MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - ELIMINACJE DO GR.B

 Zagrzeb: 29.08. - 11.09.2010

 

      ELIMINACJE DO TURNIEJU FINAŁOWEGO            TABELA            KLASYFIKACJA KOBIET

 

Sędzia Neutralny: Radosław KORYZNA

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Czarnogóra   13

 62-29

 1.Węgry 15

55-36

 2.Włochy 11

 52-30

 2.Serbia 10

50-34

 3.Grecja 10

 52-41

 3.Chorwacja 8

46-39

 4.Rumunia 6

 43-46

 4.Hiszpania  7

47-41

 5.Rosja 3

 43-63

 5.Francja 3

36-62

 6.Gruzja 0

 31-74

 6.Niemcy 0

35-57

14.07. 15.07. 17.07. 19.07. 21.07.

CRO-GER

10:5

GRE-GEO

15:6

ITA-GEO

15:5

ESP-FRA

13:5

MNE-GEO

17:2

ROU-GEO

11:6

GER-SRB

7:12

FRA-CRO

11:14

GEO-RUS

12:16

RUS-ROU

8:11

FRA-SRB

5:16

RUS-MNE

7:15

Sędzia: R.Koryzna

ESP-GER

11:8

ROU-GRE

9:10

FRA-GER

8:7

MNE-GRE

11:6

ROU-ITA

4:9

GRE-RUS

12:6

Sędzia: R.Koryzna

CRO-SRB

8:8

SRB-ESP

8:6

Sędzia: R.Koryzna

ITA-RUS

13:6

Sędzia: R.Koryzna

CRO-ESP

8:8

MNE-ROU

13:8

ITA-MNE

6:6

Sędzia: R.Koryzna

GRE-ITA

9:9

ESP-HUN

9:12

HUN-FRA

12:7

SRB-HUN

6:8

GER-HUN

8:16

 HUN-CRO

7:6

 

ĆWIERĆFINAŁY - 23.07.:

PÓŁFINAŁY - 25.07.:

FINAŁY - 26.07.:

FINAŁY - 27.07.:

 ĆF 1:

Rosja(5A) - Niemcy(6B)  8:9

PF 1:

Niemcy(zw.ĆF1) - Hiszpania(4B)  8:16

Sędzia: R.Koryzna

o miejsca 9-10:

 Niemcy(prz.PF1) - Francja(prz.PF2)  14:13

Sędzia: R.Koryzna

o miejsca 3-4:

 Włochy(prz.PF3) - Czarnogóra(prz.PF4)  11:9

ĆF 2:

Francja(5B) - Gruzja(6A)  10:6

PF 2:

Francja(zw.ĆF2) - Rumunia(4A)  8:15

o miejsca 7-8:

Hiszpania(zw.PF1) - Rumunia(zw.PF2)  8:7

o miejsca 1-2:

Węgry(zw.PF3) - Serbia(zw.PF4)  7:12

ĆF 3:

Włochy(2A) - Chorwacja(3B)  8:7

o miejsca 11-12:

 Rosja(prz.ĆF1) - Gruzja(prz.ĆF2)  9:8

o miejsca 5-6:

 Chorwacja(prz.ĆF3) - Grecja(prz.ĆF4)  11:7

ĆF 4:

Serbia(2B) - Grecja(3A)  13:9

Sędzia: R.Koryzna

PF 3:

Włochy(zw.ĆF3) - Węgry(1B)  7:8

PF 4:

 Serbia(zw.ĆF4) - Czarnogóra(1A)  10:9

 

 KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY 2014:

 1. Serbia

 2. Węgry
 3. Włochy
 4. Czarnogóra
 5. Chorwacja
 6. Grecja
 7. Hiszpania
 8. Rumunia
 9. Niemcy
10. Francja
11. Rosja
12. Gruzja

TURNIEJ KOBIET

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Holandia 9

 32-23

 1.Hiszpania  6

39-22

 2.Węgry 6

 39-24

 2.Włochy 6

35-26

 3.Grecja 3

 23-28

 3.Rosja 6

38-29

 4.Wielka Brytania 0

 17-36

 4.Francja 0

14-50

GBR-GRE

7:9

FRA-ESP

4:18

RUS-FRA

18:6

ITA-FRA

14:4

GBR-NED

5:11

NED-GRE

9:7

RUS-ESP

10:9

RUS-ITA

10:13

ESP-ITA

12:8

NED-HUN

12:11

HUN-GRE

12:7

GBR-HUN

5:16

 

o miejsca 7-8:

Wielka Brytania(4A) - Francja(4B)  5:8

o miejsca 5-6:

 Rosja(prz.ĆF1) - Grecja(prz.ĆF2)  7:5

FINAŁY 26.07.:
ĆWIERĆFINAŁY: PÓŁFINAŁY:

o miejsca 3-4:

 Węgry(prz.PF1) - Włochy(prz.PF2)  10:9

ĆF 1:

Węgry(2A) - Rosja(3B)  11:7

PF 1:

 Węgry(zw.ĆF1) - Hiszpania(1B)  8:9

o miejsca 1-2:

Hiszpania(zw.PF1) - Holandia(zw.PF2)  10:5

ĆF 2:

Włochy(2B) - Grecja(3A)  7:7 i rz.k. 4:2

PF 2:

 Włochy(zw.ĆF2) - Holandia(1A)  8:8 i rz.k. 3:4

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2014

 

 1. Hiszpania

 2. Holandia

 3. Węgry

 4. Włochy

 5. Rosja

 6. Grecja

 7. Francja

 8. Wielka Brytania

                                                                      

  NA GÓRĘ STRONY                                           STRONA GŁÓWNA