MISTRZOSTWA POLSKI

 JUNIORÓW MŁODSZYCH

                                                    2003/2004

                     Mistrzostwa Polski Seniorów          Mistrzostwa Polski Juniorów          Puchar Polski 2004             

 

ZESPOŁY:

 

ARKONIA SzczecinKSZO OstrowiecŁSTW ŁódźMKP "Słowianka" GorzówUKS MOSM Bytom

(Autorem zdjęć jest Pan Tomasz KARACZKO - Serdecznie Dziękujemy !!!)

 

RUNDA ZASADNICZA:

 

RUNDAIIIIII
 ŁSTW - KSZO10:5 7:138:9
 ŁSTW - Arkonia18:810:1116:3
 ŁSTW - UKS MOSM27:2

 27:6

31:2
 ŁSTW - MKP29:1

 31:3

37:7
 KSZO - Arkonia 8:6

 13:6

13:4
 KSZO - UKS MOSM22:1

 14:6

16:2
 KSZO - MKP22:4

 35:1

36:3
 Arkonia - UKS MOSM21:2

 11:7

11:4
 Arkonia - MKP26:2

 27:3

22:8
 UKS MOSM - MKP10:417:108:9

TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ:

1.  KSZO Ostrowiec 22:2 206-58
2.  ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź 18:6 251-70
3.  ARKONIA Szczecin 14:10 156-104
4.  UKS MOSM Bytom   4:20   94-306

5.

 MKP "Słowianka" Gorzów

  2:22

  28-197

 

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

X OOM W SPORTACH LETNICH

X OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
W SPORTACH LETNICH

LUBUSKIE - 2004

EYES 2004

 

PÓŁFINAŁY (do dwóch zwycięstw):

KSZO Ostrowiec - UKS MOSM Bytom  7:2 i 7:5

ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź - Arkonia Szczecin 13:3 i 15:2

 

                                                                                                                         o medal brązowy: Arkonia Szczecin - UKS MOSM Bytom  8:0

                     o medal złoty: ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź - KSZO Ostrowiec 10:3

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2004:

 

1. ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź
2. KSZO Ostrowiec
3. Arkonia Szczecin
4. UKS MOSM Bytom
5. MKP "Słowianka" Gorzów

TABELA "FAIR- PLAY" (pkt.karne):

  RUNDAIIIIIIPLAY-OFFRAZEMw tym
1. ARKONIA Szczecin1118247601 z pr. zamiany
2. UKS MOSM Bytom22372913101--
3. ŁSTW "Pocztowiec-Uniqa" Łódź33262819106--
4. KSZO Ostrowiec222343271155 z pr. zamiany

 

STRZELCY BRAMEK:

 Arkonia Szczecin:

 

 

 

 

 RUNDA

I

II

III

P-OFF

RAZEM

 PISARSKI

32

23

-

-

55

 GIERAŁTOWSKI

10

8

11

4

33

 LESZEK 

11

10

7

5

33

 MAŚLANKA

5

9

6

2

22

 SAMBORSKI

0

3

4

1

8

 ULCHURSKI

1

0

5

0

6

 STROŃSKI

1

0

2

1

4

 MARTINEK

0

0

2

0

2

 HUMICZEWSKI

-

-

1

0

1

 KARAPUDA

-

0

1

0

1

 SZYMAŃSKI

-

1

-

0

1

 SZYPŁOWSKI

1

-

-

0

1

 ŁSTW Łódź:

 

 

 

 

 

 RUNDA

I

II

III

P-OFF

RAZEM

 ŚCIERWICKI

18

16

27

9

70

 KARACZKO

15

19

19

11

64

 STOPCZYŃSKI

16

9

8

7

40

 HARASIMIUK

3

15

9

5

32

 WAGNER

17

6

1

2

26

 WACHNIK

3

5

9

3

20

 SOBÓL

5

-

5

1

11

 ZATORSKI

2

2

3

-

7

 BEDNAREK

-

-

6

0

6

 RUTKOWSKI

2

1

1

0

4

 WIOSNA

1

1

2

0

4

 KWIATKOWSKI

-

-

2

0

2

 DĄBRÓWKA

1

-

-

-

1

 MATUSIAK

1

0

-

-

1

 KSZO Ostrowiec:

 

 

 

 

 

 RUNDA

I

II

III

P-OFF

RAZEM

 KIELOCH

17

10

14

2

43

 BAR Michał

7

11

16

5

39

 JANIK Jakub

-

23

-

5

28

 CICHOCKI

5

7

13

0

25

 JEDRZEJEWSKI

8

8

8

-

24

 POZNAŃSKI

10

6

3

2

21

 PACOCHA

0

4

11

2

17

 POŻOGA

4

2

5

1

12

 JAREŃSKI

3

1

1

0

5

 KENCEL

2

1

0

0

3

 BAR Marcin

1

0

2

0

3

 DOMAGAŁA

0

1

0

0

1

 

 UKS MOSM Bytom:

 RUNDA

I

II III P-OFF RAZEM

 PUTON

5

15 5 5 30

 WĄTROBA

9

12 4 0 25
 ŁUKOMSKI 0 3 2 0 5
 KALYTA 0 4 - 1 5
 BŹDZIUŁA 0 1 1 0 2

 PACZYNA

1

1 - 0 2
 WĘŻYKOWSKI - - 1 1 2
 PIECH - - 1 0 1
 NYLEC - - 1 - 1
 WOLICKI - - 1 0 1

 

 MKP "Słowianka" Gorzów:

 RUNDA

I

II IIIRAZEM

 MADEJEK

4

0 1014

 KALIŃSKI

3

8 -11
 BEREDA - 1 56

 GOZDECKI

1

4 -5
 ROJEK - - 44
 MUMOT Dawid - 1 34
 KRÓLAK - - 22
 MUMOT Jacek 0 2 -2

 TRACHIMOWICZ

2

- -2
 KRAWCZYK - - 11
 CHEĆKO - - 11
 KIEDA - - 11
 KUCZYŃSKI 0 1 -1

 PIOSIK

1

- -1

NA GÓRĘ STRONY                                     STRONA GŁÓWNA