MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

2003/2004

              Mistrzostwa Polski Seniorów     Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   Puchar Polski 2004

 

ZESPOŁY:

                                                 

ARKONIA Szczecin

KSZO Ostrowiec   

ŁSTW Łódź

MKP "Słowianka" Gorzów

UKS MOSM Bytom

 

RUNDA ZASADNICZA:

 

RUNDA

I

II

III

 Arkonia - MKP

 5:2

 7:4

6:7(d)

 Arkonia - ŁSTW

13:2

16:3

17:6

 Arkonia - UKS MOSM

 9:4

17:3

12:4

 Arkonia - KSZO

16:3

18:2

 9:2

 MKP - ŁSTW

9:4

12:5

14:6

 MKP - UKS MOSM

11:2

14:6

19:5

 MKP - KSZO

14:11

15:5

5:4

 ŁSTW - UKS MOSM

10:6

   4:11

5:4

 ŁSTW - KSZO

8:6

   2:12

4:9

 UKS MOSM - KSZO

5:3

 4:8

2:8

 

TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

 

1.

 Arkonia Szczecin

22:2

145-42

2.

 MKP "Słowianka" Gorzów

20:4  

126-66

3.

 KSZO Ostrowiec

  8:16

  73-102

4.

 ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź

  6:18

  59-129

5.

 UKS MOSM Bytom

  4:20

  56-120

 

TURNIEJ FINAŁOWY: 24-25.07.2004

PÓŁFINAŁY:

MKP "Słowianka" Gorzów

-

KSZO Ostrowiec                            14:3 i 12:2

Arkonia Szczecin

-

ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź   10:5 i 11:3

                                                     FINAŁY:

                                                     o brąz: ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź - KSZO Ostrowiec  5:4

                                                    o złoto: Arkonia Szczecin - MKP "Słowianka" Gorzów  5:4

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2003/2004:

1.  ARKONIA Szczecin
2.  MKP "Słowianka" Gorzów
3.  ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź
4.  KSZO Ostrowiec
5.  UKS MOSM Bytom

 

TABELA "FAIR- PLAY" (pkt.karne):

 

 

 RUNDA

I

II

III

PLAY-OFF

RAZEM

w tym

 1.

 ARKONIA Szczecin

18

18

18

16

70

-

 2.

 KSZO Ostrowiec

17

14

24

18

73

-

 3.

 ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź

19

17

28

21

76

1 z pr. zamiany

 4.

 MKP "Słowianka" Gorzów

21

29

16

39

105

5 z pr. zamiany i 1 bez pr. zamiany

 

STRZELCY BRAMEK:

 ARKONIA Szczecin:

 RUNDA

I

II

III

P-off

RAZEM

 SEKUŁA

22

22

23

7

74

 RADZIKOWSKI

2

6

4

7

19

 PISARSKI

10

7

0

-

17

 BUGAJSKI

-

7

3

2

12

 LENCEWICZ

2

3

5

1

11

 LESZEK Wojciech

2

5

1

2

10

 GIERAŁTOWSKI

2

1

2

3

8

 ULCHURSKI M.

1

3

2

0

6

 KACZMARCZYK

1

2

0

3

6

 MAŚLANKA

0

1

1

0

2

 SAMBORSKI

0

-

1

1

2

 ULCHURSKI P.

0

1

0

0

1

 LESZEK Waldemar

1

0

0

0

1

 ŁSTW Łódź:

 RUNDA

I

II

III

Play-off

RAZEM

 STOPCZYŃSKI

10

-

4

7

21

 KARACZKO

6

4

8

0

18

 ŚCIERWICKI

3

4

4

3

14

 SKIBA

0

1

2

1

4

 SŁONKA

2

2

0

0

4

 HARASIMIUK

0

0

2

1

3

 WAGNER

1

1

1

0

3

 SOBÓL

1

0

0

1

2

 MARASZEK

-

1

0

0

1

 WACHNIK

0

1

0

0

1

 KARPIAK

1

0

-

-

1

 MKP "Słowianka Gorzów:

 RUNDA

I

II

III

Play-off

RAZEM

 WIELOGÓRSKI

9

16

20

8

53

 SOMPOLSKI

8

8

8

7

31

 MAZUREK

9

6

4

3

22

 GOŹDZIAK

1

5

8

3

17

 IWANOWICZ

5

5

-

2

12

 KOS

3

1

3

2

9

 MADEJEK

1

1

0

3

5

 KALIŃSKI

0

3

1

-

4

 ŻABSKI

0

0

0

2

2

 MUMOT

0

0

1

-

1

 
 UKS MOSM Bytom:

 RUNDA

I

II III RAZEM

 CISZEWSKI

7

15 5 27

 POPŁAWSKI

4

2 3 9

 WĄTROBA

2

1 4 7

 RZESZOTARSKI G.

2

3 1 6
 PUTON 0 2 1 3

 STEFANOWSKI

1

1 0 2
 ŁABUZ 0 - 1 1

 DĄBROWSKI

1

0 0 1
 
 KSZO Ostrowiec:

 RUNDA

I

II III Play-off RAZEM

 JANIK Jakub

6

8 9 1 24

 BAR

4

2 3 4 13

 CICHOCKI

5

6 0 - 11

 SŁOWIKOWSKI

3

4 2 1 10

 POZNAŃSKI

1

1 4 0 9

 KIELOCH

1

2 3 2 8
 JĘDRZEJEWSKI 0 - 2 - 3

 JAREŃSKI

2

- 0 - 2

 POŻOGA

1

- 0 1 2

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA