MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2001/2002

RUNDA ZASADNICZA

RUNDA

I

II

III

ARK – MKP

10:9

11:2

  8:3

ARK – UKS MOSM

22:2

  8:3

11:1

ARK – ŁSTW

23:2

24:0

16:0

ARK – KSZO

16:2

24:0

12:2

MKP – UKS MOSM

  7:4

  8:5

  7:4

MKP – ŁSTW

18:4

19:2

19:4

MKP – KSZO

28:2

18:3

10:5

UKS MOSM – ŁSTW

14:2

11:2

 6:0

UKS MOSM – KSZO

11:5

17:5

12:4

ŁSTW - KSZO

  8:4

  2:8

  3:2

TABELA ROZGRYWEK PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

1.

ARKONIA Szczecin

24:0

185-26

2.

MKP „Słowianka” Gorzów

18:6

148-62

3.

UKS MOSM Bytom

  12:12

   9-:81

4.

ŁSTW Łódź

   4:20

29-164

5.

KSZO Ostrowiec

   2:22

42-161

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

 RUNDA "PLAY – OFF":

                             Półfinały:

                             Arkonia Szczecin – ŁSTW. Łódź                          26:0 i 10:1

                             MKP „Słowianka” Gorzów – UKS MOSM Bytom    11:2 i 11:4

                             FINAŁY:

                             o medal brązowy: UKS MOSM Bytom – ŁSTW. Łódź                17:2

                             o medal złoty:      Arkonia Szczecin – MKP „Słowianka” Gorzów  8:5  

 KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK:

1.

ARKONIA SZCZECIN

2.

MKP „Słowianka” Gorzów

3.

UKS MOSM Bytom

4.

ŁSTW Łódź

5.

KSZO Ostrowiec

 

Najlepszy zawodnik turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży:

Robert SEKUŁA (Arkonia).

TABELA „Fair-Play”:

1.

Arkonia Szczecin

52 pkt. karne

2.

MKP „Słowianka” Gorzów

60 pkt. karnych

3.

ŁSTW Łódź

70 pkt. karnych

4.

UKS MOSM Bytom

73 pkt. karne

NAJLEPSI STRZELCY ROZGRYWEK:

1.

WIELOGÓRSKI P.

(MKP)

- 74 bramki

2.

Sekuła R.

(ARK)

- 59 bramek

3.

Ciszewski D.

(UKS)

- 47 bramek

4.

Pisarski P.

(ARK)

- 36 bramek

5.

Bugajski M.

(ARK)

- 34 bramki

ZDOBYWCY BRAMEK:

ARKONIA SZCZECIN:

RUNDA

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

Sekuła R.

16

15

16

12

59

Pisarski P.

6

12

11

7

36

Bugajski M.

11

14

6

3

34

Radzikowski J.

11

6

4

8

29

Lencewicz P.

12

3

5

2

22

Antroszenko M.

10

3

2

2

17

Lisaj M.

2

8

0

0

10

Gierałtowski B.

1

1

1

5

8

Ulchurski M.

1

4

0

3

8

Leszek W.

0

1

2

1

4

Maślanka P.

1

0

0

0

1

MKP GORZÓW:

RUNDA

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

Wielogórski P.

24

19

20

11

74

Iwanowicz R.

6

6

6

4

22

Sompolski D.

8

7

0

4

19

Mazurek M.

13

0

0

5

18

Tomaszewski T.

5

4

2

0

11

Goździak B.

2

2

4

2

10

Kos P.

0

5

3

1

9

Madejek P.

2

4

2

0

8

Żabski K.

2

0

1

0

3

UKS MOSM BYTOM:

RUNDA

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

Ciszewski D.

16

13

6

12

47

Sidło A.

3

5

5

1

14

Rzeszotarski G.

3

2

4

5

14

Popławski B.

5

5

3

0

13

Rzeszotarski K.

1

5

1

2

9

Łabuz W.

2

2

1

0

5

Staniszewski M.

0

1

0

3

4

Dąbrowski R.

0

1

1

0

2

Felisiak Ł.

0

2

0

0

2

Stefanowski Ł.

1

0

1

0

2

ŁSTW ŁÓDŹ:

RUNDA

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

Stopczyński T.

9

0

2

3

14

Harasimiuk M.

3

2

1

0

6

Karaczko R.

2

0

2

0

4

Ścierwicki M.

0

1

2

0

3

Wagner M.

1

2

0

0

3

Książczyk P.

1

0

0

0

1

Soból A.

0

1

0

0

1

 NA GÓRĘ STRONY