MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

2007/2008

Mistrzostwa Polski Seniorów         Mistrzostwa Polski Juniorów         M.Z.Młodzików         Puchar Polski 2008

 

ELIMINACJE:

 GRUPA I:      GRUPA II:
 RUNDAIII  RUNDA

I

II

 GKPW 59 Gorzów – UKS MOSM Bytom

 ŁSTW Łódź – UKS MOSM Bytom

 ŁSTW Łódź – GKPW 59 Gorzów

 GKPW 59 Gorzów – AZS AWF Poznań

 ŁSTW Łódź – AZS AWF Poznań

 UKS MOSM Bytom – AZS AWF Poznań

 15:2

 13:2

   4:5

 

 

 10:3

 12:2

 11:8

 40:1

 27:2

 27:0

 Arkonia Szczecin – UKPW 44 Warszawa

 

 UKPW 44 Warszawa – Pałac Młodzieży Warszawa

 

 Arkonia Szczecin – Pałac Młodzieży Warszawa

 

   5:4

 

 16:5

 

 28:1

  

   9:3

 

 20:7

  

 17:1

  

 1. ŁSTW Łódź                8:2   67-19   2:2   15-13

 2. GKPW 59 Gorzów      8:2   78-21   2:2   13-15

 3. UKS MOSM Bytom     2:8   36-50

 4. AZS AWF Poznań       0:6     3-94

 

 1. Arkonia Szczecin

 2. UKPW 44 Warszawa

 

 3. Pałac Młodzieży Warszawa

   8:0

   4:4

  

   0:8

 59-9

 43-33

 

 14-81

 

RUNDA ZASADNICZA (23-25.05. - Łódź i 13-15.06. - Szczecin):

(Zespół KSZO Ostrowiec wycofał się z rozgrywek)

GRUPA A:

 RUNDAIII
 GKPW 59 Gorzów - UKS MOSM Bytom11:120:3
 ŁSTW Łódź - UKPW 44 Warszawa11:29:5
 Arkonia Szczecin - UKPW 44 Warszawa18:107:9
 ŁSTW Łódź - UKS MOSM Bytom10:111:3
 Arkonia Szczecin - UKS MOSM Bytom11:511:8
 ŁSTW Łódź - GKPW 59 Gorzów6:59:11 (dogr.)
 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów4:66:7
 UKPW 44 Warszawa - UKS MOSM Bytom5:49:8
 GKPW 59 Gorzów - UKPW 44 Warszawa7:422:6
 ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin9:65:6

 

TABELA ROZGRYWEK PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

(Zgodnie z regulaminem rozgrywek w tej kategorii wiekowej uchwalonym przez AKPW

w tabeli uwzględnione zostały rezultaty spotkań z Rundy Eliminacyjnej pomiędzy zainteresowanymi zespołami).

 

 1. GKPW 59 Gorzów

  20

 127-59

 2. ŁSTW Łódź

  18

 110-56

 3. Arkonia Szczecin

12

 134-75

 4. UKPW 44 Warszawa

6

   57-100

 5. UKS MOSM Bytom

0

   42-138

 

Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

awansowały CZTERY najlepsze zespoły Rundy Zasadniczej.


GRUPA B (17-18.06.):

Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań 11:6 i 14:7


XIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
"KUJAWSKO-POMORSKIE 2008"

5-6.07.2008 - GORZÓW WLKP.

 

 Półfinał I:  ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin 11:6

              Półfinał II: GKPW 59 Gorzów - UKPW 44 Warszawa 13:7

 

FINAŁY (do dwóch zwycięstw):

o III miejsce: Arkonia Szczecin - UKPW 44 Warszawa 18:2 i 8:5

   o I miejsce: ŁSTW Łódź - GKPW 59 Gorzów 14:13 (4:4, 6:6 i rz.karne), 6:13 oraz 10:8

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2007/8:

 

 1.  ŁSTW Łódź
 2.  GKPW 59 Gorzów
 3.  Arkonia Szczecin
 4.  UKPW 44 Warszawa
 5.  UKS MOSM Bytom  
 6.  Pałac Młodzieży Warszawa  
 7.  AZS AWF Poznań  

TABELA FAIR PLAY (pkt.karne):

  RUNDAEL IEL IIZ IZ IIOOMRAZEMw tym
 1. GKPW 59 Gorzów9141423 24 62 2 z pr.zamiany
 2. Arkonia Szczecin752328 5691 z pr.zamiany
 3. UKPW 44 Warszawa1182023 21 831 z pr.zamiany
 4. ŁSTW Łódź9101628 26891 z pr.zamiany i 1 bez pr.zamiany
 5.  UKS MOSM Bytom 17 21 39 33 - 71 5 z pr.zamiany
  
 1. Pałac Młodzieży Warszawa810-15-312 z pr.zamiany
 2.

 AZS AWF Poznań

-25-9-34..........................

 

STRZELCY BRAMEK:

 Arkonia Szczecin EL I EL II Z I Z II OOM RAZEM  ŁSTW Łódź EL I EL II Z I Z II OOM RAZEM
 Turowski 2 4 9 6 10 31  Piotrusiak 8 14 16 14 16 68
 Pepliński 4 6 7 8 5 30   Michalski 4 8 9 7 8 36
 Martinek 7 2 8 3 5 25  Piatek 1 6 6 5 3 21
 Siewruk 7 3 5 6 2 23  Mielcarek 2 3 1 5 2 13
 Kołodziejski 4 1 1 5 5 16  Karaczko 1 3 5 2 1 12
 Chełmiński 2 4 6 1 0 13  Kisiel 1 2 1 1 2 7
 Byczyński 5 4 0 0 0 9  Białkowski 0 3 1 - 1 5
 Runkowski 0 2 - 1 2 5  Bąk 0 3 - 0 0 3
 Szymański  0 0 0 0 3 3   Opasiński - 3 0 0 0 3
 Łukaszewicz 2 - 0 0 0 2   Zasada 0 3 0 - 0 3
 Borończyk - - 1 0 0 1    Podczaski 0 2 0 0 0 2

 Trenerzy: Krzysztof Biegała i Wojciech Siewruk.

 Trener: Wiktor Berendiuga.

 GKPW 59 Gorzów EL I EL II Z I Z II OOM RAZEM  MOSM Bytom EL I EL II Z I Z II OOM RAZEM
 Królak 5 6 9 15 10 45    Marciniak 1 6 1 9 - 17
 Ławniczak - 10 4 8 11 33    Heil 0 5

   1

6 -

   12

 Krawczyk Michał 2 5 5 9 11 32    Makles 0 4 2 3 - 9
 Cichocki 1 4 3 10 3 21  Radwański 1 4 2 1 - 8
 Chęciński 2 8 3 5 1 19  Leśniak 0 4 2 1 - 7
 Kozłowski 6 - 5 4 2 17    Trapp 0 5 - - - 5
 Kokot 1 4 - 3 2 10  Danisz 2 - - 1 - 3
 Walkowiak 1 6 0 2 0 9  Lis 0 0 2 1 - 3
 Goździak 0 5 0 - - 5    Serewiś 0 3 0 - - 3
 Rybarczyk 1 3 0 1 0 5    Ciuraj 0 1 0 0 - 1
 Bocheński - - 0 3 0 3    Dylla Ł 0 0 1 - - 1
 Krawczyk Rafał 0 3 0 0 0 3  Jung 0 0 1 - - 1
 Łuc 0 2 - - - 2

 Trenerzy: Jacek Liniewiecki i Krzysztof Paczyna.

 Rynkiewicz - 2 - - - 2  
 Czapla - - 1 - - 1
 Kozyr 1 - - - - 1  UKPW 44 Warszawa EL I EL II Z I Z II OOM RAZEM

 Trenerzy: Ryszard Łuczak i Piotr Diakonów.

 Zajączkowski 8 3 9 16 3 39
 Jejno 4 2 6 4 3 19
 Pałac Warszawa EL I EL II FIN RAZ  Nowakowski

   0

   3

5 2 2 12
 Wojtaszek 0 3 9 12  Troczyński 2 2 1 3 2 10
 Milaniak 2 3 - 5  Budka 2 5 0 0 1 8
 Frankiewicz 1 1 2 4  Celińska 1 4 0 0 0 5
 Janczewski - 0 4 4  Oleksów Jan 2 1 0 0 2 5
 Stankiewicz 0 0 4 4  Osiński 1 3 0 0 0 4
 Gdowski Mateusz 3 - 0 3  Frankowski 0 0 - 3 0 3
 Gdowski Marcin 0 0 2 2

 Trenerzy: Donat Oleksów i Riszad Oleksów.

 Kaczmarczyk 0 1 1 2
 Chylaszek 0 0 1 1
 Jedejko 0 0 1 1

 Trener: Ignacy Stępiński. 

 
 AZS AWF Poznań EL II FIN RAZ      
 Włoch 2 5 7              
 Wierzejewski 0 3 3
 Szczepaniak 0 2 2
 Karalus 0 1 1
 Melerowicz - 1 1
 Pyszny 1 - 1
 Tondel 0 1 1

 Trener: Konrad Adamski.

 

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA