MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 8 / 9

 

Mistrzostwa Polski Juniorów     Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych     M.Z.Młodzików     Puchar Polski 2008

 

 RUNDA ZASADNICZA I II
 Arkonia Szczecin – UKPW 44 Warszawa   14:5  12:8
 Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów       21:6  ------
 ŁSTW Łódź – UKPW 44 Warszawa            20:6  19:6
 GKPW 59 Gorzów – ŁSTW Łódź                    6:22  ------
 GKPW 59 Gorzów – UKPW 44 Warszawa     4:11 ------
 Arkonia Szczecin – ŁSTW Łódź                10:7(dogr.) 4:5

 

TABELA ROZGRYWEK PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

 

 1. Arkonia Szczecin

 8:2

61-31

 2:2 i 14-12

 2. ŁSTW Łódź

 8:2

73-32

 2:2 i 12-14
 3. UKPW 44 Warszawa  2:8

36-69

 

 4. GKPW 59 Gorzów

 0:6

16-54

 

                                                                           

RUNDA FINAŁOWA:

Arkonia Szczecin - ŁSTW Łódź 8:2, 9:10 i 5:9

 

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK:

 

 1. ŁSTW Łódź

 2. Arkonia Szczecin

 3. UKPW 44 Warszawa

 4. GKPW 59 Gorzów

 

PUNKTACJA "FAIR PLAY" (pkt.karne):

 

 RUNDA I

II

 FIN  

 RAZEM  

 w tym

 Arkonia Szczecin

37 15 40 92

 1 bez pr.zamiany, 6 z pr.zamiany  

 GKPW 59 Gorzów

24 - - 24

   1 z pr.zamiany

 ŁSTW Łódź 20  12   35 67

 1 z pr.zamiany

 UKPW 44 Warszawa  14   9 - 23

 1 z pr.zamiany

 

STRZELCY BRAMEK:

 ŁSTW Łódź  Arkonia Szczecin  UKPW 44 Warszawa
 RUNDA I II FIN

RAZEM

 RUNDA

I

II

FIN

RAZEM

 RUNDA I

II

RAZEM

 Kułakow 14 3 5

17

 Wójcik 12 7 4 19  Zajączkowski 3 7 10
 Bar Michał 6 3 7 16  Sekuła 17 - 7 24  Dyadyura 6 - 6
 Momot 7 6 2 13  Leszek   7 1 1 9  Bar Marcin 4 1 5
 Piotrusiak 4 3 - 7  Szymański 4 2 2 8  Behen 4 - 4
 Hrishin 4 2 - 6  Knap 3 3 4 6  Klajić

-

4 4
 Karaczko 5 1 - 6  Ulchurski 1 2 2 5  Berendiuha 2 - 2
 Różycki - - 4 4  Gierałtowski 3 - - 3  Troczyński 1 1 2
 Otrembski 2 2 - 4  Biegała - - 1 1  Biadoń - 1 1
 Ścierwicki 4 - - 4  Krół - - 1 1  Derlatka 1 - 1
 Perka 1 - 2 3  Kołodziejski 1 - - 1  Kasperski 1 - 1
 Michalski 2 - - 2  Pepliński 1 - - 1

 Bramkarze: Domagała i Oleksów

 Piątek Piotr - 2 - 2  Turowski

-

1

- 1
 Bednarek - - 1 1  Bramkarze; Diakonów  i Bączkowski
 Mielcarek - 1 - 1  Trenerzy: K.Biegała i J.Kodłubaj  Trenerzy: D.Oleksów  R.Oleksów
 Kisiel - 1 - 1

 Bramkarze: Jezierski i Bednarz

 

 Trener: E.Kujawa

 

 

 

 

 

                                                                 

                                      NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA