EUROLIGA 2006/7   

 

                                                           I RUNDA KWALIFIKACYJNA - 19-22.10.2006:

 GRUPA A: Barcelona

 GRUPA B: Szeged

 GRUPA C: Sibenik

 GRUPA D: Genova

 UTE - Cheltenham  19:4 Barendrecht - Riviera  7:14 Cremona - Koszyce  14:0 Nervi - Belfast  23:0
 Terrasa - Istambuł  19:9 Chania - Manchester  4:16 Aix les Bain - Chios  6:13 Duisburg - Mataro  10:14
 Steaua - Lukoil  5:15 Szegedi - Izmir  23:4 Sibenik - Neukolln  20:5 CSKA - Belgrad  7:6
 Lukoil - Cheltenham  26:5 Riviera - Chania  9:8 Chios - Koszyce  14:7 Belgrad - Belfast  17:4
 Steaua - Istambuł  11:5 Izmir - Manchester  14:6 Neukolln - Aix les Bain  5:5 Nervi - Porto  23:2
 UTE - Terrasa  11:8 Szegedi - Barendrecht  13:5 Cremona - Sibenik  16:9 CSKA - Duisburg  6:13
 Lukoil - Istambuł  24:6 Riviera - Izmir  24:3 Chios - Neukolln  17:6 Mataro - Belfast  16:0
 UTE - Steaua  12:6 Szegedi - Manchester  26:1 Sibenik - Koszyce  12:5 CSKA - Porto  26:4
 Terrasa - Cheltenham   22:4 Chania - Barendrecht  12:9 Cremona - Aix les Bain  25:2 Nervi - Duisburg  12:7
 Istambuł - Cheltenham 17:10 Barendrecht - Manchester  7:6 Koszyce - Neukolln  8:7 Mataro - Porto  24:5
 UTE - Lukoil   9:14 Szegedi - Riviera  12:7 Cremona - Chios  12:11 Belgrad - Duisburg  8:6
 Terrasa - Steaua  12:7 Chania - Izmir  12:6 Sibenik - Aix les Bain  20:5 CSKA - Nervi  6:9
 Steaua - Cheltenham  25:6 Riviera - Manchester  17:2 Cremona - Neukolln  22:5 CSKA - Belfast  18:5
 UTE - Istambuł  16:7 Izmir - Barendrecht 3:19 Sibenik - Chios  13:6 Belgrad - Mataro   5:11
 Lukoil - Terrasa  9:7 Szegedi - Chania  11:7 Aix les Bain - Koszyce 8:7 Duisburg - Porto  26:3
    Nervi - Mataro  6:5
 1.CN Terrasa (ESP)  15 73-35 1.Szegedi VE             15 85-24 1.Bissolati Cremona  15 89-27 Duisburg - Belfast  24:2
 2.Lukoil Wołgograd 12 86-34 2.Budvanska Riviera  12 71-32 2.VK Sibenik (CRO)   12 74-37 Belgrad - Porto  26:3
 3.UTE Budapeszt       9 64-42  3.NC Chania (GRE)       9 59-39 3.NC Chios (GRE)        9 61-44 Porto - Belfast  8:10
 4.Steaua Bukareszt   6 54-50 4.ZPB Barendrecht      6 47-48 4.CN Aix les Bain       4 26-70 CSKA - Mataro  6:12
 5.Enka Istambuł          3 44-80 5.Esti Izmir                   3 27-72 5.SK Policie Koszyce   3 27-55 Belgrad - Nervi 3:8
 6.Cheltenham WPC    0 29-109 6.City of Manchester      0 22-96 6.Neukolln Berlin          1 28-72 
 1.Sacil Nervi (ITA)          18 81-23
 2.CN Mataro (ESP)          15 82-32
 3.ASC Duisburg                9 86-45
 4.Crvena Zvezda Belgrad 9 65-39
 5.CSKA VMF Moskwa        9 69-49
  6.Team Belfast (IRL)          3 21-106

 7.Club do Porto (POR)       0 25-135

Do II-giej RUNDY KWALIFIKACYJNEJ  awansowały cztery pierwsze zespoły z każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA (3-5.11.2006):

 GRUPA E (Istambuł):  GRUPA F (Berlin):  GRUPA G (Montpellier):  GRUPA H (Cremona):
Terrassa - Barendrecht 14:6  Lukoil - Adalar             14:8  Nervi - Chios                6:4  Sabadell - Duisburg      8:7
Galatasaray - Kuhat      21:2  Spandau - Belgrad      11:13  Montpellier - Porto      0:10 VO  Cremona - Wiedeń     14:2
Terrassa - Kuhat           30:0  Belgrad - Adalar            8:12  Nervi - Porto               18:1  Duisburg - Wiedeń     16:4
Galatasaray - ZPB          9:5  Spandau - Lukoil           7:9  Montpellier - Chios     11:9  Sabadell - Cremona     5:10
Barendrecht - Kuhat    16:3  Lukoil - Belgrad           15:5  Chios - Porto              19:3  Cremona - Duisburg   10:6
Galatasaray-Terrassa  15:16 Spandau - Adalar          9:5 Nervi - Montpellier     10:9 Sabadell - Wiedeń     11:1
       
 1.CN Terrassa       9:0 60-21  1.Lukoil Volgograd    9:0  38-20  1.Sacil Nervi              9:0 34-14  1.Bissolati Cremona 9:0 34-13
 2.Galatasaray       6:3 45-23  2.Spandau 04 Berlin  3:6  27-27  2.N.C. Chios               3:6 32-20  2.CN Sabadell          6:3 24-18
 3.ZPB Barendrecht 3:6 27-26   3.Adalar Istambuł        3:6  25-31  3.Montpellier WPC       3:6 20-29  3.ASC Duisburg         3:3 23-12
 4.Uintiseura Kuhat  0:6   2-51 4.Cr.Zvezda Belgrad    3:6  26-38 4.SC Salgueiros Porto  3:6 14-37 4.ASV Wiedeń           0:9  7-41
 GRUPA I (Mataro):  GRUPA J (Szeged):  GRUPA K (Budva):  GRUPA L (Moskwa):
 Jadran - Chania         17:5  Sintez - Steaua       13:7  Riviera - Mariupol        8:3  Dinamo - Gomel     27:6
 Mataro - Fezko           18:5  Szegedi - Tirol        17:4  Les Bains - Horgen     18:3  UTE - Sibenik           9;12
 Jadran - Fezko           21:2   Sintez - Tirol           26:4  Mariupol - Horgen      20:1  UTE - Gomel           17:8
 Mataro - Chania         16:9  Szegedi - Steaua    15:5  Riviera - Les Bains     18:7  Dinamo - Sibenik   13:11
 Chania - Fezko           10:8  Steaua - Tirol          15:3  Riviera - Horgen         16:4  Sibenik - Gomel     21:4
 Mataro - Jadran         10:9  Szegedi - Sintez       8:17  Mariupol - Les Bains  12:5  Dinamo - UTE         21:10
       
 1.C.N. Mataro       9:0  44-23 1.Sintez Kazań        9:0  56-19 1.Budvanska Riviera  9:0 42-14 1.Dinamo Moskwa  9:0  61-27
 2.Jadran H.Novi   6:3  47-16  2.Szegedi V.E.         6:3  40-26  2.Ilyihevets Mariupol 6:3 35-14  2.V.K. Sibenik        6:3 44-26
 3.N.C. Chania        3:6 15-25 3.Steaua Bukareszt   3:6  27-31 3.C.N. Aix Les Bains    3:6 30-33 3.UTE Budapeszt     3:6 36-41
 4.Fezko Strakonice  0 15-49 4.Tirol Innsbruck       0:9  11-58 4.SC Horgen                0:9  8-55 4.Druzhba-1 Gomel  0:9 18-65

Do następnej rundy (1/8 finałów) awansowały dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.

 

1/8 FINAŁÓW:

              Sacil Hlb Nervi

- Szegedi V.E.                 9:4 i    6:8
Budvanska Riviera Budva - Spandau 04 Berlin     12:10 i  13:14

 Leonida Bissolati Cremona

- Galatasaray Istanbul    14:7 i  18:13
C.N. Sabadell - C.N. Terrassa               8:9 i  10:12
V.K. Sibenik - C.N. Mataró              11:6 i  13:16
Dinamo Moskwa  - Jadran Herceg Novi  10:8 i    7:7
Ilyichevets Mariupol - Lukoil Volgograd         6:6 i   3:14
N.C. Chios  - Sintez Kazań           10:9 i   5:9

 

ĆWIERĆFINAŁY:

C.N. Terrassa  - V.K. Sibenik 15:14  i    6:8
Sintez Kazan  - Dinamo Moskwa 14:8  i  10:9
Leonida Bissolati Cremona - Lukoil Volgograd   9:6  i    7:6
Sacil Hlb Nervi - Budvanska Riviera Budva 10:10  i    9:11

                                                                                                  

PÓŁFINAŁY:

 Sintez Kazań

 Leonida Bissolati Cremona

15:9

i

5:5

 V.K. Sibenik

 Budvanska Riviera Budva

12:11

i

12:12

 

 

      sędzia R.Koryzna

 

 

 

 

FINAŁY (15 i 23.05.):

 V.K. Sibenik

 -   Sintez Kazań  10:12  i 10:9

 

                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                                STRONA GŁÓWNA