MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-19)

24-31.08.2014, Tbilisi - Gruzja

  

ĆWIERĆFINAŁY          PÓŁFINAŁY           FINAŁY

TURNIEJE  ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A Włochy Gruzja Grecja Turcja
 GRUPA B Węgry Hiszpania Holandia Słowacja
 GRUPA C Czarnogóra Chorwacja Niemcy Francja
 GRUPA D Serbia Rosja Rumunia Ukraina

 

24.08.

   

25.08.

   

26.08.

 
 Serbia - Ukraina 13:3  Niemcy - Czarnogóra 6:7  Węgry - Hiszpania 12:5
 Rosja - Rumunia 6:4  Francja - Chorwacja 4:9  Holandia - Słowacja 13:8
 Węgry - Słowacja 16:7  Rumunia - Serbia 6:13  Grecja - Turcja 9:7
 Hiszpania - Holandia 13:10  Ukraina - Rosja 6:15  Niemcy - Francja 4:5
 Czarnogóra - Francja 12:4  Grecja - Włochy 4:7  Serbia - Rosja 15:7
 Chorwacja - Niemcy 11:4  Słowacja - Hiszpania 8:16  Rumunia - Ukraina 10:5
 Włochy - Turcja 19:4  Holandia - Węgry 9:11  Czarnogóra - Chorwacja 3:12
 Gruzja - Grecja 3:6  Gruzja - Turcja 12:15  Gruzja - Włochy 7:14

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA A:      GRUPA B:      GRUPA C:      GRUPA D:    
 1.Włochy 9 40-15  1.Węgry 9

 39-21

 1.Chorwacja 9

 32-11

 1.Serbia 9

 41-16

 2.Grecja 6 19-17  2.Hiszpania 6

 34-30

 2.Czarnogóra 6

 22-22

 2.Rosja 6

 28-25

 3.Turcja 3 26-40

 3.Holandia

3

 32-32

 3.Francja 3

 13-25

 3.Rumunia 3

 20-24

 4.Gruzja

0

22-35

 4.Słowacja 0

 23-45

 4.Niemcy

0

 14-23

 4.Ukraina

0

 14-38

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 27.08.

 mecz nr.25: Słowacja(B4) - Ukraina(D4) 10:12
 mecz nr.26: Gruzja(A4) - Niemcy(C4) 8:12
 mecz nr.27: Grecja(A2) - Francja(C3) 15:6
 mecz nr.28: Czarnogóra(C2) - Turcja(A3) 13:9
 mecz nr.29: Hiszpania(B2) - Rumunia(D3) 7:6
 mecz nr.30:   Rosja(D2) - Holandia(B3)

 9:9 rz.k.13:14

 

ĆWIERĆFINAŁY: 28.08.

   

PÓŁFINAŁY: 29.08.

 
 ĆF 1: Francja(prz.27) - Rumunia(prz.29)

5:6

   PF 1: Grecja(prz.ĆF 3) - Hiszpania(prz.CF 5) 8:6
 ĆF 2: Turcja(prz.28) - Rosja(prz.30) 8:13    PF 2: Czarnogóra(prz.ĆF 4) - Holandia(prz.CF 6) 13:12
 ĆF 3: Grecja(zw.27) - Serbia(D1) 0:12    PF 3: Serbia(zw.ĆF 3) - Chorwacja(zw.ĆF 5) 10:5
 ĆF 4: Czarnogóra(zw.28) - Węgry(B1) 8:9    PF 4: Węgry(zw.ĆF 4) - Włochy(zw.ĆF 6) 9:8
 ĆF 5: Hiszpania(zw.29) - Chorwacja(C1) 7:9      
 ĆF 6: Holandia(zw.30) - Włochy(A1) 6:13      

 

FINAŁY: 30.08.

 

 o miejsce 15: Słowacja(prz.25) - Gruzja(prz.26)

8:7

 o miejsce 13: Ukraina(zw.25) - Niemcy(zw.26) 8:12
 o miejsce 11: Francja(prz.ĆF 1) - Turcja(prz.CF 2) 8:7
 o miejsce 9:   Rumunia(zw.ĆF 1) - Rosja(zw.CF 2)

7:11

FINAŁY: 31.08.

 
 o miejsce 7: Hiszpania(prz.PF 1) - Holandia(prz.PF 2) 7:6
 o miejsce 5: Grecja(zw.PF 1) - Czarnogóra(zw.PF 2) 12:8
 o medal brązowy: Chorwacja(prz.PF 3) - Włochy(prz.PF 4) 8:4

 o medal złoty: Serbia(zw.PF 3) - Węgry(zw.PF 4)

7:6

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW 2014:

 

                                     Serbia

                                           Węgry          Chorwacja

   4.Włochy    5.Grecja    6.Czarnogóra   7.Hiszpania

   8.Holandia

   9.Rosja  10.Rumunia 11.Francja
 12.Turcja  13.Niemcy  14.Ukraina 15.Słowacja 16.Gruzja

 

                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA