LIGA MISTRZÓW- 2004

FINAL FOUR

  EUROLIGA       LEN TROPHY     SUPERPUCHAR 2004

 

ĆWIERĆFINAŁY:

I-sze MECZE:

Vasas Plaket BUDAPESZT  -  Honved Domino BUDAPESZT  6:7 (1:3, 3:2, 0:1, 2:1)

Zdobywcy bramek:

T. Varga (4), T. Kasas (2) - Vasas Plaket BUDAPESZT

M. Szivos (3), R. Fodor, G. Kiss, A. Vari, P. Biros – Honved Domino BUDAPESZT

 

HAVK Mladost ZAGRZEB (CRO) -  Primorje RIJEKA (CRO) 7:8 (0:4, 2:0, 3:1, 2:3)

Zdobywcy bramek:

R. Chomakhidze (4), H. Koljanin, B. Roncevic, V. Jerkovic – HAVK Mladost Zagreb

D. Buric (3), M. Beltrame (2), D. Premus (2), N. Frankovic – Primorje Rijeka

 

C.A. BARCELONETA (ESP) -  Jadran HERCEG NOVI (SCG) 7:7 (2:2, 2:2, 1:1, 2:2)

Zdobywcy bramek:

T. Whalan (2), I. Moro (2), J. Sanchez-Toril (2), G. Herniez – C.A. Barceloneta

P. Jokic (2), B. Zlokovic (2), N. Milanovic, V. Gojkovic, I. Meszaros – Jadran Herceg Novi

 

Primorac KOTOR (SCG) - Sturm 2002 CHEHOV (RUS) 7:6 (3:2, 0:1, 2:2, 2:1)

Zdobywcy bramek:

M. Ticic (2), D. Danilovic, N. Janovic, S. Gak, N. Vukanic, N. Milic – Primorac Kotor

J. Vasovic (3), S. E-tygnev, D. Stratan, S. Rodinov – Sturm 2002 Chehov

II-gie MECZE:

Honved Domino BUDAPESZT  -  Vasas Plaket BUDAPESZT  8:8 (1:3, 1:2, 3:3, 3:0)

Po dwóch meczach: 15:14

Zdobywcy bramek:

Fodor (2), Kiss (2), Molnar (2), Szivos (1), Biros (1) – Honved Domino Budapeszt

Madaras (3), Vindisch (2), Varga Zs. (2), Varga D. (1) – Vasas Plaket Budapeszt

 

Primorje RIJEKA  -  HAVK Mladost ZAGREB  5:4 (0:1, 2:1, 2:1, 1:1)

Po dwóch meczach: 13:11

Zdobywcy bramek:

Turina (2), Brala (1), Tyshi-ky (1), Bukovac (1) – Primorje Rijeka

Tchomakhidze (2), Jerkovic (1), Kobescak V. (1) – HAVK Mladost Zagreb

 

Jadran HERCEG NOVI  -  C.N. BARCELONETA  10:4 (6:1, 1:0, 1:1, 2:2)

Po dwóch meczach: 17:11

Zdobywcy bramek:

Jokic (4), Zlokovic (3), Udovicic (2), Gojkovic (1) – Jadran Herceg Novi

Moro (2), Whalan (1), Sanchez-Toril (1) – C.N. Barceloneta

 

Sturm 2002 CHEHOV  -  Primorac Jugopetrol KOTOR  8:6 (2:2, 3:1, 2:1, 1:2)

Po dwóch meczach: 14:13

Zdobywcy bramek:

Evstigneev (3), Rodionov (2), Vasovic (2), Stratan (1) – Sturm 2002 Chehov

Milic (2), Pejakovic (2), Petrovic (2), Ticic (1) – Primorac Jugopetrol Kotor

 

Do turnieju "Final Four" awansowały zespoły:

Primorje RIJEKA, Honved BUDAPESZT, Sturm 2002 CHEHOV, PVK Jadran HERCEG NOVI

T-MOBILE EURO LEAGUE WATER POLO „Final Four” - Budapeszt

PÓŁFINAŁ 1:

Sędziowie: Koryzna (POL) i Tulga (TUR)

Honved Domino BUDAPESZT - Primorje Erste Banka RIJEKA (CRO) 7:6 (2:1, 2:1, 2:2, 1:2)

Skład i zdobywcy bramek:

Gergely, Kovacs O, Bereczki, Fodor, Barany, Kiss (1), Szivos (1), Molnar (2), Vari (2), Pajan, Sugar, Biros (1), Kovacs Z.

Trener: Istvan Kovacs

 

Primorje Erste Banka Rijeka:

Skład i zdobywcy bramek: Car, Buric (2), Gudic, Sablic, Brala, Frankovic (2), Tyshivsky, Turina, Premus (1),

Kancijlanic (1), Beltrame, Bukovac, Spanjol.

Trener: Zeljko Tomkovic

 

PÓŁFINAŁ 2:

Sędziowie: Eleftheriadis (GRE) i Margeta (SLO)

Sturm 2002 CHEHOV (RUS) - PVK Jadran HERCEG NOVI (SCG) 3:5 (2:0, 0:3, 1:2, 0:0)

Skład i zdobywcy bramek: Soro, Zheltovsky, Evstigneev (1), Balashov, Zotov, Kanavin, Stratan, Rodionov, Ivanov, Garbuzov (1), Pekovic, Vasovic (1), Chernov.

Trener: Alexir Boyko

 

PVK Jadran Herceg Novi:

Skład i zdobywcy bramek: Sefik, Zmukic, Sredanovic, Krivokapic, Prlainovic, Mesaros, Latkovic, Gojkovic (1), Milanovic, Zlokovic, Udovicic (2), Jokic (2), Scepanovic.

Trener: Petar Porobic

 

MECZ O MIEJSCE III:

Sędziowie: Tulga (TUR) i Koryzna (POL)

Primorje Erste Banka RIJEKA (CRO) - Sturm 2002 CHEHOV (RUS) 9:7 po dogrywce (2:2, 0:2, 2:1, 2:1, 2:1, 1:0)

Skład i zdobywcy bramek:: Car, Buric (1), Gudic, Sablic, Brala, Frankovic (2), Tyshivsky(3), Turina, Premus (1), Kancijanic (1), Beltrame (1), Bukovac, Spanjol.

Trener: Zeljko Tomkovic

 

Sturm 2002 Chehov:

Skład i zdobywcy bramek: Soro, Zheltovski (1), Evstigneev, Balashov, Zotov, Kanavin, Stratan(3), Rodionov, Ivanov, Garbuzov, Pekovic (1), Vasovic (2), Chernov.

Trener: Alexir Boyko

 

FINAŁ:

Sędziowie: Eleftheriadis (GRE) i Margeta (SLO)

Honved Domino BUDAPESZT - PVK Jadran HERCEG NOVI (SCG) 7:6 (1:1, 1:1, 3:2, 2:2)

Domino BHSE Budapeszt:

Skład i zdobywcy bramek: Gergely, Kovacs O, Bereczki, Fodor (1), Barany (1), Kiss (1), Szivos, Molnar (1), Vari (1), Pajan, Sugar, Biros (2), Kovacs Z.

Trener: Istvan Kovacs

 

PVK Jadran Herceg Novi:

Skład i zdobywcy bramek: Sefik, Zmukic, Sredanovic, Krivokapic, Prlainovic, Mesaros, Latkovic (1), Gojkovic (3), Milanovic, Zlokovic (1), Udovicic, Jokic (1), Scepanovic.

Trener: Petar Porobic

KLASYFIKACJA FINAŁOWA:

1. Honved Domino BUDAPESZT

2. PVK Jadran HERCEG NOVI (SCG)

3. Primorje Erste Banka RIJEKA (CRO)

4. Sturm 2002 CHEHOV (RUS)

                                                                                                                                                                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                                         STRONA GŁÓWNA