   17:50

 

o miejsca 17 - 20  
MEX - EGY 4:10 o miejsce19: BRA - MEX  14:3
BRA - ARG 6:9 o miejsce 17: ARG - EGY    7:5

1/8 FINAŁÓW:

CRO - CAN 13:3   GRE - TUR 11:6 RUS - BEL 13:2 JPN - HUN 4:12
ITA - NZL 14:2    ESP - AUS   4:2 USA - GER   8:10 GBR - JUG 2:18

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

GRE - CRO  7:6   RUS - HUN  5:7
ITA - ESP     5:4   GER - JUG  4:13

 

o miejsca 9 - 16:

 

o miejsca 13 - 16:

o miejsca 9 - 12:

o miejsca 5 - 8:

CAN - TUR   1:10
BEL - JPN   7:5 CAN - JPN   7:10
NZL - AUS   4:9 NZL - GBR 13:8 AUS - USA 7:5 RUS - CRO   7:6
USA - GBR 16:4   TUR - BEL 6:5 ESP - GER   7:3

 

 

o miejsce 15:

 

 

 

 

 

CAN - GBR 10:8
o miejsce 13:   o miejsce 9:  
NZL - JPN  5:3 AUS - TUR 7:5    
o miejsce 11:   o miejsce 7: o miejsce 5:  
USA - BEL 10:2 CRO - GER    10:4 RUS - ESP 5:4

PÓŁFINAŁY:

ITA - JUG  1:11 !!!    GRE - HUN  6:11

 

FINAŁY:

                                                                            o brąz:  ITA - GRE  10:9

                                                                            o złoto: JUG - HUN   8:7

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW:

SERBIA I CZARNOGÓRA (JUG)

  MISTRZ ŚWIATA JUNIORÓW

 

 

    WĘGRY

  WŁOCHY

 
  4. GRECJA           5. ROSJA   6. HISZPANIA   7. CHORWACJA   8. NIEMCY

  9. AUSTRALIA

10. TURCJA

11. USA

12. BELGIA

       13. NOWA ZELANDIA

14. JAPONIA 15. KANADA 16. WIELKA BRYTANIA

17. ARGENTYNA

18. EGIPT 19. BRAZYLIA 20. MEKSYK

NA GÓRĘ STRONY